Piękny brzuch bez wysiłku?
Piękny brzuch bez wysiłku?

Piękny brzuch bez wysiłku?

Piękny brzuch bez wysiłku?

Spis treści

Skorzystaj z naszej oferty!

Piękny brzuch bez wysiłku?

Płaski brzuch bez fałdek tłuszczu, za to z wyraźnie zarysowanymi mięśniami – to marzenie wielu, bez względu na wiek. Nie każdy ma jednak tyle wytrwałości, chęci i czasu, aby poddać się żmudnym ćwiczeniom i bezwzględnej diecie. Jeżeli należysz do tej grupy osób, mamy dla Ciebie alternatywę – dwa zabiegi, które bez wysiłku i w krótkim czasie pozwolą Ci osiągnąć wymarzony efekt – fala radiowa RET/CET i EMS Body Sculpt.

Często trafiają do nas klienci, którym pomimo dużego wysiłku nie udało się uwydatnić i rozbudować mięśni brzucha tak jakby tego chcieli. Nie ma co ukrywać. Brzuch to jedna z najtrudniejszych części ciała do wytrenowania. Nawet jeżeli uda Ci się rozbudować mięśnie brzucha, mogą być one niewidoczne i skrywać się pod tłuszczem, który szczególnie upodobał sobie ten rejon ciała. Innym powodem jest złe odżywianie i przyjmowanie zbyt małej ilości płynów. Nie trzeba od razu poddawać się diecie odchudzającej. Wystarczy nieco zmienić swoje nawyki żywieniowe na zdrowsze (np. więcej warzyw i owoców, mniej węglowodanów), co na pewno ułatwi osiągnięcie celu i zachowanie go na długo. Resztą zajmą się nasi kosmetolodzy.

Tłuszczowi na brzuchu mówimy stanowcze „nie” - fala radiowa RET/CET

Trudno będzie dostrzec mięśnie przez zalegającą tkankę tłuszczową na brzuchu. Aby się go pozbyć, możesz skorzystać z serii zabiegów falą radiową RET/CET, która ma dużo szersze zastosowanie i pomaga zadbać o stan skóry w każdym wieku. Zabieg polega na działaniu na wybraną partię ciała falami radiowymi o zmiennej częstotliwości, które – przepływając przez skórę – rozgrzewają tkankę, pobudzając włókna kolagenu do napinania się ujędrniania. To skutkuje m.in. poprawą sylwetki – redukcją cellulitu oraz tkanki tłuszczowej. Z zabiegu chętnie korzystają również osoby, które oczekują efektu odmłodzenia (zmniejszenie zmarszczek, wyraźna poprawa napięcia skóry). Musisz wiedzieć, że zabiegi na ciało są tak samo ważne jak i ćwiczenia. W zależności od stanu skóry i grubości tkanki tłuszczowej, zalecamy wykonanie 6-8 sesji zabiegowych. Więcej o zabiegu falą radiową RET/CET znajdziesz tutaj.

Trening brzucha bez wysiłku, czyli EMS Body Sculpt

Jeżeli połączysz zabieg falą radiową RET/CET z zabiegiem EMS Body Sculpt, zalegająca tkanka tłuszczowa na brzuchu nie będzie miała żadnych szans, a oczekiwany efekt osiągniesz w możliwie najkrótszym czasie. EMS Slim Beauty poprzez działanie skoncentrowaną falą elektromagnetyczną, efektywnie spala tkankę tłuszczową jednocześnie budując mięśnie wybranej partii ciała, w tym przypadku – brzucha. Ciężko w to uwierzyć, ale intensywność skurczy mięśni wywołana przez urządzenie EMS Slim Beauty jest wyższa niż intensywność skurczy mięśni podczas treningu na siłowni! Podczas 20-minutowego zabiegu urządzenie wywołuje od 20 000 do 22 000 selektywnych maksymalnych skurczy mięśni. Z pewnością nie zdołasz wykonać 20 tys. „brzuszków” czy 20 tys. przysiadów w ciągu 20 minut… Podczas tego nietypowego treningu urządzeniem EMS Slim Beauty nie robisz w zasadzie nic. Leżysz na plecach i relaksujesz się, a Twoje mięśnie są w naprawdę intensywnym treningu! Ekstremalny skurcz mięśni powoduje z jednej strony rozkład dużej ilości tłuszczu, z drugiej – wzmacnia wybraną partię mięśni, skutecznie budując masę mięśniową. Najlepszy efekt osiągniesz, korzystając z cyklu zabiegów dwa razy w tygodniu przez miesiąc. Więcej informacji o zabiegu EMS Body Sculpt znajdziesz tutaj.częstotliwości, które – przepływając przez skórę – rozgrzewają tkankę, pobudzając włókna kolagenu do napinania się ujędrniania. To skutkuje m.in. poprawą sylwetki – redukcją cellulitu oraz tkanki tłuszczowej. Z zabiegu chętnie korzystają również osoby, które oczekują efektu odmłodzenia (zmniejszenie zmarszczek, wyraźna poprawa napięcia skóry). W zależności od stanu skóry i grubości tkanki tłuszczowej, zalecamy wykonanie 6-8 sesji zabiegowych. Więcej o zabiegu falą radiową RET/CET znajdziesz tutaj.

Jeżeli chcesz cieszyć się pięknie wyrzeźbionymi mięśniami brzucha, skontaktuj się z naszym salonem VIVI Estetic. Opracujemy najlepszy plan zabiegów falą radiową RET/CET i EMS Body Sculpt z uwzględnieniem Twoich oczekiwań.