Dołącz do VIVI Estetic VIP CLUB
Dołącz do VIVI Estetic VIP CLUB
Dołącz do VIVI Estetic VIP CLUB

Zostań członkiem naszej społeczności VIVIEstetic VIP Club i korzystaj z przywilejów

Nie szukaj skomplikowanych ofert, zostań członkiem naszego klubu i ciesz się wyjątkowymi warunkami.

U nas nic nie musisz, u nas tylko możesz...

Przystępując do VIVIEstetic VIP CLUB staniesz się członkiem prestiżowej społeczności, zyskując przywileje i bonifikaty, których nie otrzymasz w żadnej innej firmie świadczącej nawet podobny zakres usług w Polsce.  Każdy aktywny członek VIVIEstetic VIP CLUB otrzymuję dostęp do pełnego zakresu usług w strefie Piękna VIVI Estetic oraz Relaksu VIVI Massage, o wartości kilkukrotnie przewyższającej ich rzeczywistą wartość. Dodatkowo Twój status w VIVIEstetic VIP CLUB zostanie potwierdzony elegancką prestiżową złotą lub czarną kartą członkowską, którą otrzymasz przesyłką na swój adres.  Sprawdź poniżej nasz pełen zakres usług strefy Piękna i Relaksu, którym będziesz dysponować prawie jak własnym. 

Dołącz do nas i ciesz się wyjątkowymi przywilejami

To nie wszystkie przywileje przewidziane do aktywnych członków VIVIEstetic VIP CLUB. Będąc członkiem naszego klubu, wszystko co najlepsze będzie trafiać do Ciebie. Członkowie naszego klubu nie otrzymują rabatów 3, 5 lub 8 %, lecz zniżki na poziomie 100, 200 % a nawet 300 % . Ciężko to nawet policzyć. Co więcej, na Twoje konto nadal będą wpadały punkty lojalnościowe , które możesz zamienić na cenne nagrody np. Vouchery kwotowe, obdarowując nimi bliskie Ci osoby. Pięknie to wygląda, prawda? Gdzie w tym wszystkim tkwi haczyk? U nas nie ma żadnych haczyków, są tylko członkowskie przywileje. Jedyną niedogodnością jest tylko to, że nie możemy przyjąć do klubu tyle osób, ile byśmy chcieli. Niestety, kalendarza nie rozciągniemy i dostępność kart członkowskich może być chwilami ograniczona.

Pierwsza taka karta "No Limit Range" w Polsce

Wystarczy Ci aktywne członkostwo karty Gold VIP lub Black VIP, aby od dziś cieszyć dostępem do wyjątkowych usług i wiedzy naszych specjalistów bez żadnych ograniczeń cenowych. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia i przeciwskazania do konkretnego zabiegu lub masażu.
Dołącz do VIVI Estetic VIP CLUB

Takich warunków nie otrzymasz w żadnej innej firmie

Jesteś członkiem VIVIEstetic VIP CLUB tak długo jak Ci pasuje. Jeśli nie masz ochoty to rezygnujesz z przywilejów i zwalniasz miejsce w klubie dla nowych oczekujących członków. Ale nic się nie martw, zawsze możesz do nas wrócić po 90 dniach od anulowania członkostwa. Jeśli wyjeżdzasz na np. na urlop, zawieszasz członkostwo nawet na 27 dni beż utraty żadnych przywilejów, a po powrocie nadal możesz cieszyć się członkostwem. Swoje aktualne warunki członkostwa zachowujesz tak długo, jak jesteś aktywnym członkiem naszej społeczności, bez żadnych zmian cenowych. Aby zostać aktywnym członkiem klubu, wystarczy wejść do naszego sklepu internetowego, założyć w nim konto i wykupić jedną z dwóch dostępnych subskrybcji członkowskich. My dostarczymy Ci wybraną prestiżową kartę VIP Gold lub VIP Black, wprost na Twój adres zamieszkania.

Oto kilka przykładowe ceny, ale dla Ciebie nie będą miały zupełnie znaczenia ...

Dołącz do VIVI Estetic VIP CLUB
Dołącz do VIVI Estetic VIP CLUB

Masaż Kobido Tape Exclusive Lifting

Dołącz do VIVI Estetic VIP CLUB
Dołącz do VIVI Estetic VIP CLUB

Bezoperacyjny lifting skóry RF FRAKCYJNY

Dołącz do VIVI Estetic VIP CLUB
Dołącz do VIVI Estetic VIP CLUB

Mezoterapia mikroigłowa DERMAPEN 4.0 + KOKTAIL

Dołącz do VIVI Estetic VIP CLUB
Dołącz do VIVI Estetic VIP CLUB

Depilacja owłosienia Laser Platinum ICE - Pakiet premium

Dołącz do VIVI Estetic VIP CLUB
Dołącz do VIVI Estetic VIP CLUB

Masaż Tajski gorącymi kamieniami

Dołącz do VIVI Estetic VIP CLUB
Dołącz do VIVI Estetic VIP CLUB

Mezoterapia igłowa stymulator tkankowy PROFHILO

Zdobądź swoją prestiżową złotą lub czarną kartę VIP CLUB

Zostając członkiem naszej społeczności, zapominasz o cenach zabiegów i masaży. Nie martwisz się żadnymi promocjami, nie musisz tracić czasu na szukaniu taniej alternatywy. Nie musisz również podpisywać żadnych umów abonamentowych. A jeśli nie odpowiadają Ci nasze warunki członkostwa, po prostu odchodzisz w następnym miesiącu.  Takich przywilejów nie otrzymasz w żadnej firmie świadczącej nawet podobne usługi w Polsce. Jeśli piękno i uroda ma dla Ciebie jakieś znaczenie, uwielbiasz relaks w postaci masaży orientalnych, to nasz klub z pewnością spełni Twoje oczekiwania na bardzo długi czas.  Dołącz do nas już dziś, nie czekaj na miejsce w kolejce. 

Wybierz dla siebie to co najlepsze i ciesz się jej możliwościami.

Idealne członkostwo. Podaruj bliskiej Ci osobie niespodziankę, którą będzie pamietać miesiącami.