O nas
O nas

VIVI Estetic Spa & Body

To wyjątkowe miejsce, w którym staramy się zatrzymać czas, aby każdy mógł cieszyć się pięknym i zdrowym ciałem jak najdłużej. U nas nie tylko się zrelaksujesz, wyciszysz swoją duszę, ale i znajdziesz wytchnienie od codziennych obowiązków. Wyspecjalizowani kosmetolodzy zadbają również o Twój wygląd. W ofercie naszego salonu SPA znajdziesz bowiem duży wybór masaży orientalnych i zabiegów kosmetycznych. W jednym miejscu harmonijnie połączyliśmy dwie strefy – piękna i relaksu. Dzięki temu możesz zadbać o swoje ciało ze zdwojoną siłą – odzyskać siły witalne i energię oraz podkreślić swoje naturalne piękno.

O nas

Apart Hotel VIVI Residence

Nasze obie strefy mieszczą się w luksusowym hotelu w Żorach – Luxury ApartHotel VIVI Residence, w którym zadbaliśmy o najmniejszy szczegół, aby każdy czuł się tu komfortowo. Nasz zespół składa się z wyłącznie z osób, posiadających odpowiednie wykształcenie osób, począwszy od techniczne hotelarskiego, kosmetologicznego w salonie urody, skończywszy na terapeutycznym wprost w wysp Bali.

Apart Hotel VIVI Residence

Jeżeli pragniesz spędzić noc w luksusowym apartamencie, odprężyć swoje ciało i zadbać o piękny wygląd – sprawdź nasze możliwości. Dzięki specjalistycznym zabiegom poprawisz wygląd swojej skóry, zadbasz o sylwetkę, bez wysiłku zbudujesz mięśnie i pozbędziesz się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zapraszamy na bezpłatną konsultacje, podczas której doradzimy, które zabiegi będą dla Ciebie najlepsze.
O nas

Poznajmy się nieco bliżej

Nazywamy się Izabela i Artur Sadowscy. Jesteśmy wspaniałym małżeństwem a swoją pracę traktujemy jak pasję, bardzo poważnie. To nasi klienci dodają nam inspiracji do rozwijania się, tworzenia wciąż zupełnie czegoś nowego. Poznajcie nasz wspaniały zespół, dzięki którym wszystko co robimy staje się możliwe.

O nas

Oto nasza wyjątkowa kadra

Nie pieniądze tworzą markę lecz ludzie, nasi przyjaciele firmy na których zawsze i wszędzie można polegać. To dzięki nim nasze pomysły stają się rzeczywistością a plany rozwoju realnością. Nie ma więc lepszego miejsca na tej stronie, aby oficjalnie im za to podziękować.

O nas
Manager Apart Hotelu
Michał Simiński

Kadra strefy relaksu VIVI Massage

Sympatyczne terapeutki z wyspy Bali

O nas
Masażytka Eti
O nas
Masażytka Eva
O nas
Masażytka Putu
O nas
Masażytka Mia
O nas
Masażytka Pebi

Kadra strefy piękna VIVI Estetic

Nasz kadra specjalistów strefy Piękna

Jako w pełni profesjonalny gabinet dbamy o to, aby nasi klienci trafiali tylko w odpowiednie ręce specjalistów. Cała nasza ekipa zdobyła swoją wiedzę na studiach na kierunkach medycyny estetycznej, nabywając doświadczeń podczas pracy w salonach piękności oraz spa w całej Polsce. Odwiedzając nasz salon możesz być pewna, że trafiasz w odpowiednie, doświadczone ręce specjalisty. Ciągły rozwój, samodoskonalenie jest nieodłącznym atutem każdego pracownika naszego salonu medycyny estetycznej.

O nas
Kosmetolog dyplomowany. Dominika Lipowska
O nas
Obsługa Recepcji VIVIEstetic Katarzyna Kocur
O nas
To miejsce prawdopodobnie jest dla Ciebie
O nas
Specjalista med. estet. I st. Izabela Sadowska

Kadra obsługi recepcji

To te cudowne osoby, każdego dnia witają Państwa swoim miłym głosem.

Te cudowne Panie z obsługi recepcji odgrywają kluczową rolę w zapewnieniu naszym klientom wyjątkowego doświadczenia. Ich zaangażowanie jest nieocenione, ponieważ to właśnie one są pierwszym kontaktem klienta z naszą firmą. Ich uprzejmości lingwistyczne, profesjonalizm i gotowość do pomocy sprawiają, że nasi klienci czują u nas naprawdę dopieszczeni. Każdego dnia dbają o sprawną organizację przyjmowania gości, ale także odpowiadają na wszelkie pytania i ich potrzeby, tworząc jednocześnie niezapomniane pierwsze wrażenie. Wyrażamy naszą głęboką wdzięczność za ich  niezastąpiony trud i zaangażowanie w pracy. 

O nas
Kier. Recepcji Julia Malinowska
O nas
To miejsce czeka właśnie na Ciebie.
O nas
Obsługa Recepcji Olivia Komorowska
O nas
Obsługa Recepcji Roksana Langer

Kadra pomocy technicznej

Szalenie miła i sympatyczna  pomoc technicznej, która każdego dnia rozświetla nasz obiekt ciągły blaskiem, świeżością oraz miłym zapachem wokół.

Bez ich 100 procentowego zaangażowania, nie byłoby możliwe funkcjonowanie naszej firmy.

O nas
Magdalena Gręzicka
O nas
Adam Samol

Opinie klientów

Szczycimy się tym, że każdy klient jest w 100% zadowolony.
Oto co kilka referencje klientów mówi o nas...

Z pasji do piękna

Poznaj nasze pozostałe marki z grupy VIVI

Galeria Strefy Piękna

Zobacz jak wyglądamy, nasz salon, nasze usługi.

Galeria Strefy Relaksu

Zobacz jak wyglądamy, nasz salon, nasze usługi.