Mediderma Ferulac Dubai Lips Peel
Mediderma Ferulac Dubai Lips Peel

MEDIDERMA® Ferulac Dubai Lips - Efekt jak po kwasie hialuronowym, bez nakłuwania!

Wieloetapowy zabieg, łączący w sobie zastosowanie trzech profesjonalnych produktów, peelingu na usta, spray-u w postaci mgiełki, której celem jest między innymi nawilżenie i ujednolicenie kolorytu oraz dedykowanego balsamu. 

Jest to zabieg zupełnie bezinwazyjny, często również wykonywany jako uzupełnienie innego, którego celem jest zwielokrotnienie końcowego efektu całości. Nie znaczy to również, że nie można wykonać tego zabiegu zupełnie samodzielnie. Główną zaletą zabiegu Ferulak Dubai Lips jest to, że efekt jest widoczny chwilę po jego zakończeniu i utrzymuje się przez kilka najbliższych dni. Wykonywany systematycznie, z każdym zabiegiem jeszcze bardziej wydłuża czas jego utrzymywania.  

Ferulac Dubai Lips Peel jest pierwszym zabiegiem na rynku kosmetologicznym działający na okolicę ust. Zabieg ten wzmacnia, wygładza, a także mocno zagęszcza powłokę skórną co w efekcie prowadzi do spowolnienia procesu starzenia. To idealne połączenie kwasów m.in traneksamowego, pirogronowego, mlekowego i ferulowego, z dodatkiem kurkuminy, olejów, witaminy C oraz czynników wzrostu - EGF, które prowadzą do łagodnego złuszczania i regeneracji wierzchniej warstwy skóry.

Idealnie sprawdza się jako zabieg uzupełniający do pozostałych zabiegów oferowanych przez naszą Strefę Piękna w VIVI Estetic.

Mediderma - profesjonalne i bezpieczne peelingi chemiczne wyłącznie dla specjalistów

Producent na bazie swojego wieloletniego doświadczenia przygotował wiele produktów, które swoim połączonym zestawieniem mają przyczynić się do jeszcze efektywniejszej niż dotychczas, poprawy poszczególnych problemów skórnych. 

Główną ideą jest łączenie wskazanych w procedurze zabiegowej składników konkretnych preparatów mających np. działać przeciwstarzeniowo, ujędrniająco lub łącznie ujędrniająco z jednoczesnym nawilżeniem, jak i również wyłącznie depigmentacyjnie lub rewitalizująco. Zatem można przyjąć, iż dobranie odpowiednio skonfigurowanych składników może znacząco wpłynąć szybkie zlikwidowanie problemu a tym samym, piękny i zdrowy wygląd skóry. 

Należy również podkreślić, iż ich skuteczność wynika z faktu, iż są to preparaty profesjonalne, do zastosowania wyłącznie przez specjalistów według ściśle określonych procedur zabiegowych.

Mediderma - Expert in chemical peels

Mediderma to marka specjalizująca się w produktach do użytku profesjonalnego, należąca do portfolio marki Sesderma. Mediderma została założona 25 lat temu przez grupę dermatologów, na czele z doktorem Gabrielem Serrano, który jest również założycielem Laboratorium Sesderma, jednego z najbardziej uznanych laboratoriów, zajmujących się wytwarzaniem najwyższej jakości, najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych produktów do pielęgnacji skóry, obecnych w ponad 60 krajach. 

To właśnie Mediderma, jako jedna z pierwszych firm, wprowadziła na rynek dermokosmetyki z kwasami owocowymi oraz przełomowymi dla kosmetologii liposomami, które pozwalają składnikom aktywnym docierać do najgłębszych warstw skóry. Jest również liderem zastosowania czynników wzrostu, peptydów mimetycznych i komórek macierzystych.

Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

Zabieg na usta Mediderma Ferulac Dubai Lips Peel, to ekspresowy sposób na szybką i efektowną poprawę wyglądu ust. Szczególnie polecany jako ten, ukierunkowany na tzw. “wielkie wyjście” Fenomenalnie, rozświetla, napina, dodaje ustom pełnego i młodzieńczego blasku. Jeśli właśnie szukasz zabiegu poprawiającego ich wygląd, sprawdź w jaki sposób zabieg ten zadziała na Twoje. 

Mediderma Ferulac Dubai Lips Peel

Koszt zabiegu

99 zł - uzupełniający / 150 zł pojedynczy

Mediderma Ferulac Dubai Lips Peel

Czas zabiegu

30 minut

Mediderma Ferulac Dubai Lips Peel

Znieczulenie

Nie

Mediderma Ferulac Dubai Lips Peel

Odstępy

14 dni

Mediderma Ferulac Dubai Lips Peel

Obszar

Usta

1 Składniki Ferulac Dubai Lips Peel

Pierwszy opatentowany system peelingów, dedykowany ustom. Odpowiednia pielęgnacja to zasługa starannie dobranych składników aktywnych, które niwelują działanie czasu, ale także czynników środowiskowych i złych nawyków, takich jak ekspozycja na słońce, niedostateczne nawodnienie, ekstremalne temperatury czy palenie papierosów.

W skład tego zabiegu wchodzą preparaty z lini Mediderma Profesjonal.

Skład Ferulac Dubai Lips Peel - peeling
13,5% Lactic Acid - Peeling z kwasem mlekowym i kwasem hialuronowym 5% Ferulac Acid - Kwas ferulowy roślinny przeciwutleniacz stosowany głównie w produktach do pielęgnacji skóry.

2 Składniki Ferulac Dubai Lips TRX

Spray w postaci mgiełki z kwasem traneksamowym, którego głównym celem jest zmniejszenie pigmentacji.  Preparat zawiera składniki nawilżające, przeciwutleniające i depigmentujące, które ujednolicają koloryt, dogłębnie nawilżają i zapewniają intensywny naturalny blask.

Skład Ferulac Dubai Lips RTX - spray
Tranexamic Acid - Kwas traneksamowy – organiczny związek chemiczny z grupy aminokwasów zawierający szkielet cykloheksanu. Posiada około 8 razy silniejsze działanie niż kwas ε-aminokapronowy.
Growth Factors - czynniki wzrostu pomagające utrzymać poziom kolagenu.

3 Składniki Ferulac Dubai Lips Balm

Balsam wskazany do pielęgnowania ust z przebarwieniami i objawami fotostarzenia, zwłaszcza pomiędzy lub po sesjach peelingu FERULAC DUBAI LIPS.  Zawiera nawilżające, antyoksydacyjne i depigmentujące składniki aktywne, które ujednolicają koloryt, głęboko nawilżają i zapewniają intensywny naturalny blask. 10 ml

Skład Ferulac Dubai Lips Balm - Balsam

Olej rycynowy, olej jojoba, kwas traneksamowy. 

Olej rycynowy jest bogaty w witaminę E i kwasy tłuszczowe, które wnikają w głąb skóry i pobudzają produkcję kolagenu i elastyny. Olej jojoba jest bogaty w witaminę C i E, dzięki czemu jest silnym przeciwutleniaczem, a także środkiem nawilżającym. Kwas traneksamowy reguluje pigmentację w okolicy ust i zapobiega powstawaniu przebarwień poprzez zmniejszenie podrażnień skóry.

Zobacz jak wygląda zabieg

Prezentacja wideo

Zabieg na usta Mediderma Ferulac Dubai Lips Peel, to ekspresowy sposób na szybką i efektowną poprawę wyglądu ust. Szczególnie polecany jako ten, ukierunkowany na tzw. “wielkie wyjście” Fenomenalnie, rozświetla, napina, dodaje ustom pełnego i młodzieńczego blasku. Jeśli właśnie szukasz zabiegu poprawiającego ich wygląd, sprawdź w jaki sposób zabieg ten zadziała na Twoje. 

Najczęściej zadawane pytania

Pytania naszych klientów

Mediderma Ferulac Dubai Lips Peel Jeśli masz jakieś pytania, przejdź do strony NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ

Gdzie znajduje się Strefa Piękna VIVI Estetic oraz Strefa Relaksu VIVI Massage?

Znajdujemy się przy ulicy Promiennej 6, w Żorach. Recepcja Strefy Relaksu VIVI Massage znajduje się na II piętrze (na domofonie nr 9). Natomiast recepcja Strefy Piękna na piętrze III (na domofonie nr 34). Dokładny adres mogą Państwo znaleźć w zakładce Kontakt lub u dołu strony.​

Cenę każdej usługi prezentujemy w dziale Cennik > Zabiegi, Masaże, Vouchery, Zaproszenia, Karnety.

Tak, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza wizyta, prosimy przybyć minimum 20-25 min. wcześniej, ponieważ konieczne jest zapoznanie się z oświadczeniem udzielenia zgody na wykonanie usługi.
Jeśli nie jest to pierwsza wizyta, prosimy o przybycie 15-20 minut przed umówioną godziną.

Godziny otwarcia znajdą Państwo w zakładce Kontakt lub u dołu strony. Godziny otwarcia Strefy Relaksu VIVI Massage różnią się od godzin otwarcia Strefy Piękna VIVI Estetic.

Najlepiej przez stronę booksy.pl lub też telefonicznie pod numerem telefonu 500-300-400, wybierając numer wewnętrzny 2 dla strefy Relaksu VIVI Massage lub 3 dla Strefy Piękna VIVI Estetic.

Każdy zabieg i masaż jest szczegółowo opisany na naszej stronie w zakładkach Oferta> Zabiegi, Masaże.

Tak, na wszystkie nasze usługi można zakupić Voucher podarunkowy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Tak, jak najbardziej jest możliwość płatności na raty w systemie MediRaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Cennik> Na raty z MediRaty.

Honorujemy płatności kartą, gotówką, Blikiem, przelewem, zakupionym wcześniej voucherem lub zaproszeniem.

Tak za usługi można płacić voucherem. Pełną listę pytań i odpowiedzi co do voucherów znajdziecie Państwo w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Parking dla naszych gości znajduję się tuż przed budynkiem – za bramą wjazdową. Dodatkowe miejsca parkingowe znajdują się na parkingu sąsiadującym z VIVI Residence.

Recepcja VIVI Estetic jest czynna od godziny 9:00 do 21:00 w dni powszednie od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty od godziny 9:00 do 14:00. Recepcja VIVI Massage czynna jest codziennie od godziny 7:00 do godziny 22:00.

Recepcja VIVI Estetic znajduje się na III piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6 natomiast Recepcja VIVI Massage znajduje się na II piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6.

Ogólny numer telefonu to 500-300-400. Aby połączyć się z recepcją VIVI Massage należy wybrać numer wewnętrzny 2. Jeśli chcecie Państwo połączyć się z recepcją VIVI Estetic należy wybrać numer wewnętrzny 3.

Nie trzeba zabierać żadnych rzeczy, wystarczy mała dawka dobrego humoru, resztę otrzymają Państwo bezpośrenio w salonie.

Tak, specjalnie wyznaczone miejsce parkingowe znajduje się w garażu podziemnym, skąd windą można udać się na inne piętra. Prosimy o kontakt przed przybyciem.

Nie, zabieg ten nie posiada karnetów ilościowych.

Przed tym zabiegiem nie jest wymagana konsultacja, natomiast w razie wątpliwości można skorzystać z porady Kosmetologa, który dobierze odpowiedni zabieg do potrzeb.

Zabieg ten nie jest bolesny, lecz odczuwalny ze względu na zastosowanie kwasów.

Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych czynności, natomiast należy stosować się do zaleceń pozabiegowych.

Zabieg jest przeznaczony dla każdego, kto zmaga się z problemem skórnym, jak Skóra dotknięta fotostarzeniem. Zmarszczki, utrata jędrności. Skóra dojrzała z niejednolita pigmentacją. Skóra starzejąca się. Uszkodzenia skóry spowodowane słońcem. Idealnie sprawdza się również jako zabieg przedwstępny do innych pozostałych zabiegów zaplanowanych w sesjach, oferowanych przez naszą Strefę Piękna w VIVI Estetic.​

Biorąc pod uwagę, że jest to dość poważny zabieg z uwagi na stężenia kwasów, mogą powstać następujące reakcje skórne takie jak: zaczerwienienie (rumień), swędzenie, pieczenie, ściągnięcie, niewielkie spuchnięcie i złuszczanie powierzchniowej warstwy skóry. Reakcje te powinny stopniowo zanikać w ciągu tygodnia od wykonania zabiegu. Peelingi powierzchniowe mogą powodować około wargowe zapalenie skóry, zaostrzenie trądziku lub zaostrzenie opryszczki. U niektórych osób po powierzchniowym peelingu może wystąpić hiperpigmentacja.​

Całkowity zakaz opalania się przez 4 tygodnie, wskazane stosowanie kremów z filtrem przeciwsłonecznym o faktorze SPF co najmniej 30, zakaz stosowania kremów z AHA przez 14 dni, aby utrzymać i wzmocnić efekt działania peelingu można stosować kremy z wit. C 2 x dziennie, makijaż można nałożyć kilka godzin po zabiegu (najlepiej po 24 godzinach), bezwzględny zakaz zdrapywania złuszczającego się naskórka, wskazane intensywne nawilżanie skóry, bezpośrednio po peelingu lub dla podtrzymania jego efektu mozna wykonać zabiegi kosmetyki pielęgnacyjnej ​

Przeciwwskazaniami do zabiegu są: ciąża i okres laktacji, nadwrażliwość lub alergia na którykolwiek składnik preparatów, gorączka i stany zapalne, aktywne infekcje wirusowe, bakteryjne lub grzybicze, aktywne choroby zapalne skóry, choroby autoimmunologiczne, kolagenozy, przewlekłe zaburzenia czynności narządów wewnętrznych, choroby dermatologiczne, nowotwory, skóra podrażniona, uszkodzona, świeża opalenizna, oparzenia, rany otwarte, zakażenia, skłonność do powstawania bliznowców, niezdiagnozowane zmiany pigmentacyjne, pacjenci o niestabilnym profilu psychologicznym, leczenie doustne izotretynoiną (do 6 m-cy po ostatnim zażyciu) lub innymi retinoidami, retinoidy stosowane miejscowo i inne preparaty złuszczające należy odstawić na 1-2 tygodnie przed wykonaniem zabiegu. ​

Mediderma Ferulac Dubai Lips Peel

Zapraszamy do rezerwacji masażu

Potrzebujesz relaksu, naładowania akumulatorów, regeneracji? Poznaj moc dalekowschodnich masaży, które wpływają i na ciało i na umysł.
Mediderma Ferulac Dubai Lips Peel