Tajski masaż olejkami dla seniora
Tajski masaż olejkami dla seniora

Tajski masaż olejkami dla seniorów

Odprężający masaż całego ciała, który łagodzi dolegliwości charakterystyczne u osób w zaawansowanym wieku. 

Masaż Tajski dla seniorów - rekomendowany dla osób w zaawansowanym wieku tzw. seniorów. Jest to masaż całego ciała z olejkami aromatycznymi, skoncentrowany szczególnie na wyeliminowaniu lub zmniejszeniu dolegliwości związanych z sztywnością mięśni, eliminacją bólów stawów, wzmocnieniu kończyn oraz poprawie przepływu krążenia limfy w całym ciele. 

Masaż dla seniorów z pewnością należy on do grupy relaksujących, odprężających, masaży delikatnych, bez żadnych elementów rozciągania, tzw. stretchingu ( wykręcania, naciągania czy też rozciągania) Wykonywany jest zawsze w pozycji leżącej, na identycznym łóżku do masażu co pozostałe z oferty np. balijski czy lomi lomi. 

Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

Masaż tajski olejkami dla seniorów – odprężający masaż całego ciała, który łagodzi dolegliwości charakterystyczne u osób w zaawansowanym wieku. 

Tajski masaż olejkami dla seniora

Koszt masażu

160,00 - 190,00 zł

Tajski masaż olejkami dla seniora

Czas masażu

60-90 minut

Tajski masaż olejkami dla seniora

Obszar

Całe ciało

1 Jak przebiega masaż tajski masaż dla seniora?

Przed każdym masażem chcemy ustalić w ankiecie, czy osoba korzystająca z masażu nie posiada żadnych przeciwskazań do jego wykonania np. przebytych kontuzji, urazów lub złamań. Bardzo ważnym elementem masażu dla seniora, jest odpowiednie dostosowanie siły nacisku, dlatego bardzo prosimy o rzetelne wypełnienie karty informacyjnej, aby pobyt w naszym salonie masażu stał się niezapomnianą chwilą relaksu. Dzięki przekazanej informacji masażystka wykona zabieg tak, aby odpowiednio dopasować nacisk, skupić się na miejscach szczególnie istotnych a przy tym sam masaż przyniósł oczekiwane efekty. 

Uwaga: Osoba masowana ubrana będzie w bieliznę jednorazową. Jeśli z jakiś przyczyn nie chcesz lub nie możesz założyć bielizny jednorazowej, masaż ten można wykonać nieco inną techniką, bez olejków eterycznych w specjalnym luźnym ubraniu tajskim. Jednak o wyborze tej formy, należy poinformować obsługę naszego salonu oraz wpisać to w karcie informacyjnej tzw. ankiecie.

Po wykonanym masażu potrzebny jest czas na wyciszenie, najlepiej w jednym z naszych apartamentów VIVI Residence, przy gorącej imbirowej herbatce.

2 Dla kogo masaż?

Zdecydowanie jest to masaż dla osób w wieku zaawansowanym powyżej 60 lat, które wchodzą małymi krokami w wiek emerytalny, w wykonujące już mało intensywną pracę, których organizm jest pozbawiony energii oraz dla tych, którzy odczuwają tzw. „wieczne” zmęczenie z objawami wskazanymi poniżej. 

Ta forma masażu rekomendowana jest dla osób zmagających się z:
- reumatyzmem,
- artretyzmem,
- problemami z pamięcią i koncentracją,
- innymi problemami charakterystycznymi dla seniorów.

Tajski masaż dla seniorów pomaga: zlikwidować sztywność mięśni oraz stawów, poprawić krążenie krwi w organizmie, uelastycznić ścięgna, usunąć bóle ciała, w tym spowodowane reumatyzmem, zregenerować organizm po przebytej chorobie. Masaż tajski z olejkami dla seniorów, wykonywany jest w naszym salonie przez dyplomowane masażystki z wysp Bali. 

Zobacz jak wygląda zabieg

Prezentacja wideo

Zmniejszający uczucie napięcia, kojący masaż z wykorzystaniem relaksujących olejków. Balijski masaż olejkami jest jednym z najstarszych masaży – czerpie z wpływów medycyny chińskiej oraz indonezyjskiej. Łączy różnorodne azjatyckie techniki charakterystyczne dla tradycyjnego indonezyjskiego masażu relaksacyjnego, chińskiej akupresury, ayurwedy, refleksoterapii z elementami aromaterapii.

Najczęściej zadawane pytania

Pytania naszych klientów

Gdzie znajduje się Strefa Piękna VIVI Estetic oraz Strefa Relaksu VIVI Massage?

Znajdujemy się przy ulicy Promiennej 6, w Żorach. Recepcja Strefy Relaksu VIVI Massage znajduje się na II piętrze (na domofonie nr 9). Natomiast recepcja Strefy Piękna na piętrze III (na domofonie nr 34). Dokładny adres mogą Państwo znaleźć w zakładce Kontakt lub u dołu strony.​

Cenę każdej usługi prezentujemy w dziale Cennik > Zabiegi, Masaże, Vouchery, Zaproszenia, Karnety.

Tak, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza wizyta, prosimy przybyć minimum 20-25 min. wcześniej, ponieważ konieczne jest zapoznanie się z oświadczeniem udzielenia zgody na wykonanie usługi.
Jeśli nie jest to pierwsza wizyta, prosimy o przybycie 15-20 minut przed umówioną godziną.

Godziny otwarcia znajdą Państwo w zakładce Kontakt lub u dołu strony. Godziny otwarcia Strefy Relaksu VIVI Massage różnią się od godzin otwarcia Strefy Piękna VIVI Estetic.

Najlepiej przez stronę booksy.pl lub też telefonicznie pod numerem telefonu 500-300-400, wybierając numer wewnętrzny 2 dla strefy Relaksu VIVI Massage lub 3 dla Strefy Piękna VIVI Estetic.

Każdy zabieg i masaż jest szczegółowo opisany na naszej stronie w zakładkach Oferta> Zabiegi, Masaże.

Tak, na wszystkie nasze usługi można zakupić Voucher podarunkowy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Tak, jak najbardziej jest możliwość płatności na raty w systemie MediRaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Cennik> Na raty z MediRaty.

Honorujemy płatności kartą, gotówką, Blikiem, przelewem, zakupionym wcześniej voucherem lub zaproszeniem.

Tak za usługi można płacić voucherem. Pełną listę pytań i odpowiedzi co do voucherów znajdziecie Państwo w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Parking dla naszych gości znajduję się tuż przed budynkiem – za bramą wjazdową. Dodatkowe miejsca parkingowe znajdują się na parkingu sąsiadującym z VIVI Residence.

Recepcja VIVI Estetic jest czynna od godziny 9:00 do 21:00 w dni powszednie od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty od godziny 9:00 do 14:00. Recepcja VIVI Massage czynna jest codziennie od godziny 7:00 do godziny 22:00.

Recepcja VIVI Estetic znajduje się na III piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6 natomiast Recepcja VIVI Massage znajduje się na II piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6.

Ogólny numer telefonu to 500-300-400. Aby połączyć się z recepcją VIVI Massage należy wybrać numer wewnętrzny 2. Jeśli chcecie Państwo połączyć się z recepcją VIVI Estetic należy wybrać numer wewnętrzny 3.

Nie trzeba zabierać żadnych rzeczy, wystarczy mała dawka dobrego humoru, resztę otrzymają Państwo bezpośrenio w salonie.

Tak, specjalnie wyznaczone miejsce parkingowe znajduje się w garażu podziemnym, skąd windą można udać się na inne piętra. Prosimy o kontakt przed przybyciem.

Najlepiej ubrać się wygodnie – w sposób, który umożliwi łatwe odsłonięcie obszaru zabiegowego.​

Podczas masaży wykorzystujemy olejki, świece do masażu firmy KANU. W przypadku masażu Kobido Tape, używamy kosmetyków marki CV Primary Essence.​

Tajski masaż olejkami dla seniora

Zapraszamy do rezerwacji masażu

Potrzebujesz relaksu, naładowania akumulatorów, regeneracji? Poznaj moc dalekowschodnich masaży, które wpływają i na ciało i na umysł.

Tajski masaż olejkami dla seniora