Strefa Relaksu VIVIMassage

Zrelaksuj swoją duszę i ciało w trakcie masaży tajskich lub balijskich.

Strefa Relaksu VIVIMassage

Zrelaksuj swoją duszę i ciało w trakcie masaży tajskich lub balijskich.
Niezapomniany reklaks w VIVIMassage

Odkryj naszą strefę reklaksu

Potrzebujesz się zrelaksować, naładować akumulatory i zregenerować? Chcesz dbać o swoje ciało? Stworzyliśmy miejsce o niezwykłej atmosferze specjalnie dla Ciebie. Tutaj odprężysz się i zadbasz o swoje ciało. Odkryj, jak masaż tajski Żory lub masaż balijski Żory w naszym salonie VIVIMassage wpłynie na Ciebie

Profesjonalne masaże tajskie i balijskie

Jeżeli tęsknisz za prawdziwym masażem relaksacyjnym w Żorach lub chcesz poczuć magię masażu balijskiego, zapraszamy do naszej strefy relaksu VIVIMassage. A może poszukujesz miejsca idealnego na masaż dla dwojga? W naszym spokojnym zakątku w Żorach znajdziecie przestrzeń do oddechu i zbliżenia się do siebie.

Masaże dla par - dla niej i dla niego

Jeśli chcesz zrelaksować się we dwoje, nasze spa w Żorach idealnie nadaje się do odnalezienia harmonii w związku. Oferujemy masaż relaksacyjny w przytulnym i spokojnym otoczeniu, który pozwoli Wam zapomnieć o codziennych zmartwieniach. Co więcej, daje okazję do spędzenia wspólnego czasu tylko we dwoje.

Lista masaży w VIVIMassage

Tajski z olejkami masaż dla seniorów

Masaż Tajski dla seniorów – rekomendowany dla osób w zaawansowanym wieku tzw. seniorów. Jest to masaż całego ciała z olejkami aromatycznymi, skoncentrowany szczególnie na wyeliminowaniu lub zmniejszeniu dolegliwości związanych z sztywnością mięśni, eliminacją bólów stawów, wzmocnieniu kończyn oraz poprawie przepływu krążenia limfy w całym ciele.
Masaż dla seniorów z pewnością należy on do grupy relaksujących, odprężających, masaży delikatnych, bez żadnych elementów rozciągania, tzw. stretchingu ( wykręcania, naciągania czy też rozciągania) Wykonywany jest zawsze w pozycji leżącej, na identycznym łóżku do masażu co pozostałe z oferty np. balijski czy lomi lomi.

Masaż Kobido Tape​

Masaż Kobido – to japońska starożytna technika, będąca połączeniem tradycyjnego masażu ze wschodniej Azji, opartego na podejściu medycznym oraz techniki wywodzącej się z Anma, czyli tradycyjnego masażu japońskiego, rozwijanego w Japonii przez ostatnie 500 lat Popularność masażu Kobido w krajach zachodnich w ostatnich latach stale rośnie, ze względu na skuteczność, a przy tym nieinwazyjność i naturalność. Czy jest masaż dedykowany jedynie kobietom?

Tajski masaż klasyczny

Rewitalizujący masaż całego ciała, który odpręża, łagodzi zmęczenie i działa pomocniczo w leczeniu bólów głowy. Masaż tajski jeszcze do niedawna przeznaczony był wyłącznie dla dostojnych królów. Dziś stał się jednym z najpopularniejszych orientalnych masaży na świecie. Często bywa określany mianem jogi dla leniwych. Osoba w trakcie zabiegu musi wielokrotnie zmieniać pozycję, aby terapeuta mógł wykonać wszelkie przewidziane w technice czynności.

tajski masaż klasyczny

Tajski masaż pleców, głowy i twarzy

Tajski masaż pleców, głowy i twarzy to rozluźniający i antystresowy masaż górnych części ciała, który pomaga wyeliminować bóle kręgosłupa.

Proponujemy wersję masażu, która koncentruje się na plecach, głowie i twarzy – czyli miejscach będących częstym źródłem nieprzyjemnych dolegliwości. Zabieg wykonywany jest z użyciem olejków i ma na celu wprowadzenie ciała w stan głębokiego relaksu. Masaż wykonywany jest w naszym salonie przez dyplomowaną masażystkę z wysp Bali.

Tajski masaż sportowy

Tajski masaż sportowy z pewnością nie należy do grupy masaży relaksacyjnych, choć czerpie wiele z technik tajskiego masażu klasycznego. Zabieg ten jest wykonywany ze zdecydowanie większym naciskiem niż masaż klasyczny i jest ukierunkowany w szczególności na uzyskanie efektu przygotowania lub utrzymywania mięśni w odpowiedniej kondycji. Ma również za zadanie rozciągnąć ciało i odprężyć mięśnie zmęczone po intensywnym treningu.

Tajski masaż stóp i nóg

Tradycyjny masaż tajski nóg i stóp w zdecydowanej części oparty jest na zasadach refleksologii, czyli głębokim stymulowaniu tkanek wewnętrznych stóp za pomocą akupresury. Każdy z receptorów umieszczonych na stopach odpowiada innej części ciała w organizmie, a dzięki połączeniom tych kanałów energetycznych w trakcie masażu dochodzi do przepływu pozytywnej energii życiowej. Generalnie masaż ten ma za zdanie przenieść całą energię pozyskaną z bodźców.

Hawajski masaż Lomi Lomi

Masaż Lomi Lomi jest zabiegiem pochodzącym wprost z wysp polinezyjskich. Niegdyś zarezerwowany był tylko dla wybranej części społeczności, a dokładnie dla wodzów wielkich plemion. Wykonywany w kilkugodzinnych sesjach potrafił wprowadzić osobę masowaną w trans. Słowo Lomi oznacza „pocieranie” lub „naciskanie”, a sam masaż wykonywany jest boczną krawędzią ręki oraz łokciami. omi Lomi jest masażem całościowym i działa równie mocno na ciało.

Tajski masaż ciepłymi kamieniami

Masaż ciepłymi kamieniami wywodzi się z Dalekiego Wschodu i był znany już w starożytności. Jego wykonanie opiera się filozofii przepływu energii przez organizm. Rozgrzane kamienie układa się na różnych częściach ciała. Ciepło płynące z bazaltowych kamieni ma za zadanie rozluźnić mięśnie oraz usprawnić przepływ krwi w organizmie. Podczas zabiegu często naprzemiennie stosuje się również zimne kamienie.

Tajski masaż świecą

Jak wszystkie pozostałe w naszej ofercie, masaż ten wykonywany jest w klimacie orientalnym przy muzyce tajskiej oraz nastrojowym natężeniu oświetlenia. Decydując się na tego typu masaż, nie należy się obawiać, że jest on bolesny – jest to masaż wykonywany ze średnią siłą nacisku, relaksujący. Nie powoduje również żadnych poparzeń. Masażystka rozprowadza po ciele topiący się wosk specjalnej świecy do masażu.

Balijski masaż olejkami​

Balijski masaż olejkami jest jednym z najstarszych masaży – czerpie z wpływów medycyny chińskiej oraz indonezyjskiej. Łączy różnorodne azjatyckie techniki charakterystyczne dla tradycyjnego indonezyjskiego masażu relaksacyjnego, chińskiej akupresury, ayurwedy, refleksoterapii z elementami aromaterapii. Dzięki takiemu zestawieniu technik, masaż balijski nie tylko koi nerwy i odpręża umysł, ale także zmniejsza bóle mięśni i relaksuje całe ciało.

Masaż baby dla dzieci powyżej 5 lat

Masaż baby jest starożytną techniką masażu niemowląt i dzieci. Znany jest również pod nazwą „masażu Shantala”. Masaż ten dedykowany jest niemowlętom i z tą myślą został wprowadzony na europejski grunt przez znanego położnika o nazwisku Leboyer. Obecnie często stosowany jest również u dzieci starszych, nawet do 10. roku życia, które borykają się z problemami na poziomie emocji.

masaż dla dzieci

Japoński masaż Shiatsu​

Masaż Shiatsu jest jednym z najstarszych masaży, a jego historia sięga prawie XVI wieku. Stosowane techniki wywodzą się ze szkoły japońskiej. Nazwa Shiatsu pochodzi od dwóch japońskich słów „shi” – co oznacza palce – oraz „atsu” – co oznacza ucisk. Jednakże z biegiem czasu zamiast palców zaczęto stosować dłonie, łokcie oraz przedramiona. Dziś ten mocny masaż cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, gdyż łączy w sobie elementy akupunktury…

Masaż baby dla dzieci poniżej 5 lat + relaksacyjny dla rodzica

Masaż baby jest starożytną techniką masażu niemowląt i dzieci. Znany jest również pod nazwą „masażu Shantala”. Masaż ten dedykowany jest niemowlętom i z tą myślą został wprowadzony na europejski grunt przez znanego położnika o nazwisku Leboyer. Obecnie często stosowany jest również u dzieci starszych, nawet do 10. roku życia, które borykają się z problemami na poziomie emocji.

Chcesz zadbać o swoją piękno i urodę?

Zadbaj o swoje piękno i urodę pod okiem lekarzy i dyplomowanych kosmetologów.