CooLifting
CooLifting

CooLifting - Młodsza o kilka lat w 5 minut…

Teraz możesz cieszyć się piękną i zdrową skórą po zaledwie “5 minutowym”, nieinwazyjnym zabiegu. CooLifting® to jeden z ulubionych zabiegów gwiazd w ponad 60 krajach na całym świecie. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do swoich codziennych zajęć – bez gojenia i okresu rekonwalescencji.

CooLifting® to zabieg o działaniu przeciwstarzeniowym i rozświetlającym. Zawiera kwas hialuronowy i napinacze. Wskazany dla każdego rodzaju skóry. Przeznaczony jest do łatwej i szybkiej pielęgnacji całej twarzy w celu uzyskania ogólnego efektu liftingu, który wygładza i rozświetla skórę, ze szczególnym uwzględnieniem obszarów najbardziej obciążonych zmarszczkami mimicznymi i grawitacyjnymi: kontur oczu, czoło, brwi, policzki i okolice wargowe.

Czym jest CooLifting?

CooLifting® to jedyne urządzenie na polskim rynku, które łączy w sobie cztery technologie medyczne dla uzyskania jak najlepszych rezultatów. CooLifting®uruchamia silny przepływ CO2 do tkanek, w połączeniu z wysokim stężeniem wprowadzanych substancji czynnych w formie koktajlu, przy bardzo wysokim ciśnieniu i w niskiej temperaturze. 

Terapia za pośrednictwem tego nowoczesnego urządzenia CooLifting została stworzony z myślą o tych osobach, które pragną dość krótkim czasie, poprawić i przywrócić swojej skórze wygląd z przed kilku ostatnich lat. Oczywiście nie odbędzie się to po jednej sesji zabiegu. Aby osiągnąć zadawalający efekt terapii, należy odbyć co najmniej 6 takich sesji. 

Idealnie również nadaje się jako pojedynczy zabieg bankietowy, po którym skóra twarzy stanie się wyjątkowo rozjaśniona, dotleniona uzyskując bardziej promienny wygląd a przy tym niwelując widoczne zmarszczki. Może to być początek zabiegu wielosesyjnego o trwałym efekcie na dłuższy czas. Efekty są naprawdę zdumiewające.  

CooLifting działanie ampułki

Zabieg z użyciem CooLifting nawilża skórę, poprawia jej napięcie i działa antyoksydacyjne. Twoje zmarszczki będą mniej widoczne a skóra odzyska blask i witalność.
Substancje czynne zawarte w ampułce:
- kwas hialuronowy, 
- ekstrakt z sorgo, 
- hydrolizowane białka pszenicy

składnik formyły: Sodium Hyaluronate, Sodium Polystyrene Sulfonate, Sorghum Bicolor Stalk Juice,Hydrolyzed Wheat Protein, Glycerin, Ethyl hexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium, Benzoate, PVP, Phenoxyethanol.

CooLifting jako zabieg bankietowy

CooLifting otwiera nową drogę w “bankietowych” zabiegach na twarz przeciwdziałających starzeniu się, w oparciu o symbiozę pomiędzy dużą aktywnością przeciwstarzeniową a skuteczną aktywacją naskórka, jakiej nigdy wcześniej nie uzyskano.

Zabieg oparty jest na najnowszych odkryciach naukowych i ma na celu wzmocnienie naturalnych procesów przeciwdziałających starzeniu się skóry, a jednocześnie wzmacnia działanie substancji aktywnych, dzięki czemu uzyskuje się efekt liftingu napięcia skóry.

CooLifting został w całości opracowany w Barcelonie perz zespół, który połączył najnowocześniejszą technologię z doskonałością, aby rozwinąć ten rewolucyjny system.

Zadbaj o swoje zdrowie

-Zabieg wykonywany jest przez wyszkolony personel Kosmetologów zgodnie z procedurami zabiegowymi CooLifting. 
- Krótki czas zabiegu z uwagi na precyzję oraz szybkość oryginalnego urządzenia CoolLifting 2
- Bezbolesny zabieg i większy komfort zabiegu dla klienta.
- Brak rekonwalescencji po zabiegu, można powrócić do codziennych obowiązków.

Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

Zabieg z użyciem CooLifting nawilża skórę, rozświetla i poprawia jej napięcie oraz działa antyoksydacyjne. Twoje zmarszczki będą mniej widoczne a skóra odzyska blask i witalność. Idealna terapia dla skóry, również jako szybki zabieg bankietowy.

CooLifting

Czas zabiegu

45 minut

CooLifting

Znieczulenie

Nie

CooLifting

Odstępy

1-2 tygodnie

CooLifting

Obszar

twarz - kontur oczu, czoło, policzki i okolice wargowe, podbródek

1 O co chodzi w tym zabiegu?

Głowica CooLifting aplikuje na skórę twarzy potężny strumień CO2, w połączeniu z wyjątkowo dużym stężeniem rozpylonych substancji czynnych przy wysokim ciśnieniu i bardzo niskiej temperaturze, dochodzącej do niemal -16 stopni Celsjusza. Powstający strumień zimnego CO2 i zatomizowane substancje czynne w wysokim ciśnieniu wtłaczane są w skórę twarzy tworząc tzw. paradoksalną motorykę naczyniową, czyli kurczenie się naczyń krwionośnych, a następnie rozszerzenie się naczyń krwionośnych w mechanizmie mikrokrążenia krwi. Odbierając silny i zimny bodziec, naczynia krwionośne bronią się przed nim naprzemiennie kurcząc się i rozszerzając. 

Ponadto, na wskutek wtłaczania pod skórę z dużym ciśnieniem aktywnych składników zwiększa się wykładniczy wzrost ich efektu zabiegu, dochodzi do aktywowania mikrokrążenia krwi oraz uruchomienia produkcji kolagenu i elastyny wraz  natychmiastową reakcja tkanek, które pochłaniają składniki aktywne w głąb skóry. Czego efektem jest natychmiastowa poprawa wyglądu skóry.

2Jak długo trwa zabieg?

Sam aktywny zabieg aplikowania ampułki nie trwa zbyt długo, bo około 4-5 min, jednak zanim do niego dojdzie, należy dokładnie skórę przygotować. Kosmetolog musi dokładnie oczyścić skórę oraz zapozna się z jej obecnym stanem i ustalić przybliżony kierunek aplikowania ampułki, aby w maksymalny możliwy sposób, wykorzystać potencjał aktywnych składników. Niestety, po rozpoczęciu tego procesu aplikowania, nie będzie już czasu na zastanawianie się w którym kierunku i gdzie skupić wiązkę aktywnych składników. 

Dopiero po wykonaniu tych wszystkich czynności, może przystąpić do przygotowania urządzenia CoolLifting 2.0 do aktywnej pracy na skórze. Urządzenie jest dość głośne, więc w pierwszej fazie aplikowania może wywołać dziwne uczucia, ale w gruncie rzeczy, w ciągu kliku lub kilkunastu sekund da się do tego przyzwyczaić. Jeśli to możliwe, po zakończeniu zabiegu ampułka powinna pozostać na twarzy i podbródku przez około 6-8 godzin. 

3Po jakim czasie widoczne są efekty?

Efekt liftingu będzie dość intensywny i utrzyma się przez kilkadziesiąt godzin od zabiegu, skóra zostanie znacząco odżywiona, rozjaśniona i wyjątkowo promienista. Dlatego jest to doskonały zabieg tzw. bankietowy, który możemy wykonać na 24 godziny przed uroczystością. Jest to również doskonały moment, aby sprawdzić spektakularne efekty i podjąć decyzje czy chcemy rozpocząć proces zmiany jakości skóry.

Jeśli oczekujemy efektów długotrwałych, niestety należy ten zabieg powtórzyć kilka razy stosując procedurę zabiegową producenta, którą wykonają nasi kosmetolodzy. Wówczas pomiędzy kolejne sesje zabiegowe, dodatkowo stosuje się na twarz specjalny krem, którego zadaniem jest utrzymywanie i pogłębianie efektów do czasu kolejnej sesji.

Na zdjęciu po lewej pokazujemy efekt tego zabiegu zaraz po zakończeniu pierwszej sesji zabiegu. Pragniemy podkreślić, iż zdjęcie to zostało wykonane w odstępie 6 min, przed i po zabiegu w tym samym oświetleniu. Proszę również zwrócić uwagę na zmarszczki pod okiem.

4Jakie są wskazania do wykonania zabiegu?

Zabieg, a raczej cała zapalnowana terapia kilku sesji zabiegów dedykowana jest wszystkim tym osobom, które chcą odmłodzić swoją twarz, zredukować objawy starzenia i i poprawić stan oraz kondycję skóry. Zabieg Coolifting wskazany jest również wówczas, gdy skóra wykazuje oznaki zmęczenia, staje się dość wiotka oraz pozbawiona jest elastyczności i napięcia. Dużą korzyść odniosą osoby, skarżące się na przebarwienia, worki lub zasinienia pod oczami.  

Jeśli chcesz znacząco porawić stan swojej skóry, poinformuj o tym naszego kosmetologa, wówczas zaplanuje dla Ciebie całą terapie, być może tworząc zupenie indywidulane rozwiązania.  

Na zdjęciu widoczna jest zmiana po zakończeniu całej terapii przebudowy jakości skóry twarzy. 

Zobacz jak wygląda zabieg

Prezentacja wideo

Zabieg z użyciem CooLifting nawilża skórę, rozświetla i poprawia jej napięcie oraz działa antyoksydacyjne. Twoje zmarszczki będą mniej widoczne a skóra odzyska blask i witalność. Idealna terapia dla skóry, również jako szybki zabieg bankietowy.

Najczęściej zadawane pytania

Pytania naszych klientów

CooLifting Jeśli masz jakieś pytania, przejdź do strony NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ

Gdzie znajduje się Strefa Piękna VIVI Estetic oraz Strefa Relaksu VIVI Massage?

Znajdujemy się przy ulicy Promiennej 6, w Żorach. Recepcja Strefy Relaksu VIVI Massage znajduje się na II piętrze (na domofonie nr 9). Natomiast recepcja Strefy Piękna na piętrze III (na domofonie nr 34). Dokładny adres mogą Państwo znaleźć w zakładce Kontakt lub u dołu strony.​

Cenę każdej usługi prezentujemy w dziale Cennik > Zabiegi, Masaże, Vouchery, Zaproszenia, Karnety.

Tak, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza wizyta, prosimy przybyć minimum 20-25 min. wcześniej, ponieważ konieczne jest zapoznanie się z oświadczeniem udzielenia zgody na wykonanie usługi.
Jeśli nie jest to pierwsza wizyta, prosimy o przybycie 15-20 minut przed umówioną godziną.

Godziny otwarcia znajdą Państwo w zakładce Kontakt lub u dołu strony. Godziny otwarcia Strefy Relaksu VIVI Massage różnią się od godzin otwarcia Strefy Piękna VIVI Estetic.

Najlepiej przez stronę booksy.pl lub też telefonicznie pod numerem telefonu 500-300-400, wybierając numer wewnętrzny 2 dla strefy Relaksu VIVI Massage lub 3 dla Strefy Piękna VIVI Estetic.

Każdy zabieg i masaż jest szczegółowo opisany na naszej stronie w zakładkach Oferta> Zabiegi, Masaże.

Tak, na wszystkie nasze usługi można zakupić Voucher podarunkowy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Tak, jak najbardziej jest możliwość płatności na raty w systemie MediRaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Cennik> Na raty z MediRaty.

Honorujemy płatności kartą, gotówką, Blikiem, przelewem, zakupionym wcześniej voucherem lub zaproszeniem.

Tak za usługi można płacić voucherem. Pełną listę pytań i odpowiedzi co do voucherów znajdziecie Państwo w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Parking dla naszych gości znajduję się tuż przed budynkiem – za bramą wjazdową. Dodatkowe miejsca parkingowe znajdują się na parkingu sąsiadującym z VIVI Residence.

Recepcja VIVI Estetic jest czynna od godziny 9:00 do 21:00 w dni powszednie od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty od godziny 9:00 do 14:00. Recepcja VIVI Massage czynna jest codziennie od godziny 7:00 do godziny 22:00.

Recepcja VIVI Estetic znajduje się na III piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6 natomiast Recepcja VIVI Massage znajduje się na II piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6.

Ogólny numer telefonu to 500-300-400. Aby połączyć się z recepcją VIVI Massage należy wybrać numer wewnętrzny 2. Jeśli chcecie Państwo połączyć się z recepcją VIVI Estetic należy wybrać numer wewnętrzny 3.

Nie trzeba zabierać żadnych rzeczy, wystarczy mała dawka dobrego humoru, resztę otrzymają Państwo bezpośrenio w salonie.

Tak, specjalnie wyznaczone miejsce parkingowe znajduje się w garażu podziemnym, skąd windą można udać się na inne piętra. Prosimy o kontakt przed przybyciem.

Tak, zabieg ten posiada karnety ilościowe.​

Przed tym zabiegiem nie jest wymagana konsultacja, natomiast w razie wątpliwości można skorzystać z porady Kosmetologa, który dobierze odpowiedni zabieg do potrzeb.​

Zabieg ten nie jest bolesny, ale u niektórych osób może powodować dyskomfort – jest to kwestia indywidualna.​

Zabiegi pielęgnacyjne wykonujemy na produktach marki Theo Marvee, Retix C i Coolifting oraz CV Primary Essence.​

Zabieg ten nie wymaga okresu rekonwalescencji. Natomiast zaaplikowane serum musi pozostać na skórze 24h.​

Zabieg ten jest przeznaczony dla osób z cerą dojrzałą, chcących poprawić jej napięcie i spłycić drobne zmarszczki. Formuła CoolLifting dodatkowo działa silnie liftingująco i poprawia owal twarzy. Jest to również zabieg bankietowy.

Jak w przypadku każdego zabiegu z użyciem składników aktywnych istnieje ryzyko wystąpienia alergii. Jednak jest to rzadkość. ​

Po zabiegu należy zaaplikowane serum zmyć dopiero po 24 godzinach, skórę pielęgnować jak dotychczas, warto również pamiętać o odpowiednim nawodnieniu organizmu oraz stosować wysoką ochronę przeciwsłoneczną, niezależnie od pory roku (SPF 30-50). Pamiętaj, że krem z filtrem należy aplikować co 2 – 3 godziny, aby spełniał swoją funkcję ochronną.

Przeciwwskazaniami do zabiegu są: przerwana ciągłość naskórka w miejscu zabiegowym, aktywne infekcje wirusowe/bakteryjne/grzybicze, ciąża i laktacja, alergia na składniki preparatu, choroby autoimmunologiczne, nowotwory, doustna terapia retinoidami (izotek), ekspozycja na promienie słoneczne, trądzik różowaty, problemy z zatokami, migrena, przeziębienie oraz mocno unaczyniona skóra.
Ponadto, przeciwwskazaniem jest również, wcześniej wykonywany na skórze twarzy zabieg z użyciem toksyny botulinowej oraz wypełniaczy w ostatnich dwóch tygodni przed zabiegiem Coolifting.

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Ze względu na to, iż jest to zabieg bankietowy, najlepiej wykonać go 24-48h przed ważnym wydarzeniem.

CooLifting

Zapraszamy do rezerwacji masażu

Potrzebujesz relaksu, naładowania akumulatorów, regeneracji? Poznaj moc dalekowschodnich masaży, które wpływają i na ciało i na umysł.

CooLifting