Rybnik
Rybnik
Skorzystaj z naszej oferty!

Noble Shape Rybnik

Noble Shape to unikatowe na skalę światową urządzenie do formowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej, posiadające medyczny certyfikat CE. Łączy w sobie trzy innowacyjne technologie: RF, AMP oraz LLL.

Zaprojektowane z myślą o bezpiecznym i nieinwazyjnym kształtowaniu sylwetki, urządzenie to gwarantuje wyjątkową skuteczność.

Rybnik
Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

Zabieg Noble Shape efektywnie redukuje tkankę tłuszczową, zmniejsza cellulit, modeluje talię i ujędrnia skórę w obszarach objętych zabiegiem. Jeśli szukasz skutecznego sposobu na polepszenie wyglądu ciała, zabieg Noble Shape z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom.

Rybnik

Koszt zabiegu

270-300 zł

Rybnik

Czas zabiegu

45 minut

Rybnik

Znieczulenie

Nie

Rybnik

Liczba zabiegów

4-6

Rybnik

Odstępy

3-4 dni

Rybnik

Obszar

Brzuch, pośladki, uda, łydki, pelikany, bryczesy

Jak działa Noble Shape

Urządzenie Noble Shape w trakcie zabiegu łączy trzy renomowane technologie: RF, AMP i LLL.

Zintegrowanie tych innowacyjnych rozwiązań w jednym urządzeniu stawia Noble Shape na prowadzeniu wśród najlepszych narzędzi medycznych, zapewniając niemal pewne osiągnięcie pożądanych efektów. Długotrwałe doświadczenie producenta w dziedzinie redukcji tkanki tłuszczowej wykazuje, że seria sześciu sesji przy użyciu Noble Shape może skutkować zmniejszeniem obwodu pasa o imponujące 5-20 cm. To osiągnięcie jest szczególnie imponujące, biorąc pod uwagę ograniczoną ilość zabiegów dostępnych.

Rybnik

Technologia RF

Technologia RF (Radiofrekwencja) w urządzeniu Noble Shape to innowacyjna metoda wykorzystywana do formowania sylwetki oraz poprawy kondycji skóry.

RF działa poprzez przekazywanie energii fal radiowych, która przenika do głębszych warstw skóry, podgrzewając ją do temperatury w zakresie od 36 do 43 stopni Celsjusza. Ten proces podgrzewania stymuluje produkcję kolagenu, co skutkuje redukcją cellulitu, ujędrnieniem skóry oraz zmniejszeniem obwodu ciała.

Technologia AMP

Technologia AMP w urządzeniu NobleShape wykorzystuje pulsacje akustyczne, które wpływają na mięśnie i tkankę tłuszczową.

Zasada działania tej technologii polega na emisji fal dźwiękowych o określonej częstotliwości, które przenikają przez skórę i docierają do tkanki mięśniowej oraz tłuszczowej. Te fale generują mikrowibracje w tkankach, co prowadzi do zwiększenia metabolizmu komórkowego i poprawy krążenia krwi w obszarach poddanych zabiegowi.

Technologia LLL

Technologia LLL (Low Level Laser) w urządzeniu Noble Shape opiera się na wykorzystaniu niskopoziomowego promieniowania laserowego, które stymuluje komórki i poprawia lokalne krążenie krwi.

Zastosowanie technologii LLL w Noble Shape może przynieść następujące efekty:

 1. Poprawa metabolizmu komórkowego w tkance tłuszczowej, co może przyczynić się do zmniejszenia ilości tłuszczu i cellulitu.
 2. Zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny, co może polepszyć jędrność i elastyczność skóry.
Rybnik

Wskazania do zabiegów Noble Shape

 • Nadmiar tkanki tłuszczowej
 • Leczenie cellulitu
 • Obrzęki limfatyczne
 • Bryczesy
 • Modelowanie tali oraz pośladków
 • Utrata elastyczności skóry
Rybnik

Zalety i możliwości Noble Shape

Urządzenie NobleShape jest wyposażone w osiem głowic, co pozwala na jednoczesne przeprowadzenie zabiegu na dwóch różnych obszarach ciała w trakcie jednej sesji. Na przykład, cztery głowice mogą być używane do redukcji tkanki tłuszczowej na brzuchu, a pozostałe cztery do modelowania ud (tzw. bryczesy).

Dzięki tej możliwości, podczas jednej wizyty można skoncentrować się na dwóch różnych potrzebach pacjenta, co przynosi istotne oszczędności zarówno finansowe, jak i czasowe.

Rybnik

Efekty zabiegów Noble Shape

 • Redukcja nadmiernej tkanki tłuszczowej
 • Modelowanie talii i pośladków
 • Redukcja cellulitu
 • Ujędrnienie i zwiększenie napięcia skóry brzucha
 • Likwidacja tzw. pelikanów
 • Wygładzenie i zwiększenie napięcia skóry po liposukcji
Rybnik

Zapraszamy do rezerwacji

Potrzebujesz relaksu, naładowania akumulatorów, regeneracji? Poznaj moc dalekowschodnich masaży, które wpływają i na ciało i na umysł.
Rybnik