STREFA RELAKSU

Jesteśmy dla Ciebie

Mam pytanie, a nawet kilka ....

Dzień dobry, nazywam się Izabela. W związku z tym, że dostajemy bardzo dużo pytań w sprawie naszej oferty zabiegów, postanowiliśmy jeszcze bardziej ułatwić do nich dostęp wskazując miejsca na stronie, w których znajdują odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, oczywiście dotyczące konkretnego zabiegu. To, że wskazujemy te miejsca nie oznacza również, że nie lubimy z Państwem rozmawiać, bo lubimy i to bardzo, bardzo.

Doskonale wiemy, że kto pyta nie błądzi, ale nie zawsze jesteśmy dostępni w odpowiednich dla Państwa godzinach, nie za każdym razem możemy również odebrać dzwoniący telefon, jednak zawsze staramy się oddzwonić. Dlatego też, poniżej przygotowaliśmy info-grafikę, która wskaże miejsce na stronie z pytaniami i odpowiedziami dla konkretnych zabiegów. Każdy z opisanych zabiegów, posiada odpowiednie pytanie i precyzyjne według nas odpowiedzi.

Zdajemy sobie sprawę, że nie udzieliliśmy odpowiedzi na wszystko, dlatego z przyjemnością na nie odpowiemy podczas rozmowy, czy to telefonicznej, czy też osobistej w naszej strefie piękna. 

Skorzystaj z naszej oferty!

Najłatwiej przez listę ...

Każdy z zabiegów posiada własne odpowiedzi, aby do nich trafić wystarczy kliknąć menu OFERTA, wybrać usługę z listy  Lista zabiegów lub Lista masażya następnie wybrać interesujący zabieg lub masaż. 

Po kliknięciu wybranej usługi, pojawi się jej szczegółowy opis a tuż pod nim, na samym dole, lista pytań i odpowiedzi. 

To jeden z pierwszych sposobów dotarcia do najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi.

Skorzystaj z naszej oferty!

Można też cennikiem ...

Kolejnym sposobem dotarcia do najcześciej zadawanych pytań dotyczących konkretnego zabiegu jest  przejście przez CENNIK, w którym nie tylko można sprawdzić standardową cenę usługi, ale i również dotrzeć przez bezpośrednie linki, do szczegółowych opisów zabiegów czy też masaży. 

I dokładnie tak jak w opcji wskazanej powyżej, na samym dole strony opisowej, znajdują się odpowiedzi na najcześciej zadawane pytania.

Jeśli z jakiegoś powodu nie uwzględniliśmy tam wszystkich ważnych odpowiedzi, z przyjemnością na nie odpowiemy telefonicznie, czy też osobiście przy pysznej kawie w naszym salonie.

 

Skorzystaj z naszej oferty!

Liczy się tylko efekt ...

Zapewne nie udzieliliśmy odpowiedzi na wszystkie pytania, ale gromadzimy je sukcesywnie i uzupełniamy o nowe odpowiedzi. Warto co jakiś czas zajrzeć do tego działu. 

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji, każdego dnia od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 do 21:00 oraz w soboty od godzimy 9:00 do 14:00. U nas nie tylko porozmawiamy, ale i napijemy się przy okazji pysznej kawy. 

 

Skorzystaj z naszej oferty!

Nie wiem co wybrać ...

Czasami dostajemy pytania,  Co wybrać? Jaki zabieg? Co mi pomoże? Zazwyczaj takie pytania padają właśnie przez telefon. Oczywiście staramy się zawsze, coś dobrego doradzić ale…

Nie ma dwóch identycznych osób, a dodatkowo każda z nich ma inne oczekiwania i potrzeby. Zwykle przez telefon podpowiadamy naszym zdaniem najlepsze rozwiązanie, ale dopiero na spotkaniu konsultacyjnym możemy potwierdzić nasze przypuszczenia. Do każdego klienta podchodzimy zupełnie indywidualnie, nie oferujemy zabiegu który nie będzie miał zupełnie sensu. Najważniejsza jest cała koncepcja i to co chcemy osiągnąć w końcowym efekcie. 

Stworzyliśmy specjalny dział TWOJA POTRZEBA, w którym przypisaliśmy dla konkretnych potrzeb klientów, odpowiednie zabiegi. Warto się z nimi zapoznać zanim porozmawiamy telefonicznie. 

Loading

0