Profhilo Biostymulator tkankowy
Profhilo Biostymulator tkankowy

PROFHILO® - lifting na poziomie komórkowym

Profhilo to innowacyjny preparat odmładzający, który jest obecnie jedynym na świecie produktem stosowanym do bioremodelingu, wykorzystującym stabilizowaną termicznie molekułę hybrydową, nazywaną molekułą młodości.

Dzięki zastosowaniu naturalnego wyselekcjonowanego kwasu hialuronowego o najwyższym jak do tej pory stężeniu (aż 64mg w jednej dawce) oraz nowej generacji sieciowania kwasu hialuronowego, dzięki czemu nie posiada wad chemicznej modyfikacji, powstał preparat o działaniu wielopoziomowym. Oznacza to, że odmładzamy nie tylko skórę, lecz także tkankę podskórną, która stanowi rusztowanie skóry.

Tajemnica molekuły młodości polega na powolnym i długotrwałym uwalnianiu się z miejsca wstrzyknięcia, przebudowując i przywracając utracone przez lata składniki skóry. Dodatkowo łańcuchy kwasu hialuronowego o wyselekcjonowanej długości pobudzają komórki skóry właściwej do syntezy kolagenu oraz elastyny, dzięki czemu odzyskuje swoją jędrność i elastyczność.

Zabieg, który proponujemy wykonywany jest przez wyszkolony personel kosmetologów zgodnie z procedurami zabiegowymi producenta.

PROFHILO®- Molekuła młodości

PROFHILO® to ultranowoczesny preparat do odmładzania skóry. To opatentowana przez Instytut Farmaceutyczny IBSA molekuła młodości, która odmładzając uruchamia produkcję elastyny i kolagenu typu I, II, IV, VII. Wzmacnia i zagęszcza skórę, wygładza zmarszczki, wysmukla rysy twarzy, nadaje biorewolumetryczny efekt.

Jak zachowuje się PROFHILO ® w skórze?
Powolnie i długotrwale uwalniająca się z miejsca wstrzyknięcia molekuła młodości PROFHILO® działa jak miliony sprężynek, które przywracają utracony kontur twarzy. PROFHILO® wygładza zmarszczki, liftinguje skórę, natychmiast nadaje skórze utracony efekt sprężystości Składa się ze Stabilizowanych Kompleksów Hybrydowych HA o najwyższym z dostępnych na świecie stężeniu aż 64mg. Dzięki tym cząsteczkom uzyskujemy efekt wypełniający i plastyczny efekt modelujący. Dzięki zabiegom z użyciem Profhilo uzyskuje się Bioremodeling skóry neutralizujący jej wiotkość. Poprawia się elastyczność i stabilności macierzy międzykomórkowej powodując wielopoziomowy remodeling.

IBSA Derma - włoski pionier piękna i innowacji

Założona przez grupę szwajcarskich biologów w 1945 roku IBSA – InstituteBiochemical SA – zdobyła unikalne doświadczenie w badaniach i technologii farmaceutycznej. Koncentrując się na rozwoju innowacji, które optymalizują istniejące molekuły i rozwiązania terapeutyczne, firma szybko się rozwinęła, a także rozszerzyła działalność na arenie międzynarodowej: dziś jej produkty można znaleźć w ponad 80 krajach, na 5 kontynentach.

IBSA wykorzystała swoje doświadczenie i wiedzę w dziedzinie farmacji do rozszerzenia i rozwoju wyrobów medycznych dla dermatologii na bazie kwasu hialuronowego – tworząc w ten sposób dedykowaną markę dermoestetyczną: IBSA Derma.

Dzięki wiedzy naukowej, ciągłym badaniom, rozwojowi technologicznemu i nowoczesnemu procesowi produkcji, IBSA Derma stała się jedną z wiodących firm farmaceutycznych produkujących kwas hialuronowy w zastosowaniach dermoestetycznych. IBSA Derma wyróżnia się na tym ogromnym rynku, ponieważ kontroluje cały cykl życia produktu: od produkcji biofermentacyjnej surowca po gotowość do użycia w napełnionych strzykawkach.

Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

Profesjonalny zabieg medycyny estetycznej z użyciem biostymulatora tkankowego Profhillo, do głębokiej odnowy i biorekonstrukcji skóry. PROFHILO® stymuluje aktywną, wielopłaszczyznową przebudowę macierzy zewnątrzkomórkowej w aspekcie podniesienia elastyczności i stabilności poprzez aktywację i utrzymywanie żywotności.

Profhilo Biostymulator tkankowy

Czas zabiegu

45 minut

Profhilo Biostymulator tkankowy

Znieczulenie

Na życzenie

Profhilo Biostymulator tkankowy

Odstępy

15-30 dni

Profhilo Biostymulator tkankowy

Obszar

Twarz, szyja, dekolt

1 Aktywne składniki:

PROPHILO H+L powoduje znaczną poprawę tkanki, jest wzmacniaczem skóry (efekt wzmacniania i podnoszenia tkanki). Zalety: idealny do przebudowy zwiotczenia skóry, zapewnia nawilżenie skóry, szczególnie w naskórku - efekt Hydro oraz efekt wolumetryczny - efekt Lift. PROPHILO H+L to pierwszy stabilizowany wstrzykiwany produkt na bazie kwasu hialuronowego (HA), wolny od BDDE, do leczenia zwiotczenia skóry. Dzięki jednemu z najwyższych stężeń HA na rynku (64 mg / 2 ml) nie tylko poprawia i nawilża skórę, ale także przemodelowuje starzejącą się i zwiotczałą tkankę. PROPHILO H+L zapewnia doskonałe wyniki jako samodzielny zabieg lub w połączeniu z innymi aktualnie oferowanymi zabiegami estetycznymi.

Skład:
Stabilizowane kompleksy hybrydowe HA o najwyższym dostępnym stężeniu - 64 mg a w tym:
 - L-HA ( działanie skutkuje uruchomieniem kaskady naprawczej)
 - H-HA (główny komponent rusztowania skóry i gęstości ECM matrixu)

2 Jakie są oczekiwane efekty zabiegu?

PROFHILO jest idealny dla osób, które zauważają u siebie utratę elastyczności i objawy starzenia, a skóra jest pozbawiona blasku i wymagająca dogłębnego nawilżenia. Zabieg można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry.

Efekty:
- zwiększenie napięcia skóry
- nadanie skórze sprężystości
- wysmuklenie rysów twarzy
- neutralizacja chomiczków
- przywrócenie utraconego konturu
- wygładzenie  zmarszczek
- szybkie i naturalne efekty
- prosty, mało inwazyjny sposób podania
- równomierne rozprowadza się w tkankach
- krótki czas zabiegu
- zabieg bezbolesny

3 Jakie są wskazania do wykonania zabiegu?

Wskazaniami do wykonania zabiegu Profhilo:

- wiotka skóra,
- utracony owal twarzy,
- opadnięta skóra na policzkach,
- wiotczenie skóry i opadające policzki tzw. „chomiki”,
- zmarszczki i bruzdy na twarzy,
- zmęczony wygląd twarzy,
- utracona objętość,
- zwiotczenie skóry w okolicach szyi,
- utrata jędrności i sprężystości.

Zobacz jak wygląda zabieg

Prezentacja wideo

Profesjonalny zabieg medycyny estetycznej z użyciem biostymulatora tkankowego Profhillo, do głębokiej odnowy i biorekonstrukcji skóry. PROFHILO® stymuluje aktywną, wielopłaszczyznową przebudowę macierzy zewnątrzkomórkowej w aspekcie podniesienia elastyczności i stabilności poprzez aktywację i utrzymywanie żywotności.

Najczęściej zadawane pytania

Pytania naszych klientów

Profhilo Biostymulator tkankowy Jeśli masz jakieś pytania, przejdź do strony NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ

Gdzie znajduje się Strefa Piękna VIVI Estetic oraz Strefa Relaksu VIVI Massage?

Znajdujemy się przy ulicy Promiennej 6, w Żorach. Recepcja Strefy Relaksu VIVI Massage znajduje się na II piętrze (na domofonie nr 9). Natomiast recepcja Strefy Piękna na piętrze III (na domofonie nr 34). Dokładny adres mogą Państwo znaleźć w zakładce Kontakt lub u dołu strony.​

Cenę każdej usługi prezentujemy w dziale Cennik > Zabiegi, Masaże, Vouchery, Zaproszenia, Karnety.

Tak, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza wizyta, prosimy przybyć minimum 20-25 min. wcześniej, ponieważ konieczne jest zapoznanie się z oświadczeniem udzielenia zgody na wykonanie usługi.
Jeśli nie jest to pierwsza wizyta, prosimy o przybycie 15-20 minut przed umówioną godziną.

Godziny otwarcia znajdą Państwo w zakładce Kontakt lub u dołu strony. Godziny otwarcia Strefy Relaksu VIVI Massage różnią się od godzin otwarcia Strefy Piękna VIVI Estetic.

Najlepiej przez stronę booksy.pl lub też telefonicznie pod numerem telefonu 500-300-400, wybierając numer wewnętrzny 2 dla strefy Relaksu VIVI Massage lub 3 dla Strefy Piękna VIVI Estetic.

Każdy zabieg i masaż jest szczegółowo opisany na naszej stronie w zakładkach Oferta> Zabiegi, Masaże.

Tak, na wszystkie nasze usługi można zakupić Voucher podarunkowy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Tak, jak najbardziej jest możliwość płatności na raty w systemie MediRaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Cennik> Na raty z MediRaty.

Honorujemy płatności kartą, gotówką, Blikiem, przelewem, zakupionym wcześniej voucherem lub zaproszeniem.

Tak za usługi można płacić voucherem. Pełną listę pytań i odpowiedzi co do voucherów znajdziecie Państwo w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Parking dla naszych gości znajduję się tuż przed budynkiem – za bramą wjazdową. Dodatkowe miejsca parkingowe znajdują się na parkingu sąsiadującym z VIVI Residence.

Recepcja VIVI Estetic jest czynna od godziny 9:00 do 21:00 w dni powszednie od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty od godziny 9:00 do 14:00. Recepcja VIVI Massage czynna jest codziennie od godziny 7:00 do godziny 22:00.

Recepcja VIVI Estetic znajduje się na III piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6 natomiast Recepcja VIVI Massage znajduje się na II piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6.

Ogólny numer telefonu to 500-300-400. Aby połączyć się z recepcją VIVI Massage należy wybrać numer wewnętrzny 2. Jeśli chcecie Państwo połączyć się z recepcją VIVI Estetic należy wybrać numer wewnętrzny 3.

Nie trzeba zabierać żadnych rzeczy, wystarczy mała dawka dobrego humoru, resztę otrzymają Państwo bezpośrenio w salonie.

Tak, specjalnie wyznaczone miejsce parkingowe znajduje się w garażu podziemnym, skąd windą można udać się na inne piętra. Prosimy o kontakt przed przybyciem.

Nie, zabieg ten nie posiada karnetów ilościowych.​

Przed tym zabiegiem nie jest wymagana konsultacja, natomiast w razie wątpliwości można skorzystać z porady Kosmetologa, który dobierze odpowiedni zabieg do potrzeb.​

Zabieg ten należy do zabiegów mezoterapii igłowej, więc może być nieco odczuwalny, nie mniej jednak na prośbę, możemy zastosować znieczulenie.​

Kiedy widać pierwsze efekty Profhilo? To pytanie spędza sen z powiek wielu osobom. Okazuje się, że delikatne uniesienie tkanek widoczne jest niedługo po wykonaniu zabiegu. Pełne efekty widoczne są dopiero po upłynięciu dwóch, trzech tygodni od dnia, w którym wykonano iniekcję z podaniem preparatu. Efekt nawilżonej skóry można zauważyć z kolei po trzech, czterech dniach od zabiegu.

Regeneracja skóry po zabiegu jest natychmiastowa. Już na drugi dzień jej wygląd jest estetyczny i pozwala na powrót do pracy czy spotkania ze znajomymi. Zmarszczki wyraźnie się spłycają, a koloryt wyrównuje, co potęguje pozytywne wrażenia estetyczne. Igła wykorzystywana do zabiegu Profhilo jest bardzo cienka i delikatna, dzięki czemu większość pacjentów nie odczuwa żadnego dyskomfortu. Podczas zabiegu specjalista wykorzystuje preparat bazujący na substancji naturalnie występującej w naszych tkankach. Substancją tą jest kwas hialuronowy.

Zabieg Profhilo ze względu na różnorodność protokołów zabiegowych można wykonać u wszystkich pacjentów – niezależnie od wieku i rodzaju skóry. Można go stosować jako profilaktykę oraz jako zabieg „naprawczy” i anti-aging. Zabieg przeznaczony jest dla osób chcących dodać cerze blasku i poprawić jej elastyczność.

Jak w przypadku każdego zabiegu z użyciem składników aktywnych istnieje niewielkie ryzyko wystąpienia powikłań, jednak są one niezwykle rzadkie i z reguły występują z powodu nie przestrzegania otrzymanych zaleceń pozabiegowych.

przestrzeganie zasad higieny
unikanie dużych wahań temperatury (sauny, solarium)
wstrzymanie się od intensywnych treningów przez okres kilku dni powstrzymanie się od opalania przez okres 10-14 dni oraz stosowanie kremów z filtrem
pozostałe zalecenia wydawane są indywidualnie

Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu Profhilo jest ciąża oraz okres karmienia piersią. Wśród innych przeciwwskazań specjaliści wymieniają również:
 
uczulenie na kwas hialuronowy,
chorobę nowotworową,
chorobę skóry o podłożu bakteryjnym,
chorobę skóry o podłożu grzybiczym,
stany zapalne,
zaburzenia krzepliwości krwi,
zakażenie wirusem opryszczki
stosowanie leków o działaniu przeciwzakrzepowym.
 
Zabieg nie jest wskazany dla pacjentów z niewyrównaną cukrzycą oraz chorobami autoimmunologicznymi. Dodatkowo, nie należy go wykonywać u osób, u których występuje skłonność do powstawania blizn przerostowych.

Profhilo pozwala przywrócić zaburzony kontur twarzy, wykazuje silne działanie odmładzające oraz regeneracyjne. Po zabiegu cera pacjenta wygląda na zdrowszą, młodszą oraz bardziej rozświetloną. Nowoczesny instrument do odmładzania skóry został nagrodzony za innowacyjność, podczas gali międzynarodowego kongresu medycyny estetycznej AMEC w 2015 roku. Środek remodelujący skórę zyskał ogromną popularność przede wszystkim we Francji, gdzie panuje trend na bardziej naturalne efekty zabiegów medycyny estetycznej.
Profhilo działa na zasadzie biostymulatora tkankowego. Oznacza to, że stymuluje on nasze komórki do produkcji białek odpowiadających za gęstość, jędrność oraz sprężystość skóry (zawarte w preparacie składniki stymulują skórę do produkcji kolagenu i elastyny).

Profhilo Biostymulator tkankowy

Zapraszamy do rezerwacji masażu

Potrzebujesz relaksu, naładowania akumulatorów, regeneracji? Poznaj moc dalekowschodnich masaży, które wpływają i na ciało i na umysł.

Profhilo Biostymulator tkankowy