Masaż baby dla dzieci powyżej 5 lat
Masaż baby dla dzieci powyżej 5 lat

Masaż baby dla dzieci powyżej 5 lat

Delikatny masaż dla maluszków i dzieci, który łagodzi napięcie, uspokaja i wycisza.

Masaż baby jest starożytną techniką masażu niemowląt i dzieci. Znany jest również pod nazwą „masażu Shantala”. Masaż ten dedykowany jest niemowlętom i z tą myślą został wprowadzony na europejski grunt przez znanego położnika o nazwisku Leboyer. Obecnie często stosowany jest również u dzieci starszych, nawet do 10. roku życia, które borykają się z problemami na poziomie emocji. Masaż w głównej mierze polega na wykonywaniu delikatnych ruchów, którym towarzyszą przyjemne bodźce dźwiękowe. Masaż ten potocznie nazywany jest także „Dotykiem Miłości”.

Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

Delikatny masaż dla maluszków i dzieci, który łagodzi napięcie, uspokaja i wycisza.

Masaż baby dla dzieci powyżej 5 lat

Koszt masażu

170,00 - 210,00 zł

Masaż baby dla dzieci powyżej 5 lat

Czas masażu

60-90 minut

Masaż baby dla dzieci powyżej 5 lat

Obszar

Całe ciało

1 Jak wygląda masaż baby powyżej 5 lat?

Przed każdym masażem rozmawiamy z rodzicem, aby uzyskać szerszą wiedzę na temat zachowań dziecka. Przekazane informacje pomogą masażystce zwrócić szczególną uwagę na zagadnienia opisane przez rodzica (o ile takie istotne zagadnienia występują). Choć rozmowa koncentruje się głównie na potrzebach malucha, to równie ważne są dla nas oczekiwania jego rodzica. I dziecko i rodzic muszą wyjść z naszego salonu wyjątkowo zadowoleni.

Masaż dziecka odbywa się pod okiem rodzica, w szczególnych sytuacjach, jeśli dziecko nie wymaga trzymania za rękę, pocieszania, uspakajania, rodzic może się zrelaksować tuż obok w pomieszczeniu popijając ciepłą i smaczną herbatkę. Jednak z reguły jest tak, że rodzić również poddaje się swojej przyjemności z inną masażystką, na sąsiadującym łóżku obserwując swoją pociechę.

Po przygotowaniu, masażystka rozpoczyna masaż, masując delikatnie brzuszek dziecka, następnie ramionka, dłonie, po czym wraca ponownie na brzuszek. Kolejno masowane są nóżki dziecka, plecki, a na końcu twarzyczka. Do masażu używane są tylko i wyłącznie certyfikowane olejki znanej rodzicowi marki.

2 Jak działa masaż Shantala?

W przypadku dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym masaż Shantala jest dobrym sposobem na łagodzenie nadpobudliwości, ale także zmniejszanie stopnia agresji. Ponadto dzieci, które są regularnie masowane, lepiej się uczą i lepiej funkcjonują w społeczeństwie. Warto zatem zadbać o nasze dzieciaki, zwłaszcza że masowanie ich nie zajmuje tak wiele czasu jak w przypadku dorosłych. Powód jest prosty: ruchliwe dzieciaki (co w ich wieku jest jak najbardziej naturalne) zbyt długo nie wytrzymają leżenia w jednej pozycji. Reasumując, jest to masaż dla każdego dziecka, od tego malutkiego do tych w wieku przedszkolnym oraz szkolnym włącznie.

Zapraszamy rodziców z dziećmi do naszego salonu masażu VIVI Residence.

Masaż dostępny wyłącznie dla gości hotelowych.

3 Przeciwskazania

Przeciwwskazania u dzieci:
• dysplazja
• choroba nowotworowa
• epilepsja
• zakrzepica
• problemy limfatyczne
• infekcja
• czas po szczepieniu krótszy niż około 3-4 dni
• odmienne zachowanie dziecka, złe samopoczucie, którego przyczyny nie znamy
• czas od posiłku krótszy niż jedna godzina
• wysypka na skórze
• zranienie
• atopowe zapalenie skóry

Zobacz jak wygląda zabieg

Prezentacja wideo

Masaż baby jest starożytną techniką masażu niemowląt i dzieci. Znany jest również pod nazwą „masażu Shantala”. Masaż ten dedykowany jest niemowlętom i z tą myślą został wprowadzony na europejski grunt przez znanego położnika o nazwisku Leboyer. Obecnie często stosowany jest również u dzieci starszych, nawet do 10. roku życia, które borykają się z problemami na poziomie emocji.

Najczęściej zadawane pytania

Pytania naszych klientów

Gdzie znajduje się Strefa Piękna VIVI Estetic oraz Strefa Relaksu VIVI Massage?

Znajdujemy się przy ulicy Promiennej 6, w Żorach. Recepcja Strefy Relaksu VIVI Massage znajduje się na II piętrze (na domofonie nr 9). Natomiast recepcja Strefy Piękna na piętrze III (na domofonie nr 34). Dokładny adres mogą Państwo znaleźć w zakładce Kontakt lub u dołu strony.​

Cenę każdej usługi prezentujemy w dziale Cennik > Zabiegi, Masaże, Vouchery, Zaproszenia, Karnety.

Tak, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza wizyta, prosimy przybyć minimum 20-25 min. wcześniej, ponieważ konieczne jest zapoznanie się z oświadczeniem udzielenia zgody na wykonanie usługi.
Jeśli nie jest to pierwsza wizyta, prosimy o przybycie 15-20 minut przed umówioną godziną.

Godziny otwarcia znajdą Państwo w zakładce Kontakt lub u dołu strony. Godziny otwarcia Strefy Relaksu VIVI Massage różnią się od godzin otwarcia Strefy Piękna VIVI Estetic.

Najlepiej przez stronę booksy.pl lub też telefonicznie pod numerem telefonu 500-300-400, wybierając numer wewnętrzny 2 dla strefy Relaksu VIVI Massage lub 3 dla Strefy Piękna VIVI Estetic.

Każdy zabieg i masaż jest szczegółowo opisany na naszej stronie w zakładkach Oferta> Zabiegi, Masaże.

Tak, na wszystkie nasze usługi można zakupić Voucher podarunkowy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Tak, jak najbardziej jest możliwość płatności na raty w systemie MediRaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Cennik> Na raty z MediRaty.

Honorujemy płatności kartą, gotówką, Blikiem, przelewem, zakupionym wcześniej voucherem lub zaproszeniem.

Tak za usługi można płacić voucherem. Pełną listę pytań i odpowiedzi co do voucherów znajdziecie Państwo w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Parking dla naszych gości znajduję się tuż przed budynkiem – za bramą wjazdową. Dodatkowe miejsca parkingowe znajdują się na parkingu sąsiadującym z VIVI Residence.

Recepcja VIVI Estetic jest czynna od godziny 9:00 do 21:00 w dni powszednie od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty od godziny 9:00 do 14:00. Recepcja VIVI Massage czynna jest codziennie od godziny 7:00 do godziny 22:00.

Recepcja VIVI Estetic znajduje się na III piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6 natomiast Recepcja VIVI Massage znajduje się na II piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6.

Ogólny numer telefonu to 500-300-400. Aby połączyć się z recepcją VIVI Massage należy wybrać numer wewnętrzny 2. Jeśli chcecie Państwo połączyć się z recepcją VIVI Estetic należy wybrać numer wewnętrzny 3.

Nie trzeba zabierać żadnych rzeczy, wystarczy mała dawka dobrego humoru, resztę otrzymają Państwo bezpośrenio w salonie.

Tak, specjalnie wyznaczone miejsce parkingowe znajduje się w garażu podziemnym, skąd windą można udać się na inne piętra. Prosimy o kontakt przed przybyciem.

Najlepiej ubrać się wygodnie – w sposób, który umożliwi łatwe odsłonięcie obszaru zabiegowego.​

Podczas masaży wykorzystujemy olejki, świece do masażu firmy KANU. W przypadku masażu Kobido Tape, używamy kosmetyków marki CV Primary Essence.​

Masaż baby dla dzieci powyżej 5 lat

Zapraszamy do rezerwacji masażu

Potrzebujesz relaksu, naładowania akumulatorów, regeneracji? Poznaj moc dalekowschodnich masaży, które wpływają i na ciało i na umysł.

Masaż baby dla dzieci powyżej 5 lat