VELASHAPE IV Derma Q-IR
VELASHAPE IV Derma Q-IR

Modelowanie sylwetki - VelaShape IV Derma Q-IR

Modelowanie sylwetki najnowocześniejszym urządzeniem dostępnym na rynku – bezinwazyjnie i bezboleśnie. Jeżeli chcesz szybko poprawić swoją sylwetkę i długo cieszyć się szczupłym ciałem bez cellulitu, zdecyduj się na VELASHAPE IV.

VELASHAPE IV Derma Q-IR posiada głowicę ssąco-rotującą z leczącym światłem Q-IR (kombinacja światła z podczerwienią, bez szkodliwego działania promieni UV). Połączenie tych wszystkich funkcji w jednym urządzeniu otwiera niebywałe dotąd możliwości pod względem formy zabiegu oraz oczekiwanych efektów.

Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

Urządzenie idealnie sprawdzi się przy modelowaniu sylwetki ciała, redukcji cellulitu oraz ujędrnienia i napięcia skóry. Sprawdzi się również jako wsparcie przy redukcji niechcianego tłuszczu, rozbijając jego strukturę. 

VELASHAPE IV Derma Q-IR

Czas zabiegu

60 minut

VELASHAPE IV Derma Q-IR

Znieczulenie

Nie

VELASHAPE IV Derma Q-IR

Odstępy

4-7 dni

VELASHAPE IV Derma Q-IR

Obszar

Brzuch, uda, pośladki, talia

1 Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Z VELASHAPE IV Derma Q-IR może korzystać praktycznie każdy, kto jest zainteresowany modelowaniem sylwetki, redukcją cellulitu lub wsparciem podczas zabiegów redukujących tkankę tłuszczową. Zabieg szczególnie dedykujemy kobietom, które posiadają przeciwwskazania do zastosowania bardziej inwazyjnych metod, jak np. fale radiowe monopolarne w urządzeniu RET/CET czy mocne pole elektromagnetyczne w urządzeniach typu EMS SCULPT. Dzięki VELASHAPE IV Derma Q-IR możemy działać na tkankę tłuszczową w równie skuteczny, ale mechaniczny sposób poprzez: nagrzewanie skóry, rozbijanie tkanki tłuszczowej za pośrednictwem kul rotujących z jednoczesnym naświetlaniem światłem Q-IR czy też drenomasażem z podciśnieniem (tzw. Vacuum).

Z VELASHAPE IV mogą korzystać także osoby z nadwagą, ale będą potrzebować one więcej zabiegów w serii w celu uzyskania pożądanego efektu. Ile zabiegów trzeba wykonać, aby uzyskać oczekiwane efekty? Wszystko zależy od metabolizmu danej osoby i odżywiania (duże znaczenie ma regularne spożywanie posiłków). Szczególnie ważnym jest odpowiednie nawodnienie w czasie trwania całej serii zabiegowej. Pierwszych efektów można się spodziewać po około 4-8 tygodniach. Odstęp pomiędzy zabiegami na tę samą partię ciała nie powinien być dłuższy niż 10-14 dni.

2 Jak się przygotować do zabiegu?

Najlepiej ubrać się wygodnie- w sposób, który umożliwi łatwe odsłonięcie obszaru zabiegowego. Urządzenie wytwarza radiofale, dlatego w zasięgu pracy głowicy nie powinny znajdować się elementy metalowe takie jak m.in.: kolczyki, piercing, metalowe guziki, zamki błyskawiczne. Ponadto nie należy spożywać obfitych posiłków na około 1-2 godzin przed planowanym zabiegiem.

Przed umówieniem się na zabieg z użyciem VELASHAPE IV Derma Q-IR warto zapoznać się z przeciwwskazaniami opisanymi poniżej. Na pierwszą wizytę należy przyjść co najmniej 20 minut wcześniej, w celu określenia przez konsultantkę zakresu i metody zabiegu.

3 Jak wygląda zabieg?

Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny, bezbolesny i bezinwazyjny. Wykonywany jest na łóżku w pozycji leżącej. Operator urządzenia po wstępnej konsultacji dobiera odpowiednią głowicę i przystępuje do zabiegu. Pierwszym etapem jest rozgrzanie tkanki za pomocą radiofal. Następnie rozpoczyna się masaż mechaniczny przy użyciu kul rotujących lub podciśnienia. Standardowo jeden zabieg wraz z przygotowaniem trwa nie więcej niż 60 min. Czas aktywnego działania urządzenia wynosi około 30-40 min (dotyczy jednej partii ciała).

4 Przeciwwskazania do zabiegu

- stan zapalny i/lub infekcja w obszarze, na którym ma być przeprowadzony zabieg, 
- ciąża i okres laktacji,  
- choroba nowotworowa,  
- choroby autoimmunologiczne wpływające na stan skóry,  
- choroby immunosupresyjne oraz przyjmowanie leków immunosupresyjnych, 
- metalowe implanty w miejscu zabiegowym (z wyłączeniem implantów zębowych), 
- wszczepiony stymulator serca (rozrusznik, defibrylator), 
- zakrzepowe zapalenie żył, zakrzepica,  choroby nerek lub wątroby,  
- nieustabilizowane nieprawidłowości w funkcjonowaniu tarczycy, 
- tatuaże lub znamiona w obszarze zabiegowym.

Zobacz jak wygląda zabieg

Prezentacja wideo

To najnowocześniejsze urządzenie na rynku łączy w sobie najlepsze rozwiązania technologiczne z ostatnich 10 lat. W VELASHAPE IV Derma Q-IR znajdują się wszystkie możliwe narzędzia do modelowania sylwetki. Urządzenie posiada głowicę radio-fali multipolarnej z możliwością ustawień nagrzewania tkanek płytkich oraz głębokich. To pozwala skutecznie kierować moc głowicy w określony obszar zabiegu.

Najczęściej zadawane pytania

Pytania naszych klientów

VELASHAPE IV Derma Q-IR Jeśli masz jakieś pytania, przejdź do strony NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ

Gdzie znajduje się Strefa Piękna VIVI Estetic oraz Strefa Relaksu VIVI Massage?

Tak, przed zabiegiem wymagana jest konsultacja z specjalistą, który kwalifikuje do zabiegu, wyklucza przeciwwskazania, wykonuje pomiar oraz zdjęcia, a także określa obszar zabiegowy.

Cenę każdej usługi prezentujemy w dziale Cennik > Zabiegi, Masaże, Vouchery, Zaproszenia, Karnety.

Tak, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza wizyta, prosimy przybyć minimum 20-25 min. wcześniej, ponieważ konieczne jest zapoznanie się z oświadczeniem udzielenia zgody na wykonanie usługi.
Jeśli nie jest to pierwsza wizyta, prosimy o przybycie 15-20 minut przed umówioną godziną.

Godziny otwarcia znajdą Państwo w zakładce Kontakt lub u dołu strony. Godziny otwarcia Strefy Relaksu VIVI Massage różnią się od godzin otwarcia Strefy Piękna VIVI Estetic.

Najlepiej przez stronę booksy.pl lub też telefonicznie pod numerem telefonu 500-300-400, wybierając numer wewnętrzny 2 dla strefy Relaksu VIVI Massage lub 3 dla Strefy Piękna VIVI Estetic.

Każdy zabieg i masaż jest szczegółowo opisany na naszej stronie w zakładkach Oferta> Zabiegi, Masaże.

Tak, na wszystkie nasze usługi można zakupić Voucher podarunkowy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Tak, jak najbardziej jest możliwość płatności na raty w systemie MediRaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Cennik> Na raty z MediRaty.

Honorujemy płatności kartą, gotówką, Blikiem, przelewem, zakupionym wcześniej voucherem lub zaproszeniem.

Tak za usługi można płacić voucherem. Pełną listę pytań i odpowiedzi co do voucherów znajdziecie Państwo w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Parking dla naszych gości znajduję się tuż przed budynkiem – za bramą wjazdową. Dodatkowe miejsca parkingowe znajdują się na parkingu sąsiadującym z VIVI Residence.

Recepcja VIVI Estetic jest czynna od godziny 9:00 do 21:00 w dni powszednie od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty od godziny 9:00 do 14:00. Recepcja VIVI Massage czynna jest codziennie od godziny 7:00 do godziny 22:00.

Recepcja VIVI Estetic znajduje się na III piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6 natomiast Recepcja VIVI Massage znajduje się na II piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6.

Ogólny numer telefonu to 500-300-400. Aby połączyć się z recepcją VIVI Massage należy wybrać numer wewnętrzny 2. Jeśli chcecie Państwo połączyć się z recepcją VIVI Estetic należy wybrać numer wewnętrzny 3.

Nie trzeba zabierać żadnych rzeczy, wystarczy mała dawka dobrego humoru, resztę otrzymają Państwo bezpośrenio w salonie.

Tak, specjalnie wyznaczone miejsce parkingowe znajduje się w garażu podziemnym, skąd windą można udać się na inne piętra. Prosimy o kontakt przed przybyciem.

Tak, zabieg ten posiada karnety ilościowe.​

Zabieg ten nie jest bolesny. Jest natomiast odczuwalne ciepło wywołane podgrzaniem tkanek radiofalą oraz masażem podciśnieniowym.

Przed tym zabiegiem nie jest wymagana konsultacja, natomiast w razie wątpliwości można skorzystać z porady Kosmetologa, który dobierze odpowiedni zabieg do potrzeb.

Zabieg ten nie wymaga okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do wykonywania codziennych czynności.​

Zabieg przeznaczony jest dla każdego, kto chce poprawić kondycję skóry oraz zredukować tkankę tłuszczową na dowolnej części ciała oraz dla osób, które ze względu na przeciwwskazania nie mogą wykonać zabiegu RET/CET​.

Z uwagi na to, iż urządzenie wytwarza radiofalę to w zasięgu pracy głowicy nie powinny znajdować się żadne kolczyki, piercing, metalowe guziki, zamki błyskawiczne, itp. Wszystko to co jest metalowe, powinno zostać zdjęte przed rozpoczęciem zabiegu. Nie należy również spożywać obfitych posiłków na około 1-2 godziny przed przybyciem.​

Pierwsze efekty będą widoczne bezpośrednio po zabiegu, natomiast dla najlepszych efektów zalecamy serię zabiegową.​

Nie ma specjalnych zaleceń pozabiegowych, aczkolwiek w celu uzyskania jak najlepszych efektów warto pamiętać o zdrowym odżywianiu, odpowiednim nawodnieniu organizmu i regularnej aktywności fizycznej.

Przeciwwskazaniami do zabiegu są: stan zapalny i/lub infekcja w obszarze, na którym ma być przeprowadzony zabieg, ciąża i okres laktacji, choroba nowotworowa, choroby autoimmunologiczne wpływające na stan skóry, metalowe implanty w miejscu zabiegowym (z wyłączeniem implantów zębowych), wszczepiony stymulator serca, zakrzepowe zapalenie żył, zakrzepica, choroby nerek lub wątroby, nieustabilizowane nieprawidłowości w funkcjonowaniu tarczycy.

Naturalnym następstwem zabiegu przy użyciu głowic ssąco-rotujących, szczególnie u osób ze skórą wrażliwą, może być pojawienie się wybroczyn, siniaczków.

VELASHAPE IV Derma Q-IR

Zapraszamy do rezerwacji masażu

Potrzebujesz relaksu, naładowania akumulatorów, regeneracji? Poznaj moc dalekowschodnich masaży, które wpływają i na ciało i na umysł.

VELASHAPE IV Derma Q-IR