Jakie zabiegi robią gwiazdy?
Jakie zabiegi robią gwiazdy?

Jakie zabiegi robią gwiazdy?

Jakie zabiegi robią gwiazdy?

Spis treści

Gwiazdy korzystają z licznych zabiegów, mających na celu poprawę zdrowia i wyglądu skóry. Do najchętniej wybieranych przez gwiazdy zabiegów należą te z zakresu medycyny estetycznej.

Toksyna botulinowa – sposób na wyraźne odmłodzenie

Gwiazdy bardzo często sięgają po zabieg oparty na działaniu toksyny botulinowej – nazywany potocznie “botoxem”. Dzięki zablokowaniu przewodnictwa nerwowego w mięśniach oraz ich osłabiania – zmarszczki stają się mniej widoczne, a cera wyraźnie odmłodzona. Botox najczęściej obejmuje takie partie twarzy jak czoło, okolica oczu i ust.

Jakie zabiegi robią gwiazdy?

Fibryna bogatopłytkowa – regeneracja i odnowa skóry

Innym, chętnie wybieranym przez gwiazdy zabiegiem, jest fibryna bogatopłytkowa – skoncentrowana z krwi pacjenta. Dzięki pozyskiwaniu wykorzystywanej podczas zabiegu substancji z krwi – osoba decydująca się na zabieg, nie musi obawiać się odrzucenia jej przez ciało czy reakcji alergicznej. Terapia z zastosowaniem fibryny bogatopłytkowej nie tylko odżywia cerę, ale również niweluje widoczność zmarszczek.

Nici liftingujące PLLA Screw – metoda redukcji zmarszczek

To naturalne, że gwiazdy – występujące często w filmach, serialach oraz reklamach telewizyjnych – przywiązują dużą wagę do tego, aby ich cera była gładka, nawilżona, nieskazitelna. Część celebrytów regularne decyduje się na zabieg z użyciem nici liftingujących PLLA Screw – które nie tylko fantastycznie rewitalizują skórę oraz spłycają zmarszczki, ale także pozostawiają długotrwały efekt. Trwałość efektów wynosi zwykle około 1,5 roku – a samo w sobie działanie nici ma na celu stymulowanie organizmu do produkcji nowych włókien kolagenowych.

Dowiedz się jakie zabiegi kosmetyczne są najbardziej popularne.