mezoterapia igłowa Mesohyal_biotyna
mezoterapia igłowa Mesohyal_biotyna

Mesoestetic Mesohyal Biotin - mezoterapia igłowa na skórę głowy

Profesjonalny zabieg o działaniu hamującym wypadanie włosów oraz regenerującym. Pobudza metabolizm komórkowy, tym samym zwiększając biodostępność innych substancji aktywnych, dostarczanych w głąb skóry. 

Przyczyn osłabienia lub tracenia włosów może być wiele: dieta, styl życia, stres, przebyte choroby lub przyjmowane leki, zmiany hormonalne (np. związane z ciążą lub z wiekiem), zbyt intensywne lub zbyt często stosowane zabiegi kosmetyczne. Nadmierne wypadanie włosów jest problemem powszechnym, który dotyka wielu osób bez względu na płeć czy wiek. Jednak główną przyczyną nadmiernego wypadania włosów są przeważnie uwarunkowania genetyczne. 

Zabieg, który proponujemy wykonywany jest przez wyszkolony personel kosmetologów, zgodnie z procedurami zabiegowymi producenta.

Mesoestetic Mesohyal Biotin - mezoterapia igłowa z terapią na nadmierne wypadanie włosów

Mezoterapia igłowa jest jednym z najskuteczniejszych sposobów przeciwdziałania nadmiernemu wypadaniu włosów i polega na wykonaniu serii nakłuć w skórę głowy i wprowadzeniu preparatów leczniczych mających na celu pobudzenie cebulek i rewitalizację mieszków włosowych. Iniekcje aktywują także procesy regeneracyjne zachodzące w skórze i poprawiają miejscowe mikrokrążenie. 

Pod wpływem serii zabiegów przyspieszeniu ulega proces odrastania nowych włosów i regeneracja już istniejących. Poprawia się kondycja i struktura włosa, który staje się grubszy i mocniejszy. Warunkiem koniecznym do tego, aby włos mógł odrosnąć jest obecność żywego mieszka włosowego- jego zanik powoduje nieodwracalną utratę włosa. Dlatego ważne jest wdrożenie odpowiednio wcześnie działań profilaktycznych, takich jak mezoterapia igłowa, która jest w stanie w znacznym stopniu zahamować utratę włosów i opóźnić wystąpienie łysienia.

Mesoestetic - od znakomitej apteki do światowego lidera w branży medycyny estetycznej

Firma od samego początku angażowała się w opracowywanie i wprowadzanie na rynek produktów najwyższej jakości, których rezultaty zostały udowodnione naukowo. Postęp jest powiązany z ciągłymi badaniami i ścisłą współpracą ze szpitalami, uniwersytetami i doświadczonymi specjalistami z branży, celem badania i opracowywania nowych metod leczenia problemów skórnych.

Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

Mesohyal to najszersza gama produktów medycznych do podawania podskórnego (klasa III) z oznakowaniem CE, zapewniających łączone, bezpieczne i skuteczne zabiegi estetyczne. Ekskluzywna formuła na bazie kwasu hialuronowego i wyselekcjonowanych składników aktywnych o uznanej skuteczności terapeutycznej do spersonalizowanego leczenia we wskazaniach dotyczących twarzy, ciała i włosów.

mezoterapia igłowa Mesohyal_biotyna

Czas zabiegu

45 minut

mezoterapia igłowa Mesohyal_biotyna

Znieczulenie

Nie

mezoterapia igłowa Mesohyal_biotyna

Odstępy

8-14 dni

mezoterapia igłowa Mesohyal_biotyna

Obszar

skóra głowy

1 Na czym polega i jak wygląda zabieg mezoterapii igłowej?

Zabieg mezoterapii igłowej polega na podskórnym podaniu, za pomocą igły, specjalnie skomponowanych preparatów, bogatych w składniki aktywne. Dzięki aplikacji preparatu nie na powierzchnię skóry, a podaniu go bezpośrednio w warstwy skóry właściwej, omijamy barierę naskórkową. Dodatkowo podczas iniekcji tworzą się w skórze mikrourazy, dzięki którym organizm intuicyjnie rozpoczyna naturalne procesy regeneracji, pobudzając fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Działamy więc dwufazowo, co przekłada się na efekty zabiegu. Zabieg Mesoestetic Mesohyal Biotin jest preparatem przeznaczonym do owłosionej skóry głowy.

W celu osiągnięcia zadowalających efektów zaleca się serię zabiegów w odstępach co 2 tygodnie. O ilości koniecznych do powtórzenia zabiegów w serii decyduje kosmetolog.

2 Działanie i skład preparatu Mesoestetic Mesohyal Biotin

Biotyna stymuluje metabolizm komórkowy, tym samym zwiększa biodostępność innych substancji aktywnych, dostarczanych w głąb skóry. Mesoestetic Mesohyal Biotin wpływa na właściwe funkcjonowanie owłosionej skóry głowy i zapobiega wypadaniu włosów, spowalnia proces starzenia się skóry, jednocześnie przywracając jej naturalny blask.

Preparat składa się z koktajlu witamin z grupy B (B3, B1, B6, B5, I, B9, B2), kwasu hialuronowego (5 mg/amp – 2,5 mg/ml) oraz soli mineralnych.

Główną substancją aktywną jest biotyna (0,5%), znana jako witamina B7 lub witamina H, która bierze udział w metabolizmie białek i tłuszczy oraz ma wpływ na prawidłowe funkcjonowanie komórek skóry. MESOESTETIC MESOHYAL™ spełnia wszelkie wymogi nowoczesnego preparatu do mezoterapii igłowej. Co należy podkreślić - Biotyna MESOESTETIC MESOHYAL™ to wyrób medyczny, certyfikowany CE, służący do podania śródskórnego w zabiegach owłosionej skóry głowy.

3 Jakie są oczekiwane efekty zabiegu?

- widoczna poprawa kondycji włosów
- przyśpieszenie wzrostu włosów 
- przeciwdziałanie ŁZS (łojotokowe zapalenie skóry)
- znacząca poprawa stanu cebulek mieszków włosowych  

W celu osiągnięcia zadowalających efektów zaleca się serię zabiegów w odstępach co 2 tygodnie. O ilości koniecznych do powtórzenia zabiegów w serii decyduje kosmetolog.

4 Jakie są wskazania do wykonania zabiegu?

- łysienie 
- wzmożone wypadanie włosów
- przerzedzenie włosów
- włosy cienkie, osłabione
- łojotokowe zapalenie skóry
- słaba kondycja owłosionej skóry głowy i włosów

Więcej informacji poniżej w dziale Pytania naszych klientów.

Zobacz jak wygląda zabieg

Prezentacja wideo

mesohyal to najszersza gama produktów medycznych do podawania podskórnego (klasa III) z oznakowaniem CE, zapewniających łączone, bezpieczne i skuteczne zabiegi estetyczne. Ekskluzywna formuła na bazie kwasu hialuronowego i wyselekcjonowanych składników aktywnych o uznanej skuteczności terapeutycznej do spersonalizowanego leczenia we wskazaniach dotyczących twarzy, ciała i włosów.

Najczęściej zadawane pytania

Pytania naszych klientów

mezoterapia igłowa Mesohyal_biotyna Jeśli masz jakieś pytania, przejdź do strony NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ

Gdzie znajduje się Strefa Piękna VIVI Estetic oraz Strefa Relaksu VIVI Massage?

Znajdujemy się przy ulicy Promiennej 6, w Żorach. Recepcja Strefy Relaksu VIVI Massage znajduje się na II piętrze (na domofonie nr 9). Natomiast recepcja Strefy Piękna na piętrze III (na domofonie nr 34). Dokładny adres mogą Państwo znaleźć w zakładce Kontakt lub u dołu strony.​

Cenę każdej usługi prezentujemy w dziale Cennik > Zabiegi, Masaże, Vouchery, Zaproszenia, Karnety.

Tak, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza wizyta, prosimy przybyć minimum 20-25 min. wcześniej, ponieważ konieczne jest zapoznanie się z oświadczeniem udzielenia zgody na wykonanie usługi.
Jeśli nie jest to pierwsza wizyta, prosimy o przybycie 15-20 minut przed umówioną godziną.

Godziny otwarcia znajdą Państwo w zakładce Kontakt lub u dołu strony. Godziny otwarcia Strefy Relaksu VIVI Massage różnią się od godzin otwarcia Strefy Piękna VIVI Estetic.

Najlepiej przez stronę booksy.pl lub też telefonicznie pod numerem telefonu 500-300-400, wybierając numer wewnętrzny 2 dla strefy Relaksu VIVI Massage lub 3 dla Strefy Piękna VIVI Estetic.

Każdy zabieg i masaż jest szczegółowo opisany na naszej stronie w zakładkach Oferta> Zabiegi, Masaże.

Tak, na wszystkie nasze usługi można zakupić Voucher podarunkowy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Tak, jak najbardziej jest możliwość płatności na raty w systemie MediRaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Cennik> Na raty z MediRaty.

Honorujemy płatności kartą, gotówką, Blikiem, przelewem, zakupionym wcześniej voucherem lub zaproszeniem.

Tak za usługi można płacić voucherem. Pełną listę pytań i odpowiedzi co do voucherów znajdziecie Państwo w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Parking dla naszych gości znajduję się tuż przed budynkiem – za bramą wjazdową. Dodatkowe miejsca parkingowe znajdują się na parkingu sąsiadującym z VIVI Residence.

Recepcja VIVI Estetic jest czynna od godziny 9:00 do 21:00 w dni powszednie od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty od godziny 9:00 do 14:00. Recepcja VIVI Massage czynna jest codziennie od godziny 7:00 do godziny 22:00.

Recepcja VIVI Estetic znajduje się na III piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6 natomiast Recepcja VIVI Massage znajduje się na II piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6.

Ogólny numer telefonu to 500-300-400. Aby połączyć się z recepcją VIVI Massage należy wybrać numer wewnętrzny 2. Jeśli chcecie Państwo połączyć się z recepcją VIVI Estetic należy wybrać numer wewnętrzny 3.

Nie trzeba zabierać żadnych rzeczy, wystarczy mała dawka dobrego humoru, resztę otrzymają Państwo bezpośrenio w salonie.

Tak, specjalnie wyznaczone miejsce parkingowe znajduje się w garażu podziemnym, skąd windą można udać się na inne piętra. Prosimy o kontakt przed przybyciem.

Tak, zabieg ten posiada karnety ilościowe.​

Przed tym zabiegiem nie jest wymagana konsultacja, natomiast w razie wątpliwości można skorzystać z porady Kosmetologa, który dobierze odpowiedni zabieg do potrzeb.​

Nakłucia są mało bolesne, chociaż zależy to od progu bólowego klienta.​

Nie każdy zabieg mezoterapii igłowej wymaga zastosowania znieczulenia. Decyduje o tym kosmetolog w oparciu o dobraną formułę zabiegową.

Aby wspomóc proces regeneracji skóry, należy pic dużą ilość wody.
W miarę możliwości często wymieniać pościel.
nie należy dotykać skóry głowy, zdrapywać strupków itp.
nie należy stosować lakierów do włosów, kremów ani innych środków służących do stylizacji.
Włosy można myć dopiero po około 24 godzinach po zabiegu mezoterapii.
Przez około 24h nie należy spożywać alkoholu
Przez kilka dni należy unikać masażu skóry głowy, szorstkich ręczników, sauny, basenu oraz solarium
Zrezygnować z farbowania włosów i innych zabiegów, w których są wykorzystywane preparaty o działaniu drażniącym.

Raczej one nie występują, niemniej jednak istnieje niewielkie ryzyko ich pojawienia. ​

Przeciwskazania: okres ciąży i karmienia piersią, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych, nieunormowana cukrzyca, alergia, stany zapalne i infekcje skóry, łysienie bliznowaciejące, czas menstruacji (zwiększona wrażliwość na ból), choroby nowotworowe, wirusowe zapalenie wątroby, epilepsja, nadwrażliwość na składniki aplikowanych preparatów, skóra źle tolerująca iniekcje (w tym skóra naczyniowa oraz ze skłonnością do tworzenia się bliznowców).

mezoterapia igłowa Mesohyal_biotyna

Zapraszamy do rezerwacji masażu

Potrzebujesz relaksu, naładowania akumulatorów, regeneracji? Poznaj moc dalekowschodnich masaży, które wpływają i na ciało i na umysł.

mezoterapia igłowa Mesohyal_biotyna