Zabiegi na ciało
Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało

Lista dostępnych zabiegów

NobleShape - nieinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej na wielu płaszczyznach jednocześnie

NobleShape, to z pewnością jedyne urządzenie na świecie z certyfikatem CE medycznym, które zostało specjalnie zaprojektowane do modelowania sylwetki w sposób nieinwazyjny, a jednocześnie bezpieczny dla zdrowia z zachowaniem niezwykłej skuteczności. Nie bez powodu urządzenie NobleShape zostało okrzyknięte przez branżę, hitem na 2024 rok w modelowaniu sylwetki i likwidacji nadmiaru tkanki tłuszczowej, leczeniu cellulitu czy poprawie wiotkości skóry. 

EMS Body Sculpt - redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu

Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz budowanie i rzeźbienie wybranych partii mięśni. Szybki efekt bez skalpela. Jeżeli marzysz o pięknie umięśnionym brzuchu lub brazylijskich pośladkach, ten zabieg jest dla Ciebie.

Zabieg dedykujemy kobietom i mężczyznom – każdemu, kto chce szybko pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej lub zbudować piękne mięśnie w dowolnej części ciała. To idealne rozwiązanie dla osób aktywnych fizycznie, które pomimo regularnych ćwiczeń, nie mogą zbudować i wyrzeźbić mięśni lub zredukować nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Fala radiowa RET/CET - eliminacja zmarszczek, ujędrnienie skóry i redukcja cellulitu

Skuteczna eliminacja zmarszczek, jędrna skóra i redukcja cellulitu – nieinwazyjna metoda odnowy włókien kolagenowych. Chcesz poprawić napięcie skóry i wyglądać o kilka lat młodziej? Skorzystaj z liftingu falą radiową RET/CET.

Urządzenie, które wytwarza falę radiową RET/CET, zwaną również radiofrekwencją RF, łączy w sobie technologię CET emisji fal radiowych RF z technologią RET. Daje tym samym niespotykane dotąd możliwości. Zabieg przy użyciu fali radiowej jest nieinwazyjną i niechirurgiczną metodą stymulacji odnowy włókien kolagenowych w skórze.

Modelowanie sylwetki - VelaShape IV Derma Q-IR

Modelowanie sylwetki najnowocześniejszym urządzeniem dostępnym na rynku – bezinwazyjnie i bezboleśnie. Jeżeli chcesz szybko poprawić swoją sylwetkę i długo cieszyć się szczupłym ciałem bez cellulitu, zdecyduj się na VELASHAPE IV.

VELASHAPE IV Derma Q-IR posiada głowicę ssąco-rotującą z leczącym światłem Q-IR (kombinacja światła z podczerwienią, bez szkodliwego działania promieni UV). Połączenie tych wszystkich funkcji w jednym urządzeniu otwiera niebywałe dotąd możliwości pod względem formy zabiegu oraz oczekiwanych efektów.

Likwidacja tkanki tłuszczowej - Kriolipoliza CRYOTECH Cool 360 Pro

CRYOTECH to nowoczesne medyczne urządzenie do likwidacji tkanki tłuszczowej w sposób całkowicie bezinwazyjny i bezbolesny, jednocześnie gwarantujący niemal sukces w pozbyciu się niechcianej tkanki tłuszczowej już po jednym zabiegu. Technologia głowic 360 stopni pozwala jeszcze dokładniej kontrolować zamrażane miejsce, co w efekcie daje lepsze rezultaty w porównaniu do podobnych urządzeń, nieposiadających głowic 360 Pro.

Urządzenie to jako nieliczne posiada możliwość bezpiecznego zamrażania tkanki do niemal – 10 stopni Celsjusza, w skutek czego dochodzi do rozpadu i krystalizacji zgromadzonego tłuszczu od 25 – 45 % grubości warstwy tłuszczu oraz wydalenie go przez wątrobę w sposób fizjologiczny.

LIMFODREN Presso 360 IR - presoterapia

Drenaż limfatyczny (presoterapia) – sposób na piękną sylwetkę, odprężenie i poprawę metabolizmu. Jeżeli walczysz z otyłością, cellulitem lub chcesz wrócić do formy np. po ciąży, to zabieg limfodrenażu będzie doskonałym wyborem.

LIMFODREN Presso 360 IR to urządzenie o mocy od 20 – 360 mmHG do limfodrenażu z funkcją sauny, wykorzystywane podczas zabiegów wyszczuplania i korygowania sylwetki. Aktualnie jest to najmocniejsze urządzenie dostępne na rynku. Zastosowana pompka powietrza wytwarza ciśnienie dochodzące do niemal 48 KPa co sprawia, że zabieg presoterapii jest bardzo skuteczny, a co za tym idzie – mniej kosztowny dla klientów (rzadziej wykonywany).

Terapia falą uderzeniową Shock Wave Medic Pro - skuteczne rozbijanie tkanki tłuszczowej

Terapia falą uderzeniową, często zwaną również akustyczną – piękne i zdrowe ciało. Jeżeli chcesz zredukować cellulit i rozstępy, wygładzić blizny lub zmniejszyć przewlekły ból stawów, rozbić niechcianą tkankę tłuszczową przyśpieszając jej wydalenie, zdecyduj się na Shock Wave Medic Pro. To doskonała alternatywa dla zabiegów chirurgicznych, również pod kątem leczniczym.

Urządzenie Shock Wave Medic Pro posiada niezbędne certyfikaty CE, w tym certyfikat medyczny oraz techniczne badania sprawności z raportem włącznie. Shock Wave Medic Pro wykorzystuje działanie fal akustycznych i potocznie zwanych falą uderzeniową, wytwarzając energię w postaci ciśnienia o bardzo dużej częstotliwości. Jest to całkowicie bezpieczne urządzenie stosowane obecnie przez większość poważniejszych salonów Beauty na całym świecie.

Spider Skin - radiotermoliza

Spider Skin to nowoczesne urządzenie do zamykania naczyń krwionośnych, usuwania włókniaków, plam de Morgana oraz innych nieprawidłowości skórnych. Urządzenie może być stosowane do wszystkich rodzajów problemów skórnych powiązanych z naczyniami krwionośnymi na skórze.

Spider Skin podczas pracy emituje fale radiowe o ultraszybkiej częstotliwości 30 MHz, które koagulują naczynka krwionośne jednocześnie je zamykając i zmniejszając tym samym ich widoczność na skórze. Wszystko odbywa się pod kontrolą osoby wykonującej zabieg, zwykle naszego kosmetologa.

Laser Platinium ICE 2000 - depilacja niechcianego owłosienia

Klienci naszych salonów wiedzą, że zwracamy uwagę na najmniejsze detale. Nie chodzi tutaj jedynie o jakość wykonywanych masaży, ale również o każdy, nawet ten najdrobniejszy szczegół. Dlatego decydując się na świadczenie usług w postaci zabiegów na ciało, również postawiliśmy na jakość, oczekiwane efekty klientów, a nie na ilość wykonywanych zabiegów. Być może i to jest właśnie naszym sukcesem. Owszem, na rynku jest sporo urządzeń, rozwiązań, ciekawych technologii, dlatego zanim dodamy do oferty kolejną usługę, skrupulatnie analizujemy możliwości urządzenia, sprawdzamy jego efekty, a dopiero w następnej kolejności podejmujemy decyzję o jego zakupie. Tak też się stało, jeśli chodzi o urządzenie do usuwania zbędnego owłosienia, czyli LASER Platinum ICE 2000