Nucleofill Strong
Nucleofill Strong

NUCLEOFILL Strong - lifting na poziomie komórkowym

NucleoFILL to preparat do głębokiej odnowy i biostymulacji skóry, opracowany na bazie naturalnych polinukleotydów.

Biostymulacja skóry polega na stymulowaniu jej własnych możliwości regeneracyjnych – odnowa skóry następuje dzięki zachodzeniu naturalnych procesów. W przypadku produktów będących biostymulatorami, efekt potęguje się w czasie a terapia wymaga serii zabiegów.

Polinukleotydy to małe fragmenty kwasów nukleinowych DNA i RNA, występujące we wszystkich organizmach. Są one w całości biokompatybilne z organizmem ludzkim. Polinukleotydy mają zdolność przestrzennego przyłączania dużej ilości cząsteczek wody, zwiększając nawilżenie tkankowe, wpływają także na wzrost liczby i aktywność fibroblastów, czyli najważniejszych komórek odpowiedzialnych za ciągłą odbudowę wielu składników skóry. Poza tym pełnią też ważną funkcję w zwalczaniu wolnych rodników oraz hamują fotostarzenie, skutecznie zabezpieczając skórę przed ekspozycją na słońce. Zabieg, który proponujemy wykonywany jest przez wyszkolony personel kosmetologów zgodnie z procedurami zabiegowymi producenta.

NUCLEOFILL Strong - Trzy mechanizmy działania

Silny efekt liftingujący (uniesienie tkanek, poprawę gęstości skóry) otrzymujemy dzięki działaniu na poziomie komórkowym na receptory CD 39 co prowadzi do produkcja kolagenu typu I, elastyny oraz HA a dzięki działaniu na receptory CD 40 stymulujemy dojrzewanie fibroblastów w miofibroblasty (kom. posiadające cechy kom. mięśniowych, mających właściwości kurczliwe – efekt siłowni).

Działanie receptorowe skutkuje także wytwarzaniem nowych naczyń krwionośnych. Mocny efekt antyoksydacyjny uzyskujemy dzięki pierścieniom aromatycznym w zasadach azotowych obecnych w łańcuchu polinukleotydowym, które wychwytują (zmiatają) wolne rodniki Długotrwałe nawilżenie uzyskujemy dzięki grupom fosfatowym, obecnym w łańcuchu polinukleotydowym, które trwale wiążą wodę w przestrzeni międzykomórkowej.

Nucleofill to nowy na rynku produkt zawierający czyste polinukleotydy.

Medical Aesthetics - lider światowych marek medycyny estetycznej

Głównym celem Promoitalia jest produkcja i sprzedaż zaawansowanych technologicznie narzędzi, które pozwolą ludziom osiągnąć piękno i dobre samopoczucie . Silnikiem napędzającym działalność firmy jest ciągłe dążenie do doskonałości. Wyzwaniem, które zamierzamy codziennie pokonywać, jest tworzenie innowacji. Świat Promoitalia łączy doświadczenie , know-how , innowacyjność i badania . Nasze produkty są tworzone z myślą o każdej konkretnej potrzebie: urządzenia i sprzęt o ekskluzywnym designiedo wszelkiego rodzaju niedoskonałości urody dla uzyskania doskonałych rezultatów. Luksus, przepych i technologia to wartości, które reprezentują nasz biznes. Nieustannie staramy się oferować najlepsze rozwiązania technologiczne i naukowe dla estetyki i dobrego samopoczucia.

Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

Profesjonalny zabieg medycyny estetycznej z użyciem biostymulatora tkankowego Nucleofill, do głębokiej odnowy i biorekonstrukcji skóry o trójkierunkowym mechanizmie działania, którego celem jest utrwalenie silnego efektu liftingującego a także wytworzenie nowych naczyń krwionośnych przy równoczesnym długotrwałym nawilżeniu całej skóry.     

Nucleofill Strong

Czas zabiegu

20-60 minut

Nucleofill Strong

Znieczulenie

Na życzenie

Nucleofill Strong

Odstępy

15-30 dni

Nucleofill Strong

Obszar

twarz

1 Aktywne składniki:

Nucleofill jest elastycznym, jałowym, podawanym we wstrzyknięciu, apirogennym, wchłanialnym żelem zawierającym polimeryzowane polinukleotydy (PDRN, polymerised polynucleotide) pochodzenia zwierzęcego (ryby). Dzięki hydrofilowym i polianionowym właściwościom PDRN wiążą cząsteczki wody, wypełniając przestrzenie śródskórne, co zwiększa jędrność i nawilżenie tkanek. Nucleofill jest dostarczany w postaci bezbarwnego żelu w jałowej ampułko-strzykawce z podziałką z adapterem Luer Lock jednorazowego użytku.
Skład: Żel z polinukleotydami o stężeniu 2,5%, - pH pomiędzy 6,8 -7,5, - lepkość 48-65 PA*S.

2 Jakie są oczekiwane efekty zabiegu?

Efekty zabiegów Nucleofill Strong po 4 zabiegach.  

Nucleofill jest idealny dla osób, które zauważają u siebie utratę elastyczności i objawy starzenia, a skóra jest pozbawiona blasku i wymagająca dogłębnego nawilżenia. Zabieg można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry.

- silny lifting twarzy, wiotkiej skóry twarzy i ciała.
- spłycenie utrwalonych zmarszczek,
- redukcja zmarszczek mimicznych eliminacja zaskórników
- wyrównanie kolorytu skóry,
- rozjaśnienie, redukcja przebarwień
- działanie antytrądzikowe (antywirusowe i antybakteryjne)

Raczej można przyjąć, że jest cała zaplanowana terapia, po zakończeniu której skóra stanie się odświeżona, rozjaśniona, odżywiona oraz znikną widoczne oznaki upływającego czasu. 

3 Jakie są oczekiwane efekty zabiegu?

Skóra po zabiegach produktem Nucleofill zostaje wprowadzona w proces biostymulacji, zaczyna się regenerować, ulegnie również znacznemu zagęszczeniu i ujędrnieniu. Dodatkowe działanie antoksydacyjne i nawilżające sprawi, że zauważysz wyraźne odmłodzenie skóry. Poprawi się jej koloryt, a drobne zmarszczki ulegną niemalże całkowitemu spłyceniu. 

Preparat idealny jest dla osób, które zauważą u siebie utratę elastyczności oraz początki objaw starzenia.

Zabieg można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry. Produkt jest całkowicie naturalny i bezpieczny. Nie zawiera substancji o potencjale uczulającym. Występuje w postaci przezroczystego żelu.

4 Jakie są wskazania do wykonania zabiegu?

Wskazaniami do zabiegu są:  utrata elastyczności  i objawy starzenia, skóra odwodniona, niedotleniona, pozbawiona blasku, wymagająca dogłębnego nawilżenia, narażona na stres oksydacyjny. Terapię wykorzystuje się również w celu redukcji rozstępów i blizn.

- rewitalizacja skóry i poprawa jej elastyczności
- redukcja wiotkości skóry – lifting
- terapia fotostarzenia i fotouszkodzeń
- regeneracja skóry
- poprawa nawilżenia skóry
- profilaktyka przeciwstarzeniowa

Zobacz jak wygląda zabieg

Prezentacja wideo

Profesjonalny zabieg medycyny estetycznej z użyciem biostymulatora tkankowego Nucleofill, do głębokiej odnowy i biorekonstrukcji skóry o trójkierunkowym mechanizmie działania, którego celem jest utrwalenie silnego efektu liftingującego a także wytworzenie nowych naczyń krwionośnych przy równoczesnym długotrwałym nawilżeniu całej skóry.     

Najczęściej zadawane pytania

Pytania naszych klientów

Nucleofill Strong Jeśli masz jakieś pytania, przejdź do strony NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ

Gdzie znajduje się Strefa Piękna VIVI Estetic oraz Strefa Relaksu VIVI Massage?

Znajdujemy się przy ulicy Promiennej 6, w Żorach. Recepcja Strefy Relaksu VIVI Massage znajduje się na II piętrze (na domofonie nr 9). Natomiast recepcja Strefy Piękna na piętrze III (na domofonie nr 34). Dokładny adres mogą Państwo znaleźć w zakładce Kontakt lub u dołu strony.​

Cenę każdej usługi prezentujemy w dziale Cennik > Zabiegi, Masaże, Vouchery, Zaproszenia, Karnety.

Tak, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza wizyta, prosimy przybyć minimum 20-25 min. wcześniej, ponieważ konieczne jest zapoznanie się z oświadczeniem udzielenia zgody na wykonanie usługi.
Jeśli nie jest to pierwsza wizyta, prosimy o przybycie 15-20 minut przed umówioną godziną.

Godziny otwarcia znajdą Państwo w zakładce Kontakt lub u dołu strony. Godziny otwarcia Strefy Relaksu VIVI Massage różnią się od godzin otwarcia Strefy Piękna VIVI Estetic.

Najlepiej przez stronę booksy.pl lub też telefonicznie pod numerem telefonu 500-300-400, wybierając numer wewnętrzny 2 dla strefy Relaksu VIVI Massage lub 3 dla Strefy Piękna VIVI Estetic.

Każdy zabieg i masaż jest szczegółowo opisany na naszej stronie w zakładkach Oferta> Zabiegi, Masaże.

Tak, na wszystkie nasze usługi można zakupić Voucher podarunkowy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Tak, jak najbardziej jest możliwość płatności na raty w systemie MediRaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Cennik> Na raty z MediRaty.

Honorujemy płatności kartą, gotówką, Blikiem, przelewem, zakupionym wcześniej voucherem lub zaproszeniem.

Tak za usługi można płacić voucherem. Pełną listę pytań i odpowiedzi co do voucherów znajdziecie Państwo w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Parking dla naszych gości znajduję się tuż przed budynkiem – za bramą wjazdową. Dodatkowe miejsca parkingowe znajdują się na parkingu sąsiadującym z VIVI Residence.

Recepcja VIVI Estetic jest czynna od godziny 9:00 do 21:00 w dni powszednie od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty od godziny 9:00 do 14:00. Recepcja VIVI Massage czynna jest codziennie od godziny 7:00 do godziny 22:00.

Recepcja VIVI Estetic znajduje się na III piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6 natomiast Recepcja VIVI Massage znajduje się na II piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6.

Ogólny numer telefonu to 500-300-400. Aby połączyć się z recepcją VIVI Massage należy wybrać numer wewnętrzny 2. Jeśli chcecie Państwo połączyć się z recepcją VIVI Estetic należy wybrać numer wewnętrzny 3.

Nie trzeba zabierać żadnych rzeczy, wystarczy mała dawka dobrego humoru, resztę otrzymają Państwo bezpośrenio w salonie.

Tak, specjalnie wyznaczone miejsce parkingowe znajduje się w garażu podziemnym, skąd windą można udać się na inne piętra. Prosimy o kontakt przed przybyciem.

Nie, zabieg ten nie posiada karnetów ilościowych.​

Przed tym zabiegiem nie jest wymagana konsultacja, natomiast w razie wątpliwości można skorzystać z porady Kosmetologa, który dobierze odpowiedni zabieg do potrzeb.​

Zabieg ten należy do zabiegów mezoterapii igłowej, więc może być nieco odczuwalny, nie mniej jednak na prośbę, możemy zastosować znieczulenie.​

Zabieg ten nie wymaga specjalnego przygotowania. Zawsze może skorzystać z porady naszego kosmetologa.

Zabieg Nucleofill ze względu na różnorodność protokołów zabiegowych można wykonać u wszystkich pacjentów – niezależnie od wieku i rodzaju skóry. Można go stosować jako profilaktykę oraz jako zabieg „naprawczy” i anti-aging. Zabieg przeznaczony jest dla osób chcących dodać cerze blasku i poprawić jej elastyczność. Nucleofill ma wyjątkowe właściwości wyrównujące koloryt, odżywcze, silnie regenerujące, napinające oraz pobudzające odnowę komórkową.​

Jak w przypadku każdego zabiegu z użyciem składników aktywnych istnieje niewielkie ryzyko wystąpienia powikłań, jednak są one niezwykle rzadkie i z reguły występują z powodu nie przestrzegania otrzymanych zaleceń pozabiegowych.

przestrzeganie zasad higieny unikanie dużych wahań temperatury (sauny, solarium) wstrzymanie się od intensywnych treningów przez okres kilku dni powstrzymanie się od opalania przez okres 10-14 dni oraz stosowanie kremów z filtrem pozostałe zalecenia wydawane są indywidualnie

miejscowe stany zapalne,
przyjmowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi (przeciwskazanie względne),
niewyrównane choroby autoimmunologiczne
zaostrzenie niektórych chorób przewlekłych
choroby nowotworowe,
choroby układowe tkanki łącznej
ciąża i okres karmienia piersią
leczenie immunosupresyjne
zaburzenia psychiatryczne
lęk/ fobia związana ze iniekcjami

Nucleofill Strong

Zapraszamy do rezerwacji masażu

Potrzebujesz relaksu, naładowania akumulatorów, regeneracji? Poznaj moc dalekowschodnich masaży, które wpływają i na ciało i na umysł.

Nucleofill Strong