CooLifting – CoolClear
CooLifting – CoolClear

CoolClear - promienna, rozświetlona skóra z efektem liftingu w 5 minut…

Teraz możesz cieszyć się piękną i zdrową skórą po zaledwie “5 minutowym”, nieinwazyjnym zabiegu. Formuła CoolClear od CooLifting® to jeden z ulubionych zabiegów gwiazd w ponad 60 krajach na całym świecie. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do swoich codziennych zajęć – bez gojenia i okresu rekonwalescencji.

CoolClear to zabieg o działaniu redukującym przebarwienia, zmniejszającym widoczności porów i głęboko nawilżającym. Wskazany dla każdego rodzaju skóry. Przeznaczony jest do łatwej i szybkiej pielęgnacji całej twarzy w celu uzyskania ogólnego efektu liftingu, który wygładza i rozświetla skórę, ze szczególnym uwzględnieniem obszarów najbardziej obciążonych zmarszczkami mimicznymi i grawitacyjnymi: kontur oczu, czoło czy policzki.

Czym jest CooLifting z formułą CoolClear?

CooLifting® to jedyne urządzenie na polskim rynku, które łączy w sobie cztery technologie medyczne dla uzyskania jak najlepszych rezultatów. CooLifting® uruchamia silny przepływ CO2 do tkanek, w połączeniu z wysokim stężeniem wprowadzanych substancji czynnych w formie koktajlu, przy bardzo wysokim ciśnieniu i w niskiej temperaturze.

Terapia za pośrednictwem tego nowoczesnego urządzenia CooLifting została stworzona z myślą o tych osobach, które pragną w dość krótkim czasie poprawić i przywrócić swojej skórze wygląd sprzed kilku lat. Jednakże nie jest to efekt możliwy do osiągnięcia podczas jednej sesji zabiegowej, dlatego też zalecamy co najmniej 6 zabiegów w serii. Idealnie również nadaje się jako pojedynczy zabieg bankietowy, po którym skóra twarzy stanie się wyjątkowo rozjaśniona, dotleniona uzyskując bardziej promienny wygląd, a przy tym płytkie zmarszczki zostaną zniwelowane. Dodatkowo formuła CoolClear rozjaśni przebarwienia, zmniejszy widoczność porów i poprawi nawilżenie skóry.

CooLifting działanie ampułki CoolClaer

Zabieg z użyciem formuły CoolClear nawilża skórę, rozjaśnia przebarwienia i hamuje proces melanogenezy. Kwas glikolowy przyspiesza obrót i usuwa martwe komórki naskórka. Witamina C wykazuje silne działanie antyoksydacyjne i rozjaśniające przebarwienia.

Substancje czynne zawarte w ampułce:
- kwas hialuronowy
- witamina C
- kwas glikolowy 
- kwas kojowy

Zadbaj o swoje zdrowie

- Zabieg wykonywany jest przez wyszkolony personel Kosmetologów zgodnie z procedurami zabiegowymi CooLifting. 
- Krótki czas zabiegu z uwagi na precyzję oraz szybkość oryginalnego urządzenia CooLifting 2.0
- Bezbolesny zabieg i większy komfort dla klienta.
- Brak okresu rekonwalescencji po zabiegu.
bezpośrednio po zabiegu można powrócić do codziennych obowiązków.

Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

Zabieg z użyciem CoolClear nawilża skórę, rozjaśnia przebarwienia i hamuje proces melanogenezy. Kwas glikolowy przyspiesza obrót i usuwa martwe komórki naskórka. Witamina C wykazuje silne działanie antyoksydacyjne i rozjaśniające przebarwienia.

CooLifting – CoolClear

Czas zabiegu

45 minut

CooLifting – CoolClear

Znieczulenie

Nie

CooLifting – CoolClear

Odstępy

1-2 tygodnie

CooLifting – CoolClear

Obszar

twarz - kontur oczu, czoło, policzki i okolice wargowe, podbródek

1 O co chodzi w tym zabiegu?

Urządzenie CooLifting aplikuje na skórę potężny strumień CO2, w połączeniu z wyjątkowo dużym stężeniem rozpylonych substancji czynnych zawartych w serum CoolClear przy wysokim ciśnieniu i bardzo niskiej temperaturze, dochodzącej do niemal -15 stopni Celsjusza. Powstający strumień zimnego CO2 i zatomizowane substancje czynne w wysokim ciśnieniu zostają wtłoczone w skórę tworząc tzw. paradoksalną motorykę naczyniową, czyli naprzemienne kurczenie się i rozszerzanie naczyń krwionośnych.

Ponadto, na wskutek wtłaczania pod skórę z dużym ciśnieniem aktywnych składników zwiększa się wykładniczy wzrost ich efektu zabiegu, dochodzi do aktywowania mikrokrążenia krwi oraz uruchomienia produkcji kolagenu i elastyny wraz  natychmiastową reakcja tkanek, które pochłaniają składniki aktywne w głąb skóry. Czego efektem jest natychmiastowa poprawa wyglądu skóry.

2Jak długo trwa zabieg?

Aktywny czas zabiegu nie przekracza 5 minut, jednak obszar zabiegowy przed przystąpieniem do procedury musi zostać dokładnie przygotowany. Kosmetolog oczyszcza skórę oraz ustala obszar, którym objęty będzie kierunek aplikowania ampułki, aby w maksymalny możliwy sposób, wykorzystać potencjał aktywnych składników.

Dopiero po wykonaniu tych wszystkich czynności, może przystąpić do przygotowania urządzenia CooLifting 2.0 do aktywnej pracy na skórze. Jeśli to możliwe, po zakończeniu zabiegu zaaplikowana ampułka powinna pozostać na skórze jak najdłużej, najlepiej przez około 24 godziny.

3Po jakim czasie widoczne są efekty?

Zabieg CooLifting z ampułką CoolClear jest zabiegiem bankietowym, pierwsze widoczne efekty pojawią się bezpośrednio po zabiegu. Skóra będzie napięta, odżywiona i pełna blasku.

W przypadku niwelowania widoczności porów i redukcji przebarwień zabieg należy wykonać w serii, o ilości koniecznych do wykonania zabiegów w serii decyduje kosmetolog po przeprowadzeniu konsultacji.

CoolClear to rewelacyjny zabieg dla osób, które z różnych względów nie mogą poddać się zabiegom bardziej inwazyjnym, które wymagają okresu rekonwalescencji.

4Jakie są wskazania do wykonania zabiegu?

Zabieg, a raczej cała zaplanowana terapia kilku sesji zabiegów dedykowana jest wszystkim tym osobom, które chcą odmłodzić swoją twarz, zredukować objawy starzenia i i poprawić stan oraz kondycję skóry. Zabieg Coolifting wskazany jest również wówczas, gdy skóra wykazuje oznaki zmęczenia, staje się dość wiotka oraz pozbawiona jest elastyczności i napięcia. Dużą korzyść odniosą osoby, skarżące się na przebarwienia, worki lub zasinienia pod oczami.  

- przebarwienia
- rozszerzone pory
- skóra wymagająca ujędrnienia , liftingu
- skóra odwodniona, pozbawiona blasku
- wiotkość skóry
- zmarszczki
- profilaktyka anti-aging

Na zdjęciu widoczna jest zmiana po zakończeniu całej terapii przebudowy jakości skóry twarzy. 

Zobacz jak wygląda zabieg

Prezentacja wideo

Zabieg z użyciem CoolClear nawilża skórę, rozjaśnia przebarwienia i hamuje proces melanogenezy. Kwas glikolowy przyspiesza obrót i usuwa martwe komórki naskórka. Witamina C wykazuje silne działanie antyoksydacyjne i rozjaśniające przebarwienia

Najczęściej zadawane pytania

Pytania naszych klientów

CooLifting – CoolClear Jeśli masz jakieś pytania, przejdź do strony NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ

Gdzie znajduje się Strefa Piękna VIVI Estetic oraz Strefa Relaksu VIVI Massage?

Znajdujemy się przy ulicy Promiennej 6, w Żorach. Recepcja Strefy Relaksu VIVI Massage znajduje się na II piętrze (na domofonie nr 9). Natomiast recepcja Strefy Piękna na piętrze III (na domofonie nr 34). Dokładny adres mogą Państwo znaleźć w zakładce Kontakt lub u dołu strony.​

Cenę każdej usługi prezentujemy w dziale Cennik > Zabiegi, Masaże, Vouchery, Zaproszenia, Karnety.

Tak, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza wizyta, prosimy przybyć minimum 20-25 min. wcześniej, ponieważ konieczne jest zapoznanie się z oświadczeniem udzielenia zgody na wykonanie usługi.
Jeśli nie jest to pierwsza wizyta, prosimy o przybycie 15-20 minut przed umówioną godziną.

Godziny otwarcia znajdą Państwo w zakładce Kontakt lub u dołu strony. Godziny otwarcia Strefy Relaksu VIVI Massage różnią się od godzin otwarcia Strefy Piękna VIVI Estetic.

Najlepiej przez stronę booksy.pl lub też telefonicznie pod numerem telefonu 500-300-400, wybierając numer wewnętrzny 2 dla strefy Relaksu VIVI Massage lub 3 dla Strefy Piękna VIVI Estetic.

Każdy zabieg i masaż jest szczegółowo opisany na naszej stronie w zakładkach Oferta> Zabiegi, Masaże.

Tak, na wszystkie nasze usługi można zakupić Voucher podarunkowy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Tak, jak najbardziej jest możliwość płatności na raty w systemie MediRaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Cennik> Na raty z MediRaty.

Honorujemy płatności kartą, gotówką, Blikiem, przelewem, zakupionym wcześniej voucherem lub zaproszeniem.

Tak za usługi można płacić voucherem. Pełną listę pytań i odpowiedzi co do voucherów znajdziecie Państwo w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Parking dla naszych gości znajduję się tuż przed budynkiem – za bramą wjazdową. Dodatkowe miejsca parkingowe znajdują się na parkingu sąsiadującym z VIVI Residence.

Recepcja VIVI Estetic jest czynna od godziny 9:00 do 21:00 w dni powszednie od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty od godziny 9:00 do 14:00. Recepcja VIVI Massage czynna jest codziennie od godziny 7:00 do godziny 22:00.

Recepcja VIVI Estetic znajduje się na III piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6 natomiast Recepcja VIVI Massage znajduje się na II piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6.

Ogólny numer telefonu to 500-300-400. Aby połączyć się z recepcją VIVI Massage należy wybrać numer wewnętrzny 2. Jeśli chcecie Państwo połączyć się z recepcją VIVI Estetic należy wybrać numer wewnętrzny 3.

Nie trzeba zabierać żadnych rzeczy, wystarczy mała dawka dobrego humoru, resztę otrzymają Państwo bezpośrenio w salonie.

Tak, specjalnie wyznaczone miejsce parkingowe znajduje się w garażu podziemnym, skąd windą można udać się na inne piętra. Prosimy o kontakt przed przybyciem.

Tak, zabieg ten posiada karnety ilościowe.​

Przed tym zabiegiem nie jest wymagana konsultacja, natomiast w razie wątpliwości można skorzystać z porady Kosmetologa, który dobierze odpowiedni zabieg do potrzeb.​

Zabieg ten nie jest bolesny, ale u niektórych osób może powodować dyskomfort – jest to kwestia indywidualna.​

Zabiegi pielęgnacyjne wykonujemy na produktach marki Theo Marvee, Retix C i Coolifting oraz CV Primary Essence.

Zabieg ten nie wymaga okresu rekonwalescencji. Natomiast zaaplikowane serum musi pozostać na skórze 24h.​

Zabieg ten jest przeznaczony dla osób z cerą dojrzałą, chcących poprawić jej napięcie i spłycić drobne zmarszczki. Formuła CoolLifting dodatkowo działa silnie liftingująco i poprawia owal twarzy. Jest to również zabieg bankietowy.​

Jak w przypadku każdego zabiegu z użyciem składników aktywnych istnieje ryzyko wystąpienia alergii. Jednak jest to rzadkość. ​

Po zabiegu należy zaaplikowane serum zmyć dopiero po 24 godzinach, skórę pielęgnować jak dotychczas, warto również pamiętać o odpowiednim nawodnieniu organizmu oraz stosować wysoką ochronę przeciwsłoneczną, niezależnie od pory roku (SPF 30-50). Pamiętaj, że krem z filtrem należy aplikować co 2 – 3 godziny, aby spełniał swoją funkcję ochronną. ​

Przeciwwskazaniami do zabiegu są: przerwana ciągłość naskórka w miejscu zabiegowym, aktywne infekcje wirusowe/bakteryjne/grzybicze, ciąża i laktacja, alergia na składniki preparatu, choroby autoimmunologiczne, nowotwory, doustna terapia retinoidami (izotek), ekspozycja na promienie słoneczne, trądzik różowaty, problemy z zatokami, migrena, przeziębienie oraz mocno unaczyniona skóra. Ponadto, przeciwwskazaniem jest również, wcześniej wykonywany na skórze twarzy zabieg z użyciem toksyny botulinowej oraz wypełniaczy w ostatnich dwóch tygodni przed zabiegiem Coolifting. ​

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Ze względu na to, iż jest to zabieg bankietowy, najlepiej wykonać go 24-48h przed ważnym wydarzeniem.

CooLifting – CoolClear

Zapraszamy do rezerwacji masażu

Potrzebujesz relaksu, naładowania akumulatorów, regeneracji? Poznaj moc dalekowschodnich masaży, które wpływają i na ciało i na umysł.

CooLifting – CoolClear