Zabiegi na twarz
Zabiegi na twarz

Zabiegi medycyny estetycznej dla twarzy​

Medycyna estetyczna twarzy w VIVI Estetic Żory

Wolumetria twarzy na bazie wypełniacza autologicznego z własnej krwi

Zabieg Full Face Natural jest metodą, który pozwala wykonać wolumetrię twarzy z wykorzystaniem wypełniacza autologicznego pozyskanego z własnej krwi. Jest to obecnie jedyna metoda, która daje gwarancję braku powstania powikłań, które to mogą się pojawić, gdy do zabiegu wolumetrii twarzy zostanie użyte wypełnienie w postaci kwasu hialuronowego.

KOKTAJL MONACO ROYAL LIFTING - lifting królewski

Autorski zabieg mezoterapii igłowej z zastosowaniem specjalnie dobranego koktajlu, połączonych kilku preparatów, którego skład jest ściśle tajny. Koktajl podawany jest odpowiednią techniką mezoterapii igłowej. Pierwsze efekty zabiegu widoczne są po 14 dniach - z każdym dniem efekt wzrasta i wzmacnia się. Kolejny zabieg możemy wykonać nie wcześniej niż po upływie 3-6 miesięcy.

Botox - zabieg z użyciem toksyny botulilnowej

Zabieg z użyciem toksyny botulilnowej, znany jako botoks, to popularna metoda w medycynie estetycznej. Botoks to substancja, która blokuje przewodnictwo nerwowe w mięśniach, prowadząc do ich osłabienia i wygładzenia zmarszczek. Zabieg jest szybki i mało inwazyjny, a efekty utrzymują się od 3 do 6 miesięcy. Najczęściej stosowany jest na zmarszczki na czole, wokół oczu i ust. Choć uznawany za bezpieczny, może mieć skutki uboczne, takie jak siniaki.

Osocze bogatopłytkowe – wampirzy lifting czyli naturalny anti-aging

Osocze bogatopłytkowe jest naturalną metodą anti-aging, często określaną jako „wampirzy lifting”. Terapia ta prowadzi do uzyskania zdrowej, energicznej i promiennej skóry poprzez stymulowanie procesów regeneracyjnych. Metoda ta jest w pełni bezpieczna i biokompatybilna z organizmem, ponieważ wykorzystuje składniki pobierane bezpośrednio z krwi pacjenta. Dzięki terapii z osoczem bogatopłytkowym skóra może ulec odmłodzeniu poprzez spłycenie drobnych zmarszczek, redukcję cieni pod oczami, poprawę kolorytu oraz uzyskanie lepszej jej jakości.

Fibryna bogatopłytkowa – skoncentrowana z krwi pacjenta

Fibryna bogatopłytkowa (PRF) to skoncentrowany preparat komórkowy, który naturalnie regeneruje i odnawia skórę, jednocześnie fortunując włosy i minimalizując ich utratę. Substancja używana podczas procedury jest pozyskiwana z krwi samego pacjenta, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i eliminuje ryzyko reakcji alergicznej czy odrzucenia przez ciało. Terapia z użyciem fibryny odżywia skórę i sprawia, że zmarszczki stają się mniej zauważalne. Jej zastosowanie na włosy nie tylko je wzmacnia, ale również efektywnie redukuje ich wypadanie. 

GEO-LIFTING V - stymulator tkankowy do bioremodelingu i profiloplastyki skóry

GEO-LIFTING V to stymulator tkankowy do bioremodelingu i profiloplastyki skóry, dający delikatny efekt wolumetryczny będzie widoczny bezpośrednio po zabiegu oraz pełny efekt rewitalizacji skóry po serii dwóch zabiegów w odstępie 4 tygodni. Dzięki specjalistycznej 5-punktowej technice podania GEO-LIFTING V pozwala na przywrócenie prawidłowej geometrii i proporcji twarzy utraconych wraz z wiekiem. Głównym działaniem zabiegu z użyciem GEO-LIFTING V jest wysmuklenie rysów twarzy i silna stymulacja fibroblastów, które powoduje widoczną rewitalizację i zagęszczenie skóry. Wysoka skuteczność GEO-LIFTING V spowodowana jest rekordowo wysoką zawartością kwasu hialuronowego 64 mg/2 ml. Dzięki połączeniu kwasu o niskiej i wysokiej masie cząsteczkowej preparat powoduje wielopłaszczyznową rewitalizację skóry i wtórne przywrócenie harmonii konturów twarzy.

HYALUAL XELA REDERM 1,8 % - jedyny do redermalizacji

To jedyny dostępny na rynku preparat, który bezpośrednio wpływa na procesy metaboliczne zachodzące w skórze. Xela Rederm swoje silne działanie zawdzięcza unikalnemu połączeniu bursztynianu sodu oraz kwasu hialuronowego. Redermalizacja jest nową metodą, która zapobiega procesowi starzenia się skóry. Po zastosowaniu innowacyjnych preparatów Xela Rederm następuje regulacja biochemicznych i fizjologicznych procesów w komórkach. Zabieg stosuje się na obszar twarzy, szyi, dekoltu, dłoni i pod oczy. Xela Rederm przynosi doskonałe efekty zabiegowe odmłodzenia i liftingu skóry!

PROFHILO® - biostymulator tkankowy z molekułą młodości

Profhilo to innowacyjny preparat odmładzający, który jest obecnie jedynym na świecie produktem stosowanym do bioremodelingu, wykorzystującym stabilizowaną termicznie molekułę hybrydową, nazywaną molekułą młodości.Dzięki zastosowaniu naturalnego wyselekcjonowanego kwasu hialuronowego o najwyższym jak do tej pory stężeniu (aż 64mg w jednej dawce) oraz nowej generacji sieciowania kwasu hialuronowego, dzięki czemu nie posiada wad chemicznej modyfikacji, powstał preparat o działaniu wielopoziomowym. Oznacza to, że odmładzamy nie tylko skórę, lecz także tkankę podskórną, która stanowi rusztowanie skóry.

NUCLEOFILL® Strong- biostymulator tkankowy

NucleoFILL to preparat do głębokiej odnowy i biostymulacji skóry, opracowany na bazie naturalnych polinukleotydów. Biostymulacja skóry polega na stymulowaniu jej własnych możliwości regeneracyjnych – odnowa skóry następuje dzięki zachodzeniu naturalnych procesów. W przypadku produktów będących biostymulatorami, efekt potęguje się w czasie a terapia wymaga serii zabiegów.

Neofound Stymulator tkankowy - mezoterapia igłowa na dojrzałą skórę twarzy, szyi lub dekoltu

Neofound jest silnym boosterem (biostymulatorem tkankowym), który znakomicie radzi sobie z procesami związanymi ze starzeniem się skóry, takimi jak: brak elastyczności, utrata jędrności, drobne zmarszczki. Ponadto idealnie sprawdzi się dla osób borykających się z przebarwieniami, gdyż wpływa na wyrównanie kolorytu skóry. Szczególnie dedykowany dla osób posiadających dojrzałą skórę, które pragną w szybki i niebywale efektowny sposób poprawić jej wygląd.  Zabieg, który proponujemy wykonywany jest przez wyszkolony personel kosmetologów zgodnie z procedurami zabiegowymi producenta.

Neauvia Hydro Delux - z hydroksyaptytem wapnia

Neauvia Hydro Deluxe to produkt, którego działanie łączy w sobie głębokie nawilżanie i biostymulację. Wykorzystywany jest podczas zabiegów mezoterapii igłowej jako sposób na rewitalizację i stymulację produkcji kolagenu. W zabiegach mezoterapii igłowej Neauvia Hydro Deluxe stosowana jest do głębokiej biorewitalizacji skóry twarzy, szyi i dekoltu oraz dłoni, dająca długotrwały efekt poprawy wyglądu i nawilżenia skóry.

Nici liftingujące PLLA Screw - do rewitalizacji skóry oraz redukcji zmarszczek i fałd skórnych

Nici PLLA Screw to profesjonalne nici przeznaczone do rewitalizacji skóry oraz redukcji zmarszczek i fałd skórnych. Nić typu screw to pojedyncza nić opleciona wokół igły. Włókno umożliwia uzyskanie efektu wolumetrycznego – spłycenia zmarszczek. Trwałość efektów do 1,5 roku.  Kwas polimlekowy (PLLA) jest substancją naturalnie występującą w organizmie, która po określonym czasie całkowicie rozpuszcza się w tkance. Pomysł na użycie nici PLLA w zabiegach estetycznych narodził się w Korei i szybko zdobył popularność na całym świecie. Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę (w wybrane obszary) nici PLLA za pomocą bardzo cienkiej igły. Po wprowadzeniu igła jest usuwana, a na skórę założony opatrunek. Zastosowana kuracja wytwarza swoiste rusztowanie, wokół którego organizm rozpoczyna proces neokolagenezy (produkcja nowych włókien kolagenowych), pobudzenie fibroblastów do zwiększonej syntezy elastyny oraz syntezę endogennego kwasu hialuronowego.

Dermaheal Eye Bag Solution - mezoterapia igłowa na worki pod oczami

Profesjonalny zabieg Dermaheal Eye Bag Solution o działaniu silnie regenerującym opuchnięcia tzw. worki pod oczami. Doskonale również wygładza zmarszczki, uelastycznia i napina skórę dając efekt jej odmłodzenia już po pierwszym zabiegu. Preparat zmniejsza ekspresję czynników adipogenetycznych zapobiegając odkładaniu tłuszczu oraz stymuluje lipolizę usuwając poduszeczki tłuszczowe okolic oczu. Idealnie również wygładza zmarszczki, uelastycznia i napina skórę dając efekt odmłodzenia skóry.

Dermaheal Dark Circle Solution - mezoterapia igłowa na cienie pod oczami

Profesjonalny zabieg Dermaheal Dark Circle Solution to preparat o działaniu silnie regenerującym i likwidującym cienie pod oczami. Jako jeden z nielicznych zapobiega gromadzeniu się nadmiernej ilości barwnika, a tym samym powstawaniu cieni wokół oczu. Idealnie rozjaśnia, rozświetla oraz nawilża skórę wokół oczu, redukując oznaki zmęczenia – dając efekt świeżego i promienistego spojrzenia tuż po zabiegu.

Dermaheal HL- mezoterapia igłowa na skórę głowy

Profesjonalny zabieg o działaniu hamującym wypadanie włosów oraz regenerującym. Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych skutecznie ogranicza wypadanie włosów i łysienie, zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Przyczyn osłabienia lub tracenia włosów może być wiele: dieta, styl życia, stres, przebyte choroby lub przyjmowane leki, zmiany hormonalne (np. związane z ciążą lub z wiekiem), zbyt intensywne lub zbyt często stosowane zabiegi kosmetyczne. Nadmierne wypadanie włosów jest problemem powszechnym, który dotyka wielu osób bez względu na płeć czy wiek. Jednak główną przyczyną nadmiernego wypadania włosów są przeważnie uwarunkowania genetyczne. 

RRS® Hyalift® 75 PROactive - mezoterapia igłowa na skórę twarzy, szyi i dekoltu

Profesjonalny zabieg RRS Hyalift 75 PROactive został zaprojektowany specjalnie do leczenia fotostarzenia skóry i jego konsekwencji. Działa silnie biorewitalizująco i przyczynia się do korekcji powierzchownych zmarszczek, poprawia napięcie skóry oraz jej sprężystość. Zawiera czysty, wysoko stężony, nieusieciowany kwas hialuronowy oraz roztwór biorewitalizujący. Kwas HA rozpuszczony jest w roztworze biorewitalizujacym, który składa się z aminokwasów działających nawadniająco i mających działanie antyoksydacyjne. Preparat zapewnia wysoki poziom nawilżenia i daje szybki efekt liftingu. Nadaje się również do wypełnienia płytkich zmarszczek i ujędrnienia skóry. 

RRS® Hyalift® 75 PROactive + Witamina C - mezoterapia igłowa na skórę twarzy, szyję lub dekolt.

Profesjonalny zabieg RRS Hyalift 75 PROactive, został zaprojektowany specjalnie do leczenia fotostarzenia skóry i jej konsekwencjI dodatkowo wzbogacony o witaminę C. Działa silnie biorewitalizująco i przyczynia się do korekcji powierzchownych zmarszczek, poprawia napięcie skóryoraz jej sprężystość. Zawiera czysty, nieusieciowany kwas hialuronowy oraz roztwór biorewitalizujący. Kwas HA rozpuszczony jest w roztworze biorewitalizujacym, który składa się z aminokwasów działających nawadniająco i mających działanie antyoksydacyjne. Preparat zapewnia wysoki poziom nawilżenia i daje szybki efektu liftingu. Nadaje się również do wypełnienia płytkich zmarszczek i ujędrnienia skóry.

Mesoestetic Mesohyal DMAE- na okolice twarzy, szyi lub dekoltu - dla napięcia i ujędrnienia skóry

Profesjonalny zabieg Mesohyal DMAE to zabieg dedykowany zarówno kobietom jak i mężczyznom, którego zadaniem jest przywrócić skórze jędrność oraz przeciwdziałać procesom starzenia. Czynnik o nazwie Dimetyloaminoetanol (DMAE) jest prekursorem acetylocholiny, czyli neuroprzekaźnikiem wpływającym na wzrost napięcia mięśni i ujędrnienia tkanek, który szczególnie poprawia kondycję skóry i wspomaga walkę z utratą elastyczności.

Mesoestetic Mesohyal Oligoelementy - mezoterapia igłowa na problematyczną skórę twarzy

Profesjonalny zabieg Mesohyal Oligoelementy to zabieg przeznaczony szczególnie dla skóry, problematycznej, trądzikowej i łojotokowej zarówno dla mężczyzn jak i również kobiet.  Oligoelementy to pierwiastki śladowe, niezbędne niemalże dla wszystkich procesów biologicznych ustroju, w tym kosmetologii do regulacji pracy gruczołów łojowych. Roztwór ten zawiera m.in. cynk który wykazuje właściwości przeciwzapalne i bakteriobójcze. Zabieg, który proponujemy wykonywany jest przez wyszkolony personel kosmetologów zgodnie z procedurami zabiegowymi producenta.

RevitaCare® CytoCare 532 - mezoterapia igłowa na dojrzałą skórę twarzy, szyi lub dekoltu

Profesjonalny zabieg RevitaCare® CytoCare 532 to zabieg dedykowany zarówno kobietom jak i mężczyznom, którego zadaniem jest odmłodzić i zrewitalizować skórę twarzy, szyi lub dekoltu.  CytoCare 532 to preparat medyczny francuskiego laboratorium RevitaCare® oparty na 55 składnikach aktywnych, takich jak: witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy. W składzie zawarty został również kwas hialuronowy o możliwie najwyższym stężeniu z serii CytoCare (32 mg/5 ml), dzięki czemu jest to zabieg bardzo efektywny i kierowany zwłaszcza dla osób z widocznymi, postępującymi oznakami starzenia się skóry twarzy, szyi czy dekoltu.

Mesoestetic Mesohyal Biotin - mezoterapia igłowa skóry głowy - stały zabieg gwiazd

Profesjonalny zabieg mezoterapii igłowej z biotyną, nie bez powodu nazywaną ”witaminą piękności” o działaniu hamującym wypadanie włosów oraz regenerującym. Biotyna, która jest głównym składnikiem preparatu, stymuluje metabolizm komórkowy, tym samym zwiększa biodostępność innych substancji aktywnych, dostarczanych w głąb skóry.  Mesohyal Biotin wpływa na właściwe funkcjonowanie owłosionej skóry głowy i zapobiega wypadaniu włosów, spowalnia proces starzenia się skóry, jednocześnie przywracając jej naturalny blask.

Princess® RICH - mezoterapia igłowa z wysokim stężeniem kwasu hialuronowego

Profesjonalny zabieg Princess® RICH - okrzyknięty perłą dermatologi estetycznej, to idealny zabieg mezoterapii igłowej, który działa jako wypełniacz małych zmarszczek oraz doskonale nawilża i poprawia gęstość skóry! Unikatowy i cieszący się niesłabnącym uznaniem koktajl powstaje w procesie ART (Advanced Rejuvination Technology) - to najnowsza technologia wykorzystująca nawilżające właściwości naturalnego kwasu hialuronowego i glicerolu występujących w organizmie człowieka.

Karboksyterapia CO2 VENUS Therapy

Karboksyterapia, czyli terapia dwutlenkiem węgla (CO2) to zabieg z zakresu medycyny estetycznej, polegający na śródskórnym lub podskórnym podaniu sterylnego gazu medycznego. Przedstawiana jest jako terapia skuteczna, bezpieczna, mało inwazyjna, niewymagająca znieczulenia. Charakteryzuje się ona bardzo szerokim spektrum zastosowania. Programy terapeutyczne obejmują zakres zmniejszenia tkanki tłuszczowej, terapii blizn, rozstępów, rewitalizację skóry i wielu innych problemów skórnych. 

Lipoliza iniekcyjna - mezoterapia igłowa na likwidację zalegającego tłuszczyku

Profesjonalny zabieg mezoterapii igłowej o technicznej nazwie Lipoliza Iniekcyjna. Podczas lipolizy iniekcyjnej tkanka tłuszczowa jest likwidowana poprzez podawanie zastrzyków z substancji, która prowadzi do rozpuszczania komórek tłuszczowych. Szczególnie przewidziana na okolice podbródka, lini żuchwy oraz wielu innych miejsc na ciele, wszędzie tam gdzie zabieg kriolipolizy nie jest możliwy.

RF Frakcyjny PIXEL 2 TMA – niebywale skuteczny nieoperacyjny lifting skóry

Radiofrekwencja mikroigłowa to bardzo precyzyjny zabieg. Pozwala na dokładne co do milimetra nakłucia skóry oraz podaje energie RF bezpośrednio w głąb skóry, dzięki czemu nie musi się ona osłabiać i rozpraszać przechodząc poprzez poszczególne warstwy naskórka i skóry, tak jak ma to miejsce w tradycyjnych laserach. Jest doskonałem zabiegiem, poprawiającym napięcie oraz jędrność skóry na kontrolowanej głębokości. Absolutnie nie ma tu miejsca na jakiekolwiek pomyłki czy brak precyzji w działaniu. 

DERMAPEN 4.0 - Mezoterapia mikroigłowa Therapy Face

Dermapen 4.0  to urządzenie medyczne pozwalające wykonywać zabiegi odmładzające i lecznicze na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach, dłoniach, a także na skórze głowy. W naturalny sposób pobudza procesy regeneracyjne w skórze, stymulując jej odnowę i odrost włosów poprzez mikronakłucia. W naszym salonie urody VIVI Estetic posiadamy aż dwa takie nowoczesne urządzenia i do zabiegów używamy jedynie oryginalnej i najnowszej ich wersji, generacji czwartej.   Jeśli szukasz zabiegu z najwyższą możliwą precyzją, dzięki której doskonale nawilżysz skórę, zredukujesz rozstępy, zlikwidujesz przebarwienia i pragniesz odmłodzić skórę, to wybierz jeden z wielu zabiegów z użyciem oryginalnego urządzenia Dermapen 4.0.

R.PEN by URGO - Mezoterapia mikroigłowa Holistique Line

Bogactwo fenomenalnych ekstraktów oraz proteinowych substancji wypełniających, zapewnia natychmiastową regenerację, odżywienie oraz poprawę elastyczności skóry. Kompleksowa terapia przeciw-zmarszczkowa, regenerująca nawilżająca i liftingująca oparta na innowacyjnych składnikach. Zabieg wykonywany jest techniką mezoterapii mikroigłowej z użyciem certyfikowanego narzędzia R.Pen by URGO AESTHETICS. Przejrzyj 4 koktajle na twarz z lini Holistique Line marki TeoMarvee.

R.Pen by URGO mezoterapia mikroigłowa z peelingiem RetiEYE Plus na okolice oczu

RetiEye Plus to rewitalizujący zabieg na skórę okolicy oczu, który można wykonywać przez cały rok, dzięki specjalnej molekule retinolu - nie powoduje podrażnień, ani efektu złuszczania. Jednoetapowy lub wieloetapowy zabieg na bazie kwasów chemicznych o wielokierunkowym działaniu, mający na celu spłycenie zmarszczek wokół oczu, likwidację worków i cieni pod oczami. Dedykowany jest skórom pozbawionym blasku i przesuszonym, jak i również skórom które posiadają przebarwienia i nie równy koloryt.

Seaweex® Solaris Pro - odmładzanie skóry sonarem medycznym na poziomie komórkowym

Seaweex® Sonaris Pro, to urządzenie posiadające jedyną na świecie technologię fal elektromagnetycznych sonaru medycznego, działająca na przebudowę ludzkich komórek włókien kolagenowych niemalże w czasie rzeczywistym, bez jakiegokolwiek przerywania ciągłości naskórka. Obecnie uznawana jako największy trend w medycynie estetycznej oraz nowoczesnej kosmetologi Hi -Tech.   Podczas zabiegu sonar generuje częstotliwość rezonansu harmonicznego za pomocą impulsu elektromagnetycznego, jednocześnie za pomocą wbudowanego czujnika przesyła i odbiera częstotliwość ruchu ludzkich komórek.