Spider Skin
Spider Skin

Spider Skin - radiotermoliza

Spider Skin to nowoczesne urządzenie do zamykania naczyń krwionośnych, usuwania włókniaków, plam de Morgana oraz innych nieprawidłowości skórnych. Urządzenie może być stosowane do wszystkich rodzajów problemów skórnych powiązanych z naczyniami krwionośnymi na skórze.

Spider Skin podczas pracy emituje fale radiowe o ultraszybkiej częstotliwości 30 MHz, które koagulują naczynka krwionośne jednocześnie je zamykając i zmniejszając tym samym ich widoczność na skórze. Wszystko odbywa się pod kontrolą osoby wykonującej zabieg, zwykle naszego kosmetologa.

Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

Przełom w zamykaniu naczynek. Pozbądź się bez bólu niechcianych i nieestetycznych naczynek krwionośnych ze swojej skóry. Zobacz jakie to proste.

Spider Skin

Koszt zabiegu

99 - 259 zł

Spider Skin

Czas zabiegu

30-90 minut

Spider Skin

Znieczulenie

Nie

Spider Skin

Odstępy

4-5 tygodni

Spider Skin

Obszar

Według wyboru

1 Na czym polega zabieg ?

Zabieg jest praktycznie bezbolesny i nieinwazyjny w porównaniu do zabiegów z użyciem innych rodzajów laserów. Trwa kilka lub kilkanaście minut. Nie ma potrzeby znieczulania miejsca zabiegowego a efekt widoczny jest zaraz po zabiegu. Dyskomfort podczas zabiegu jest znikomy i tolerowany przez klientów. Odczucie można porównać do szybkiego, delikatnego uszczypnięcia.

Do wykonania zabiegu niezbędna jest specjalna elektroda igłowa, którą każdorazowo wymieniamy na nową, co gwarantuje wysoki poziom higieny oraz bezpieczeństwa. Igły są sterylne i nie nagrzewają się, nie powodując tym samym poparzeń skóry. Specjalistyczne głowice pozwalają na precyzyjne dotarcie do naczyń, naczyniaków i włókniaków, a jednocześnie zapobiegają uszkodzeniom naskórka.

2 Efekty po zabiegu

W większości przypadków efekty są widoczne natychmiast po zabiegu. Ze względu na wielkość obszaru na ciele może się jednak okazać, że nie będzie możliwe wykonanie zabiegu podczas jednej wizyty. Zabieg wykonujemy na obszarze całego ciała, najczęściej są to: twarz, szyja, dekolt, nogi.

Efekty widoczne po zabiegu:
- zamknięcie poszerzonych naczyń krwionośnych
- obkurczeni trwale rozszerzonych naczyń krwionośnych
- zamknięcie naczyniaków wiśniowych (plamki Campbell de Morgana).

Zobacz jak wygląda zabieg

Prezentacja wideo

Najczęściej zadawane pytania

Pytania naszych klientów

Spider Skin Jeśli masz jakieś pytania, przejdź do strony NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ

Gdzie znajduje się Strefa Piękna VIVI Estetic oraz Strefa Relaksu VIVI Massage?

Znajdujemy się przy ulicy Promiennej 6, w Żorach. Recepcja Strefy Relaksu VIVI Massage znajduje się na II piętrze (na domofonie nr 9). Natomiast recepcja Strefy Piękna na piętrze III (na domofonie nr 34). Dokładny adres mogą Państwo znaleźć w zakładce Kontakt lub u dołu strony.​

Cenę każdej usługi prezentujemy w dziale Cennik > Zabiegi, Masaże, Vouchery, Zaproszenia, Karnety.

Tak, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza wizyta, prosimy przybyć minimum 20-25 min. wcześniej, ponieważ konieczne jest zapoznanie się z oświadczeniem udzielenia zgody na wykonanie usługi.
Jeśli nie jest to pierwsza wizyta, prosimy o przybycie 15-20 minut przed umówioną godziną.

Godziny otwarcia znajdą Państwo w zakładce Kontakt lub u dołu strony. Godziny otwarcia Strefy Relaksu VIVI Massage różnią się od godzin otwarcia Strefy Piękna VIVI Estetic.

Najlepiej przez stronę booksy.pl lub też telefonicznie pod numerem telefonu 500-300-400, wybierając numer wewnętrzny 2 dla strefy Relaksu VIVI Massage lub 3 dla Strefy Piękna VIVI Estetic.

Każdy zabieg i masaż jest szczegółowo opisany na naszej stronie w zakładkach Oferta> Zabiegi, Masaże.

Tak, na wszystkie nasze usługi można zakupić Voucher podarunkowy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Tak, jak najbardziej jest możliwość płatności na raty w systemie MediRaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Cennik> Na raty z MediRaty.

Honorujemy płatności kartą, gotówką, Blikiem, przelewem, zakupionym wcześniej voucherem lub zaproszeniem.

Tak za usługi można płacić voucherem. Pełną listę pytań i odpowiedzi co do voucherów znajdziecie Państwo w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Parking dla naszych gości znajduję się tuż przed budynkiem – za bramą wjazdową. Dodatkowe miejsca parkingowe znajdują się na parkingu sąsiadującym z VIVI Residence.

Recepcja VIVI Estetic jest czynna od godziny 9:00 do 21:00 w dni powszednie od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty od godziny 9:00 do 14:00. Recepcja VIVI Massage czynna jest codziennie od godziny 7:00 do godziny 22:00.

Recepcja VIVI Estetic znajduje się na III piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6 natomiast Recepcja VIVI Massage znajduje się na II piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6.

Ogólny numer telefonu to 500-300-400. Aby połączyć się z recepcją VIVI Massage należy wybrać numer wewnętrzny 2. Jeśli chcecie Państwo połączyć się z recepcją VIVI Estetic należy wybrać numer wewnętrzny 3.

Nie trzeba zabierać żadnych rzeczy, wystarczy mała dawka dobrego humoru, resztę otrzymają Państwo bezpośrenio w salonie.

Tak, specjalnie wyznaczone miejsce parkingowe znajduje się w garażu podziemnym, skąd windą można udać się na inne piętra. Prosimy o kontakt przed przybyciem.

Niestety nie, zabieg ten nie posiada karnetów ilościowych.

Zabieg likwidacji rozszerzonych naczynek najlepiej skonsultować z kosmetologiem bezpośrednio przed zabiegiem. Pomoże to w ustaleniu planu działania, wstępnym oszacowaniu koniecznej ilości powtórzeń oraz możliwościach osiągnięcia zadowalającego efektu.​

Po zabiegu Spider Skin należy stosować się do zaleceń otrzymanych w dniu jego wykonania.​

Zabieg przeznaczony jest dla osób chcących pozbyć się niechcianych, rozszerzonych naczyń krwionośnych.​

Jeśli zostały wykluczone wszelkie przeciwwskazania, zabieg ten nie wymaga specjalnego przygotowania.​

W większości przypadków efekty są widoczne natychmiast, w wielu przypadkach wystarczy tylko 1 zabieg, jednak ze względu na wielkość obszaru zabiegowego może się okazać, iż nie będzie możliwe usunięcie wszystkich zmian podczas jednej wizyty.​

Nie wolno usuwać, drapać strupków w miejscu zabiegowym, gdyż może to prowadzić do powstania blizn, nie należy stosować produktów drażniących/z alkoholem do mycia, nie należy stosować produktów rozjaśniających lub peelingów przez co najmniej 21 dni po zabiegu, nie wolno się opalać (do momentu zagojenia się miejsc zabiegowych), zaleca się także unikania czynników oddziaływujących negatywnie na naczynia krwionośne np.: sauna, zabiegi krioterapii itp., konieczne jest stosowanie kremu z wysokim filtrem SPF, nie należy myć miejsca poddanego zabiegowi przez co najmniej 24 godziny, należy utrzymywać to miejsce suche, makijaż w miejscu poddanym zabiegowi można nałożyć po 24 godzinach.​

Przeciwwskazaniami do zabiegu są: ciąża i karmienie piersią, kąpiele słoneczne lub solarium (w okresie 3 tygodni przed zabiegiem), stosowanie samoopalacza (w okresie 3 tygodni przed zabiegiem), spożywanie alkoholu (do 24 godzin przed zabiegiem). Poddanie się następującym zabiegom: peelingi chemiczne, mechaniczne, enzymatyczne (ostatnie 2 tygodnie), zabiegi chirurgiczne (ostatnie 3 miesiące), zabiegi medycyny estetycznej typu botoks, zabiegi IPL, sPTF, laser, inne zabiegi obciążające organizm (ostatnie 3 miesiące). Choroby skóry (w obrębie obszaru zabiegowego): atopowe zapalenie skóry, opryszczka, pokrzywka, bielactwo. Schorzenia: choroby nowotworowe, toczeń, nieustabilizowana cukrzyca, nieuregulowane nadciśnienie tętnicze, aktywne alergie, zaburzenia krzepnięcia krwi, epilepsja, uczulenie na leki. Stosowane leki: preparaty zawierające retinoidy np.: Roaccutane, Izotek (w ciągu ostatnich 6 miesięcy), preparaty zawierające w dużych dawkach witaminę A, beta karoten (ostatnie 3 miesiące), antybiotyki (2 tygodnie).​

W przypadku niestosowania się do zaleceń pozabiegowych istnieje ryzyko wystąpienia plam pigmentacyjnych lub blizn.​

Spider Skin

Zapraszamy do rezerwacji masażu

Potrzebujesz relaksu, naładowania akumulatorów, regeneracji? Poznaj moc dalekowschodnich masaży, które wpływają i na ciało i na umysł.

Spider Skin