EMS SCULPT
EMS SCULPT

EMS Body Sculpt - redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu

Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz budowanie i rzeźbienie wybranych partii mięśni. Szybki efekt bez skalpela. Jeżeli marzysz o pięknie umięśnionym brzuchu lub brazylijskich pośladkach, ten zabieg jest dla Ciebie.

Zabieg dedykujemy kobietom i mężczyznom – każdemu, kto chce szybko pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej lub zbudować piękne mięśnie w dowolnej części ciała. To idealne rozwiązanie dla osób aktywnych fizycznie, które pomimo regularnych ćwiczeń, nie mogą zbudować i wyrzeźbić mięśni lub zredukować nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

Urządzenia którymi dysponujemy pozwolą Ci zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej, zbudują Twoją masę mięśniową właśnie tam gdzie tego oczekujesz. Jeśli szukasz szybkich efektów, to zabieg ten jest właśnie dla Ciebie.

EMS SCULPT

Koszt zabiegu

200-400 zł

EMS SCULPT

Czas zabiegu

30-90 minut

EMS SCULPT

Znieczulenie

Nie

EMS SCULPT

Odstępy

3-4 dni

EMS SCULPT

Obszar

Brzuch, pośladki, uda, łydki, męskie bicepsy

1 Na czym polega zabieg?

Technologia HI-EMT (High Energy Focused Electromagnetic Wave) to zaawansowana technologia elektromagnetyczna o bardzo wysokiej intensywności. Wywołuje selektywnie maksymalne skurcze mięśni. Zabieg poprawia strukturę mięśni poprzez wykonanie ok. 20 tys. skurczy podczas jednego treningu. Intensywność skurczy wywołanych przez urządzenie EMS Slim Beauty jest wyższa niż intensywność skurczy mięśni podczas treningu na siłowni.

Ekstremalny skurcz mięśni powoduje rozkład dużej ilości tłuszczu. Kwasy tłuszczowe są rozkładane z trójglicerydów i gromadzone w komórkach tłuszczowych. Gdy stężenie kwasów tłuszczowych staje się zbyt wysokie, dochodzi do apoptozy (obumierania) komórek tłuszczowych, które następnie są wydalane w trakcie normalnego procesu metabolicznego w ciągu kilku tygodni. To oznacza, że urządzenie EMS Slim Beauty jednocześnie wzmacnia i zwiększa masę mięśniową oraz redukuje tkankę tłuszczową.

2 Jak wygląda zabieg?

Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami z 2021 r., które posiadają aż 4 głowice. Charakteryzują się również zwiększoną mocą elektromagnetyczną do 13 T. Wyposażone zostały w 4 uchwyty – dwa małe do mniejszych części ciała oraz dwa duże do ćwiczeń w okolicach brzucha lub pośladków (mocowane do ciała przy pomocy specjalnych pasów). Zabieg jest całkowicie bezpieczny, bezbolesny i umożliwia szybką rozbudowę mięśni w dowolnym miejscu na ciele.

Trening przy pomocy EMS Body Sculpt wykonuje się na łóżku w pozycji leżącej – raz na brzuchu a raz na plecach, w zależności oraz rodzaju ćwiczonych partii ciała. Jedna sesja treningowa przy użyciu Beauty Slim trwa standardowo do 30 min. W czasie jednej wizyty, można wykonać maksymalnie 2-3 treningów – ale każdy z nich musi dotyczyć innej partii ciała.

3 Jak przygotować się do zabiegu?

Ubierz się w wygodne rzeczy, które można szybko zdjąć, aby odsłonić wybraną partię ciała w obszarze pracy urządzenia. Z uwagi na higienę, zabieg wykonujemy nie dotykając bezpośrednio skóry głowicami. W przypadku treningu brzucha warto zatem ubrać np. cienką koszulkę, a w przypadku pośladków – cienką bieliznę.

Urządzenie wytwarza dość znaczące pole elektromagnetyczne, dlatego w zasięgu pracy głowicy nie powinny znaleźć się m.in. takie rzeczy jak: kolczyki, piercing, metalowe guziki, zamki błyskawiczne. Wszystko to co jest metalowe, należy zdjąć przed rozpoczęciem zabiegu. Aby leżenie na brzuchu nie sprawiało dyskomfortu, nie spożywaj obfitych posiłków na około 1-2 godzin przed zabiegiem.

4 Efekty już po kilku sesjach

- Redukcja tkanki tłuszczowej
- Wyrzeźbienie i budowa mięśni
- Wzmocnienie mięśni brzucha, talii i pośladków
- Zwiększenie masy mięśniowej w rejonie brzucha z jednoczesną redukcją tłuszczu podskórnego
- Redukcja rozstępów mięśni prostych po porodzie
- Ujędrnienie i uniesienie pośladków
- Ujędrnienie i zwiększenie napięcia skóry brzucha
- Wyszczuplenie talii
- Wygładzenie i zwiększenie napięcia skóry po liposukcji
- Ułatwienie dalszego, samodzielnego treningu mięśni

Zobacz jak wygląda zabieg

Prezentacja wideo

Technologia HI-EMT (High Energy Focused Electromagnetic Wave) to zaawansowana technologia elektromagnetyczna o bardzo wysokiej intensywności. Wywołuje selektywnie maksymalne skurcze mięśni. Zabieg poprawia strukturę mięśni poprzez wykonanie ok. 20 tys. skurczy podczas jednego treningu.

Najczęściej zadawane pytania

Pytania naszych klientów

EMS SCULPT Jeśli masz jakieś pytania, przejdź do strony NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ

Gdzie znajduje się Strefa Piękna VIVI Estetic oraz Strefa Relaksu VIVI Massage?

Tak, przed zabiegiem wymagana jest konsultacja z specjalistą, który kwalifikuje do zabiegu, wyklucza przeciwwskazania, wykonuje pomiar oraz zdjęcia, a także określa obszar zabiegowy.

Cenę każdej usługi prezentujemy w dziale Cennik > Zabiegi, Masaże, Vouchery, Zaproszenia, Karnety.

Tak, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza wizyta, prosimy przybyć minimum 20-25 min. wcześniej, ponieważ konieczne jest zapoznanie się z oświadczeniem udzielenia zgody na wykonanie usługi.
Jeśli nie jest to pierwsza wizyta, prosimy o przybycie 15-20 minut przed umówioną godziną.

Godziny otwarcia znajdą Państwo w zakładce Kontakt lub u dołu strony. Godziny otwarcia Strefy Relaksu VIVI Massage różnią się od godzin otwarcia Strefy Piękna VIVI Estetic.

Najlepiej przez stronę booksy.pl lub też telefonicznie pod numerem telefonu 500-300-400, wybierając numer wewnętrzny 2 dla strefy Relaksu VIVI Massage lub 3 dla Strefy Piękna VIVI Estetic.

Każdy zabieg i masaż jest szczegółowo opisany na naszej stronie w zakładkach Oferta> Zabiegi, Masaże.

Tak, na wszystkie nasze usługi można zakupić Voucher podarunkowy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Tak, jak najbardziej jest możliwość płatności na raty w systemie MediRaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Cennik> Na raty z MediRaty.

Honorujemy płatności kartą, gotówką, Blikiem, przelewem, zakupionym wcześniej voucherem lub zaproszeniem.

Tak za usługi można płacić voucherem. Pełną listę pytań i odpowiedzi co do voucherów znajdziecie Państwo w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Parking dla naszych gości znajduję się tuż przed budynkiem – za bramą wjazdową. Dodatkowe miejsca parkingowe znajdują się na parkingu sąsiadującym z VIVI Residence.

Recepcja VIVI Estetic jest czynna od godziny 9:00 do 21:00 w dni powszednie od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty od godziny 9:00 do 14:00. Recepcja VIVI Massage czynna jest codziennie od godziny 7:00 do godziny 22:00.

Recepcja VIVI Estetic znajduje się na III piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6 natomiast Recepcja VIVI Massage znajduje się na II piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6.

Ogólny numer telefonu to 500-300-400. Aby połączyć się z recepcją VIVI Massage należy wybrać numer wewnętrzny 2. Jeśli chcecie Państwo połączyć się z recepcją VIVI Estetic należy wybrać numer wewnętrzny 3.

Nie trzeba zabierać żadnych rzeczy, wystarczy mała dawka dobrego humoru, resztę otrzymają Państwo bezpośrenio w salonie.

Tak, specjalnie wyznaczone miejsce parkingowe znajduje się w garażu podziemnym, skąd windą można udać się na inne piętra. Prosimy o kontakt przed przybyciem.

Tak, zabieg ten posiada karnety ilościowe.​

Zabieg ten nie jest bolesny, ale jest odczuwalny z uwagi na silne stymulowanie tkanki mięśniowej.​

Przed tym zabiegiem nie jest wymagana konsultacja, natomiast w razie wątpliwości można skorzystać z porady Kosmetologa, który dobierze odpowiedni zabieg do potrzeb.

Zabieg ten nie wymaga okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do wykonywania codziennych czynności.

Zabieg przeznaczony jest dla każdego, kto chce w szybki sposób zbudować lub wzmocnić strukturę mięśni na wybranej partii ciała. ​

Z uwagi na to, iż urządzenie wytwarza dość znaczące pole elektromagnetyczne, w zasięgu pracy głowicy nie powinny znajdować się, żadne kolczyki, piercing, metalowe guziki, zamki błyskawiczne, itp. Wszystko to co jest metalowe, powinno zostać zdjęte przed rozpoczęciem zabiegu. Nie należy również spożywać obfitych posiłków na około 1-2 godziny przed przybyciem.​

Pojawienie się pierwszych efektów uzależnione jest od indywidualnych czynników. Zazwyczaj jednak różnicę widać już po 2, 3 zabiegu.

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ wszystko zależy od wielu czynników, między innymi obecnego stanu problemu, indywidulanych predyspozycji skóry, wcześniejszego sposobu odżywiania się, jak i również przestrzegania zaleceń po zabiegu. Mamy tu na myśli, dalszego dbania o miejsce poddane zabiegowi zgodnie z zaleceniami kosmetologa. Dlatego zanim dokonają Państwo wyboru typu zabiegu, warto skonsultować zabieg z kosmetologiem, zaplanować całą terapię, dobierając najbardziej skuteczne dostępne metody. ​

Przeciwwskazaniami do zabiegu są: ciąża i laktacja,choroba nowotworowa, metalowe implanty w okolicy zabiegowej, rozrusznik serca, wkładka domaciczna (miedziana spirala) oraz niewydolność płuc i serca.

Przy rzetelnym wykluczeniu przeciwwskazań przed przystąpieniem do zabiegu w zasadzie nie ma ryzyka wystąpienia powikłań.

EMS SCULPT

Zapraszamy do rezerwacji masażu

Potrzebujesz relaksu, naładowania akumulatorów, regeneracji? Poznaj moc dalekowschodnich masaży, które wpływają i na ciało i na umysł.

EMS SCULPT