Zabiegi na brzuch po CC
Zabiegi na brzuch po CC

Zabiegi na brzuch po CC

Zabiegi na brzuch po CC

Spis treści

Zabiegi na brzuch CC to ważny element powrotu do całkowitej formy po cięciu cesarskim, pozwalające na poprawę wyglądu tej partii ciała oraz wzmocnienie pewności siebie. Zabiegi na brzuch po CC sprawdzą się wszystkim tym z nas, które chcą ujędrnić i napiąć skórę w tym miejscu – dla najlepszego efektu zaleca się wykupienie całej serii poszczególnych zabiegów. Jeśli skupić się jedynie na wyglądzie samej skóry i powstałej w skutek nacięcia bliźnie, warto wykonać serie zabiegów z wykorzystaniem RF Frakcyjnego lub oryginalnego urządzenia do mezoterapii mikroigłowej Dermapen 4.0, bowiem oba z nich pozwalają na przebudowę struktury skóry, regenerację i jej ponowną odbudowę. Jednak decyzję o wyborze odpowiedniej techniki, powinien podjąć specjalista medycyny estetycznej, który będzie zajmował się konkretnym przypadkiem.

Zabiegi na brzuch po CC – które wybrać?

Zabiegi mające na celu ujędrnienie skóry – między innymi w obszarze brzucha, po CC – to między innymi:

  • Rf Frakcyjny
  • Dermapen 4.0    
  • fala radiowa
  • NobleShape
  • kriolipoliza
  • presoterapia
  • fala uderzeniowa

W zależności od potrzeb – możemy zdecydować się na zabiegi wygładzające blizny, rozbicie niechcianej tkanki tłuszczowej, niwelujące cellulit czy te, które odnawiają włókna kolagenowe, poprawiając tym samym napięcie skóry.

Zabiegi na brzuch po CC – dla kogo?

Naturalnie oferta zabiegów na brzuch po CC dedykowana jest kobietom po cesarskim cięciu, które chcą zadbać o swoje ciało – ze szczególnym uwzględnieniem obszarów brzucha. Niektóre panie po przejściu CC czują się ze sobą niekomfortowo, co przekłada się na obniżenie samooceny czy spadek nastroju. Na szczęście – przy pomocy nowoczesnej medycyny estetycznej oraz zabiegów kosmetycznych, z łatwością można poprawić wygląd brzucha po ciąży! Dodatkowo – oprócz zabiegów – warto stosować konkretne ćwiczenia, pozwalające na wzmocnienie mięśni brzucha po CC.