Mezoterapia igłowa Dermaheal Dark Circle Solution
Mezoterapia igłowa Dermaheal Dark Circle Solution

Dermaheal Dark Circle Solution - mezoterapia igłowa na cienie pod oczami

Profesjonalny zabieg Dermaheal Dark Circle Solution to preparat o działaniu silnie regenerującym i likwidującym cienie pod oczami. Jako jeden z nielicznych zapobiega gromadzeniu się nadmiernej ilości barwnika, a tym samym powstawaniu cieni wokół oczu. Idealnie rozjaśnia, rozświetla oraz nawilża skórę wokół oczu, redukując oznaki zmęczenia – dając efekt świeżego i promienistego spojrzenia tuż po zabiegu.  

Dermaheal Dark Circle Solution doskonale radzi sobie również z wygładzeniem powstałych zmarszczek wokół oczu, tworząc tym samym barierę do ich odnawiania w przyszłości.

Zabieg Dermaheal Dark Circle Solution wykonywany jest przez wyszkolony personel kosmetologów, zgodnie z procedurami zabiegowymi producenta.

Dermaheal Dark Circle Solution - mezoterapia igłowa idealnym zabiegiem na rozjaśnienie oczu

Mezoterapia igłowa z użyciem koktajlu Dermaheal Dark Circle Solution jest jednym z wiodących i najskuteczniejszych sposobów na poprawę wyglądu, rozświetlenie i rozjaśnienie okolic oczu. Użyty do tego zabiegu koktajl z unikalnymi peptydami, skutecznie zwalcza cienie wokół oczu poprawiając ich kondycję, jednocześnie zmniejszając powstałe na wskutek upływu mijającego czasu, zmarszczki.

Wywoływane pod czas zabiegu mezoterapii igłowe iniekcje, poprzez nakłucie skóry aktywują również procesy regeneracyjne zachodzące w skórze, przymuszając jednocześnie komórki do samoregeneracji, co ma oczywiście znamienny wpływ na naturalną przebudowę jej struktury. Zwłaszcza wówczas, gdy do wykonania tego zabiegu wykorzystane jest urządzenie Vital Injector 3. Więcej na temat możliwości tego urządzenia, mogą Państwo przeczytać tutaj. 

Zabieg ten jest idealnym uzupełnieniem, bliźniaczej wersji Dermaheal Eye Bag Solution, który wyjątkowo doskonale radzi sobie z tzw. workami pod oczami.   

Dermaheal Dark Circle Solution - koreański pionier z japońską jakością

Dermaheal to zaawansowana linia do pielęgnacji skóry i włosów opracowana przez południowokoreańskiego innowatora kosmetycznego Caregen. Jako światowy lider w badaniach i rozwoju biologii skóry opartej na urodzie, Caregen z dumą oferuje gamę produktów wzbogaconych wyłącznie opatentowanymi czynnikami wzrostu i peptydami biomimetrycznymi. Caregen jest również twórcą znanych produktów takich jak np. AquaShine czy Dr. Cyj.

Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

Profesjonalny zabieg Dermaheal Dark Circle Solution to preparat o działaniu silnie regenerującym i likwidującym cienie pod oczami. Jako jeden z nielicznych zapobiega gromadzeniu się nadmiernej ilości barwnika, a tym samym powstawaniu cieni wokół oczu.

Mezoterapia igłowa Dermaheal Dark Circle Solution

Czas zabiegu

60 minut

Mezoterapia igłowa Dermaheal Dark Circle Solution

Znieczulenie

Tak

Mezoterapia igłowa Dermaheal Dark Circle Solution

Odstępy

14-21 dni

Mezoterapia igłowa Dermaheal Dark Circle Solution

Obszar

Oczy i okolica

1 Na czym polega i jak wygląda zabieg mezoterapii igłowej?

Zabieg mezoterapii igłowej polega na podskórnym podaniu, za pomocą igły, koktajlu Dermaheal Dark Circle Solution. Dzięki aplikacji preparatu w głębokie warstwy skóry, omijamy barierę naskórkową co ma bezpośredni wpływ na szybką poprawę jej wyglądu. 

Dodatkowo podczas iniekcji tworzą się w skórze mikrourazy, co powoduje, że  organizm intuicyjnie rozpoczyna naturalne procesy regeneracji. 

2 Działanie i skład preparatu Dermaheal Eye Bag Solution

Skuteczność preparatu Dermaheal Dark Circle Solution gwarantuje jego skład, bogaty w aktywne składniki oraz wykorzystujący zaawansowaną biotechnologię.

Składniki aktywne:
Oligopeptide 34, Oligopeptide 24, Decapeptide 4

Preparat zawiera:
Oligopeptide 34: zmniejsza syntezę melaniny blokując transfer ciałek melaninowych do keratynocytów, odpowiada za nawilżenie skóry 

Oligopeptide 24: redukuje zmarszczki wpływając na proliferację komórkową

Decapeptide 4: peptyd zwiększający elastyczność, przyspiesza syntezę elastyny i kolagenu, metabolizm białek, odpowiada za wygładzanie skóry.

3 Jakie są oczekiwane efekty zabiegu?

Dermaheal Dark Circle Solution to innowacyjny koktajl do mezoterapii igłowej z z peptydami biomimetycznymi redukujący cienie pod oczami. Już po pierwszym zabiegu ”worki” pod oczami zostają zmniejszone, a skóra staje się bardziej napięta i znikają delikatne zmarszczki.

Dla optymalnych efektów zabieg należy powtórzyć 3-4 razy w odstępach 2-3 tygodni, potem 1 raz co 2-3 m-ce.

- unikalne połączenie peptydów biomimetycznych 
- poprawa mikrokrążenia
- redukuje cienie pod oczami
- rozjaśnia i rozświetla skórę okolic oczu.

4 Jakie są wskazania do wykonania zabiegu?

Złe nawyki, używki, stres, deficyt snu i szybkie tempo życia z ograniczonym czasem na odpoczynek oraz regenerację powodują, że skóra w sposób szczególny narażona na problemy, szczególnie na przykre efekty związane z występowaniem niechcianych i nieestetycznych cieni. Choć nie istnieje jedna przyczyna powstawania pod oczami tzw. „cieni”, specjaliści mówią o kilku zasadniczych czynnikach zwiększających ryzyko ich wystąpienia. Są to m. in. uwarunkowania genetyczne (cieńsza skóra, przez którą prześwitują drobne naczynia krwionośne - tzw. cienie charakteru naczyniowego), zła dieta, długotrwały stres, długa praca przed komputerem. Źródłem problemów mogą być również niektóre choroby nerek, wątroby, tarczycy oraz zaburzenia hormonalne. Obrzęki są z kolei jednym z objawów alergii. 

Najlepsze efekty w walce z problemami okolic oczu przynoszą zabiegi medycyny estetycznej, które mocno stymulują delikatną skórę, regenerują ją i dają natychmiastowy efekt wizualny.

Więcej informacji poniżej w dziale Pytania naszych klientów.

Zobacz jak wygląda zabieg

Prezentacja wideo

Profesjonalny zabieg Dermaheal Dark Circle Solution to preparat o działaniu silnie regenerującym i likwidującym cienie pod oczami. Jako jeden z nielicznych zapobiega gromadzeniu się nadmiernej ilości barwnika, a tym samym powstawaniu cieni wokół oczu.

Najczęściej zadawane pytania

Pytania naszych klientów

Mezoterapia igłowa Dermaheal Dark Circle Solution Jeśli masz jakieś pytania, przejdź do strony NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ

Gdzie znajduje się Strefa Piękna VIVI Estetic oraz Strefa Relaksu VIVI Massage?

Znajdujemy się przy ulicy Promiennej 6, w Żorach. Recepcja Strefy Relaksu VIVI Massage znajduje się na II piętrze (na domofonie nr 9). Natomiast recepcja Strefy Piękna na piętrze III (na domofonie nr 34). Dokładny adres mogą Państwo znaleźć w zakładce Kontakt lub u dołu strony.​

Cenę każdej usługi prezentujemy w dziale Cennik > Zabiegi, Masaże, Vouchery, Zaproszenia, Karnety.

Tak, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza wizyta, prosimy przybyć minimum 20-25 min. wcześniej, ponieważ konieczne jest zapoznanie się z oświadczeniem udzielenia zgody na wykonanie usługi.
Jeśli nie jest to pierwsza wizyta, prosimy o przybycie 15-20 minut przed umówioną godziną.

Godziny otwarcia znajdą Państwo w zakładce Kontakt lub u dołu strony. Godziny otwarcia Strefy Relaksu VIVI Massage różnią się od godzin otwarcia Strefy Piękna VIVI Estetic.

Najlepiej przez stronę booksy.pl lub też telefonicznie pod numerem telefonu 500-300-400, wybierając numer wewnętrzny 2 dla strefy Relaksu VIVI Massage lub 3 dla Strefy Piękna VIVI Estetic.

Każdy zabieg i masaż jest szczegółowo opisany na naszej stronie w zakładkach Oferta> Zabiegi, Masaże.

Tak, na wszystkie nasze usługi można zakupić Voucher podarunkowy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Tak, jak najbardziej jest możliwość płatności na raty w systemie MediRaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Cennik> Na raty z MediRaty.

Honorujemy płatności kartą, gotówką, Blikiem, przelewem, zakupionym wcześniej voucherem lub zaproszeniem.

Tak za usługi można płacić voucherem. Pełną listę pytań i odpowiedzi co do voucherów znajdziecie Państwo w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Parking dla naszych gości znajduję się tuż przed budynkiem – za bramą wjazdową. Dodatkowe miejsca parkingowe znajdują się na parkingu sąsiadującym z VIVI Residence.

Recepcja VIVI Estetic jest czynna od godziny 9:00 do 21:00 w dni powszednie od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty od godziny 9:00 do 14:00. Recepcja VIVI Massage czynna jest codziennie od godziny 7:00 do godziny 22:00.

Recepcja VIVI Estetic znajduje się na III piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6 natomiast Recepcja VIVI Massage znajduje się na II piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6.

Ogólny numer telefonu to 500-300-400. Aby połączyć się z recepcją VIVI Massage należy wybrać numer wewnętrzny 2. Jeśli chcecie Państwo połączyć się z recepcją VIVI Estetic należy wybrać numer wewnętrzny 3.

Nie trzeba zabierać żadnych rzeczy, wystarczy mała dawka dobrego humoru, resztę otrzymają Państwo bezpośrenio w salonie.

Tak, specjalnie wyznaczone miejsce parkingowe znajduje się w garażu podziemnym, skąd windą można udać się na inne piętra. Prosimy o kontakt przed przybyciem.

Niestety nie, zabieg ten nie posiada karnetów ilościowych.​

Przed tym zabiegiem jest wymagana konsultacja, warto skorzystać z porady Kosmetologa, który dobierze odpowiednia koncepcję zabiegu.​

Nakłucia są odczuwalne, jak większość iniekcji możemy zastosować znieczulenie, które całkowicie wyłączy doznania lub zastosować technikę z wykorzystaniem urządzenia VITAL INJECTOR 3, dzięki któremu zabieg jest prawie nie odczuwalny, a przy tym wyjątkowo precyzyjny.

Jak każdy zabieg iniekcyjny, powoduje , że na skórze są widoczne ślady iniekcji, zwykle mijają całkowicie po około 1 tygodniu. Jeśli zależy Państwu na tym, aby zminimalizować okres rekonwalescencji, zalecamy wykonać ten zabieg przy użyciu urządzenia Vital Injector 3, które posiadamy w naszej ofercie. Jego atutem jest to, że po wykonaniu zabiegu mezoterapii, ślady są znikome, niemal nie widoczne a przy tym zabieg jest szczególnie precyzyjny. ​

Raczej one nie występują, niemniej jednak istnieje niewielkie ryzyko ich pojawienia. ​

Przeciwskazania: okres ciąży i karmienia piersią, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych, nieunormowana cukrzyca, alergia, stany zapalne i infekcje skóry, czas menstruacji (zwiększona wrażliwość na ból), choroby nowotworowe, wirusowe zapalenie wątroby, epilepsja, nadwrażliwość na składniki aplikowanych preparatów, skóra źle tolerująca iniekcje (w tym skóra naczyniowa oraz ze skłonnością do tworzenia się bliznowców).

Mezoterapia igłowa Dermaheal Dark Circle Solution

Zapraszamy do rezerwacji masażu

Potrzebujesz relaksu, naładowania akumulatorów, regeneracji? Poznaj moc dalekowschodnich masaży, które wpływają i na ciało i na umysł.

Mezoterapia igłowa Dermaheal Dark Circle Solution