mezoterapia igłowa Princess® RICH
mezoterapia igłowa Princess® RICH

Princess® RICH - mezoterapia igłowa z wysokim stężeniem kwasu hialuronowego

Profesjonalny zabieg Princess® RICH to idealny zabieg mezoterapii igłowej, który działa jako wypełniacz małych zmarszczek oraz doskonale nawilża i poprawia gęstość skóry! Unikatowy i cieszący się niesłabnącym uznaniem koktajl powstaje w procesie ART (Advanced Rejuvination Technology) - to najnowsza technologia wykorzystująca nawilżające właściwości naturalnego kwasu hialuronowego i glicerolu występujących w organizmie człowieka.

Najwyższe na rynku stężenie glicerolu (2%) i kwasu hialuronowego (1,8%) zastosowane w Princess® RICH pozwalają skórze zachować naturalną młodość, napięcie i elastyczność! Zabieg ten jest dedykowany nie tylko kobietom, ale i również mężczyznom, którzy chcą nieco poprawić jakość i wygląd skóry twarzy.  

Zabieg, który proponujemy wykonywany jest przez wyszkolony personel kosmetologów zgodnie z procedurami zabiegowymi producenta.

Princess® RICH - mezoterapia igłowa- mezoterapia igłowa z terapią wypełnienia drobnych zmarszczek

Doskonałym sposobem na poprawę kondycji skóry twarzy, szyi czy dekoltu jest mezoterapia igłowa. Zabieg polega na podskórnym podaniu odpowiednio dobranego dla jej potrzeb preparatu. 

Głównym składnikiem koktajli przeznaczonych do wykonywania zabiegu mezoterapii jest wysoko stężony kwas hialuronowy, czyli naturalny składnik skóry. Substancja ta wpływa na odpowiednie nawilżenie skóry, a zastosowana iniekcja stymuluje procesy tworzenia nowych włókien kolagenowych i elastyny. Preparat Princess Rich poza kwasem hialuronowym, posiada również w swoim składzie glicerol również naturalnie występujący w organizmie człowieka. 

CROMA - austryjackii lider światowej medycyny estetycznej

Croma-Pharma GmbH to austriacka firma rodzinna z siedzibą w Leobendorf na północy Wiednia. Firma specjalizuje się w przemysłowej produkcji zastrzyków z kwasu hialuronowego i jest jednym z czołowych światowych ekspertów w tej dziedzinie.

Firma postawiła sobie za zadanie oferowanie w tej dziedzinie kompletnego portfolio produktów do iniekcji kwasu hialuronowego.

„Naszym celem jest stać się wiodącym dostawcą w minimalnie inwazyjnej estetyce”. Mag. Pharm. Andreas Prinz, CCO

Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

Profesjonalny zabieg Princess® RICH to idealny zabieg mezoterapii igłowej, który działa jako wypełniacz małych zmarszczek oraz doskonale nawilża i poprawia gęstość skóry! 

mezoterapia igłowa Princess® RICH

Koszt zabiegu

1,0 ml - 590 zł
2,0 ml - 749 zł

mezoterapia igłowa Princess® RICH

Czas zabiegu

30-60 minut

mezoterapia igłowa Princess® RICH

Znieczulenie

Tak

mezoterapia igłowa Princess® RICH

Odstępy

3-4 tygodnie

mezoterapia igłowa Princess® RICH

Obszar

Twarz lub częściowo

1 Na czym polega i jak wygląda zabieg mezoterapii igłowej?

Zabieg mezoterapii igłowej polega na podskórnym podaniu, za pomocą igły, specjalnie skomponowanych preparatów, bogatych w składniki aktywne. Dzięki aplikacji preparatu nie na powierzchnię skóry, a podaniu go bezpośrednio w warstwy skóry właściwej, omijamy barierę naskórkową. Dodatkowo podczas iniekcji tworzą się w skórze mikrourazy, dzięki którym organizm intuicyjnie rozpoczyna naturalne procesy regeneracji, pobudzając fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Działamy więc dwufazowo, co przekłada się na efekty zabiegu. Zabieg Princess Rich jest preparatem przeznaczonym na skórę twarzy.

W celu osiągnięcia zadowalających efektów zaleca się serię zabiegów w odstępach co 3-4 tygodnie. 

2 Działanie i składniki Princess® RICH

Zawiera 18 mg/ml kwasu hialuronowego i 20 mg/ml gliceryny – to najwyższe stężenie gliceryny wśród obecnych na rynku produktów do mezoterapii igłowej. Gliceryna zatrzymuje wodę, co istotne przedostaje się do zewnętrznej i najbardziej odwodnionej warstwy naskórka i wzmacnia ją tak, że staje się naturalną barierą chroniącą skórę przed utratą wody. Glicerol, za pomocą wiązań wodorowych, tworzy „ochronny płaszcz” wokół cząsteczek kwasu hialuronowego w skórze właściwej, sprawiając, że kwas „korzysta” z jego właściwości odpornościowych – termicznych, mechanicznych i enzymatycznych. To więc również skuteczna zapora przed inwazją wolnych rodników. W konsekwencji kwas hialuronowy łatwiej i skuteczniej zatrzymuje wodę, co intensyfikuje proces optymalnego nawilżenia skóry.

3 Jakie są oczekiwane efekty zabiegu?

- działanie anti-aging
- zapobieganie pojawienia się
- pierwszych zmarszczek oraz spłycenie już istniejących
- rewitalizacja skóry
- intensywne nawilżenie
- poprawa napięcia
- działanie ujędrniające i uelastyczniające
- zagęszczenie i regeneracja skóry 
- intensywne odżywienie i głębokie nawodnienie skóry


Możliwe obszary stosowania oraz zużycie preparatu:

Cała twarz  - zwykle wystarcza 1 ml 
Okolice oczu - zwykle wystarcza 0,5 ml
Bruzdy wargowo-nosowe - zwykle wystarcza 0,5 ml

Każdy zabieg jest indywidualnie oceniany przez kosmetologa uwzględniając Twoje oczekiwania oraz możliwości jakie niesie dany koktajl. 

4 Jakie są wskazania do wykonania zabiegu?

Celem zabiegu mezoterapii igłowej z użyciem formuły Princess Rich jest głębokie nawilżenie, redukcja oznak starzenia, poprawa napięcia i elastyczności skóry, czyli tak zwane działanie anti-aging.

- zmniejszenie zmarszczek
- skóra odwodniona
- pozbawiona elastyczności
- zniszczona(słońce, tytoń)
- pozbawiona blasku

Więcej informacji poniżej w dziale Pytania naszych klientów.

Zobacz jak wygląda zabieg

Prezentacja wideo

Profesjonalny zabieg Princess® RICH to idealny zabieg mezoterapii igłowej, który działa jako wypełniacz małych zmarszczek oraz doskonale nawilża i poprawia gęstość skóry! 

Najczęściej zadawane pytania

Pytania naszych klientów

mezoterapia igłowa Princess® RICH Jeśli masz jakieś pytania, przejdź do strony NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ

Gdzie znajduje się Strefa Piękna VIVI Estetic oraz Strefa Relaksu VIVI Massage?

Znajdujemy się przy ulicy Promiennej 6, w Żorach. Recepcja Strefy Relaksu VIVI Massage znajduje się na II piętrze (na domofonie nr 9). Natomiast recepcja Strefy Piękna na piętrze III (na domofonie nr 34). Dokładny adres mogą Państwo znaleźć w zakładce Kontakt lub u dołu strony.​

Cenę każdej usługi prezentujemy w dziale Cennik > Zabiegi, Masaże, Vouchery, Zaproszenia, Karnety.

Tak, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza wizyta, prosimy przybyć minimum 20-25 min. wcześniej, ponieważ konieczne jest zapoznanie się z oświadczeniem udzielenia zgody na wykonanie usługi.
Jeśli nie jest to pierwsza wizyta, prosimy o przybycie 15-20 minut przed umówioną godziną.

Godziny otwarcia znajdą Państwo w zakładce Kontakt lub u dołu strony. Godziny otwarcia Strefy Relaksu VIVI Massage różnią się od godzin otwarcia Strefy Piękna VIVI Estetic.

Najlepiej przez stronę booksy.pl lub też telefonicznie pod numerem telefonu 500-300-400, wybierając numer wewnętrzny 2 dla strefy Relaksu VIVI Massage lub 3 dla Strefy Piękna VIVI Estetic.

Każdy zabieg i masaż jest szczegółowo opisany na naszej stronie w zakładkach Oferta> Zabiegi, Masaże.

Tak, na wszystkie nasze usługi można zakupić Voucher podarunkowy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Tak, jak najbardziej jest możliwość płatności na raty w systemie MediRaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Cennik> Na raty z MediRaty.

Honorujemy płatności kartą, gotówką, Blikiem, przelewem, zakupionym wcześniej voucherem lub zaproszeniem.

Tak za usługi można płacić voucherem. Pełną listę pytań i odpowiedzi co do voucherów znajdziecie Państwo w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Parking dla naszych gości znajduję się tuż przed budynkiem – za bramą wjazdową. Dodatkowe miejsca parkingowe znajdują się na parkingu sąsiadującym z VIVI Residence.

Recepcja VIVI Estetic jest czynna od godziny 9:00 do 21:00 w dni powszednie od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty od godziny 9:00 do 14:00. Recepcja VIVI Massage czynna jest codziennie od godziny 7:00 do godziny 22:00.

Recepcja VIVI Estetic znajduje się na III piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6 natomiast Recepcja VIVI Massage znajduje się na II piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6.

Ogólny numer telefonu to 500-300-400. Aby połączyć się z recepcją VIVI Massage należy wybrać numer wewnętrzny 2. Jeśli chcecie Państwo połączyć się z recepcją VIVI Estetic należy wybrać numer wewnętrzny 3.

Nie trzeba zabierać żadnych rzeczy, wystarczy mała dawka dobrego humoru, resztę otrzymają Państwo bezpośrenio w salonie.

Tak, specjalnie wyznaczone miejsce parkingowe znajduje się w garażu podziemnym, skąd windą można udać się na inne piętra. Prosimy o kontakt przed przybyciem.

Nie, zabieg ten posiada karnety ilościowe.​

Przed tym zabiegiem nie jest wymagana konsultacja, natomiast w razie wątpliwości można skorzystać z porady Kosmetologa, który dobierze odpowiedni zabieg do potrzeb.​

Nakłucia są mało bolesne, chociaż zależy to od progu bólowego klienta. Przed zabiegiem na skórę jest nakładana maść znieczulająca.​

Wszystkie preparaty do mezoterapii igłowej, których używamy posiadają certyfikat medyczny.

Jest to zabieg inwazyjny, więc skóra po zabiegu wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Wszelkie informacje, dotyczące obchodzenia się ze skórą poddaną iniekcji, klient otrzyma w postaci zaleceń pozabiegowych.​

Zabieg ten przeznaczony jest dla osób, które potrzebują efektu odmłodzenia i wygładzenia skóry. Zabieg mezoterapii Princess Rich poprawia kondycję skóry, intensywnie ją nawilża i regeneruje, spowalniając proces starzenia się skóry. Synergiczne działanie witamin, aminokwasów i minerałów z kwasem hialuronowym pozwala na efektywne spłycenie zmarszczek, zagęszczenie skóry oraz jej wyraźne odmłodzenie.​

Raczej one nie występują, niemniej jednak istnieje niewielkie ryzyko ich pojawienia. Do takich powikłań można zaliczyć między innymi, delikatne przebarwienia, zaostrzenie zmian trądzikowych, zaostrzenie bliznowców czy też alergia na zastosowaną formułę aktywnych składników. Dlatego przed podjęciem decyzji o wyborze odpowiedniego gabinetu wykonującego zabieg, warto upewnić się, czy zabieg wykonywany jest urządzeniem posiadającym medyczny certyfikat oraz jakiego typu składniki są podawane w głąb skóry. Zalecamy korzystanie z salonów posiadających autoryzację, wykonujących zabiegi w ściśle określony procedurą sposób.

makijaż można nałożyć po 2 dniach od zabiegu picie dużej ilości wody ( w celu zwiększenia wilgotności skóry) należy stosować kremy ochronne z filtrem SPF 30 lub SPF 50 wymiana pościeli stosowanie kremu silnie nawilżających, regenerujące Stosowanie kremu z witaminą K np. auriderm xo unikanie preparatów kosmetycznych z zawartością alkoholu przez kilka dni po zabiegu nie należy stosować masaży, zabiegów złuszczających, nie używać szorstkich ręczników, nie korzystać z sauny, basenu oraz solarium Przez 24 godziny nie wolno spożywać alkoholu. ​

Przeciwwskazania: okres ciąży i karmienia piersią, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych, nieunormowana cukrzyca, alergia, stany zapalne i infekcje skóry, czas menstruacji (zwiększona wrażliwość na ból), choroby nowotworowe, wirusowe zapalenie wątroby, epilepsja, nadwrażliwość na składniki aplikowanych preparatów, skóra źle tolerująca iniekcje (w tym skóra naczyniowa oraz ze skłonnością do tworzenia się bliznowców).​

Nie każdy zabieg mezoterapii igłowej wymaga zastosowania znieczulenia. Decyduje o tym kosmetolog w oparciu o dobraną formułę zabiegową.

Na 7 dni przed zabiegiem nie powinno się stosować antybiotyków, leków przeciwzapalnych (np. ibuprofenu lub aspiryny) oraz leków przeciwzakrzepowych. Przed zabiegiem nie można też spożywać alkoholu oraz korzystać z kąpieli słonecznych.

Pojawienie się pierwszych efektów uzależnione jest od indywidualnych czynników i obecnego stanu. Po pierwszym zabiegu, skóra wyraźnie poprawi swoją jakość, jednak zalecamy wykonanie kilku sesji, co zdecydowanie wzmocni i utrwali efekt na dłuższy czas.

mezoterapia igłowa Princess® RICH

Zapraszamy do rezerwacji masażu

Potrzebujesz relaksu, naładowania akumulatorów, regeneracji? Poznaj moc dalekowschodnich masaży, które wpływają i na ciało i na umysł.

mezoterapia igłowa Princess® RICH