Mezoterapia igłowa Dermaheal HL
Mezoterapia igłowa Dermaheal HL

Dermaheal HL - mezoterapia igłowa na skórę głowy

Profesjonalny zabieg o działaniu hamującym wypadanie włosów oraz regenerującym. Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych skutecznie ogranicza wypadanie włosów i łysienie, zarówno u kobiet jak i mężczyzn.

Przyczyn osłabienia lub tracenia włosów może być wiele: dieta, styl życia, stres, przebyte choroby lub przyjmowane leki, zmiany hormonalne (np. związane z ciążą lub z wiekiem), zbyt intensywne lub zbyt często stosowane zabiegi kosmetyczne. Nadmierne wypadanie włosów jest problemem powszechnym, który dotyka wielu osób bez względu na płeć czy wiek. Jednak główną przyczyną nadmiernego wypadania włosów są przeważnie uwarunkowania genetyczne. 

Zabieg, który proponujemy wykonywany jest przez wyszkolony personel kosmetologów, zgodnie z procedurami zabiegowymi producenta.

Dermaheal HL - mezoterapia igłowa z terapią na nadmierne wypadanie włosów

Mezoterapia igłowa jest jednym z najskuteczniejszych sposobów przeciwdziałania nadmiernemu wypadaniu włosów i polega na wykonaniu serii nakłuć w skórę głowy i wprowadzeniu preparatów leczniczych mających na celu pobudzenie cebulek i rewitalizację mieszków włosowych. Iniekcje aktywują także procesy regeneracyjne zachodzące w skórze i poprawiają miejscowe mikrokrążenie. 

Pod wpływem serii zabiegów przyspieszeniu ulega proces odrastania nowych włosów i regeneracja już istniejących. Poprawia się kondycja i struktura włosa, który staje się grubszy i mocniejszy. Warunkiem koniecznym do tego, aby włos mógł odrosnąć jest obecność żywego mieszka włosowego- jego zanik powoduje nieodwracalną utratę włosa. Dlatego ważne jest wdrożenie odpowiednio wcześnie działań profilaktycznych, takich jak mezoterapia igłowa, która jest w stanie w znacznym stopniu zahamować utratę włosów i opóźnić wystąpienie łysienia.

Dermahea HL - niemiecka precyzja, z japońską jakością

Zaawansowane technologicznie preparaty do mezoterapii igłowej z działającego od 2002 roku laboratorium Caregen. Dermaheal HL zdobył Perłę Dermatologii Estetycznej jako najlepszy preparat do mezoterapii.

Ich innowacyjna formuła zawiera jedyne w swoim rodzaju czynniki wzrostu i peptydy biomimetyczne. Dermaheal to szeroka linia preparatów stosowanych w mezoterapii przeciw starzeniu się skóry, przebarwieniom skórnym, w redukcji cellulitu i lokalnych otłuszczeń oraz przeciw wypadaniu włosów. Niemiecka firma KD Medical GmbH Hospital Products i działa na rynku polskim od 2011 roku.

Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

Dermaheal HL to produkt wykorzystujący najbardziej zaawansowaną biotechnologię, zawierający niespotykana dotąd liczbę aktywnych składników, w tym czynników wzrostu i białek biomimetycznych.

Mezoterapia igłowa Dermaheal HL

Czas zabiegu

60 minut

Mezoterapia igłowa Dermaheal HL

Znieczulenie

Nie

Mezoterapia igłowa Dermaheal HL

Odstępy

10-14 dni

Mezoterapia igłowa Dermaheal HL

Obszar

Skóra głowy

1 Na czym polega i jak wygląda zabieg mezoterapii igłowej?

Zabieg mezoterapii igłowej polega na podskórnym podaniu, za pomocą igły, specjalnie skomponowanych preparatów, bogatych w składniki aktywne. Dzięki aplikacji preparatu nie na powierzchnię skóry, a podaniu go bezpośrednio w warstwy skóry właściwej, omijamy barierę naskórkową. Dodatkowo podczas iniekcji tworzą się w skórze mikrourazy, dzięki którym organizm intuicyjnie rozpoczyna naturalne procesy regeneracji, pobudzając fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Działamy więc dwufazowo, co przekłada się na efekty zabiegu. Zabieg Mesoestetic Mesohyal Biotin jest preparatem przeznaczonym do owłosionej skóry głowy.

W celu osiągnięcia zadowalających efektów zaleca się serię zabiegów w odstępach co 2 tygodnie. O ilości koniecznych do powtórzenia zabiegów w serii decyduje kosmetolog.

2 Działanie i skład preparatu Dermaheal HL

Skuteczność preparatu Dermaheal HL gwarantuje jego skład, bogaty w aktywne składniki oraz wykorzystujący zaawansowaną biotechnologię.

Produkt zawiera aż 56 aktywnych składników:
- 13 witamin,
- 24 aminokwasów,
- 5 minerałów,
- 4 kwasy nukleinowe,
- 2 czynniki redukujące,
- 4 peptydy biomimetyczne, takie jak:
Decapeptide-4 (CG-IDP2), który wzmacnia włosy, stymulując cebulki do produkcji długich trzonów włosa.
Acetyl Decapeptide-3 (Rejuline), który rewitalizuje cebulki włosowe regenerując komórki włosa.
Oligopeptide-41 (Keramin 1), który stymuluje proliferację i migrację komórek włosowych.
Copper Tripeptide-1 (CG–Peptyd Miedzi), który wzmacnia włosy i stymuluje cebulki do budowy trzonu włosa, a także wspomaga krążenie w skórze głowy i regeneruje cebulki włosowe.

3 Jakie są oczekiwane efekty zabiegu?

- silne odżywienie mieszków włosowych
- pobudzenie włosów do wzrostu
- zwiększenie ilości i grubości włosów

W celu osiągnięcia zadowalających efektów zaleca się zazwyczaj 6 zabiegów w serii co 2 tygodnie. Jednak o ilości koniecznych do powtórzenia zabiegów w serii decyduje kosmetolog po konsultacji i uwzględnieniu indywidualnych potrzeb.

4 Jakie są wskazania do wykonania zabiegu?

Zabieg przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą pozbyć się problemu:
- utraty włosów w wyniku utraty progresywnej (hormonalnej i/lub dziedzicznej) bądź na skutek reakcji związanych ze stresem, zmęczeniem, złym odżywianiem, ciążą
- sezonowego wypadania włosów
- słabych, rzadkich i cienkich włosów pozbawionych blasku
- odwodnionej struktury włosa
- łupieżu
- przetłuszczających się włosów

 Więcej informacji poniżej w dziale Pytania naszych klientów.

Zobacz jak wygląda zabieg

Prezentacja wideo

Dermaheal HL to produkt wykorzystujący najbardziej zaawansowaną biotechnologię, zawierający niespotykana dotąd liczbę aktywnych składników, w tym czynników wzrostu i białek biomimetycznych.

Najczęściej zadawane pytania

Pytania naszych klientów

Mezoterapia igłowa Dermaheal HL Jeśli masz jakieś pytania, przejdź do strony NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ

Gdzie znajduje się Strefa Piękna VIVI Estetic oraz Strefa Relaksu VIVI Massage?

Znajdujemy się przy ulicy Promiennej 6, w Żorach. Recepcja Strefy Relaksu VIVI Massage znajduje się na II piętrze (na domofonie nr 9). Natomiast recepcja Strefy Piękna na piętrze III (na domofonie nr 34). Dokładny adres mogą Państwo znaleźć w zakładce Kontakt lub u dołu strony.​

Cenę każdej usługi prezentujemy w dziale Cennik > Zabiegi, Masaże, Vouchery, Zaproszenia, Karnety.

Tak, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza wizyta, prosimy przybyć minimum 20-25 min. wcześniej, ponieważ konieczne jest zapoznanie się z oświadczeniem udzielenia zgody na wykonanie usługi.
Jeśli nie jest to pierwsza wizyta, prosimy o przybycie 15-20 minut przed umówioną godziną.

Godziny otwarcia znajdą Państwo w zakładce Kontakt lub u dołu strony. Godziny otwarcia Strefy Relaksu VIVI Massage różnią się od godzin otwarcia Strefy Piękna VIVI Estetic.

Najlepiej przez stronę booksy.pl lub też telefonicznie pod numerem telefonu 500-300-400, wybierając numer wewnętrzny 2 dla strefy Relaksu VIVI Massage lub 3 dla Strefy Piękna VIVI Estetic.

Każdy zabieg i masaż jest szczegółowo opisany na naszej stronie w zakładkach Oferta> Zabiegi, Masaże.

Tak, na wszystkie nasze usługi można zakupić Voucher podarunkowy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Tak, jak najbardziej jest możliwość płatności na raty w systemie MediRaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Cennik> Na raty z MediRaty.

Honorujemy płatności kartą, gotówką, Blikiem, przelewem, zakupionym wcześniej voucherem lub zaproszeniem.

Tak za usługi można płacić voucherem. Pełną listę pytań i odpowiedzi co do voucherów znajdziecie Państwo w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Parking dla naszych gości znajduję się tuż przed budynkiem – za bramą wjazdową. Dodatkowe miejsca parkingowe znajdują się na parkingu sąsiadującym z VIVI Residence.

Recepcja VIVI Estetic jest czynna od godziny 9:00 do 21:00 w dni powszednie od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty od godziny 9:00 do 14:00. Recepcja VIVI Massage czynna jest codziennie od godziny 7:00 do godziny 22:00.

Recepcja VIVI Estetic znajduje się na III piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6 natomiast Recepcja VIVI Massage znajduje się na II piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6.

Ogólny numer telefonu to 500-300-400. Aby połączyć się z recepcją VIVI Massage należy wybrać numer wewnętrzny 2. Jeśli chcecie Państwo połączyć się z recepcją VIVI Estetic należy wybrać numer wewnętrzny 3.

Nie trzeba zabierać żadnych rzeczy, wystarczy mała dawka dobrego humoru, resztę otrzymają Państwo bezpośrenio w salonie.

Tak, specjalnie wyznaczone miejsce parkingowe znajduje się w garażu podziemnym, skąd windą można udać się na inne piętra. Prosimy o kontakt przed przybyciem.

Tak, zabieg ten posiada karnety ilościowe.​

Przed tym zabiegiem nie jest wymagana konsultacja, natomiast w razie wątpliwości można skorzystać z porady Kosmetologa, który dobierze odpowiedni zabieg do potrzeb.

Nakłucia są mało bolesne, chociaż zależy to od progu bólowego klienta. 

Aby wspomóc proces regeneracji skóry, należy pic dużą ilość wody.
W miarę możliwości często wymieniać pościel.
nie należy dotykać skóry głowy, zdrapywać strupków itp.
nie należy stosować lakierów do włosów, kremów ani innych środków służących do stylizacji.
Włosy można myć dopiero po około 24 godzinach po zabiegu mezoterapii.
Przez około 24h nie należy spożywać alkoholu
Przez kilka dni należy unikać masażu skóry głowy, szorstkich ręczników, sauny, basenu oraz solarium
Zrezygnować z farbowania włosów i innych zabiegów, w których są wykorzystywane preparaty o działaniu drażniącym.

Raczej one nie występują, niemniej jednak istnieje niewielkie ryzyko ich pojawienia. ​

Przeciwskazania: okres ciąży i karmienia piersią, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych, nieunormowana cukrzyca, alergia, stany zapalne i infekcje skóry, łysienie bliznowaciejące, czas menstruacji (zwiększona wrażliwość na ból), choroby nowotworowe, wirusowe zapalenie wątroby, epilepsja, nadwrażliwość na składniki aplikowanych preparatów, skóra źle tolerująca iniekcje (w tym skóra naczyniowa oraz ze skłonnością do tworzenia się bliznowców).​

Wszystkie preparaty do mezoterapii igłowej, których używamy posiadają certyfikat medyczny.

Mezoterapia igłowa Dermaheal HL

Zapraszamy do rezerwacji masażu

Potrzebujesz relaksu, naładowania akumulatorów, regeneracji? Poznaj moc dalekowschodnich masaży, które wpływają i na ciało i na umysł.
Mezoterapia igłowa Dermaheal HL