Mezoterapia igłowa RRS® Hyalift® 75 PROactive
Mezoterapia igłowa RRS® Hyalift® 75 PROactive

Mezoterapia igłowa na skórę twarzy, szyi i dekoltu - RRS® Hyalift® 75 PROactive

Profesjonalny zabieg RRS Hyalift 75 PROactive został zaprojektowany specjalnie do leczenia fotostarzenia skóry i jego konsekwencji. Działa silnie biorewitalizująco i przyczynia się do korekcji powierzchownych zmarszczek, poprawia napięcie skóry oraz jej sprężystość. Zawiera czysty, wysoko stężony, nieusieciowany kwas hialuronowy oraz roztwór biorewitalizujący. Kwas HA rozpuszczony jest w roztworze biorewitalizujacym, który składa się z aminokwasów działających nawadniająco i mających działanie antyoksydacyjne. Preparat zapewnia wysoki poziom nawilżenia i daje szybki efekt liftingu. Nadaje się również do wypełnienia płytkich zmarszczek i ujędrnienia skóry. 

Zabieg, który proponujemy wykonywany jest przez wyszkolony personel kosmetologów zgodnie z procedurami zabiegowymi producenta.

RRS® Hyalift® 75 PROactive - mezoterapia igłowa z terapią na poprawienie struktury skóry

Doskonałym sposobem na poprawę kondycji skóry twarzy, szyi czy dekoltu jest mezoterapia igłowa. Zabieg polega na podskórnym podaniu odpowiednio dobranego dla jej potrzeb preparatu. 

Głównym składnikiem koktajli przeznaczonych do wykonywania zabiegu mezoterapii jest wysoko stężony kwas hialuronowy, czyli naturalny składnik skóry. Substancja ta wpływa na odpowiednie nawilżenie skóry, a zastosowana iniekcja stymuluje procesy tworzenia nowych włókien kolagenowych i elastyny. 

Preparat ten, poza kwasem hialuronowym, zawiera w swoim składzie również kompleks biorewitalizujący, który działa przeciwstarzeniowo.

Aesthetic Dermal - 25 lat tradycji w dermatologii

Właścicielem marki Aesthetic Dermal jest hiszpańska firma Skin Tech Pharma Group S.L z ponad 25 letnim doświadczeniem w dermatologii, produkująca wysokiej klasy wyroby medyczne, jednocześnie opracowując unikalne i innowacyjne formuły poprzez własne laboratorium i rosnące inwestycje w międzynarodowych naukowców i dział badawczo-rozwojowy. Koktajle RRS® do iniekcji igłowej, zostały opracowane i opatentowane przez dr Philippe Deprez, który szukał skutecznych i innowacyjnych rozwiązań i możliwości terapeutycznych w leczeniu najtrudniejszych przypadków dermatologicznych swoich pacjentów. 

Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

RRS® Hyalift® 75 PROactive jest wyrobem medycznym klasy III – znak CE 1014, przeznaczonym do iniekcji, zapewniającym bezpieczeństwo i skuteczność w zabiegach estetycznych. Ekskluzywna formuła na bazie kwasu hialuronowego i roztworu biorewitalizującego zapewnia efekt nawilżenia, wypełnienia drobnych zmarszczek, działania anti-aging oraz poprawy jakości skóry.

Mezoterapia igłowa RRS® Hyalift® 75 PROactive

Czas zabiegu

90 minut

Mezoterapia igłowa RRS® Hyalift® 75 PROactive

Znieczulenie

Tak

Mezoterapia igłowa RRS® Hyalift® 75 PROactive

Odstępy

14 dni

Mezoterapia igłowa RRS® Hyalift® 75 PROactive

Obszar

Twarz, szyja, dekolt

1 Na czy polega zabieg i jak wygląda zabieg mezoterapii igłowej?

Zabieg mezoterapii igłowej polega na podskórnym podaniu, za pomocą igły, specjalnie skomponowanych preparatów, bogatych w składniki aktywne. Dzięki aplikacji preparatu nie na powierzchnię skóry, a podaniu go bezpośrednio w warstwy skóry właściwej, omijamy barierę naskórkową. 

Dodatkowo podczas iniekcji tworzą się w skórze mikrourazy, dzięki którym organizm intuicyjnie rozpoczyna naturalne procesy regeneracji, pobudzając fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Działamy więc dwufazowo, co przekłada się na efekty zabiegu. Zabieg RRS® Hyalift® 75 PROactive jest preparatem przeznaczonym na skórę twarzy, szyi i dekoltu.

W celu osiągnięcia zadowalających efektów zaleca się serię zabiegów w odstępach co 2 tygodnie. O ilości koniecznych do powtórzenia zabiegów w serii decyduje kosmetolog.

2 Jakie są oczekiwane efekty zabiegu?

- nawilżenie i biorewitalizacja
- działanie anti-aging
- redukcja powierzchownych
- zmarszczek
- redukcja wiotkości skóry

Możliwe obszary stosowania:
- twarz
- szyja i dekolt
- grzbiety dłoni
- wewnętrzna strona ramion i ud
- okolice pępka

W celu osiągnięcia zadowalających efektów, zalecamy całą serię zabiegową. O ilości koniecznych zabiegów w serii decyduje kosmetolog po konsultacji. Celem zabiegu jest nawilżenie, biorewitalizacja oraz redukcja widocznych oznak starzenia się skóry- jeśli zależy Ci właśnie na takim efekcie, skontaktuj się z nami, a my ustalimy indywidualny plan działania dobrany specjalnie dla Ciebie i potrzeb Twojej skóry.

3 Jakie są wskazania do wykonania zabiegu?

- skóra dojrzała, zmęczona
- skóra wymagająca odżywienia, nawilżenia
- zmarszczki
- skóra pozbawiona elastyczności, z widocznymi oznakami starzenia

Więcej informacji poniżej w dziale Pytania naszych klientów.

Zobacz jak wygląda zabieg

Prezentacja wideo

RRS® Hyalift® 75 PROactive jest wyrobem medycznym klasy III – znak CE 1014, przeznaczonym do iniekcji, zapewniającym bezpieczeństwo i skuteczność w zabiegach estetycznych. Ekskluzywna formuła na bazie kwasu hialuronowego i roztworu biorewitalizującego zapewnia efekt nawilżenia, wypełnienia drobnych zmarszczek, działania anti-aging oraz poprawy jakości skóry.

Najczęściej zadawane pytania

Pytania naszych klientów

Mezoterapia igłowa RRS® Hyalift® 75 PROactive Jeśli masz jakieś pytania, przejdź do strony NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ

Gdzie znajduje się Strefa Piękna VIVI Estetic oraz Strefa Relaksu VIVI Massage?

Znajdujemy się przy ulicy Promiennej 6, w Żorach. Recepcja Strefy Relaksu VIVI Massage znajduje się na II piętrze (na domofonie nr 9). Natomiast recepcja Strefy Piękna na piętrze III (na domofonie nr 34). Dokładny adres mogą Państwo znaleźć w zakładce Kontakt lub u dołu strony.​

Cenę każdej usługi prezentujemy w dziale Cennik > Zabiegi, Masaże, Vouchery, Zaproszenia, Karnety.

Tak, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza wizyta, prosimy przybyć minimum 20-25 min. wcześniej, ponieważ konieczne jest zapoznanie się z oświadczeniem udzielenia zgody na wykonanie usługi.
Jeśli nie jest to pierwsza wizyta, prosimy o przybycie 15-20 minut przed umówioną godziną.

Godziny otwarcia znajdą Państwo w zakładce Kontakt lub u dołu strony. Godziny otwarcia Strefy Relaksu VIVI Massage różnią się od godzin otwarcia Strefy Piękna VIVI Estetic.

Najlepiej przez stronę booksy.pl lub też telefonicznie pod numerem telefonu 500-300-400, wybierając numer wewnętrzny 2 dla strefy Relaksu VIVI Massage lub 3 dla Strefy Piękna VIVI Estetic.

Każdy zabieg i masaż jest szczegółowo opisany na naszej stronie w zakładkach Oferta> Zabiegi, Masaże.

Tak, na wszystkie nasze usługi można zakupić Voucher podarunkowy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Tak, jak najbardziej jest możliwość płatności na raty w systemie MediRaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Cennik> Na raty z MediRaty.

Honorujemy płatności kartą, gotówką, Blikiem, przelewem, zakupionym wcześniej voucherem lub zaproszeniem.

Tak za usługi można płacić voucherem. Pełną listę pytań i odpowiedzi co do voucherów znajdziecie Państwo w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Parking dla naszych gości znajduję się tuż przed budynkiem – za bramą wjazdową. Dodatkowe miejsca parkingowe znajdują się na parkingu sąsiadującym z VIVI Residence.

Recepcja VIVI Estetic jest czynna od godziny 9:00 do 21:00 w dni powszednie od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty od godziny 9:00 do 14:00. Recepcja VIVI Massage czynna jest codziennie od godziny 7:00 do godziny 22:00.

Recepcja VIVI Estetic znajduje się na III piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6 natomiast Recepcja VIVI Massage znajduje się na II piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6.

Ogólny numer telefonu to 500-300-400. Aby połączyć się z recepcją VIVI Massage należy wybrać numer wewnętrzny 2. Jeśli chcecie Państwo połączyć się z recepcją VIVI Estetic należy wybrać numer wewnętrzny 3.

Nie trzeba zabierać żadnych rzeczy, wystarczy mała dawka dobrego humoru, resztę otrzymają Państwo bezpośrenio w salonie.

Tak, specjalnie wyznaczone miejsce parkingowe znajduje się w garażu podziemnym, skąd windą można udać się na inne piętra. Prosimy o kontakt przed przybyciem.

Tak, zabieg ten posiada karnety ilościowe.​

Przed tym zabiegiem nie jest wymagana konsultacja, natomiast w razie wątpliwości można skorzystać z porady Kosmetologa, który dobierze odpowiedni zabieg do potrzeb.

Nakłucia są mało bolesne, chociaż zależy to od progu bólowego klienta. Przed zabiegiem na skórę jest nakładana maść znieczulająca.

Jest to zabieg inwazyjny, więc skóra po zabiegu wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Wszelkie informacje, dotyczące obchodzenia się ze skórą poddaną iniekcji, klient otrzyma w postaci zaleceń pozabiegowych.​

Zabieg jest przeznaczony dla każdego, kto pragnie poprawić napięcie skóry, wypłycić zmarszczki, zregenerować i intensywnie nawilżyć skórę.​

Raczej one nie występują, niemniej jednak istnieje niewielkie ryzyko ich pojawienia. Do takich powikłań można zaliczyć między innymi, delikatne przebarwienia, zaostrzenie zmian trądzikowych, zaostrzenie bliznowców czy też alergia na zastosowaną formułę aktywnych składników. Dlatego przed podjęciem decyzji o wyborze odpowiedniego gabinetu wykonującego zabieg, warto upewnić się, czy zabieg wykonywany jest urządzeniem posiadającym medyczny certyfikat oraz jakiego typu składniki są podawane w głąb skóry. Zalecamy korzystanie z salonów posiadających autoryzację, wykonujących zabiegi w ściśle określony procedurą sposób. ​

makijaż można nałożyć po 2 dniach od zabiegu
picie dużej ilości wody ( w celu zwiększenia wilgotności skóry)
należy stosować kremy ochronne z filtrem SPF 30 lub SPF 50
wymiana pościeli
stosowanie kremu silnie nawilżających, regenerujące
Stosowanie kremu z witaminą K np. auriderm xo
unikanie preparatów kosmetycznych z zawartością alkoholu
przez kilka dni po zabiegu nie należy stosować masaży, zabiegów złuszczających, nie używać szorstkich ręczników, nie korzystać z sauny, basenu oraz solarium
Przez 24 godziny nie wolno spożywać alkoholu.

Przeciwwskazania: okres ciąży i karmienia piersią, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych, nieunormowana cukrzyca, alergia, stany zapalne i infekcje skóry, czas menstruacji (zwiększona wrażliwość na ból), choroby nowotworowe, wirusowe zapalenie wątroby, epilepsja, nadwrażliwość na składniki aplikowanych preparatów, skóra źle tolerująca iniekcje (w tym skóra naczyniowa oraz ze skłonnością do tworzenia się bliznowców).​

Wszystkie preparaty do mezoterapii igłowej, których używamy posiadają certyfikat medyczny.

Nie każdy zabieg mezoterapii igłowej wymaga zastosowania znieczulenia. Decyduje o tym kosmetolog w oparciu o dobraną formułę zabiegową.​

Na 7 dni przed zabiegiem nie powinno się stosować antybiotyków, leków przeciwzapalnych (np. ibuprofenu lub aspiryny) oraz leków przeciwzakrzepowych. Przed zabiegiem nie można też spożywać alkoholu oraz korzystać z kąpieli słonecznych.

Pojawienie się pierwszych efektów uzależnione jest od indywidualnych czynników i obecnego stanu. Po pierwszym zabiegu, skóra wyraźnie poprawi swoją jakość, jednak zalecamy wykonanie kilku sesji, co zdecydowanie wzmocni i utrwali efekt na dłuższy czas. ​

Mezoterapia igłowa RRS® Hyalift® 75 PROactive

Zapraszamy do rezerwacji masażu

Potrzebujesz relaksu, naładowania akumulatorów, regeneracji? Poznaj moc dalekowschodnich masaży, które wpływają i na ciało i na umysł.

Mezoterapia igłowa RRS® Hyalift® 75 PROactive