zabieg pielęgnacyjny RH+komórki_macierzyste
zabieg pielęgnacyjny RH+komórki_macierzyste

RH+ Komórki Macierzyste - zabieg pielęgnacyjny na twarz

Ludzkie komórki macierzyste to najbardziej obiecujący składnik stosowany w zwalczaniu chorób i regeneracji naszego organizmu. Zabieg ten wykorzystuje supernatant ludzkich adipocytowych komórek macierzystych w celu osiągnięcia szokujących efektów odmładzających. Aby jeszcze bardziej przyspieszyć proces odnowy komórkowej został użyty katalizator przemian epidermalnego czynnika wzrostu (EGF). Jeszcze żaden zabieg do tej pory nie był tak biozgodny a jego działanie porównywane jest do ostrzykiwań z osocza bogatopłytkowego (PRP-Like).

RH+ Komórki Macierzyste - biozgodny zabieg urzekający młodym wyglądem

Wykonaj biozgodny zabieg RH+ i urzekaj młodym wyglądem! RH+ to innowacyjny zabieg biostymulujący mający silne regenerujące i długotrwałe przeciwzmarszczkowe właściwości. W celu osiągnięcia rezultatów porównywalnych do mezoterapii z osocza bogatopłytkowego zostały zastosowane peptydy z hodowli komórkowej ludzkich adipocytowych komórek macierzystych i epidermalny czynnik wzrostu EGF

THEO MARVEE - francuska moc pielęgnacji

Marka Theo Marvee - to profesjonalne, francuskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy stosowane głownie w gabinetach kosmetycznych i kosmetologicznych. Firma powstała z miłości do piękna, inspirowana ideą zatrzymania i cofnięcia czasu. Głównym założeniem przy pracy nad produktami kosmetycznymi jest chęć dostarczenia produktów o niespotykanej do tej pory sile działania, które mogłyby być dostępna dla wszystkich a nie jedynie dla finansowej elity. Zespół specjalistów tworzy rewolucyjne receptury i przy współpracy wielu najlepszych światowych laboratoriów produkuje kosmetyki zadziwiające coraz szersze rzesze klientów na całym świecie. Łącząc magię, tradycję i nowoczesność Théo Marvée zatrzymuje czas i cofa go sprawiając, że przestaje mieć on znaczenie.

Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

Innowacyjny, biostymulujący zestaw do wykonania odmładzającego i przebudowującego strukturę tkankową zabiegu regenerującego na bazie peptydów z hodowli komórkowej ludzkich adypocytowych komórek macierzystych oraz epidermalnych czynników wzrostu EGF, o skuteczności zbliżonej do mezoterapii osoczem bogatopłytkkowym ” PRP-LIKE”.

zabieg pielęgnacyjny RH+komórki_macierzyste

Czas zabiegu

50 minut

zabieg pielęgnacyjny RH+komórki_macierzyste

Znieczulenie

Nie

zabieg pielęgnacyjny RH+komórki_macierzyste

Obszar

twarz

THEO MARVEE - składniki zestawu RH+

1 Compresse Dergas

Jest to odtłuszczający, antybakteryjny kompres przygotowujący skórę do zabiegów eksfoliacji i dermo estetycznych. Likwiduje barierę skórne powodując, że zwiększa się przyswajalność aktywnych składników aplikowanych podczas zabiegu

2 Formuła Sang Serum

Rewelacyjne działanie dzięki składnikom aktywnym zawartym w zestawie zabiegowym. Znajdziemy w nim między innymi:
EGF (Epidermal Growth Factor) - to jednołańcuchowy rekombinant ludzkiego peptydu, wyizolowany bezpośrednio z komórki, która koduje epidermalny czynnik wzrostu ludzkiego. Składa się on z odpowiedniej sekwencji 53 aminokwasów, które intensywnie wspomagają odnowę komórkową.
Peptydy z ludzkich adipocytowych komórek macierzystych - są pozyskiwane biotechnologicznie z hodowli komórkowej. Posiadają niesamowitą zdolność do generowania nieograniczonej liczby podziałów, jak i różnicowania komórek macierzystych do innych typów komórek. Stanowią kluczowy element w regeneracji i odmłodzeniu skóry. 
Adenozyna - to składnik budulcowy ludzkiego DNA - jeden z najsukteczniejszych związków o działaniu przeciwzmarszczkowym. Należy do składników, które ograniczają skurcze włókien mięśniowych, wykazując działanie ściśle ukierunkowane na redukcję zmarszczek.
Matrixyl 3000 - nowoczesny składnik zawierający matrykiny - niskocząsteczkowe peptydy, które są nośnikami informacji o naprawie i przebudowie skóry. Wnikają w jej głąc, docierając aż do fibroblastów, pobudzając je do namnażania i produkcji składników macierzy międzykomórkowej tj. kolagenu i elastyny, odpowiedzialnych za jędrność i sprężystość skóry, a także kwasu hialuronowego warunkującego prawidłowe nawilżenie.
Gatuline RC - to ekstrakt z pąków drzewa bukowego, który stymuluje oddychanie komórkowe, spowalnia proces starzenia i hamuje działanie wolnych rodników, a także pobudza fibroblasty.
Syn-Col - jest innowacyjnym peptydem, który stymuluje naturalne mechanizmy do produkcji kolagenu i ochrony przed jego degradacją. Zmniejsza zmarszczki, blizny oraz poprawia wygląd skóry.

3 Cellulair Mask - składniki

Rewelacyjne działanie dzięki składnikom aktywnym zawartym w masce, Znajdziemy w niej między innymi:
EFG, peptydy z hodowoli komórkowej ludzkich adypocytowych komórek macierzystych
Adenozynę – składnik budulcowy ludzkiego DNA – jeden z najskuteczniejszych związków o działaniu przeciwzmarszczkowym. Należy do składników, które ograniczają skurcze włókien mięśniowych, wykazując działanie ściśle ukierunkowane na redukcję zmarszczek.
Matrixyl 3000 – nowoczesny składnik zawierający matrykiny – niskocząsteczkowe peptydy, które są nośnikami informacji o naprawie i przebudowie skóry. Wnikają w jej głąb, docierając aż do fibroblastów, pobudzając je do namnażania i produkcji składników macierzy międzykomórkowej, tj. kolagenu i elastyny, odpowiedzialnych za jędrność i sprężystość skóry, a także kwasu hialuronowego warunkującego prawidłowe nawilżenie. Ponadto maska zawiera odżywcze oleje: ryżowy i jojoba, a także emolient z ostropestu, chroniący skórę przed działaniem czynników zewnętrznych oraz glinkę czerwoną, która remineralizuje skórę, oczyszcza z toksyn, jak również absorbuje nadmierną produkcję łoju.

4Immortale Cream - składniki

Jest to restrukturyzujący, regenerujący krem o działaniu silnie odmładzającym i właściwościach zabiegu osoczem bogatopłytkowym „PRP-LIKE”. Rewelacyjne działanie dzięki składnikom aktywnym zawartym w masce, Znajdziemy w niej między innymi: EFG, peptydy z hodowoli komórkowej ludzkich adypocytowych komórek macierzystych, Adenozynę, Matrixyl 3000 Ponadto krem zawiera oleje odżywcze: ryżowy, shea i tsubaki, a także emolient z ostropestu, chroniący skórę przed działaniem czynników zewnętrznych oraz nawilżającą trehalozę i masło jaśminowe o działaniu antyseptycznym i łagodzącym.

Zobacz jak wygląda zabieg

Prezentacja wideo

Innowacyjny, biostymulujący zestaw do wykonania odmładzającego i przebudowującego strukturę tkankową zabiegu regenerującego na bazie peptydów z hodowli komórkowej ludzkich adypocytowych komórek macierzystych oraz epidermalnych czynników wzrostu EGF, o skuteczności zbliżonej do mezoterapii osoczem bogatopłytkkowym ” PRP-LIKE”.

Najczęściej zadawane pytania

Pytania naszych klientów

zabieg pielęgnacyjny RH+komórki_macierzyste Jeśli masz jakieś pytania, przejdź do strony NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ

Gdzie znajduje się Strefa Piękna VIVI Estetic oraz Strefa Relaksu VIVI Massage?

Znajdujemy się przy ulicy Promiennej 6, w Żorach. Recepcja Strefy Relaksu VIVI Massage znajduje się na II piętrze (na domofonie nr 9). Natomiast recepcja Strefy Piękna na piętrze III (na domofonie nr 34). Dokładny adres mogą Państwo znaleźć w zakładce Kontakt lub u dołu strony.​

Cenę każdej usługi prezentujemy w dziale Cennik > Zabiegi, Masaże, Vouchery, Zaproszenia, Karnety.

Tak, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza wizyta, prosimy przybyć minimum 20-25 min. wcześniej, ponieważ konieczne jest zapoznanie się z oświadczeniem udzielenia zgody na wykonanie usługi.
Jeśli nie jest to pierwsza wizyta, prosimy o przybycie 15-20 minut przed umówioną godziną.

Godziny otwarcia znajdą Państwo w zakładce Kontakt lub u dołu strony. Godziny otwarcia Strefy Relaksu VIVI Massage różnią się od godzin otwarcia Strefy Piękna VIVI Estetic.

Najlepiej przez stronę booksy.pl lub też telefonicznie pod numerem telefonu 500-300-400, wybierając numer wewnętrzny 2 dla strefy Relaksu VIVI Massage lub 3 dla Strefy Piękna VIVI Estetic.

Każdy zabieg i masaż jest szczegółowo opisany na naszej stronie w zakładkach Oferta> Zabiegi, Masaże.

Tak, na wszystkie nasze usługi można zakupić Voucher podarunkowy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Tak, jak najbardziej jest możliwość płatności na raty w systemie MediRaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Cennik> Na raty z MediRaty.

Honorujemy płatności kartą, gotówką, Blikiem, przelewem, zakupionym wcześniej voucherem lub zaproszeniem.

Tak za usługi można płacić voucherem. Pełną listę pytań i odpowiedzi co do voucherów znajdziecie Państwo w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Parking dla naszych gości znajduję się tuż przed budynkiem – za bramą wjazdową. Dodatkowe miejsca parkingowe znajdują się na parkingu sąsiadującym z VIVI Residence.

Recepcja VIVI Estetic jest czynna od godziny 9:00 do 21:00 w dni powszednie od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty od godziny 9:00 do 14:00. Recepcja VIVI Massage czynna jest codziennie od godziny 7:00 do godziny 22:00.

Recepcja VIVI Estetic znajduje się na III piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6 natomiast Recepcja VIVI Massage znajduje się na II piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6.

Ogólny numer telefonu to 500-300-400. Aby połączyć się z recepcją VIVI Massage należy wybrać numer wewnętrzny 2. Jeśli chcecie Państwo połączyć się z recepcją VIVI Estetic należy wybrać numer wewnętrzny 3.

Nie trzeba zabierać żadnych rzeczy, wystarczy mała dawka dobrego humoru, resztę otrzymają Państwo bezpośrenio w salonie.

Tak, specjalnie wyznaczone miejsce parkingowe znajduje się w garażu podziemnym, skąd windą można udać się na inne piętra. Prosimy o kontakt przed przybyciem.

Tak, zabieg ten posiada karnety ilościowe.​

Przed tym zabiegiem nie jest wymagana konsultacja, natomiast w razie wątpliwości można skorzystać z porady Kosmetologa, który dobierze odpowiedni zabieg do potrzeb.​

Zabieg ten należy do zabiegów pielęgnacyjnych, więc nie jest zabiegiem bolesnym.​

Zabiegi pielęgnacyjne wykonujemy na produktach marki Theo Marvee, Retix C i Coolifting oraz CV Primary Essence.

Zabieg ten nie wymaga okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do wykonywania codziennych czynności.​

Zabieg ten jest przeznaczony dla osób, które chcą spłycić drobne zmarszczki, wyrównać koloryt skóry, ujędrnić oraz poprawić jej nawilżenie.​

Jak w przypadku każdego zabiegu z użyciem składników aktywnych istnieje ryzyko wystąpienia alergii, jednak występują one rzadko.​

W pierwszym tygodniu po zabiegu należy zrezygnować ze stosowania produktów pielęgnacyjnych innych niż zlecone przez osobę wykonującą zabieg, aby zminimalizować ryzyko podrażnienia skóry należy oczyszczać skórę łagodnymi preparatami myjącymi oraz intensywnie nawilżać skórę, tyle razy w ciągu dnia, ile będzie to konieczne stosować wysoką ochronę przeciwsłoneczną, niezależnie od pory roku (SPF 30-50). Pamiętaj, że krem z filtrem należy aplikować co 2 – 3 godziny, aby spełniał swoją funkcję ochronną.​

Przeciwwskazaniami do zabiegu są: przerwana ciągłość naskórka w miejscu zabiegowym, aktywne infekcje wirusowe/bakteryjne/grzybicze, ciąża i laktacja, alergia na składniki preparatu, choroby autoimmunologiczne, nowotwory, doustna terapia retinoidami (izotek), ekspozycja na promienie słoneczne.​

zabieg pielęgnacyjny RH+komórki_macierzyste

Zapraszamy do rezerwacji masażu

Potrzebujesz relaksu, naładowania akumulatorów, regeneracji? Poznaj moc dalekowschodnich masaży, które wpływają i na ciało i na umysł.

zabieg pielęgnacyjny RH+komórki_macierzyste