STREFA RELAKSU

VIVI Estetic Spa & Body

to wyjątkowe miejsce, w którym staramy się zatrzymać czas, aby każdy mógł cieszyć się pięknym i zdrowym ciałem jak najdłużej. U nas nie tylko się zrelaksujesz, wyciszysz swoją duszę, ale i znajdziesz wytchnienie od codziennych obowiązków. Wyspecjalizowani kosmetolodzy zadbają również o Twój wygląd. W ofercie naszego salonu SPA znajdziesz bowiem duży wybór masaży orientalnych i zabiegów kosmetycznych. W jednym miejscu harmonijnie połączyliśmy dwie strefy – piękna i relaksu. Dzięki temu możesz zadbać o swoje ciało ze zdwojoną siłą – odzyskać siły witalne i energię oraz podkreślić swoje naturalne piękno.

Apart Hotel VIVI Residence

Nasze salony mieszczą się w luksusowym hotelu w Żorach – Luxury ApartHotel VIVI Residence, w którym zadbaliśmy o najmniejszy szczegół, aby każdy czuł się tu komfortowo. Nasz zespół składa się z wyłącznie z osób, posiadających odpowiednie wykształcenie osób, począwszy od techniczne hotelarskiego, kosmetologicznego w salonie urody, skończywszy na terapeutycznym wprost w wysp Bali.

Apart Hotel VIVI Residence

Jeżeli pragniesz spędzić noc w luksusowym apartamencie, odprężyć swoje ciało i zadbać o piękny wygląd – sprawdź nasze możliwości. Dzięki specjalistycznym zabiegom poprawisz wygląd swojej skóry, zadbasz o sylwetkę, bez wysiłku zbudujesz mięśnie i pozbędziesz się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zapraszamy na bezpłatną konsultacje, podczas której doradzimy, które zabiegi będą dla Ciebie najlepsze.

Poznajmy się nieco bliżej

Nazywamy się Izabela i Artur Sadowscy. Jesteśmy wspaniałym małżeństwem a swoją pracę traktujemy jak pasję, bardzo poważnie. To nasi klienci dodają nam inspiracji do rozwijania się, tworzenia wciąż zupełnie czegoś nowego. Poznajcie nas wspaniały zespół, dzięki którym wszystko co robimy staje się możliwe.

Oto nasza wyjątkowa kadra.

Nie pieniądze tworzą markę, lecz ludzie, nasi przyjaciele firmy na których zawsze i wszędzie można polegać. To dzięki nim nasze pomysły stają się rzeczywistością a plany rozwoju realnością. Nie ma więc lepszego miejsca na tej stronie, aby oficjalnie im za to podziękować..

Manager Apart Hotelu
Michał Simiński

Kadra strefy relaksu VIVI Massage

Sympatyczne terapeutki z wyspy Bali

Masażytka Putu
Masażytka Ari
Masażytka Siri
Masażytka Mia

Kadra strefy piękna VIVI Estetic

Jako w pełni profesjonalny gabinet, dbamy o to, aby nasi Klienci trafiali tylko w odpowiednie, doświadczone ręce.

Cała nasza ekipa zdobyła swoją wiedzę na studiach na kierunkach medycyny estetycznej, nabywając doświadczeń podczas pracy w salonach piękności oraz Spa w całej Polsce. Odwiedzając nasz salon, nasz klient może być pewny, że trafia w odpowiednie, doświadczone ręce specjalisty.

Ciągły rozwój, samodoskonalenie jest nieodłącznym atutem każdego pracownika naszego salonu urody.

Kosmetolog dyp. Nikola Kalinowska
Kosmetolog dypl. Dominika Lipowska
Lekarz medycyny estetycznej Anna Doros-Kowalska
Specjalista medycyny estetycznej I st. Izabela Sadowska

Kadra obsługi recepcji

To te panie witają Państwa swoim głosem.

Daria Sitek
Miejsce dla Ciebie

tel. +48 500 300 400

Julia Malinowska

Kadra pomocy technicznej

Szalenie miłe i sympatyczne Panie pomocy technicznej, które każdego dnia rozświetlają nasz obiekt ciągły blaskiem, świeżością oraz miłym zapachem wokół.

Bez ich 100 procentowego zaangażowania, nie byłoby możliwe funkcjonowanie.

Daria Malina
Tatiana Nesviska
Referencje

Opinie klientów

Szczycimy się tym, że każdy klient jest w 100% zadowolony.
Oto co kilka referencje klientów mówi o nas...
Z pasji do piękna

Poznaj nasze pozostałe marki z grupy VIVI

Zobacz nas

Galeria Strefy Piękna

Zobacz jak wyglądamy, nasz salon, nasze usługi.
Zobacz nas

Galeria Strefy Relaksu

Zobacz jak wyglądamy, nasz salon, nasze usługi.

Loading

0