Fala uderzeniowa SHOCK WAVE MEDIC PRO
Logo_viviestetic_vector_głowa_gold
Skorzystaj z naszej oferty!

Terapia falą uderzeniową Shock Wave Medic Pro

Terapia falą uderzeniową, często zwaną również akustyczną – piękne i zdrowe ciało. Jeżeli chcesz zredukować cellulit i rozstępy, wygładzić blizny lub zmniejszyć przewlekły ból stawów, rozbić niechcianą tkankę tłuszczową przyśpieszając jej wydalenie, zdecyduj się na Shock Wave Medic Pro. To doskonała alternatywa dla zabiegów chirurgicznych, również pod kątem leczniczym.

Urządzenie Shock Wave Medic Pro posiada niezbędne certyfikaty CE, w tym certyfikat medyczny oraz techniczne badania sprawności z raportem włącznie. Shock Wave Medic Pro wykorzystuje działanie fal akustycznych i potocznie zwanych falą uderzeniową, wytwarzając energię w postaci ciśnienia o bardzo dużej częstotliwości. Jest to całkowicie bezpieczne urządzenie stosowane obecnie przez większość poważniejszych salonów Beauty na całym świecie.

Fala uderzeniowa SHOCK WAVE MEDIC PRO
Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

Jeśli szukasz zabiegu, który pozwoli Ci zmniejszyć widoczne rozstępy, wygładzić blizny lub zniwelować cellulit, skorzystaj z tego wyjątkowego zabiegu. Urządzenie to idealnie również sprawdzi się leczniczo w przypadku występowania dolegliwości bólowych związanych ze stawami. Ponadto, swoim działaniem doskonale pobudza miejscowo układ krwionośny do lepszego funkcjonowania w obrębie miejsca poddanego zabiegowi. Krótko mówiąc pobudza układ żylny pozwalając tym samym na swobodny przepływ krwi w kierunku chorego miejsca, np. w stawie.

Fala uderzeniowa SHOCK WAVE MEDIC PRO

Czas zabiegu

60 minut

Fala uderzeniowa SHOCK WAVE MEDIC PRO

Znieczulenie

Nie

Fala uderzeniowa SHOCK WAVE MEDIC PRO

Liczba zabiegów

4-6

Fala uderzeniowa SHOCK WAVE MEDIC PRO

Odstępy

3-4 dni

Fala uderzeniowa SHOCK WAVE MEDIC PRO

Obszar

Brzuch, uda, pośladki, leczniczo stawy

Fala uderzeniowa SHOCK WAVE MEDIC PRO

1 Jak działa?

Shock Wave Medic Pro wykorzystuje działanie fal akustycznych (potocznie zwanych falą uderzeniową) wytwarzając energię w postaci ciśnienia o bardzo dużej częstotliwości. Technologia (Acoustic Wave Therapy-AWT) przenosząc do wewnątrz tkanek energię, powoduje rozerwanie wszystkich włókien otaczających tkankę tłuszczową w miejscu zabiegu. 

Urządzenie Shock Wave Medic Pro zostało zaprojektowane również do innych celów, m.in. do leczenia męskich problemów urologicznych. Wykorzystywane jest także w ortopedii i rehabilitacji. Pomaga leczyć przewlekły ból, sprawdza się przy takich dolegliwościach jak: “łokieć tenisisty”, ostroga piętowa, “kolano biegacza” (staw kolanowy) czy ścięgno Achillesa. Zabieg z użyciem Shock Wave Medic Pro często jest skuteczniejszy od zabiegu chirurgicznego. Wbrew pozorom to niewielkie urządzenie ma naprawdę imponujące możliwości.

2 Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Zabieg dedykowany jest każdemu, kto chce szybko pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, zlikwidować cellulit obrzękowy (wodny) lub tłuszczowy z dowolnej części ciała.

Shock Wave Medic Pro to idealne rozwiązanie dla osób aktywnych fizycznie oraz sportowców z kontuzjami. Fenomenalnie redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha, ud, kolan czy ramion. Ujędrnia wiotką, mało elastyczną skórę przy okazji pięknie ją wygładzając. Urządzenie to ma również zastosowanie stricte lecznicze przy różnego rodzaju bólach stawów. Zabieg jest bezbolesny. Czasami u osób o wrażliwej skórze może pozostawić lekkie zaczerwienienie lub niewielkie siniaki. Zdarza się to zazwyczaj przy pierwszym zbiegu, ale szybko ustępuje. W celu osiągnięcia najlepszych efektów zabieg należy wykonać w seriach. Sugerujemy również łączyć go z terapiami manualnymi, np. masażem Japońskim Shiatsu lub masażem Balijskim. W przypadku problemów z cellulitem zabieg można połączyć, np. z limfodrenażem. Shock Wave Medic Pro jest również nieodzowną częścią programu zabiegowego kriolipolizy CRYOTECH ponieważ przywraca prawidłowe ukrwienie miejsca poddanego temu zabiegowi.
Fala uderzeniowa SHOCK WAVE MEDIC PRO
Fala uderzeniowa SHOCK WAVE MEDIC PRO

3 Wskazania do zabiegu

 • Bóle stawów, mięśni
 • Pobudzenie cyrkulacji krwi oraz stymulacji metabolizmu
 • Zwalczanie cellulitu
 • Redukcja tkanki tłuszczowej
 • Wygładzanie blizn oraz zmarszczek
 • Modelowanie sylwetki
 • Poprawa jędrności tkanki łącznej
 • Poprawa elastyczności skóry
 • Wygładzenie nierówności po wykonanej liposukcji
 • Redukcja rozstępów m.in. po przebytej ciąży
 • Wygładzenie i napięcie skóry po liposukcji
 • Ułatwienie dalszego, samodzielnego treningu mięśni

4 Efekty widoczne po kilku sesjach

 • Zniwelowanie zaawansowanego oraz zwłókniałego cellulitu i zbitej tkanki tłuszczowej
 • Wymodelowanie kształtu sylwetki
 • Stymulacja mięśni
 • Redukcja obrzęków
 • Drenaż limfatyczny
 • Wyszczuplenie
 • Poprawa jędrności skóry
 • Redukcja tkanki tłuszczowej
Fala uderzeniowa SHOCK WAVE MEDIC PRO
Zobacz jak wygląda zabieg

Prezentacja wideo

Dzięki generowanej fali akustycznej zostaje przyspieszony przepływ płynów w układzie naczyń chłonnych, przyczyniając się do lepszego ukrwienia w miejscu zabiegu. W efekcie krążenie krwi zostaje przyspieszone, a wraz z nim – dostarczanie cennych składników regenerujący np. w chore miejsca. Mechaniczny bodziec wytwarzany przez fale akustyczne przekształca się w aktywność chemiczno-biologiczną. To powoduje rozluźnienie tkanki łącznej, pobudzenie cyrkulacji krwi oraz stymulację metabolizmu.

Najczęściej zadawane pytania

Pytania naszych klientów

Fala uderzeniowa SHOCK WAVE MEDIC PRO Jeśli masz jakieś pytania, przejdź do strony NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ

Znajdujemy się przy ulicy Promiennej 6, w Żorach. Recepcja Strefy Relaksu VIVI Massage znajduje się na II piętrze (na domofonie nr 9). Natomiast recepcja Strefy Piękna na piętrze III (na domofonie nr 34). Dokładny adres mogą Państwo znaleźć w zakładce Kontakt lub u dołu strony.
Cenę każdej usługi prezentujemy w dziale Cennik > Zabiegi, Masaże, Vouchery, Zaproszenia, Karnety.
Tak, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza wizyta, prosimy przybyć minimum 20-25 min. wcześniej, ponieważ konieczne jest zapoznanie się z oświadczeniem udzielenia zgody na wykonanie usługi.
Jeśli nie jest to pierwsza wizyta, prosimy o przybycie 15 minut przed umówioną godziną.
Godziny otwarcia znajdą Państwo w zakładce Kontakt lub u dołu strony. Godziny otwarcia Strefy Relaksu VIVI Massage różnią się od godzin otwarcia Strefy Piękna VIVI Estetic.
Najlepiej przez stronę Moment.pl lub też telefonicznie pod numerem telefonu 500-300-400, wybierając numer wewnętrzny 2 dla strefy Relaksu VIVI Massage lub 3 dla Strefy Piękna VIVI Estetic.
Każdy zabieg i masaż jest szczegółowo opisany na naszej stronie w zakładkach Oferta> Zabiegi, Masaże.
Tak, na wszystkie nasze usługi można zakupić Voucher podarunkowy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.
Tak, jak najbardziej jest możliwość płatności na raty w systemie MediRaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Cennik> Na raty z MediRaty lub kliknąć w link: https://viviestetic.eu/index.php/na-raty/
Honorujemy płatności kartą, gotówką, Blikiem, przelewem, zakupionym wcześniej voucherem lub zaproszeniem.
Tak za usługi można płacić voucherem. Pełną listę pytań i odpowiedzi co do voucherów znajdziecie Państwo w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.
Parking dla naszych gości znajduję się tuż przed budynkiem- za bramą wjazdową. Dodatkowe miejsca parkingowe znajdują się na parkingu sąsiadującym z VIVI Residence.
Recepcja VIVI Estetic jest czynna od godziny 9:00 do 21:00 w dni powszednie od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty od godziny 9:00 do 14:00. Recepcja VIVI Massage czynna jest codziennie od godziny 7:00 do godziny 22:00.
Recepcja VIVI Estetic znajduje się na III piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6 natomiast Recepcja VIVI Massage znajduje się na II piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6.
Ogólny numer telefonu to 500-300-400. Aby połączyć się z recepcją VIVI Massage należy wybrać numer wewnętrzny 2. Jeśli chcecie Państwo połączyć się z recepcją VIVI Estetic należy wybrać numer wewnętrzny 3.
Na wizytę nie trzeba zabierać nic ze sobą. Wszystko, co potrzebne do zabiegu lub masażu nasi klienci dostają na miejscu.
Tak, specjalnie wyznaczone miejsce parkingowe znajduje się w garażu podziemnym, skąd windą można udać się na inne piętra. Prosimy o kontakt przed przybyciem.
Najlepiej ubrać się wygodnie- w sposób, który umożliwi łatwe odsłonięcie obszaru zabiegowego.
Zabieg ten nie jest bolesny, ale u niektórych osób może powodować dyskomfort - jest to kwestia indywidualna.
Nie, zabieg ten nie posiada karnetów ilościowych.
Przed tym zabiegiem nie jest wymagana konsultacja, natomiast w razie wątpliwości można skorzystać z porady Kosmetologa, który dobierze odpowiedni zabieg do potrzeb.
Zabieg ten nie wymaga okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do wykonywania codziennych czynności.
Zabieg dedykowany jest każdemu, kto chce w szybki sposób pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, zlikwidować cellulit obrzękowy (wodny) lub tłuszczowy z dowolnej części ciała. Zabieg ten jest idealnym wsparciem, przy zabiegu Kriolipolizy CryoTech, ponieważ skutecznie rozbija tkankę tłuszczową a przy tym przyspiesza wydalenie skrystalizowango tłuszczu.
W zasięgu pracy głowicy nie powinny znajdować się żadne kolczyki, piercing, metalowe guziki, zamki błyskawiczne, itp. Wszystko to co jest metalowe, powinno zostać zdjęte przed rozpoczęciem zabiegu. Nie należy również spożywać obfitych posiłków na około 1-2 godziny przed przybyciem.
Pojawienie się pierwszych efektów uzależnione jest od indywidualnych czynników. Zazwyczaj jednak różnicę widać już po 2, 3 zabiegu.
Fala uderzeniowa SHOCK WAVE MEDIC PRO

Zapraszamy do rezerwacji masażu

Potrzebujesz relaksu, naładowania akumulatorów, regeneracji? Poznaj moc dalekowschodnich masaży, które wpływają i na ciało i na umysł.
Fala uderzeniowa SHOCK WAVE MEDIC PRO