Fala uderzeniowa SHOCK WAVE MEDIC PRO
Fala uderzeniowa SHOCK WAVE MEDIC PRO

Terapia falą uderzeniową Shock Wave Medic Pro

Terapia falą uderzeniową, często zwaną również akustyczną – piękne i zdrowe ciało. Jeżeli chcesz zredukować cellulit i rozstępy, wygładzić blizny lub zmniejszyć przewlekły ból stawów, rozbić niechcianą tkankę tłuszczową przyśpieszając jej wydalenie, zdecyduj się na Shock Wave Medic Pro. To doskonała alternatywa dla zabiegów chirurgicznych, również pod kątem leczniczym.

Urządzenie Shock Wave Medic Pro posiada niezbędne certyfikaty CE, w tym certyfikat medyczny oraz techniczne badania sprawności z raportem włącznie. Shock Wave Medic Pro wykorzystuje działanie fal akustycznych i potocznie zwanych falą uderzeniową, wytwarzając energię w postaci ciśnienia o bardzo dużej częstotliwości. Jest to całkowicie bezpieczne urządzenie stosowane obecnie przez większość poważniejszych salonów Beauty na całym świecie.

Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

Jeśli szukasz zabiegu, który pozwoli Ci zmniejszyć widoczne rozstępy, wygładzić blizny lub zniwelować cellulit, skorzystaj z tego wyjątkowego zabiegu. Urządzenie to idealnie również sprawdzi się leczniczo w przypadku występowania dolegliwości bólowych związanych ze stawami. Ponadto, swoim działaniem doskonale pobudza miejscowo układ krwionośny do lepszego funkcjonowania w obrębie miejsca poddanego zabiegowi. Krótko mówiąc pobudza układ żylny pozwalając tym samym na swobodny przepływ krwi w kierunku chorego miejsca, np. w stawie.

Fala uderzeniowa SHOCK WAVE MEDIC PRO

Czas zabiegu

60 minut

Fala uderzeniowa SHOCK WAVE MEDIC PRO

Znieczulenie

Nie

Fala uderzeniowa SHOCK WAVE MEDIC PRO

Odstępy

3-4 dni

Fala uderzeniowa SHOCK WAVE MEDIC PRO

Obszar

Brzuch, uda, pośladki, leczniczo stawy

1 Jak działa?

Shock Wave Medic Pro wykorzystuje działanie fal akustycznych (potocznie zwanych falą uderzeniową) wytwarzając energię w postaci ciśnienia o bardzo dużej częstotliwości. Technologia (Acoustic Wave Therapy-AWT) przenosząc do wewnątrz tkanek energię, powoduje rozerwanie wszystkich włókien otaczających tkankę tłuszczową w miejscu zabiegu.  Urządzenie Shock Wave Medic Pro zostało zaprojektowane również do innych celów, m.in. do leczenia męskich problemów urologicznych. Wykorzystywane jest także w ortopedii i rehabilitacji. Pomaga leczyć przewlekły ból, sprawdza się przy takich dolegliwościach jak: “łokieć tenisisty”, ostroga piętowa, “kolano biegacza” (staw kolanowy) czy ścięgno Achillesa. Zabieg z użyciem Shock Wave Medic Pro często jest skuteczniejszy od zabiegu chirurgicznego. Wbrew pozorom to niewielkie urządzenie ma naprawdę imponujące możliwości.

2 Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Zabieg dedykowany jest każdemu, kto chce szybko pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, zlikwidować cellulit obrzękowy (wodny) lub tłuszczowy z dowolnej części ciała. Shock Wave Medic Pro to idealne rozwiązanie dla osób aktywnych fizycznie oraz sportowców z kontuzjami. Fenomenalnie redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha, ud, kolan czy ramion. Ujędrnia wiotką, mało elastyczną skórę przy okazji pięknie ją wygładzając. Urządzenie to ma również zastosowanie stricte lecznicze przy różnego rodzaju bólach stawów. Zabieg jest bezbolesny. Czasami u osób o wrażliwej skórze może pozostawić lekkie zaczerwienienie lub niewielkie siniaki. Zdarza się to zazwyczaj przy pierwszym zbiegu, ale szybko ustępuje. W celu osiągnięcia najlepszych efektów zabieg należy wykonać w seriach. Sugerujemy również łączyć go z terapiami manualnymi, np. masażem Japońskim Shiatsu lub masażem Balijskim. W przypadku problemów z cellulitem zabieg można połączyć, np. z limfodrenażem. Shock Wave Medic Pro jest również nieodzowną częścią programu zabiegowego kriolipolizy CRYOTECH ponieważ przywraca prawidłowe ukrwienie miejsca poddanego temu zabiegowi.

3 Wskazania do zabiegu

Bóle stawów, mięśni
Pobudzenie cyrkulacji krwi oraz stymulacji metabolizmu
Zwalczanie cellulitu
Redukcja tkanki tłuszczowej
Wygładzanie blizn oraz zmarszczek
Modelowanie sylwetki
Poprawa jędrności tkanki łącznej
Poprawa elastyczności skóry
Wygładzenie nierówności po wykonanej liposukcji
Redukcja rozstępów m.in. po przebytej ciąży
Wygładzenie i napięcie skóry po liposukcji Ułatwienie dalszego, samodzielnego treningu mięśni

4 Efekty widoczne po kilku sesjach

- Zniwelowanie zaawansowanego oraz zwłókniałego cellulitu i zbitej tkanki tłuszczowej
- Wymodelowanie kształtu sylwetki
- Stymulacja mięśni
- Redukcja obrzęków
- Drenaż limfatyczny
- Wyszczuplenie
- Poprawa jędrności skóry
- Redukcja tkanki tłuszczowej

Zobacz jak wygląda zabieg

Prezentacja wideo

Dzięki generowanej fali akustycznej zostaje przyspieszony przepływ płynów w układzie naczyń chłonnych, przyczyniając się do lepszego ukrwienia w miejscu zabiegu. W efekcie krążenie krwi zostaje przyspieszone, a wraz z nim – dostarczanie cennych składników regenerujący np. w chore miejsca. Mechaniczny bodziec wytwarzany przez fale akustyczne przekształca się w aktywność chemiczno-biologiczną. To powoduje rozluźnienie tkanki łącznej, pobudzenie cyrkulacji krwi oraz stymulację metabolizmu.

Najczęściej zadawane pytania

Pytania naszych klientów

Fala uderzeniowa SHOCK WAVE MEDIC PRO Jeśli masz jakieś pytania, przejdź do strony NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ

Gdzie znajduje się Strefa Piękna VIVI Estetic oraz Strefa Relaksu VIVI Massage?

Znajdujemy się przy ulicy Promiennej 6, w Żorach. Recepcja Strefy Relaksu VIVI Massage znajduje się na II piętrze (na domofonie nr 9). Natomiast recepcja Strefy Piękna na piętrze III (na domofonie nr 34). Dokładny adres mogą Państwo znaleźć w zakładce Kontakt lub u dołu strony.​

Cenę każdej usługi prezentujemy w dziale Cennik > Zabiegi, Masaże, Vouchery, Zaproszenia, Karnety.

Tak, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza wizyta, prosimy przybyć minimum 20-25 min. wcześniej, ponieważ konieczne jest zapoznanie się z oświadczeniem udzielenia zgody na wykonanie usługi.
Jeśli nie jest to pierwsza wizyta, prosimy o przybycie 15-20 minut przed umówioną godziną.

Godziny otwarcia znajdą Państwo w zakładce Kontakt lub u dołu strony. Godziny otwarcia Strefy Relaksu VIVI Massage różnią się od godzin otwarcia Strefy Piękna VIVI Estetic.

Najlepiej przez stronę booksy.pl lub też telefonicznie pod numerem telefonu 500-300-400, wybierając numer wewnętrzny 2 dla strefy Relaksu VIVI Massage lub 3 dla Strefy Piękna VIVI Estetic.

Każdy zabieg i masaż jest szczegółowo opisany na naszej stronie w zakładkach Oferta> Zabiegi, Masaże.

Tak, na wszystkie nasze usługi można zakupić Voucher podarunkowy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Tak, jak najbardziej jest możliwość płatności na raty w systemie MediRaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Cennik> Na raty z MediRaty.

Honorujemy płatności kartą, gotówką, Blikiem, przelewem, zakupionym wcześniej voucherem lub zaproszeniem.

Tak za usługi można płacić voucherem. Pełną listę pytań i odpowiedzi co do voucherów znajdziecie Państwo w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Parking dla naszych gości znajduję się tuż przed budynkiem – za bramą wjazdową. Dodatkowe miejsca parkingowe znajdują się na parkingu sąsiadującym z VIVI Residence.

Recepcja VIVI Estetic jest czynna od godziny 9:00 do 21:00 w dni powszednie od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty od godziny 9:00 do 14:00. Recepcja VIVI Massage czynna jest codziennie od godziny 7:00 do godziny 22:00.

Recepcja VIVI Estetic znajduje się na III piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6 natomiast Recepcja VIVI Massage znajduje się na II piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6.

Ogólny numer telefonu to 500-300-400. Aby połączyć się z recepcją VIVI Massage należy wybrać numer wewnętrzny 2. Jeśli chcecie Państwo połączyć się z recepcją VIVI Estetic należy wybrać numer wewnętrzny 3.

Nie trzeba zabierać żadnych rzeczy, wystarczy mała dawka dobrego humoru, resztę otrzymają Państwo bezpośrenio w salonie.

Tak, specjalnie wyznaczone miejsce parkingowe znajduje się w garażu podziemnym, skąd windą można udać się na inne piętra. Prosimy o kontakt przed przybyciem.

Niestety nie, zabieg ten nie posiada karnetów ilościowych.

Niestety nie, zabieg ten nie posiada karnetów ilościowych.

Podczas konsultacji kwalifikującej do zabiegu, na podstawie diagnozy skóry, specjalista zarekomenduje odpowiednią pielęgnację domową. Dobór odpowiedniej pielęgnacji odbywa się także u naszych kosmetologów.
Zabieg wypełniania z wykorzystaniem naturalnego wypełniacza autologicznego jest małoinwazyjny i jednocześnie wysoce skuteczny. Warto jednak pamiętać o tym, że aby zapewnić sobie najwyższą jakość i pełne bezpieczeństwo niezwykle istotne jest wybranie doświadczonego specjalisty oraz salonu, która dysponuje odpowiednim zapleczem technicznym. Dzięki temu pacjent będzie miał zapewnioną kompleksową opiekę na każdym etapie, począwszy od przygotowania do zabiegu i konsultacje, przez przeprowadzenie aplikacji, aż po opiekę po zabiegową.

Osocze bogatopłytkowe to substancja, która wykazuje wysoką skuteczność w terapiach z zakresu medycyny. Ze względu na to, że PRP jest w pełni autologiczne i praktycznie nie wykazuje działań niepożądanych, nie wyróżnia się szczególnych przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu. Istnieją pewne ogólne ograniczenia w zakresie wykonania zabiegu z zastosowaniem biopreparatu.

Należą do nich:

• choroby krwi,
• choroby nowotworowa,
• choroby autoimmunologiczne,
• stany zapalne i ropne na skórze,
• przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych,
• karmienie piersią,
• aktywna opryszczka,
• cukrzyca,
• ciąża.

Ze względu na to, że osocze bogatopłytkowe to w 100% naturalny koncentrat pozyskiwany z własnej krwi pacjenta, zabieg jest bezpieczny nawet dla alergików.

Na jakość wykonania zabiegu wypełniania ma wpływ wiele istotnych czynników. Aby uzyskać zadowalający efekt, ważne jest indywidualne przygotowanie. W przypadku stosowania biopreparatu kluczowe jest zachowanie odpowiedniej diety, ponieważ ma ona wpływ na jakość zawartych w osoczu płytek krwi, co może zaważyć na końcowym rezultacie zabiegu. Każdorazowo lspecjalista udzieli indywidualnych zaleceń, jednak w szczególności istotne jest, aby:
• na 2 dni przed zabiegiem należy pić dużo wody,
• dzień przed zabiegiem nie spożywać alkoholu ani innych substancji odwadniających,
• na 3 dni przed zabiegiem nie zażywać NLPZ (niesteroidowych leków przeciwzapalnych np. Ibupromu, Polopiryny, Pyralginy, Ketonalu, Nurofenu, Aspiryny).

W dniu wykonania zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona. Pomimo precyzyjnego wykonania na obszarze zabiegowym mogą wystąpić pojedyncze siniaki, które można przykryć makijażem. Możliwe jest również pojawienie się obrzęku oraz miejscowej tkliwości, która powinna ustąpić po 24-48 godzinach.

Nie ma żadnych przeciwwskazań, aby od razu po zabiegu wrócić do codziennych aktywności. Należy jednak pamiętać o tym, aby miejsca poddane zabiegowi utrzymywać w czystości i chronić przed działaniem czynników atmosferycznych, między innymi silnym mrozem czy nasłonecznieniem. Warto również zrezygnować z wizyty na basenie, zażywania gorących kąpieli, czy bardzo intensywnych treningów.

Fala uderzeniowa SHOCK WAVE MEDIC PRO

Zapraszamy do rezerwacji masażu

Potrzebujesz relaksu, naładowania akumulatorów, regeneracji? Poznaj moc dalekowschodnich masaży, które wpływają i na ciało i na umysł.

Fala uderzeniowa SHOCK WAVE MEDIC PRO