Masaż Kobido Tape
Masaż Kobido Tape
Skorzystaj z naszej oferty!

Masaż Kobido Tape

Masaż Kobido – to japońska starożytna technika, będąca połączeniem tradycyjnego masażu ze wschodniej Azji, opartego na podejściu medycznym oraz techniki wywodzącej się z Anma, czyli tradycyjnego masażu japońskiego, rozwijanego w Japonii przez ostatnie 500 lat Popularność masażu Kobido w krajach zachodnich w ostatnich latach stale rośnie, ze względu na skuteczność, a przy tym nieinwazyjność i naturalność.

Czy jest masaż dedykowany jedynie kobietom? Absolutnie nie, wbrew pozorom z tego masażu korzystają również mężczyźni, zwłaszcza Ci dla których atrakcyjny wygląd ma znaczenie. Kompletna sesja masażu trwa 90 min.

Masaż Kobido Tape
Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

Masaż japoński wykonywany jest w naszym salonie przez dyplomowaną masażystkę z wysp Bali. Zdecydowanie jest to masaż dla osób, które w szybki sposób chą poprawić wygląd swój twarzy a przy tym chcą dobrze zrelaksować swoje ciało. Masaż dedykowany jest zarówno kobietom jak i mężczyznom. 

Masaż Kobido Tape

Koszt masażu

280,00 - 320,00 zł

Masaż Kobido Tape

Czas masażu

90 minut

Masaż Kobido Tape

Obszar

Twarz, szyja i dekolt

Masaż Kobido Tape

1 Kobido Tape – na czym polega?

Masaż Kobido Tape – polega na intensywnej oraz złożonej manualnie technice masażu twarzy, działając na najbardziej głębokiej warstwie skóry, tkanki podskórnej, powięzi oraz mięśni twarzy. Zadaniem tego masażu jest całkowite rozluźnienie wszelkich części twarzy jak i również uwolnienie tzw. pamięci mimicznej mięśni.

Zazwyczaj wiele uwagi poświęcamy jedynie mięśniom ciała i ich ćwiczeniu. Uprawiamy sporty, poddajemy ciało masażom, natomiast mięśnie twarzy traktujemy co najwyżej kremem lub jadem kiełbasianym (botoksem), zamrażając ich najważniejsze funkcje. Masaż Kobido uaktywnia wszelkie nerwy twarzy zwiększając przepływ energii, rozluźnia je, odpręża, prowadząc jednocześnie do naturalnego liftingu i owalu twarzy, produkcji kolagenu i elastyny w skórze. Efekt staje się zwielokrotniony, jeśli masaż połączony zostanie z techniką liftingu przy użyciu taśm Tape.

2 Jak się przygotować?

Masaż wykonywany jest w pozycji leżącej na specjalnie podgrzewanym łóżku do masażu. Do masażu Kobido Tape, zdejmujemy jedynie górną część odzieży w taki sposób, aby masażystka miała swobodny dostęp do dekoltu. W przypadku kobiet, otrzymają biustonosz jednorazowy.

Na masaż należy przyjść po gorącym prysznicu lub kąpieli a przypadku kobiet bez makijażu na twarzy. Jeśli z jakiegoś powodu nie ma możliwości jego zmycia, nasze masażystki zmyją go tuż przed zabiegiem. Aby nie tracić czasu na przygotowania, warto pamiętać również o zdjęciu wszelkich ozdób takich jak biżuteria, kolczyków, spinki we włosach, gumki itp. Pozostawmy górną cześć ciała bez wszelkich ozdób a zabierzmy dobrą energie oraz uśmiech na twarzy.
Masaż Kobido Tape
Masaż Kobido Tape

3 Efekty

Efekty widoczne po kilku sesjach masażu:

  • Poprawia kontur twarzy
  • Zapobiega powstawaniu chomików
  • Podnosi policzki
  • Spłyca bruzdy nosowo-wargowe
  • Likwiduje opuchliznę
  • Wspomaga zmniejszenie worków pod oczami
  • Oddziałuje na opadające powieki (podnosi je)
  • Rozprostowuje zmarszczki na czole – zarówno lwią bruzdę, jak i zmarszczki poziome
  • Sprawia, że skóra staje się jędrna i promienna oraz żywa.
Zobacz jak wygląda zabieg

Prezentacja wideo

Masaż Kobido – to japońska starożytna technika, będąca połączeniem tradycyjnego masażu ze wschodniej Azji, opartego na podejściu medycznym oraz techniki wywodzącej się z Anma, czyli tradycyjnego masażu japońskiego, rozwijanego w Japonii przez ostatnie 500 lat Popularność masażu Kobido w krajach zachodnich w ostatnich latach stale rośnie, ze względu na skuteczność, a przy tym nieinwazyjność i naturalność.
Najczęściej zadawane pytania

Pytania naszych klientów

Znajdujemy się przy ulicy Promiennej 6, w Żorach. Recepcja Strefy Relaksu VIVI Massage znajduje się na II piętrze (na domofonie nr 9). Natomiast Recepcja Strefy Piękna znajduje się na piętrze III (na domofonie nr 34). Dokładny adres mogą Państwo znaleźć w zakładce Kontakt lub w stopce na dole strony.
Cenę każdej usługi prezentujemy w dziale Cennik > Zabiegi, Masaże, Vouchery, Zaproszenia, Karnety.
Tak, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza wizyta, prosimy przybyć minimum 20-25 min. wcześniej, ponieważ konieczne jest zapoznanie się z oświadczeniem udzielenia zgody na wykonanie usługi.
Jeśli nie jest to już pierwsza wizyta, bardzo prosimy o przybycie min 15 minut przed umówioną godziną masażu.
Godziny otwarcia Strefy Relaksu VIVI Massage różnią się od godzin otwarcia Strefy Piękna VIVI Estetic. Godziny otwarcia znajdą Państwo w zakładce Kontakt lub w stopce na dole strony.
Najlepiej przez stronę Moment.pl lub też telefonicznie pod numerem telefonu 500-300-400, wybierając numer wewnętrzny 2 dla strefy Relaksu VIVI Massage lub 3 dla Strefy Piękna VIVI Estetic.
Każdy zabieg i masaż jest szczegółowo opisany na naszej stronie w zakładkach Oferta> Zabiegi, Masaże.
Tak, na wszystkie nasze usługi można zakupić Voucher podarunkowy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Bony> Vouchery/Zaproszenia/Karnety ilościowe.
Tak, jak najbardziej jest możliwość płatności na raty w systemie MediRaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Oferta> Na raty z MediRaty. Usługa Pay Plus, umożliwia odroczenie płatności nawet do 30 dni za dowolną płatność zupełnie za darmo. Wystarczy dowód, smartfon i 5 min wolnego czasu, reszta zajmujemy się już na miejscu.
Honorujemy płatności kartą, gotówką, Blikiem, przelewem, zakupionym wcześniej voucherem lub zaproszeniem a nawet karnetem ilościowym.
Tak za usługi można płacić voucherem. Pełną listę pytań i odpowiedzi na temat voucherów, zaproszeń, karnetów znajdziecie Państwo w zakładce Bony> Vouchery/Zaproszenia/Karnety na dole strony.
Parking dla naszych gości znajduję się tuż przed budynkiem za bramą wjazdową. Często jest jednak zajęty, więc warto zaparkować gdzieś na wolnym miejscu poza obiektem
Recepcja VIVI Massage czynna jest codziennie od godziny 7:00 do godziny 22:00.

Recepcja VIVI Estetic jest czynna od godziny 9:00 do 21:00 w dni powszednie od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty od godziny 9:00 do 14:00.
Recepcja VIVI Massage znajduje się na II piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6. Recepcja VIVI Estetic znajduje się na III piętrze.
Ogólny numer telefonu to 500-300-400.
Aby połączyć się z recepcją VIVI Massage należy wybrać numer wewnętrzny 2.

Jeśli chcecie Państwo połączyć się z recepcją VIVI Estetic należy wybrać numer wewnętrzny 3.
Nie trzeba nic zabierać, oczywiście poza dużą dawką pozytywnej energii i odrobiną humoru. Resztą się już zajmiemy.
Tak, specjalnie wyznaczone miejsce parkingowe znajduje się w garażu podziemnym, skąd windą można udać się na inne piętra. Prosimy o kontakt przed przybyciem.
Najlepiej ubrać się wygodnie- w sposób, który umożliwi łatwe odsłonięcie obszaru zabiegowego.
Podczas masaży wykorzystujemy olejki, świece do masażu firmy KANU. W przypadku masażu Kobido Tape, używamy kosmetyków marki CV Primary Essence.
Masaż Kobido Tape

Zapraszamy do rezerwacji masażu

Potrzebujesz relaksu, naładowania akumulatorów, regeneracji? Poznaj moc dalekowschodnich masaży, które wpływają i na ciało i na umysł.
Masaż Kobido Tape