Tajski masaż olejkami dla seniora
Tajski masaż olejkami dla seniora
Skorzystaj z naszej oferty!

Tajski masaż olejkami dla seniorów

Odprężający masaż całego ciała, który łagodzi dolegliwości charakterystyczne u osób w zaawansowanym wieku. 

Masaż Tajski dla seniorów – rekomendowany dla osób w zaawansowanym wieku tzw. seniorów. Jest to masaż całego ciała z olejkami aromatycznymi, skoncentrowany szczególnie na wyeliminowaniu lub zmniejszeniu dolegliwości związanych z sztywnością mięśni, eliminacją bólów stawów, wzmocnieniu kończyn oraz poprawie przepływu krążenia limfy w całym ciele. 

Masaż dla seniorów z pewnością należy on do grupy relaksujących, odprężających, masaży delikatnych, bez żadnych elementów rozciągania, tzw. stretchingu ( wykręcania, naciągania czy też rozciągania) Wykonywany jest zawsze w pozycji leżącej, na identycznym łóżku do masażu co pozostałe z oferty np. balijski czy lomi lomi. 

Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

Masaż tajski olejkami dla seniorów – odprężający masaż całego ciała, który łagodzi dolegliwości charakterystyczne u osób w zaawansowanym wieku. 

Tajski masaż olejkami dla seniora

Koszt masażu

160,00 - 190,00 zł

Tajski masaż olejkami dla seniora

Czas masażu

60-90 minut

Tajski masaż olejkami dla seniora

Obszar

Całe ciało

1 Jak przebiega masaż tajski masaż dla seniora?

Przed każdym masażem chcemy ustalić w ankiecie, czy osoba korzystająca z masażu nie posiada żadnych przeciwskazań do jego wykonania np. przebytych kontuzji, urazów lub złamań. Bardzo ważnym elementem masażu dla seniora, jest odpowiednie dostosowanie siły nacisku, dlatego bardzo prosimy o rzetelne wypełnienie karty informacyjnej, aby pobyt w naszym salonie masażu stał się niezapomnianą chwilą relaksu. Dzięki przekazanej informacji masażystka wykona zabieg tak, aby odpowiednio dopasować nacisk, skupić się na miejscach szczególnie istotnych a przy tym sam masaż przyniósł oczekiwane efekty. 

Uwaga: Osoba masowana ubrana będzie w bieliznę jednorazową. Jeśli z jakiś przyczyn nie chcesz lub nie możesz założyć bielizny jednorazowej, masaż ten można wykonać nieco inną techniką, bez olejków eterycznych w specjalnym luźnym ubraniu tajskim. Jednak o wyborze tej formy, należy poinformować obsługę naszego salonu oraz wpisać to w karcie informacyjnej tzw. ankiecie.

Po wykonanym masażu potrzebny jest czas na wyciszenie, najlepiej w jednym z naszych apartamentów VIVI Residence, przy gorącej imbirowej herbatce.

2 Dla kogo masaż?

Zdecydowanie jest to masaż dla osób w wieku zaawansowanym powyżej 60 lat, które wchodzą małymi krokami w wiek emerytalny, w wykonujące już mało intensywną pracę, których organizm jest pozbawiony energii oraz dla tych, którzy odczuwają tzw. „wieczne” zmęczenie z objawami wskazanymi poniżej. 

Ta forma masażu rekomendowana jest dla osób zmagających się z:

reumatyzmem,
artretyzmem,
problemami z pamięcią i koncentracją,
innymi problemami charakterystycznymi dla seniorów.

Tajski masaż dla seniorów pomaga:

zlikwidować sztywność mięśni oraz stawów,
poprawić krążenie krwi w organizmie,
uelastycznić ścięgna,
usunąć bóle ciała, w tym spowodowane reumatyzmem,
zregenerować organizm po przebytej chorobie.

Masaż tajski z olejkami dla seniorów, wykonywany jest w naszym salonie przez dyplomowane masażystki z wysp Bali. 
Zobacz jak wygląda zabieg

Prezentacja wideo

Zmniejszający uczucie napięcia, kojący masaż z wykorzystaniem relaksujących olejków. Balijski masaż olejkami jest jednym z najstarszych masaży – czerpie z wpływów medycyny chińskiej oraz indonezyjskiej. Łączy różnorodne azjatyckie techniki charakterystyczne dla tradycyjnego indonezyjskiego masażu relaksacyjnego, chińskiej akupresury, ayurwedy, refleksoterapii z elementami aromaterapii.
Najczęściej zadawane pytania

Pytania naszych klientów

Znajdujemy się przy ulicy Promiennej 6, w Żorach. Recepcja Strefy Relaksu VIVI Massage znajduje się na II piętrze (na domofonie nr 9). Natomiast Recepcja Strefy Piękna znajduje się na piętrze III (na domofonie nr 34). Dokładny adres mogą Państwo znaleźć w zakładce Kontakt lub w stopce na dole strony.

Cenę każdej usługi prezentujemy w dziale Cennik > Zabiegi, Masaże, Vouchery, Zaproszenia, Karnety.

Tak, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza wizyta, prosimy przybyć minimum 20-25 min. wcześniej, ponieważ konieczne jest zapoznanie się z oświadczeniem udzielenia zgody na wykonanie usługi.
Jeśli nie jest to już pierwsza wizyta, bardzo prosimy o przybycie min 15 minut przed umówioną godziną masażu.

Godziny otwarcia Strefy Relaksu VIVI Massage różnią się od godzin otwarcia Strefy Piękna VIVI Estetic. Godziny otwarcia znajdą Państwo w zakładce Kontakt lub w stopce na dole strony.

Najlepiej przez stronę Moment.pl lub też telefonicznie pod numerem telefonu 500-300-400, wybierając numer wewnętrzny 2 dla strefy Relaksu VIVI Massage lub 3 dla Strefy Piękna VIVI Estetic.

Każdy zabieg i masaż jest szczegółowo opisany na naszej stronie w zakładkach Oferta> Zabiegi, Masaże.

Tak, na wszystkie nasze usługi można zakupić Voucher podarunkowy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Bony> Vouchery/Zaproszenia/Karnety ilościowe.

Tak, jak najbardziej jest możliwość płatności na raty w systemie MediRaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Oferta> Na raty z MediRaty. Usługa Pay Plus, umożliwia odroczenie płatności nawet do 30 dni za dowolną płatność zupełnie za darmo. Wystarczy dowód, smartfon i 5 min wolnego czasu, reszta zajmujemy się już na miejscu.

Honorujemy płatności kartą, gotówką, Blikiem, przelewem, zakupionym wcześniej voucherem lub zaproszeniem a nawet karnetem ilościowym.

Tak za usługi można płacić voucherem. Pełną listę pytań i odpowiedzi na temat voucherów, zaproszeń, karnetów znajdziecie Państwo w zakładce Bony> Vouchery/Zaproszenia/Karnety na dole strony.

Parking dla naszych gości znajduję się tuż przed budynkiem za bramą wjazdową. Często jest jednak zajęty, więc warto zaparkować gdzieś na wolnym miejscu poza obiektem

Recepcja VIVI Massage czynna jest codziennie od godziny 7:00 do godziny 22:00.

Recepcja VIVI Estetic jest czynna od godziny 9:00 do 21:00 w dni powszednie od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty od godziny 9:00 do 14:00.

Recepcja VIVI Massage znajduje się na II piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6. Recepcja VIVI Estetic znajduje się na III piętrze.

Ogólny numer telefonu to 500-300-400.
Aby połączyć się z recepcją VIVI Massage należy wybrać numer wewnętrzny 2.

Jeśli chcecie Państwo połączyć się z recepcją VIVI Estetic należy wybrać numer wewnętrzny 3.

Nie trzeba nic zabierać, oczywiście poza dużą dawką pozytywnej energii i odrobiną humoru. Resztą się już zajmiemy.

Tak, specjalnie wyznaczone miejsce parkingowe znajduje się w garażu podziemnym, skąd windą można udać się na inne piętra. Prosimy o kontakt przed przybyciem.

Najlepiej ubrać się wygodnie- w sposób, który umożliwi łatwe odsłonięcie obszaru zabiegowego.

Podczas masaży wykorzystujemy olejki, świece do masażu firmy KANU. W przypadku masażu Kobido Tape, używamy kosmetyków marki CV Primary Essence.

Tajski masaż olejkami dla seniora

Zapraszamy do rezerwacji masażu

Potrzebujesz relaksu, naładowania akumulatorów, regeneracji? Poznaj moc dalekowschodnich masaży, które wpływają i na ciało i na umysł.
Tajski masaż olejkami dla seniora