Mediderma Ferulac Classic Peel + MESO CIT
Mediderma Ferulac Classic Peel + MESO CIT

MEDIDERMA® Ferulac Classic + MESO CIT - dla skór matowych, poszarzałych z objawami fotostarzenia

Jest to zabieg wieloetapowy, łączący w sobie zastosowanie dwóch profesjonalnych produktów, peelingu nanosomowego Ferulac Classic oraz dodatkowego aktywnego koktailu serii MESO CIT, wprowadzanego w głąb skóry za pośrednictwem mezoterapii mikroigłowej. 

Głównym celem całego zabiegu jest znaczące poprawienie wyglądu skóry i przeciwdziałanie przejawom fotostarzenia, zmian w postaci przebarwień oraz widocznych plam posłonecznych z jednoczesną naprawą i wzmocnieniem naskórka za pomocą odpowiednio dobranego koktailu serii MESO CIT. 

Idealnie sprawdza się również jako zabieg przedwstępny do przyszłych pozostałych zabiegów zaplanowanych w sesjach, oferowanych przez naszą Strefę Piękna w VIVI Estetic.

Mediderma - profesjonalne i bezpieczne peelingi chemiczne wyłącznie dla specjalistów

Producent na bazie swojego wieloletniego doświadczenia przygotował wiele produktów, które swoim połączonym zestawieniem mają przyczynić się do jeszcze efektywniejszej niż dotychczas, poprawy poszczególnych problemów skórnych. 

Główną ideą jest łączenie wskazanych w procedurze zabiegowej składników konkretnych preparatów mających np. działać przeciwstarzeniowo, ujędrniająco lub łącznie ujędrniająco z jednoczesnym nawilżeniem, jak i również wyłącznie depigmentacyjnie lub rewitalizująco. Zatem można przyjąć, iż dobranie odpowiednio skonfigurowanych składników może znacząco wpłynąć szybkie zlikwidowanie problemu a tym samym, piękny i zdrowy wygląd skóry. 

Należy również podkreślić, iż ich skuteczność wynika z faktu, iż są to preparaty profesjonalne, do zastosowania wyłącznie przez specjalistów według ściśle określonych procedur zabiegowych.

Mediderma - Expert in chemical peels

Mediderma to marka specjalizująca się w produktach do użytku profesjonalnego, należąca do portfolio marki Sesderma. Mediderma została założona 25 lat temu przez grupę dermatologów, na czele z doktorem Gabrielem Serrano, który jest również założycielem Laboratorium Sesderma, jednego z najbardziej uznanych laboratoriów, zajmujących się wytwarzaniem najwyższej jakości, najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych produktów do pielęgnacji skóry, obecnych w ponad 60 krajach. 

To właśnie Mediderma, jako jedna z pierwszych firm, wprowadziła na rynek dermokosmetyki z kwasami owocowymi oraz przełomowymi dla kosmetologii liposomami, które pozwalają składnikom aktywnym docierać do najgłębszych warstw skóry. Jest również liderem zastosowania czynników wzrostu, peptydów mimetycznych i komórek macierzystych.

Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

Ferulac Classic + MESO CIT to połączenie peelingu chemicznego z mezoterapią mikroigłową. Zabieg sprawdzi się u osób z objawami fotostarzenia. Cofa i ogranicza uszkodzenia wywołane przez ekspozycję na słońce, a także chroni skórę przed stresem oksydacyjnym. Dodatkowo wzmocniony koktajlami serii MESO CIT, znacząco poprawi jakość tkanek i przywróci równowagę funkcji komórkowych. 

Mediderma Ferulac Classic Peel + MESO CIT

Koszt zabiegu

320-380 zł

Mediderma Ferulac Classic Peel + MESO CIT

Czas zabiegu

60 minut

Mediderma Ferulac Classic Peel + MESO CIT

Znieczulenie

Nie

Mediderma Ferulac Classic Peel + MESO CIT

Odstępy

21-28 dni

Mediderma Ferulac Classic Peel + MESO CIT

Obszar

Twarz, szyja, dekolt

1 Główne składniki Ferulac Classic Peel

Pierwszy opatentowany system peelingów nanosomowych, w którym podstawową substancją czynną jest kwas ferulowy - chroni skórę przed agresją wolnych rodników, hamując i neutralizując ich działanie, jak również wzmacnia działanie witaminy C i E.

Chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVB, minimalizując uszkodzenia, które powoduje słońce i osłaniając DNA komórkowe. Kontroluje aktywność tyrozynazy, rozjaśniając przebarwienia i zapobiegając ich powstawaniu.

Floretyna zwiększa przenikanie substancji aktywnych, przylegając do powierzchni lipidów i zmieniając potencjał dwubiegunowy dwuwarstw lipidowych. Hamuje aktywność elastazy, enzymu odpowiedzialnego za niszczenie włókien elastyny. Ponadto posiada właściwości antyoksydacyjne.

SKŁAD: Ferulac Peel Classic

12% kwas ferulowy- dzięki właściwościom antyoksydacyjnym neutralizuje wolne rodniki oraz wzmacnia działanie witamin C i E. Chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVB minimalizując uszkodzenia, które powoduje słońce w DNA komórkowym. Rozjaśnia przebarwienia i zapobiega powstawaniu nowych. 
5% froletyna- wzmacnia penetrację składników aktywnych. Posiada również właściwości antyoksydacyjne.

2 Zestaw aktywnych koktajli MESO CIT

Linia Meso Cit to gama produktów z czynnikami wzrostu zamkniętymi w liposomach, połączonymi ze skutecznymi składnikami aktywnymi, zdolnymi do przenikania i działania w głębokich warstwach skóry.

Połączenie różnych czynników wzrostu daje efekt pozytywnej synergii w zabiegach z wykorzystaniem urządzeń do mikronakłuwania. Zastosowanie tej techniki polega na równomiernym wprowadzeniu odpowiednio dobranego koktajlu na całym obszarze skóry, co jeszcze bardziej potęguje końcowy efekt a przy tym jest niemal bezbolesne. 

Utworzone w ten sposób mikrootwory szybko się zamykają już po 10 min. dzięki czemu nie występuje żadne ryzyko infekcji, a na zakończenie zabiegu nakładany jest krem regenerująco-zabezpieczający. 

Bardzo dużym autem tego zabiegu jest fakt, iż już po kilku godzinach po zabiegu, pojawią się pierwsze efekty. 

Zobacz jak wygląda zabieg

Prezentacja wideo

Ferulac Classic + MESO CIT to połączenie peelingu chemicznego z mezoterapią mikroigłową. Zabieg sprawdzi się u osób z objawami fotostarzenia. Cofa i ogranicza uszkodzenia wywołane przez ekspozycję na słońce, a także chroni skórę przed stresem oksydacyjnym. Dodatkowo wzmocniony koktajlami serii MESO CIT, znacząco poprawi jakość tkanek i przywróci równowagę funkcji komórkowych. 

Najczęściej zadawane pytania

Pytania naszych klientów

Mediderma Ferulac Classic Peel + MESO CIT Jeśli masz jakieś pytania, przejdź do strony NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ

Gdzie znajduje się Strefa Piękna VIVI Estetic oraz Strefa Relaksu VIVI Massage?

Znajdujemy się przy ulicy Promiennej 6, w Żorach. Recepcja Strefy Relaksu VIVI Massage znajduje się na II piętrze (na domofonie nr 9). Natomiast recepcja Strefy Piękna na piętrze III (na domofonie nr 34). Dokładny adres mogą Państwo znaleźć w zakładce Kontakt lub u dołu strony.​

Cenę każdej usługi prezentujemy w dziale Cennik > Zabiegi, Masaże, Vouchery, Zaproszenia, Karnety.

Tak, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza wizyta, prosimy przybyć minimum 20-25 min. wcześniej, ponieważ konieczne jest zapoznanie się z oświadczeniem udzielenia zgody na wykonanie usługi.
Jeśli nie jest to pierwsza wizyta, prosimy o przybycie 15-20 minut przed umówioną godziną.

Godziny otwarcia znajdą Państwo w zakładce Kontakt lub u dołu strony. Godziny otwarcia Strefy Relaksu VIVI Massage różnią się od godzin otwarcia Strefy Piękna VIVI Estetic.

Najlepiej przez stronę booksy.pl lub też telefonicznie pod numerem telefonu 500-300-400, wybierając numer wewnętrzny 2 dla strefy Relaksu VIVI Massage lub 3 dla Strefy Piękna VIVI Estetic.

Każdy zabieg i masaż jest szczegółowo opisany na naszej stronie w zakładkach Oferta> Zabiegi, Masaże.

Tak, na wszystkie nasze usługi można zakupić Voucher podarunkowy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Tak, jak najbardziej jest możliwość płatności na raty w systemie MediRaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Cennik> Na raty z MediRaty.

Honorujemy płatności kartą, gotówką, Blikiem, przelewem, zakupionym wcześniej voucherem lub zaproszeniem.

Tak za usługi można płacić voucherem. Pełną listę pytań i odpowiedzi co do voucherów znajdziecie Państwo w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Parking dla naszych gości znajduję się tuż przed budynkiem – za bramą wjazdową. Dodatkowe miejsca parkingowe znajdują się na parkingu sąsiadującym z VIVI Residence.

Recepcja VIVI Estetic jest czynna od godziny 9:00 do 21:00 w dni powszednie od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty od godziny 9:00 do 14:00. Recepcja VIVI Massage czynna jest codziennie od godziny 7:00 do godziny 22:00.

Recepcja VIVI Estetic znajduje się na III piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6 natomiast Recepcja VIVI Massage znajduje się na II piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6.

Ogólny numer telefonu to 500-300-400. Aby połączyć się z recepcją VIVI Massage należy wybrać numer wewnętrzny 2. Jeśli chcecie Państwo połączyć się z recepcją VIVI Estetic należy wybrać numer wewnętrzny 3.

Nie trzeba zabierać żadnych rzeczy, wystarczy mała dawka dobrego humoru, resztę otrzymają Państwo bezpośrenio w salonie.

Tak, specjalnie wyznaczone miejsce parkingowe znajduje się w garażu podziemnym, skąd windą można udać się na inne piętra. Prosimy o kontakt przed przybyciem.

Nie, zabieg ten nie posiada karnetów ilościowych.

Przed tym zabiegiem nie jest wymagana konsultacja, natomiast w razie wątpliwości można skorzystać z porady Kosmetologa, który dobierze odpowiedni zabieg do potrzeb.

Zabieg ten nie jest bolesny, lecz odczuwalny ze względu na zastosowanie kwasów.

Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych czynności, natomiast należy stosować się do zaleceń pozabiegowych.

Zabieg jest przeznaczony dla każdego, kto zmaga się z problemem skórnym, jak Skóra dotknięta fotostarzeniem. Zmarszczki, utrata jędrności. Skóra dojrzała z niejednolita pigmentacją. Skóra starzejąca się. Uszkodzenia skóry spowodowane słońcem. Idealnie sprawdza się również jako zabieg przedwstępny do innych pozostałych zabiegów zaplanowanych w sesjach, oferowanych przez naszą Strefę Piękna w VIVI Estetic.​

Biorąc pod uwagę, że jest to dość poważny zabieg z uwagi na stężenia kwasów, mogą powstać następujące reakcje skórne takie jak: zaczerwienienie (rumień), swędzenie, pieczenie, ściągnięcie, niewielkie spuchnięcie i złuszczanie powierzchniowej warstwy skóry. Reakcje te powinny stopniowo zanikać w ciągu tygodnia od wykonania zabiegu. Peelingi powierzchniowe mogą powodować około wargowe zapalenie skóry, zaostrzenie trądziku lub zaostrzenie opryszczki. U niektórych osób po powierzchniowym peelingu może wystąpić hiperpigmentacja.​

Całkowity zakaz opalania się przez 4 tygodnie, wskazane stosowanie kremów z filtrem przeciwsłonecznym o faktorze SPF co najmniej 30, zakaz stosowania kremów z AHA przez 14 dni, aby utrzymać i wzmocnić efekt działania peelingu można stosować kremy z wit. C 2 x dziennie, makijaż można nałożyć kilka godzin po zabiegu (najlepiej po 24 godzinach), bezwzględny zakaz zdrapywania złuszczającego się naskórka, wskazane intensywne nawilżanie skóry, bezpośrednio po peelingu lub dla podtrzymania jego efektu mozna wykonać zabiegi kosmetyki pielęgnacyjnej ​

Przeciwwskazaniami do zabiegu są: ciąża i okres laktacji, nadwrażliwość lub alergia na którykolwiek składnik preparatów, gorączka i stany zapalne, aktywne infekcje wirusowe, bakteryjne lub grzybicze, aktywne choroby zapalne skóry, choroby autoimmunologiczne, kolagenozy, przewlekłe zaburzenia czynności narządów wewnętrznych, choroby dermatologiczne, nowotwory, skóra podrażniona, uszkodzona, świeża opalenizna, oparzenia, rany otwarte, zakażenia, skłonność do powstawania bliznowców, niezdiagnozowane zmiany pigmentacyjne, pacjenci o niestabilnym profilu psychologicznym, leczenie doustne izotretynoiną (do 6 m-cy po ostatnim zażyciu) lub innymi retinoidami, retinoidy stosowane miejscowo i inne preparaty złuszczające należy odstawić na 1-2 tygodnie przed wykonaniem zabiegu. ​

Mediderma Ferulac Classic Peel + MESO CIT

Zapraszamy do rezerwacji masażu

Potrzebujesz relaksu, naładowania akumulatorów, regeneracji? Poznaj moc dalekowschodnich masaży, które wpływają i na ciało i na umysł.

Mediderma Ferulac Classic Peel + MESO CIT