Dermaheal-eye-bag-solution
Dermaheal-eye-bag-solution

Dermaheal Eye Bag Solution - mezoterapia igłowa na worki pod oczami

Profesjonalny zabieg Dermaheal Eye Bag Solution o działaniu silnie regenerującym opuchnięcia tzw. worki pod oczami. Doskonale również wygładza zmarszczki, uelastycznia i napina skórę dając efekt jej odmłodzenia już po pierwszym zabiegu. Preparat zmniejsza ekspresję czynników adipogenetycznych zapobiegając odkładaniu tłuszczu oraz stymuluje lipolizę usuwając poduszeczki tłuszczowe okolic oczu. Idealnie również wygładza zmarszczki, uelastycznia i napina skórę dając efekt odmłodzenia skóry.  

Zabieg, który proponujemy wykonywany jest przez wyszkolony personel kosmetologów, zgodnie z procedurami zabiegowymi producenta.

Dermaheal Eye Bag Solution - mezoterapia igłowa idealnym zabiegiem na opuchnięte oczy

Mezoterapia igłowa z użyciem koktajlu Dermaheal Eye Bag Solution jest jednym z wiodących i najskuteczniejszych sposobów przeciwdziałania starzeniu się skóry, powstawaniu w jej okolicach zmarszczek, worków czy opuchnięć. Wywoływane tym zabiegiem iniekcje aktywują także procesy regeneracyjne zachodzące w skórze oraz poprawiają miejscowe mikrokrążenie, zapobiegając jednocześnie zatrzymywanie się w tych okolicach zastojów limfatycznych. Użyty do tego zabiegu koktajl z unikalnymi peptydami, skutecznie zwalcza powstałe opuchnięcia wokół oczu, jednocześnie poprawiając kondycję ogólnego wyglądu skóry.  

Zabieg mezoterapii igłowej z koktajlem Dermaheal Eye Bag Solution można również wykonywać z używając urządzenia Vital Injector 3, który posiadamy w naszej ofercie. Więcej o urządzeniu Vital Injector 3 znajduje się tutaj. 

Dermaheal Eye Bag Solution - koreański pionier z japońską jakością

Dermaheal to zaawansowana linia do pielęgnacji skóry i włosów opracowana przez południowokoreańskiego innowatora kosmetycznego Caregen. Jako światowy lider w badaniach i rozwoju biologii skóry opartej na urodzie, Caregen z dumą oferuje gamę produktów wzbogaconych wyłącznie opatentowanymi czynnikami wzrostu i peptydami biomimetrycznymi. Caregen jest również twórcą znanych produktów takich jak np. AquaShine czy Dr. Cyj.

Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

Profesjonalny zabieg Dermaheal Eye Bag Solution o działaniu silnie regenerującym opuchnięcia tzw. worki. Doskonale również wygładza zmarszczki, uelastycznia i napina skórę dając efekt jej odmłodzenia już po pierwszym zabiegu.

Dermaheal-eye-bag-solution

Czas zabiegu

60 minut

Dermaheal-eye-bag-solution

Znieczulenie

Tak

Dermaheal-eye-bag-solution

Odstępy

14-21 dni

Dermaheal-eye-bag-solution

Obszar

Oczy i okolica

1 Na czym polega i jak wygląda zabieg mezoterapii igłowej?

Zabieg mezoterapii igłowej polega na podskórnym podaniu, za pomocą igły, koktajlu Dermaheal Eye Bag Solution. Dzięki aplikacji preparatu w głębokie warstwy skóry, omijamy barierę naskórkową co ma bezpośredni wpływ na szybką poprawę jej wyglądu. 

Dodatkowo podczas iniekcji tworzą się w skórze mikrourazy, co powoduje, że  organizm intuicyjnie rozpoczyna naturalne procesy regeneracji.

2 Działanie i skład preparatu Dermaheal Eye Bag Solution

Skuteczność preparatu Dermaheal Eye Bag Solution gwarantuje jego skład, bogaty w aktywne składniki oraz wykorzystujący zaawansowaną biotechnologię.

Składniki aktywne: Tripeptyde-41, Nonapeptide-18, Oligopeptyde-61, Oligopeptide-73

Preparat zawiera:
Tripeptide 41: zapobiega akumulacji tkanki tłuszczowej i stymuluje lipolizę
Nonapeptide 18: działanie przeciwstarzeniowe, przeciwzapalne,
Oligopeptide 61: zmniejsza ekspresję czynników adipogenetycznych, zwiększających odkładanie tłuszczu,
Oligopeptid 73: zapobiega uszkodzeniom komórek skóry poprzez hamowanie wpływu UV i innych czynników indukujących apoptozę.

3 Jakie są oczekiwane efekty zabiegu?

Dermaheal Eye Bag Solution to innowacyjny koktajl do mezoterapii igłowej z peptydami biomimetycznymi redukujący worki oraz opuchnięcia po oczami. Już po pierwszym zabiegu ”worki” pod oczami zostają zmniejszone, a skóra staje się bardziej napięta i elastyczna. Poprawia się także krążenie, dzięki czemu zmniejsza się tendencja do opuchnięć.

Dla optymalnych efektów zabieg należy powtórzyć 4 razy w odstępach 2-3 tygodni, potem 1 raz co 2-3 m-ce.

- unikalne połączenie peptydów biomimetycznych 
- poprawa mikrokrążenia
- redukuje worki i opuchnięcia pod oczami
- zapobiega zastojom limfatycznym
- usuwa poduszeczki tłuszczowe okolic oczu
- zapobiega dalszemu odkładaniu się tłuszczu.

4 Jakie są wskazania do wykonania zabiegu?

Złe nawyki, używki, stres, deficyt snu i szybkie tempo życia z ograniczonym czasem na odpoczynek oraz regenerację powodują, że skóra w sposób szczególny narażona na problemy, szczególnie na przykre efekty związane z występowaniem niechcianych i nieestetycznych obrzęków. Źródłem problemów mogą być również niektóre choroby nerek, wątroby, tarczycy oraz zaburzenia hormonalne. Obrzęki są z kolei jednym z objawów alergii. 

Najlepsze efekty w walce z problemami okolic oczu przynoszą zabiegi medycyny estetycznej, które mocno stymulują delikatną skórę, regenerują ją i dają natychmiastowy efekt wizualny.

Więcej informacji poniżej w dziale Pytania naszych klientów.

Zobacz jak wygląda zabieg

Prezentacja wideo

Profesjonalny zabieg Dermaheal Eye Bag Solution o działaniu silnie regenerującym opuchnięcia tzw. worki. Doskonale również wygładza zmarszczki, uelastycznia i napina skórę dając efekt jej odmłodzenia już po pierwszym zabiegu.

Najczęściej zadawane pytania

Pytania naszych klientów

Dermaheal-eye-bag-solution Jeśli masz jakieś pytania, przejdź do strony NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ

Gdzie znajduje się Strefa Piękna VIVI Estetic oraz Strefa Relaksu VIVI Massage?

Znajdujemy się przy ulicy Promiennej 6, w Żorach. Recepcja Strefy Relaksu VIVI Massage znajduje się na II piętrze (na domofonie nr 9). Natomiast recepcja Strefy Piękna na piętrze III (na domofonie nr 34). Dokładny adres mogą Państwo znaleźć w zakładce Kontakt lub u dołu strony.​

Cenę każdej usługi prezentujemy w dziale Cennik > Zabiegi, Masaże, Vouchery, Zaproszenia, Karnety.

Tak, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza wizyta, prosimy przybyć minimum 20-25 min. wcześniej, ponieważ konieczne jest zapoznanie się z oświadczeniem udzielenia zgody na wykonanie usługi.
Jeśli nie jest to pierwsza wizyta, prosimy o przybycie 15-20 minut przed umówioną godziną.

Godziny otwarcia znajdą Państwo w zakładce Kontakt lub u dołu strony. Godziny otwarcia Strefy Relaksu VIVI Massage różnią się od godzin otwarcia Strefy Piękna VIVI Estetic.

Najlepiej przez stronę booksy.pl lub też telefonicznie pod numerem telefonu 500-300-400, wybierając numer wewnętrzny 2 dla strefy Relaksu VIVI Massage lub 3 dla Strefy Piękna VIVI Estetic.

Każdy zabieg i masaż jest szczegółowo opisany na naszej stronie w zakładkach Oferta> Zabiegi, Masaże.

Tak, na wszystkie nasze usługi można zakupić Voucher podarunkowy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Tak, jak najbardziej jest możliwość płatności na raty w systemie MediRaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Cennik> Na raty z MediRaty.

Honorujemy płatności kartą, gotówką, Blikiem, przelewem, zakupionym wcześniej voucherem lub zaproszeniem.

Tak za usługi można płacić voucherem. Pełną listę pytań i odpowiedzi co do voucherów znajdziecie Państwo w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Parking dla naszych gości znajduję się tuż przed budynkiem – za bramą wjazdową. Dodatkowe miejsca parkingowe znajdują się na parkingu sąsiadującym z VIVI Residence.

Recepcja VIVI Estetic jest czynna od godziny 9:00 do 21:00 w dni powszednie od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty od godziny 9:00 do 14:00. Recepcja VIVI Massage czynna jest codziennie od godziny 7:00 do godziny 22:00.

Recepcja VIVI Estetic znajduje się na III piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6 natomiast Recepcja VIVI Massage znajduje się na II piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6.

Ogólny numer telefonu to 500-300-400. Aby połączyć się z recepcją VIVI Massage należy wybrać numer wewnętrzny 2. Jeśli chcecie Państwo połączyć się z recepcją VIVI Estetic należy wybrać numer wewnętrzny 3.

Nie trzeba zabierać żadnych rzeczy, wystarczy mała dawka dobrego humoru, resztę otrzymają Państwo bezpośrenio w salonie.

Tak, specjalnie wyznaczone miejsce parkingowe znajduje się w garażu podziemnym, skąd windą można udać się na inne piętra. Prosimy o kontakt przed przybyciem.

Niestety nie, zabieg ten nie posiada karnetów ilościowych.​

Przed tym zabiegiem jest wymagana konsultacja, warto skorzystać z porady Kosmetologa, który dobierze odpowiednia koncepcję zabiegu.​

Nakłucia są odczuwalne, jak większość iniekcji możemy zastosować znieczulenie, które całkowicie wyłączy doznania lub zastosować technikę z wykorzystaniem urządzenia VITAL INJECTOR 3, dzięki któremu zabieg jest prawie nie odczuwalny, a przy tym wyjątkowo precyzyjny.

Wszystkie preparaty do mezoterapii igłowej, których używamy posiadają certyfikat medyczny.​

Raczej one nie występują, niemniej jednak istnieje niewielkie ryzyko ich pojawienia. ​

Przeciwskazania: okres ciąży i karmienia piersią, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych, nieunormowana cukrzyca, alergia, stany zapalne i infekcje skóry, czas menstruacji (zwiększona wrażliwość na ból), choroby nowotworowe, wirusowe zapalenie wątroby, epilepsja, nadwrażliwość na składniki aplikowanych preparatów, skóra źle tolerująca iniekcje (w tym skóra naczyniowa oraz ze skłonnością do tworzenia się bliznowców).

Dermaheal-eye-bag-solution

Zapraszamy do rezerwacji masażu

Potrzebujesz relaksu, naładowania akumulatorów, regeneracji? Poznaj moc dalekowschodnich masaży, które wpływają i na ciało i na umysł.
Dermaheal-eye-bag-solution