Tychy
Tychy
Skorzystaj z naszej oferty!

Noble Shape Tychy

Noble Shape, jako jedyny na świecie system do modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej posiadający certyfikat medyczny CE, łączy trzy innowacyjne technologie: RF, AMP oraz LLL.

To urządzenie zostało stworzone z myślą o bezpiecznym i nieinwazyjnym kształtowaniu sylwetki, gwarantując jednocześnie wyjątkową skuteczność.

Tychy
Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

Zabieg Noble Shape skutecznie redukuje ilość tkanki tłuszczowej, eliminuje cellulit, modeluje talię oraz poprawia elastyczność skóry w obszarach poddanych terapii. Jeśli poszukujesz efektywnej metody poprawy wyglądu swojego ciała, zabieg Noble Shape na pewno sprosta Twoim oczekiwaniom.

Tychy

Koszt zabiegu

270-300 zł

Tychy

Czas zabiegu

45 minut

Tychy

Znieczulenie

Nie

Tychy

Liczba zabiegów

4-6

Tychy

Odstępy

3-4 dni

Tychy

Obszar

Brzuch, pośladki, uda, łydki, pelikany, bryczesy

Jak działa Noble Shape

Urządzenie Noble Shape podczas zabiegu łączy jednocześnie trzy uznane technologie: RF, AMP oraz LLL.

Integracja tych technologii w jednym aparacie umieszcza Noble Shape na czele list najlepszych medycznych urządzeń, oferując niemal pewność osiągnięcia pożądanych efektów. Doświadczenia producenta w zakresie redukcji tkanki tłuszczowej wskazują, że sześć sesji z użyciem Noble Shape może zmniejszyć obwód pasa o około 5-20 cm. Jest to imponujący rezultat, biorąc pod uwagę ograniczoną liczbę zabiegów.

Tychy

Technologia RF

Technologia RF (Radiofrekwencja) w urządzeniu Noble Shape to zaawansowana metoda stosowana do kształtowania sylwetki i poprawy kondycji skóry. RF wykorzystuje energię fal radiowych, która dociera do głębszych warstw skóry, podgrzewając ją do temperatury 36-43 stopni Celsjusza. Ten proces podgrzewania stymuluje produkcję kolagenu, co przyczynia się do redukcji cellulitu, ujędrnienia skóry oraz zmniejszenia obwodu ciała.

Technologia AMP

Technologia AMP w urządzeniu NobleShape wykorzystuje pulsacje akustyczne, które oddziałują na mięśnie i tkankę tłuszczową.

Działanie tej technologii opiera się na emisji fal akustycznych o konkretnej częstotliwości, które przenikają przez skórę i docierają do tkanki mięśniowej oraz tłuszczowej. Te fale generują efekt mikrowibracji w tkankach, co skutkuje zwiększeniem metabolizmu komórkowego oraz poprawą krążenia krwi w obszarach poddanych zabiegowi.

Technologia LLL

Technologia LLL (Low Level Laser) w urządzeniu Noble Shape polega na wykorzystaniu niskopoziomowego promieniowania laserowego, które stymuluje komórki i poprawia lokalne krążenie krwi.

Zastosowanie technologii LLL w Noble Shape może przynieść następujące efekty:

1. Poprawa metabolizmu komórkowego w tkance tłuszczowej, co może przyczynić się do zmniejszenia ilości tłuszczu i cellulitu.

2. Zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny, co może poprawić jędrność i elastyczność skóry.

Tychy

Wskazania do zabiegów Noble Shape

 • Nadmiar tkanki tłuszczowej
 • Leczenie cellulitu
 • Obrzęki limfatyczne
 • Bryczesy
 • Modelowanie tali oraz pośladków
 • Utrata elastyczności skóry
Tychy

Zalety i możliwości Noble Shape

Urządzenie NobleShape zostało wyposażone w osiem głowic, co pozwala na jednoczesne przeprowadzenie zabiegu na dwóch różnych obszarach ciała w trakcie jednej sesji. Na przykład, cztery głowice mogą być użyte do redukcji tkanki tłuszczowej na brzuchu, a pozostałe cztery do modelowania ud (tzw. bryczesy).

Dzięki tej możliwości, podczas jednej wizyty można skupić się na dwóch różnych potrzebach pacjenta, co niewątpliwie przynosi znaczne oszczędności zarówno finansowe, jak i czasowe.

Tychy

Efekty zabiegów Noble Shape

 • Redukcja nadmiernej tkanki tłuszczowej
 • Modelowanie talii i pośladków
 • Redukcja cellulitu
 • Ujędrnienie i zwiększenie napięcia skóry brzucha
 • Likwidacja tzw. pelikanów
 • Wygładzenie i zwiększenie napięcia skóry po liposukcji
Tychy

Zapraszamy do rezerwacji

Potrzebujesz relaksu, naładowania akumulatorów, regeneracji? Poznaj moc dalekowschodnich masaży, które wpływają i na ciało i na umysł.
Tychy