Mediderma Ferulac Valencia Peel
Mediderma Ferulac Valencia Peel
Skorzystaj z naszej oferty!

MEDIDERMA® Ferulac Valencia Peel™ - Peeling z TCA przeciw fotostarzeniu się skóry.

Trójfazowy peeling chemiczny, zostal stworzony z myślą o przeciwdziałaniu fotostrzenia się skóry. Zabieg łączy właściwości antyoksydacyjne kwasu ferulowego z witaminą C. Jest to peeling całoroczny, przeznaczony dla wszystkich rodzajów skóry dotkniętych fotostarzeniem. Preparaty wykorzystane zabiegu Ferulac są wykonane w technologii nanosomowej: wnikają głęboko w skórę, wolno się uwalniają, a ich działanie jest przedłużone, co jest bardzo istotne w przypadku szybko utleniających się antyoksydantów. Zabieg nie powoduje widocznej eksfoliacji, za to daje natychmiastowy efekt wygładzenia i rozjaśnienia skóry.

Jeszcze w tym samym dniu można wykonać makijaż, idealnie sprawdzi się przed wielkim wyjściem.

Idealnie sprawdza się również jako zabieg przedwstępny do przyszłych pozostałych zabiegów zaplanowanych w sesjach, oferowanych przez naszą Strefę Piękna w VIVI Estetic.

Mediderma Ferulac Valencia Peel
Mediderma Ferulac Valencia Peel
ORYGINALNY ZABIEGi marki sesderma

Mediderma - profesjonalne i bezpieczne peelingi chemiczne wyłącznie dla specjalistów.

Producent na bazie swojego wieloletniego doświadczenia przygotował wiele produktów, które swoim połączonym zestawieniem mają przyczynić się do jeszcze efektywniejszej niż dotychczas, poprawy poszczególnych problemów skórnych. 

Główną ideą jest łączenie wskazanych w procedurze zabiegowej składników konkretnych preparatów mających np. działać przeciwstarzeniowo, ujędrniająco lub łącznie ujędrniająco z jednoczesnym nawilżeniem, jak i również wyłącznie depigmentacyjnie lub rewitalizująco. Zatem można przyjąć, iż dobranie odpowiednio skonfigurowanych składników może znacząco wpłynąć szybkie zlikwidowanie problemu a tym samym, piękny i zdrowy wygląd skóry. 

Należy również podkreślić, iż ich skuteczność wynika z faktu, iż są to preparaty profesjonalne, do zastosowania wyłącznie przez specjalistów według ściśle określonych procedur zabiegowych.

BEZPIECZEŃSTWO DLA TWOJEGO ZDROWIA

Mediderma - Expert in chemical peels

Mediderma to marka specjalizująca się w produktach do użytku profesjonalnego, należąca do portfolio marki Sesderma. Mediderma została założona 25 lat temu przez grupę dermatologów, na czele z doktorem Gabrielem Serrano, który jest również założycielem Laboratorium Sesderma, jednego z najbardziej uznanych laboratoriów, zajmujących się wytwarzaniem najwyższej jakości, najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych produktów do pielęgnacji skóry, obecnych w ponad 60 krajach. 

To właśnie Mediderma, jako jedna z pierwszych firm, wprowadziła na rynek dermokosmetyki z kwasami owocowymi oraz przełomowymi dla kosmetologii liposomami, które pozwalają składnikom aktywnym docierać do najgłębszych warstw skóry. Jest również liderem zastosowania czynników wzrostu, peptydów mimetycznych i komórek macierzystych.

Mediderma Ferulac Valencia Peel
Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

Ferulac Valencia Peel to idealny zabieg do walki z problemami spowodowanymi przez słońce. Połączenie kwasu ferulowego z wiatminą C bardzo dobrze neutralizuje działanie wolnych rodników, natomiast kwas TCA z kwasem salicylowym pobudza wymianę naskórkową, natomiast połączenie ich wszystkich razem stymuluje tworzenie nowego kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego.

Mediderma Ferulac Valencia Peel

Koszt zabiegu

250-310 zł

Mediderma Ferulac Valencia Peel

Czas zabiegu

60 minut

Mediderma Ferulac Valencia Peel

Znieczulenie

Nie

Mediderma Ferulac Valencia Peel

Liczba zabiegów

4-6

Mediderma Ferulac Valencia Peel

Odstępy

21 dni

Mediderma Ferulac Valencia Peel

Obszar

twarz, szyja, dekolt

1 Główne składniki Ferulac Valencia Peel.

TCA 10% – kwas trójchlorooctowy, pochodna kwasu octowego. Wywołuje koagulację białek powierzchownych. Doprowadza do uszkodzenia naskórka, a następnie do odtworzenia tkanki.  Stosowany do złuszczania naskórka, wpływa na redukcję zmarszczek oraz przebarwień i wiotkość skóry.

Kwas ferulowy 6% – pochodna fenolu o bardzo silnych właściwościach antyoksydacyjnych. Neutralizuje wolne rodniki i zwiększa działanie witamin C i E. Wykazuje działanie chemoochronne, chroni przed promieniowaniem UVA i UVB oraz wzmacnia działanie innych fotoprotektorów. Redukuje stan zapalny i rumień. Posiada właściwości depigmentacyjne hamując aktywność tyrozynazy, rozjaśniając przebarwienia i zapobiegając ich powstawaniu.

Kwas salicylowy 5% – silne właściwości keratolityczne i komedolityczne. Działa przeciwzapalnie, hamując syntezę prostaglandyn. Ma właściwości przeciwświądowe, antyseptyczne i antybakteryjne, redukując populację Propionibacterium Acnes. Posiada również właściwości fotoochronne, ponieważ zawiera pochodne pochłaniające promieniowanie UVB.

Kwas 3-0-etylo-askorbinowy 1% – (Witamina C) bierze udział w syntezie kolagenu, redukując zmarszczki oraz zwiększając nawilżenie i gładkość skóry. Przeciwdziała tworzeniu się wolnych rodników i zwalcza uszkodzenia oksydacyjne. Posiada silne właściwości rozświetlające drobne plamy oraz przebarwienia, wyrównuje nierównomierny koloryt skóry, posiada działanie kojące i lecznicze na skórę problematyczną.

Mediderma Ferulac Valencia Peel
Mediderma Ferulac Valencia Peel

2 Jakie są efekty zabiegu z wykorzystaniem ?

Zabieg intensywnie odmładzający dedykowany osobom o dojrzałej cerze. Zabieg przeciwstarzeniowy Ferulac Valencia Mediderma to skuteczny zabieg dedykowany skórze dotkniętej fotostarzeniem, o silnym działaniu na zmarszczki, wiotkość, przebarwienia i utratę blasku skóry. 

Idealny dla cery dojrzałej, potrzebującej remodelingu i antyoksydacji. Poprawia stan skóry twarzy, szyi, dekoltu a nawet dłoni. Po wykonanym zabiegu uzyskamy mocny efekt napiętej i rozjaśnionej skóry. 

Zabieg przeciwstarzeniowy Ferulac Valencia przynosi pożądane efekty jeszcze większe wówczas, gdy jest wykonywany systematycznie w serii. Zalecana ilość serii 4 – 6 zabiegów z odstępami co 21 dni. 

Zobacz jak wygląda zabieg

Prezentacja wideo

Ferulac Valencia Peel to idealny zabieg do walki z problemami spowodowanymi przez słońce. Połączenie kwasu ferulowego z wiatminą C bardzo dobrze neutralizuje działanie wolnych rodników, natomiast kwas TCA z kwasem salicylowym pobudza wymianę naskórkową, natomiast połączenie ich wszystkich razem stymuluje tworzenie nowego kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego.

Najczęściej zadawane pytania

Pytania naszych klientów

Mediderma Ferulac Valencia Peel Jeśli masz jakieś pytania, przejdź do strony NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ

Znajdujemy się przy ulicy Promiennej 6, w Żorach. Recepcja Strefy Relaksu VIVI Massage znajduje się na II piętrze (na domofonie nr 9). Natomiast recepcja Strefy Piękna na piętrze III (na domofonie nr 34). Dokładny adres mogą Państwo znaleźć w zakładce Kontakt lub u dołu strony.
Cenę każdej usługi prezentujemy w dziale Cennik > Zabiegi, Masaże, Vouchery, Zaproszenia, Karnety.
Tak, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza wizyta, prosimy przybyć minimum 20-25 min. wcześniej, ponieważ konieczne jest zapoznanie się z oświadczeniem udzielenia zgody na wykonanie usługi.
Jeśli nie jest to pierwsza wizyta, prosimy o przybycie 15 minut przed umówioną godziną.
Godziny otwarcia znajdą Państwo w zakładce Kontakt lub u dołu strony. Godziny otwarcia Strefy Relaksu VIVI Massage różnią się od godzin otwarcia Strefy Piękna VIVI Estetic.
Najlepiej przez stronę Moment.pl lub też telefonicznie pod numerem telefonu 500-300-400, wybierając numer wewnętrzny 2 dla strefy Relaksu VIVI Massage lub 3 dla Strefy Piękna VIVI Estetic.
Każdy zabieg i masaż jest szczegółowo opisany na naszej stronie w zakładkach Oferta> Zabiegi, Masaże.
Tak, na wszystkie nasze usługi można zakupić Voucher podarunkowy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.
Tak, jak najbardziej jest możliwość płatności na raty w systemie MediRaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Cennik> Na raty z MediRaty lub kliknąć w link: https://viviestetic.eu/index.php/na-raty/
Honorujemy płatności kartą, gotówką, Blikiem, przelewem, zakupionym wcześniej voucherem lub zaproszeniem.
Tak za usługi można płacić voucherem. Pełną listę pytań i odpowiedzi co do voucherów znajdziecie Państwo w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.
Parking dla naszych gości znajduję się tuż przed budynkiem- za bramą wjazdową. Dodatkowe miejsca parkingowe znajdują się na parkingu sąsiadującym z VIVI Residence.
Recepcja VIVI Estetic jest czynna od godziny 9:00 do 21:00 w dni powszednie od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty od godziny 9:00 do 14:00. Recepcja VIVI Massage czynna jest codziennie od godziny 7:00 do godziny 22:00.
Recepcja VIVI Estetic znajduje się na III piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6 natomiast Recepcja VIVI Massage znajduje się na II piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6.
Ogólny numer telefonu to 500-300-400. Aby połączyć się z recepcją VIVI Massage należy wybrać numer wewnętrzny 2. Jeśli chcecie Państwo połączyć się z recepcją VIVI Estetic należy wybrać numer wewnętrzny 3.
Na wizytę nie trzeba zabierać nic ze sobą. Wszystko, co potrzebne do zabiegu lub masażu nasi klienci dostają na miejscu.
Tak, specjalnie wyznaczone miejsce parkingowe znajduje się w garażu podziemnym, skąd windą można udać się na inne piętra. Prosimy o kontakt przed przybyciem.
Najlepiej ubrać się wygodnie- w sposób, który umożliwi łatwe odsłonięcie obszaru zabiegowego.
Zabieg ten nie jest bolesny, lecz odczuwalny ze względu na zastosowanie kwasów.
Nie, zabieg ten nie posiada karnetów ilościowych.
Przed tym zabiegiem nie jest wymagana konsultacja, natomiast w razie wątpliwości można skorzystać z porady Kosmetologa, który dobierze odpowiedni zabieg do potrzeb.
Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych czynności, natomiast należy stosować się do zaleceń pozabiegowych.
Zabieg jest przeznaczony dla każdego, kto zmaga się z problemem skórnym, jak

Skóra dotknięta fotostarzeniem.
Zmarszczki, utrata jędrności.
Skóra dojrzała z niejednolita pigmentacją.
Skóra starzejąca się.
Uszkodzenia skóry spowodowane słońcem.

Idealnie sprawdza się również jako zabieg przedwstępny do innych pozostałych zabiegów zaplanowanych w sesjach, oferowanych przez naszą Strefę Piękna w VIVI Estetic.
Całkowity zakaz opalania się przez 4 tygodnie,

wskazane stosowanie kremów z filtrem przeciwsłonecznym o faktorze SPF co najmniej 30,

zakaz stosowania kremów z AHA przez 14 dni,

aby utrzymać i wzmocnić efekt działania peelingu można stosować kremy z wit. C 2 x dziennie,

makijaż można nałożyć kilka godzin po zabiegu (najlepiej po 24 godzinach),

bezwzględny zakaz zdrapywania złuszczającego się naskórka,

wskazane intensywne nawilżanie skóry,

bezpośrednio po peelingu lub dla podtrzymania jego efektu mozna wykonać zabiegi kosmetyki pielęgnacyjnej
Przeciwwskazaniami do zabiegu są: ciąża i okres laktacji, nadwrażliwość lub alergia na którykolwiek składnik preparatów, gorączka i stany zapalne, aktywne infekcje wirusowe, bakteryjne lub grzybicze, aktywne choroby zapalne skóry, choroby autoimmunologiczne, kolagenozy, przewlekłe zaburzenia czynności narządów wewnętrznych, choroby dermatologiczne, nowotwory, skóra podrażniona, uszkodzona, świeża opalenizna, oparzenia, rany otwarte, zakażenia, skłonność do powstawania bliznowców, niezdiagnozowane zmiany pigmentacyjne, pacjenci o niestabilnym profilu psychologicznym, leczenie doustne izotretynoiną (do 6 m-cy po ostatnim zażyciu) lub innymi retinoidami, retinoidy stosowane miejscowo i inne preparaty złuszczające należy odstawić na 1-2 tygodnie przed wykonaniem zabiegu.
Biorąc pod uwagę, że jest to dość poważny zabieg z uwagi na stężenia kwasów, mogą powstać następujące reakcje skórne takie jak: zaczerwienienie (rumień), swędzenie, pieczenie, ściągnięcie, niewielkie spuchnięcie i złuszczanie powierzchniowej warstwy skóry. Reakcje te powinny stopniowo zanikać w ciągu tygodnia od wykonania zabiegu. Peelingi powierzchniowe mogą powodować około wargowe zapalenie skóry, zaostrzenie trądziku lub zaostrzenie opryszczki. U niektórych osób po powierzchniowym peelingu może wystąpić hiperpigmentacja.
Mediderma Ferulac Valencia Peel

Zapraszamy do rezerwacji masażu

Potrzebujesz relaksu, naładowania akumulatorów, regeneracji? Poznaj moc dalekowschodnich masaży, które wpływają i na ciało i na umysł.
Mediderma Ferulac Valencia Peel