Laser Platinum Ice 2000
Laser Platinum Ice 2000

Depilacja laserowa Żory- Laser Platinum ICE 2000

Klienci naszych salonów wiedzą, że zwracamy uwagę na najmniejsze detale. Nie chodzi tutaj jedynie o jakość wykonywanych masaży, ale również o każdy, nawet ten najdrobniejszy szczegół. Dlatego decydując się na świadczenie usług w postaci zabiegów na ciało, również postawiliśmy na jakość, oczekiwane efekty klientów, a nie na ilość wykonywanych zabiegów. Być może i to jest właśnie naszym sukcesem. Owszem, na rynku jest sporo urządzeń, rozwiązań, ciekawych technologii, dlatego zanim dodamy do oferty kolejną usługę, skrupulatnie analizujemy możliwości urządzenia, sprawdzamy jego efekty, a dopiero w następnej kolejności podejmujemy decyzję o jego zakupie. Tak też się stało, jeśli chodzi o urządzenie do usuwania zbędnego owłosienia, czyli LASER Platinum ICE 2000W.

Cieszymy się, że możemy posiadać to urządzenie w swojej ofercie. Naszą ofertę znajdziesz w internecie na hasła: depilacja laserowa żory, dopilacja laserem żory, depilacja żory oraz na usuwanie owłosienia żory.

Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

Jeśli szukasz zabiegu skutecznej depilacji w naszej okolicy, koniecznie wypróbuj nasze urządzenie, a przekonasz się o jego skuteczności. Zabiegi wykonywane są przez specjalistę Kosmetologa.

Laser Platinum Ice 2000

Koszt zabiegu

139-949 zł

Laser Platinum Ice 2000

Czas zabiegu

60-120 minut

Laser Platinum Ice 2000

Znieczulenie

Nie

Laser Platinum Ice 2000

Odstępy

4-5 tygodni

Laser Platinum Ice 2000

Obszar

Według wyboru z cennika

1Jak działa urządzenie?

Jest to najnowsze i najmocniejsze dostępne urządzenie na świecie, gdyż posiada moc aż 2000W. Co oczywiście przekłada się na skuteczność zabiegu, tym samym na mniejsze koszty dla klienta, pomijając już oszczędność czasu.

W większości dostępnych urządzeń na rynku wymagane są minimum 7-9 zabiegów w serii, jednak w przypadku tego urządzenia, swoją skutecznością jest zupełnie bezkonkurencyjny. W większości przypadków wystarczą 3-6 sesji, aby osiągnąć zamierzony cel.

Urządzenie LASER PLATINUM ICE 2000W, spełnia wszelkie nałożone przez prawo wymogi, posiada niezbędne certyfikaty CE, w tym również certyfikat medyczny oraz techniczne badania sprawności z raportem włącznie. Urządzenie przewidziane jest modelowo na 2022 rok.

2 Dla kogo zabieg?

Zabieg dedykowany jest każdej osobie, która chce pozbyć się zbędnego owłosienia – zabieg zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Jednak wspólną cechą dla obu płci jest czas i koszty zabiegów. Jeśli któraś z tych cech ma dla Ciebie znaczenie, to zabieg z tym urządzeniem to strzał w dziesiątkę.

Urządzenie jest na tyle skuteczne, że same koszty i czas zdecydowanie zmaleją w porównaniu do zabiegów z użyciem tradycyjnych urządzeń dostępnych obecnie na rynku.

Jeśli zatem szukasz zabiegu skutecznej epilacji w naszej okolicy, koniecznie wypróbuj nasze urządzenie, a przekonasz się o jego skuteczności. Zabiegi wykonywane są przez specjalistę Kosmetologa ze specjalnością z zakresu Trychologii.

3 Przygotowanie do zabiegu

Właściwe przygotowanie pozwoli uniknąć niechcianych konsekwencji oraz sprawi, że przeprowadzony zabieg będzie skuteczny i efektywny, a my będziemy zadowoleni z jego rezultatów. Ważnym jest, aby przynajmniej na miesiąc przed zabiegiem nie opalać się – w opalonej skórze obecna jest duża ilość melaniny, która przyciąga światło lasera.

Jeżeli nie stwierdzono podczas konsultacji z naszym Kosmetologiem żadnych przeciwwskazań, możliwe jest przystąpienie do zabiegu. Zanim jednak tak się stanie, będziemy musieli odpowiednio się do niego przygotować.

4 Przeciwskazania do zabiegu

- skóra świeżo opalona
- przyjmowanie leków fotouczulających lub obniżających krzepliwość krwi
- tatuaż lub znamiona w miejscu zabiegowym
- włosy rude, siwe
- aktywna alergia skórna przejawiająca się stanem zapalnym skóry
- epilepsja
- urazy skóry (w tym otarcia naskórka w obszarze zabiegowym)
- infekcje skórne (bakteryjne, wirusowe, grzybicze)
- nowotwory
- stany zapalne organizmu
- nadmierne spożywanie alkoholu
- łuszczyca, liszaj, bielactwo
- cukrzyca

Zobacz jak wygląda zabieg

Prezentacja wideo

Jest to najnowsze i najmocniejsze dostępne urządzenie na świecie, gdyż posiada moc aż 2000W. Co oczywiście przekłada się na skuteczność zabiegu, tym samym na mniejsze koszty dla klienta, pomijając już oszczędność czasu. W większości dostępnych urządzeń na rynku wymagane są minimum 7-9 zabiegów w serii, jednak w przypadku tego urządzenia, swoją skutecznością jest zupełnie bezkonkurencyjny. W większości przypadków wystarczą 3-6 sesji, aby osiągnąć zamierzony cel.

Najczęściej zadawane pytania

Pytania naszych klientów

Laser Platinum Ice 2000 Jeśli masz jakieś pytania, przejdź do strony NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ

Gdzie znajduje się Strefa Piękna VIVI Estetic oraz Strefa Relaksu VIVI Massage?

Znajdujemy się przy ulicy Promiennej 6, w Żorach. Recepcja Strefy Relaksu VIVI Massage znajduje się na II piętrze (na domofonie nr 9). Natomiast recepcja Strefy Piękna na piętrze III (na domofonie nr 34). Dokładny adres mogą Państwo znaleźć w zakładce Kontakt lub u dołu strony.​

Cenę każdej usługi prezentujemy w dziale Cennik > Zabiegi, Masaże, Vouchery, Zaproszenia, Karnety.

Tak, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza wizyta, prosimy przybyć minimum 20-25 min. wcześniej, ponieważ konieczne jest zapoznanie się z oświadczeniem udzielenia zgody na wykonanie usługi.
Jeśli nie jest to pierwsza wizyta, prosimy o przybycie 15-20 minut przed umówioną godziną.

Godziny otwarcia znajdą Państwo w zakładce Kontakt lub u dołu strony. Godziny otwarcia Strefy Relaksu VIVI Massage różnią się od godzin otwarcia Strefy Piękna VIVI Estetic.

Najlepiej przez stronę booksy.pl lub też telefonicznie pod numerem telefonu 500-300-400, wybierając numer wewnętrzny 2 dla strefy Relaksu VIVI Massage lub 3 dla Strefy Piękna VIVI Estetic.

Każdy zabieg i masaż jest szczegółowo opisany na naszej stronie w zakładkach Oferta> Zabiegi, Masaże.

Tak, na wszystkie nasze usługi można zakupić Voucher podarunkowy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Tak, jak najbardziej jest możliwość płatności na raty w systemie MediRaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Cennik> Na raty z MediRaty.

Honorujemy płatności kartą, gotówką, Blikiem, przelewem, zakupionym wcześniej voucherem lub zaproszeniem.

Tak za usługi można płacić voucherem. Pełną listę pytań i odpowiedzi co do voucherów znajdziecie Państwo w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Parking dla naszych gości znajduję się tuż przed budynkiem – za bramą wjazdową. Dodatkowe miejsca parkingowe znajdują się na parkingu sąsiadującym z VIVI Residence.

Recepcja VIVI Estetic jest czynna od godziny 9:00 do 21:00 w dni powszednie od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty od godziny 9:00 do 14:00. Recepcja VIVI Massage czynna jest codziennie od godziny 7:00 do godziny 22:00.

Recepcja VIVI Estetic znajduje się na III piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6 natomiast Recepcja VIVI Massage znajduje się na II piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6.

Ogólny numer telefonu to 500-300-400. Aby połączyć się z recepcją VIVI Massage należy wybrać numer wewnętrzny 2. Jeśli chcecie Państwo połączyć się z recepcją VIVI Estetic należy wybrać numer wewnętrzny 3.

Nie trzeba zabierać żadnych rzeczy, wystarczy mała dawka dobrego humoru, resztę otrzymają Państwo bezpośrenio w salonie.

Tak, specjalnie wyznaczone miejsce parkingowe znajduje się w garażu podziemnym, skąd windą można udać się na inne piętra. Prosimy o kontakt przed przybyciem.

Tak, zabieg posiada karnety ilościowe.​

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, gdyż jest to kwestia indywidualna. Wpływa na to wiele czynników, tj. płeć, wiek, kolor i grubość włosa, fototyp skóry czy gospodarka hormonalna. Zwykle potrzeba od 3-6 powtórzeń, aby trwale usunąć owłosienie. ​

Włosy, które zostały poddane działaniu lasera obumierają wraz z mieszkiem, natomiast w ciele człowieka jest ok. 5 milionów nieaktywnych komórek, które pod wpływem głównie czynników hormonalnych, mogą w przyszłości się uaktywnić, produkując pojedyncze włoski. W takim przypadku można wykonać zabieg przypominający.​

Zalecamy rozpoczęcie serii nie wcześniej niż po ukończeniu 21 roku życia z uwagi na nieustabilizowaną gospodarkę hormonalną.​

Zabieg nie jest bolesny, odczuwalne jest zazwyczaj tylko zimno wytwarzane przez system chłodzący w głowicy urządzenia, czasami delikatnie “uszczypnięcie”- jest to sprawa indywidualna.​

Przed tym zabiegiem nie jest wymagana konsultacja, natomiast w razie wątpliwości można skorzystać z porady Kosmetologa, który dobierze odpowiedni zabieg do potrzeb.​

Tak można, jednak należy się stosować do zaleceń przekazanych zaraz po zabiegu. ​

Zabieg depilacji laserowej przeznaczony jest dla osób, które zmagają się z nadmiernym owłosieniem oraz wszystkich tych, którzy cenią sobie gładkie i zadbane ciało. Zabieg również idealnie sprawdzi się u osób, które narzekają z różnych powodów na rezultaty innych metod. Na przykład zdarzają im się podrażnienia po tradycyjnej depilacji woskiem, pastą cukrową czy zastosowaniu depilatora. Jest to również remedium na kłopotliwe i nieestetyczne wrastanie włosków, krostki, grudki i stany zapalne wywołane dotychczasową metodą depilacji.​

Przed zabiegiem należy wszystkie włosy dokładnie ogolić tradycyjną maszynką. Golenie jest niezbędne, aby zapewnić bezpieczeństwo, efekt oraz komfort podczas zabiegu. Golenie jest jedyną metodą usuwania włosów zalecaną podczas serii zabiegów depilacji laserowej. Nie należy w żaden sposób depilować ani wyrywać włosów w tym obszarze. Do zabiegu należy dokładnie umyć skórę – musi być czysta, sucha, nie należy również stosować żadnych kremów czy antyperspirantów.​

Pierwsze efekty depilacji laserowej widać już niedługo po pierwszym zabiegu, w wyniku którego usunięte zostaje nawet 30% owłosienia z danego obszaru. Urządzenie laserowe nie może od razu usunąć wszystkich włosów, ponieważ włosy nie rosną w równym tempie, a wiązki lasera najefektywniej działają na włosy znajdujące się w fazie wzrostu (anagenu). To dlatego, dla uzyskania pełnego efektu, należy wykonać serię zabiegów, powtarzanych w regularnych odstępach czasowych. Wizyty umawiane są przeważnie co 4-6 tygodni.​

Przeciwwskazania: świeżo opalona skóra, ciąża i laktacja, przyjmowanie leków fotouczulających oraz obniżających krzepliwość krwi, włosy siwe, wszelkie alergie skórne, znamiona (w miejscach, które są poddane zabiegowi) epilepsja, urazy oraz infekcje skórne, stany zapalne organizmu, nowotwory, padaczka, nadmierne spożywanie alkoholu, łuszczyca, liszaj, bielactwo, cukrzyca, toczeń, choroby serca.​

Naturalnym następstwem po zabiegu epilacji jest zaczerwienienie wokół mieszków włosowych oraz możliwość wystąpienia delikatnego podrażnienia. W przypadku niestosowania się do zaleceń pozabiegowych istnieje ryzyko powstania plam pigmentacyjnych. Niestosowanie się do zaleceń może wpływać również na efekt zabiegu​

Laser Platinum Ice 2000

Zapraszamy do rezerwacji masażu

Potrzebujesz relaksu, naładowania akumulatorów, regeneracji? Poznaj moc dalekowschodnich masaży, które wpływają i na ciało i na umysł.

Laser Platinum Ice 2000