Rybnik
Rybnik

Noble Shape Rybnik

Noble Shape to unikatowe na skalę światową urządzenie do formowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej, posiadające medyczny certyfikat CE. Łączy w sobie trzy innowacyjne technologie: RF, AMP oraz LLL.

Zaprojektowane z myślą o bezpiecznym i nieinwazyjnym kształtowaniu sylwetki, urządzenie to gwarantuje wyjątkową skuteczność.

Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

Zabieg Noble Shape skutecznie redukuje ilość tkanki tłuszczowej, eliminuje cellulit, modeluje talię oraz poprawia elastyczność skóry w obszarach poddanych terapii. Jeśli poszukujesz efektywnej metody poprawy wyglądu swojego ciała, zabieg Noble Shape na pewno sprosta Twoim oczekiwaniom.

Rybnik

Koszt zabiegu

270-300 zł

Rybnik

Czas zabiegu

45 minut

Rybnik

Znieczulenie

Nie

Rybnik

Odstępy

3-4 dni

Rybnik

Obszar

Brzuch, pośladki, uda, łydki, pelikany, bryczesy

Jak działa Noble Shape?

Urządzenie Noble Shape podczas zabiegu łączy jednocześnie trzy uznane technologie: RF, AMP oraz LLL.

Zintegrowanie tych innowacyjnych rozwiązań w jednym urządzeniu stawia Noble Shape na prowadzeniu wśród najlepszych narzędzi medycznych, zapewniając niemal pewne osiągnięcie pożądanych efektów. Długotrwałe doświadczenie producenta w dziedzinie redukcji tkanki tłuszczowej wykazuje, że seria sześciu sesji przy użyciu Noble Shape może skutkować zmniejszeniem obwodu pasa o imponujące 5-20 cm. To osiągnięcie jest szczególnie imponujące, biorąc pod uwagę ograniczoną ilość zabiegów dostępnych.

Technologia RF

Technologia RF (Radiofrekwencja) w urządzeniu Noble Shape reprezentuje nowoczesne podejście do kształtowania sylwetki i poprawy kondycji skóry.

Radiofrekwencja działa poprzez emitowanie energii fal radiowych, które docierają do głębszych warstw skóry, podnosząc jej temperaturę w zakresie od 36 do 43 stopni Celsjusza. Proces ten aktywuje produkcję kolagenu, co przyczynia się do zmniejszenia cellulitu, ujędrnienia skóry oraz redukcji obwodu ciała.

Technologia AMP

Technologia AMP (Aktywna Modulacja Pulsu) w urządzeniu NobleShape bazuje na zastosowaniu pulsacji akustycznych, które wpływają na mięśnie i tkankę tłuszczową.

Zasada działania tej technologii opiera się na emitowaniu fal dźwiękowych o określonej częstotliwości, które przenikają przez skórę i docierają do tkanki mięśniowej oraz tłuszczowej. Te fale akustyczne generują mikrowibracje w tkankach, prowadząc do zwiększenia metabolizmu komórkowego i poprawy krążenia krwi w obszarach poddanych zabiegowi.

Technologia LLL

Technologia LLL (Low Level Laser), stosowana w urządzeniu Noble Shape, bazuje na wykorzystaniu niskopoziomowego promieniowania laserowego, które aktywizuje komórki i wspiera lokalne krążenie krwi.

Stosowanie LLL w Noble Shape może przynieść korzyści takie jak:

  • Wzrost metabolizmu komórkowego w tkance tłuszczowej, co może przyczynić się do redukcji ilości tłuszczu i cellulitu.
  • Zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny, co może poprawić jędrność i elastyczność skóry.

Wskazania do zabiegów Noble Shape

- Nadmiar tkanki tłuszczowej
- Leczenie cellulitu
- Obrzęki limfatyczne
- Bryczesy
- Modelowanie tali oraz pośladków
- Utrata elastyczności skóry

Zalety i możliwości Noble Shape

Urządzenie NobleShape zostało wyposażone w osiem głowic, co pozwala na jednoczesne przeprowadzenie zabiegu na dwóch różnych obszarach ciała w trakcie jednej sesji. Na przykład, cztery głowice mogą być użyte do redukcji tkanki tłuszczowej na brzuchu, a pozostałe cztery do modelowania ud (tzw. bryczesy).

Dzięki tej możliwości, podczas jednej wizyty można skupić się na dwóch różnych potrzebach pacjenta, co niewątpliwie przynosi znaczne oszczędności zarówno finansowe, jak i czasowe.

Efekty zabiegów Noble Shape

- Redukcja nadmiernej tkanki tłuszczowej
- Modelowanie talii i pośladków
- Redukcja cellulitu
- Ujędrnienie i zwiększenie napięcia skóry brzucha
- Likwidacja tzw. pelikanów
- Wygładzenie i zwiększenie napięcia skóry po liposukcji
Rybnik

Zapraszamy do rezerwacji masażu

Potrzebujesz relaksu, naładowania akumulatorów, regeneracji? Poznaj moc dalekowschodnich masaży, które wpływają i na ciało i na umysł.

Rybnik