Zabiegi na brzuch po ciąży
Zabiegi na brzuch po ciąży

Zabiegi na brzuch po ciąży

Zabiegi na brzuch po ciąży

Spis treści

Zabiegi na brzuch po ciąży to wszystkie te zabiegi, które mają na celu ujędrnienie oraz wzmocnienie skóry w tym obszarze. Zabiegi na brzuch po ciąży widocznie poprawiają napięcie – poprzez stymulowanie produkcji kolagenu i elastyny, odpowiedzialnych za elastyczność skóry. W obecnych czasach, oferowane technologię pozwalają na znacznie więcej niż kiedykolwiek wcześniej, dlatego warto wybrać salon medycyny estetycznej z bogatym doświadczeniem oraz bazą nowoczesnych i sprawdzonych urządzeń w tym zakresie. 

Zabiegi na brzuch po ciąży – dla kogo?

Zabiegi na brzuch po ciąży to propozycja dla tych pań, które chcą powrócić do formy sprzed dziewięciu miesięcy – poprzez bezpieczne i skuteczne zarazem działania kosmetologiczne. Do najpopularniejszych zabiegów na brzuch po ciąży należą:

  • RF Frakcyjny mikroigłowy
  • Dermapen 4.0
  • Fala radiowa
  • VelaShape
  • Kriolipoliza Cryotech 
  • Presoterapia
  • EMS Body Sculpt

W zależności od potrzeb – możemy zdecydować się zarówno na jeden konkretny zabieg, jak i połączenie kilku z nich. Dla uzyskania najlepszych rezultatów – zaleca się skorzystanie z pełnej serii.

Zabiegi na brzuch po ciąży – co dają?

Dla wielu kobiet po ciąży brzuch staje się newralgicznym miejscem – powodującym kompleksy ze względu na utratę jędrności i elastyczności. Młode mamy niejednokrotnie obwiniają się z utratę zgrabnej sylwetki – zapominając o tym jak wiele w ostatnim czasie musiał znieść ich organizm. Na szczęście przy pomocy odpowiednich zabiegów – uzyskanie jędrnego, wyrzeźbionego brzucha jak najbardziej jest możliwe! Aby przyspieszyć efekty metamorfozy – warto wdrożyć zdrową dietę oraz praktykować regularną aktywność fizyczną (dopasowaną do swoich możliwości w danym czasie).