Laser Black Doll
Laser Black Doll

Laser Black Doll

Zabieg wykonujemy wysokoenergetycznym laserem neodymowo-yagowym (Nd YAG) Carbon Peel typu Q-Switch. Laser emituje wiązki laserowe o trzech długościach fal: 532 nm, 1064 nm i 1320 nm o bardzo dużej mocy i jednocześnie krótkim czasie impulsu. Zabieg polega na laserowym naświetleniu skóry pokrytej specjalistyczną maską z aktywnym węglem CPY. Naświetlanie aktywnego węgla CPY wiązką lasera przyciąga i wchłania toksyny, nadmiar sebum oraz zrogowaciały naskórek. 

Ponadto wzmacnia działanie oczyszczające węgla i powoduje, że cząsteczki aktywnej maski głęboko wnikają nawet w najdrobniejsze nierówności i zagłębienia skórne, powodując drobne mikroeksplozje wewnątrz skóry. W efekcie następuje wyraźna poprawa i regeneracja skóry. Podczas oddziaływania lasera stymulowane są również komórki odpowiadające za odbudowę włókien kolagenowych. Właśnie one dodają skórze gęstości i jędrności, spowalniając tym samym proces starzenia się skóry.

Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

Laserowy peeling węglowy o hollywoodzkiej nazwie Black Doll jest jednym z najbardziej skutecznych i bezpiecznych zabiegów odmładzających. Regeneruje skórę i daje niemal natychmiastowy efekt odświeżenia, poprawy kolorytu, spłycenia zmarszczek oraz rozjaśnienia zmian pigmentacyjnych.

Laser Black Doll

Koszt zabiegu

220-310 zł

Laser Black Doll

Czas zabiegu

60-90 minut

Laser Black Doll

Znieczulenie

Nie

Laser Black Doll

Odstępy

10-14 dni

Laser Black Doll

Obszar

Twarz, dekolt

1 Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg nie jest bolesny, a odczucie można porównać do lekkiego pstryknięcia gumką recepturką w skórę, podobnie jak w przypadku laserowego usuwania owłosienia. Te osoby, które miały okazję skorzystać już z naszych zabiegów epilacji laserem Platinum ICE 2000W, będą wiedziały, o czym mówimy.

Jeżeli chcesz sprawdzić, jakie uczucia towarzyszą zabiegowi z użyciem lasera Carbon Peel, nasz kosmetolog może przed właściwym zabiegiem wykonać test Carbon Peel na Twojej dłoni. Po tym teście możesz podjąć decyzję, czy chcesz skorzystać z laserowego zabiegu Carbon Peel, czy wolisz spróbować innych metod z naszej oferty, jak np. fali radiowej RET/ CET.

2 Czy zabieg jest bezpieczny dla skóry?

Tak, zabieg jest bezpieczny pod warunkiem, że w odpowiedni sposób się do niego przygotujesz. Nasz, ekspert kosmetologii musi w pierwszej kolejności wykonać test, zgodnie z zasadami narzuconymi przez producenta urządzenia. Jeszcze do niedawna na rynku dominowały urządzenia o nieco gorszych parametrach I charakteryzowały się one mniejszą częstotliwością emitowanej fali liczonej nie w nanosekundach jak obecnie (nanosekunda to 0,000000001 sekundy), ale w milisekundach (milisekunda to 0,001 sekundy). To często powodowało uszkodzenia termiczne skóry i powstawały oszpecające blizny. Wykorzystanie najnowocześniejszego lasera Nd:Yag nanosekundowego z funkcją Q-Switched eliminuje niemal całkowicie ryzyko tego typu powikłań skórnych. Urządzenie, którym dysponujemy zostało dopuszczone do użytkowania przez salony piękności na całym świcie.  Urządzenie posiada wszelkie badania, raporty bezpieczeństwa i certyfikaty.

3 Jak często należy wykonywać zabieg?

Teoretycznie już po jednym zabiegu widoczna jest zmiana jakości skóry, jednak wszystko uzależnione jest od jej stanu. Im skóra jest bardziej zaniedbana, tym więcej czasu trzeba będzie jej poświecić, aby uzyskać oczekiwany efekt. Zalecamy wykonanie kilku zabiegów w ciągu roku w odstępach nie mniejszych niż co 10-14 dni. Możesz również stosować naprzemiennie inne zabiegi pielęgnacyjne na twarz, które w połączeniu z Carbon Peel znacząco przyspieszą poprawę wyglądu, np. masaż Kobido Tape lub fala radiowa RET/CET. Naszym ekspert kosmetolog z pewnością dobierze odpowiedni zabieg dla Twojej skóry, wystarczy, że umówisz się na konsultację.

4 Wskazania do zabiegu z użyciem lasera Carbon Peel (Black Doll)

Zabieg polecamy osobom dojrzałym oraz wszystkim, które chcą maksymalnie opóźnić starzenie się skóry twarzy, dekoltu.

- Ziemista, szara cera
- Skóra tłusta
- Rozszerzone pory
- Duża obecność zaskórników otwartych i zamkniętych
- Nadmierne wydzielanie sebum
- Drobne zmarszczki
- Trądzik, krostki, grudki
- Utrata jędrności skóry
- Przebarwienia (w tym pozapalne przy leczeniu trądziku)

Zobacz jak wygląda zabieg

Prezentacja wideo

Wzmacnia działanie oczyszczające węgla i powoduje, że cząsteczki aktywnej maski głęboko wnikają nawet w najdrobniejsze nierówności i zagłębienia skórne, powodując drobne mikroeksplozje wewnątrz skóry. W efekcie następuje wyraźna poprawa i regeneracja skóry. Podczas oddziaływania lasera stymulowane są również komórki odpowiadające za odbudowę włókien kolagenowych. Właśnie one dodają skórze gęstości i jędrności, spowalniając tym samym proces starzenia się skóry.

Najczęściej zadawane pytania

Pytania naszych klientów

Laser Black Doll Jeśli masz jakieś pytania, przejdź do strony NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ

Gdzie znajduje się Strefa Piękna VIVI Estetic oraz Strefa Relaksu VIVI Massage?

Znajdujemy się przy ulicy Promiennej 6, w Żorach. Recepcja Strefy Relaksu VIVI Massage znajduje się na II piętrze (na domofonie nr 9). Natomiast recepcja Strefy Piękna na piętrze III (na domofonie nr 34). Dokładny adres mogą Państwo znaleźć w zakładce Kontakt lub u dołu strony.​

Cenę każdej usługi prezentujemy w dziale Cennik > Zabiegi, Masaże, Vouchery, Zaproszenia, Karnety.

Tak, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza wizyta, prosimy przybyć minimum 20-25 min. wcześniej, ponieważ konieczne jest zapoznanie się z oświadczeniem udzielenia zgody na wykonanie usługi.
Jeśli nie jest to pierwsza wizyta, prosimy o przybycie 15-20 minut przed umówioną godziną.

Godziny otwarcia znajdą Państwo w zakładce Kontakt lub u dołu strony. Godziny otwarcia Strefy Relaksu VIVI Massage różnią się od godzin otwarcia Strefy Piękna VIVI Estetic.

Najlepiej przez stronę booksy.pl lub też telefonicznie pod numerem telefonu 500-300-400, wybierając numer wewnętrzny 2 dla strefy Relaksu VIVI Massage lub 3 dla Strefy Piękna VIVI Estetic.

Każdy zabieg i masaż jest szczegółowo opisany na naszej stronie w zakładkach Oferta> Zabiegi, Masaże.

Tak, na wszystkie nasze usługi można zakupić Voucher podarunkowy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Tak, jak najbardziej jest możliwość płatności na raty w systemie MediRaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Cennik> Na raty z MediRaty.

Honorujemy płatności kartą, gotówką, Blikiem, przelewem, zakupionym wcześniej voucherem lub zaproszeniem.

Tak za usługi można płacić voucherem. Pełną listę pytań i odpowiedzi co do voucherów znajdziecie Państwo w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Parking dla naszych gości znajduję się tuż przed budynkiem – za bramą wjazdową. Dodatkowe miejsca parkingowe znajdują się na parkingu sąsiadującym z VIVI Residence.

Recepcja VIVI Estetic jest czynna od godziny 9:00 do 21:00 w dni powszednie od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty od godziny 9:00 do 14:00. Recepcja VIVI Massage czynna jest codziennie od godziny 7:00 do godziny 22:00.

Recepcja VIVI Estetic znajduje się na III piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6 natomiast Recepcja VIVI Massage znajduje się na II piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6.

Ogólny numer telefonu to 500-300-400. Aby połączyć się z recepcją VIVI Massage należy wybrać numer wewnętrzny 2. Jeśli chcecie Państwo połączyć się z recepcją VIVI Estetic należy wybrać numer wewnętrzny 3.

Nie trzeba zabierać żadnych rzeczy, wystarczy mała dawka dobrego humoru, resztę otrzymają Państwo bezpośrenio w salonie.

Tak, specjalnie wyznaczone miejsce parkingowe znajduje się w garażu podziemnym, skąd windą można udać się na inne piętra. Prosimy o kontakt przed przybyciem.

Nie, zabieg ten nie posiada karnetów ilościowych.​

Przed tym zabiegiem nie jest wymagana konsultacja, natomiast w razie wątpliwości można skorzystać z porady Kosmetologa, który dobierze odpowiedni zabieg do potrzeb.​

Zabieg ten nie jest bolesny. Jest natomiast odczuwalne ciepło wywołane działaniem lasera oraz odczucie, które można porównać do lekkiego pstrykania gumką recepturką w skórę

Co prawda zabieg ten może spowodować delikatne zaczerwienienie, ale po zabiegu można wrócić do codziennych czynności, natomiast należy stosować się do zaleceń pozabiegowych.

Zabieg przeznaczony jest dla osób z cerą dojrzałą oraz dla wszystkich, którzy chcą maksymalnie opóźnić proces starzenia się skóry twarzy czy dekoltu. Jednakże również wskazaniem do wykonania zabiegu jest ziemnista szara cera, skóra tłusta, rozszerzone pory, duża obecność zaskórników otwartych i zamkniętych, nadmierne wydzielanie sebum, drobne zmarszczki, trądzik, krostki, grudki, utrata jędrności skóry, przebarwienia (w tym pozapalne przy leczeniu trądziku). Zabieg ten można wykonać także na plecach celem wyregulowania pracy gruczołów łojowych, zredukowania zaskórników otwartych i zamkniętych.​

Naturalnym następstwem po zabiegu może być zaczerwienienie i lekkie podrażnienie skóry. Przy rzetelnym wykluczeniu przeciwwskazań przed przystąpieniem do zabiegu w zasadzie nie ma ryzyka wystąpienia powikłań.

Ważne jest, aby przez pierwsze dwa dni nie nakładać makijażu (należy pozwolić skórzę odpocząć), nawilżać skórę naturalnym kosmetykiem. Przez 3-5 dni należy zrezygnować z kosmetyków zawierających substancje aktywne (np. kwasy) oraz z kosmetyków lub suplementów diety zawierających substancje fotouczulające (np. skrzyp, pokrzywa, nagietek, dziurawiec).​

Przeciwwskazaniami do zabiegu są: nadwrażliwość na światło, zażywanie ziół światło-uczulających (np. dziurawiec, nagietek, skrzyp, pokrzywa, duże ilości rumianku), zażywanie retinoidów (należy odstawić 6 miesięcy przed zabiegiem), zażywanie antybiotyków i leków antydepresyjnych (należy odstawić tydzień przed zabiegiem), przerwana ciągłość skóry w miejscu poddanym zabiegowi, aktywne infekcje wirusowe/bakteryjne/grzybicze w obrębie obszaru zabiegowego, ciąża i laktacja, bielactwo, łuszczyca, aktywna choroba nowotworowa, radioterapia, chemioterapia, epilepsja.​

Na 3 tygodnie przed zabiegiem nie należy opalać miejsca zabiegowego. Na 2 tygodnie przed zabiegiem nie należy stosować żadnych zabiegów złuszczających, peelingów chemicznych czy mechanicznych.

Laser Black Doll

Zapraszamy do rezerwacji masażu

Potrzebujesz relaksu, naładowania akumulatorów, regeneracji? Poznaj moc dalekowschodnich masaży, które wpływają i na ciało i na umysł.

Laser Black Doll