Masaż Kobido Tape
Masaż Kobido Tape

Masaż Kobido Tape

Masaż Kobido – to japońska starożytna technika, będąca połączeniem tradycyjnego masażu ze wschodniej Azji, opartego na podejściu medycznym oraz techniki wywodzącej się z Anma, czyli tradycyjnego masażu japońskiego, rozwijanego w Japonii przez ostatnie 500 lat Popularność masażu Kobido w krajach zachodnich w ostatnich latach stale rośnie, ze względu na skuteczność, a przy tym nieinwazyjność i naturalność.

Czy jest masaż dedykowany jedynie kobietom? Absolutnie nie, wbrew pozorom z tego masażu korzystają również mężczyźni, zwłaszcza Ci dla których atrakcyjny wygląd ma znaczenie. Kompletna sesja masażu trwa 90 min.

Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

Masaż japoński wykonywany jest w naszym salonie przez dyplomowaną masażystkę z wysp Bali. Zdecydowanie jest to masaż dla osób, które w szybki sposób chcą poprawić wygląd swój twarzy a przy tym chcą dobrze zrelaksować swoje ciało. Masaż dedykowany jest zarówno kobietom jak i mężczyznom. 

Masaż Kobido Tape

Koszt masażu

280,00 - 320,00 zł

Masaż Kobido Tape

Czas masażu

90 minut

Masaż Kobido Tape

Obszar

Twarz, szyja i dekolt

1 Kobido Tape – na czym polega?

Masaż Kobido Tape – polega na intensywnej oraz złożonej manualnie technice masażu twarzy, działając na najbardziej głębokiej warstwie skóry, tkanki podskórnej, powięzi oraz mięśni twarzy. Zadaniem tego masażu jest całkowite rozluźnienie wszelkich części twarzy jak i również uwolnienie tzw. pamięci mimicznej mięśni. Zazwyczaj wiele uwagi poświęcamy jedynie mięśniom ciała i ich ćwiczeniu. Uprawiamy sporty, poddajemy ciało masażom, natomiast mięśnie twarzy traktujemy co najwyżej kremem lub jadem kiełbasianym (botoksem), zamrażając ich najważniejsze funkcje. Masaż Kobido uaktywnia wszelkie nerwy twarzy zwiększając przepływ energii, rozluźnia je, odpręża, prowadząc jednocześnie do naturalnego liftingu i owalu twarzy, produkcji kolagenu i elastyny w skórze. Efekt staje się zwielokrotniony, jeśli masaż połączony zostanie z techniką liftingu przy użyciu taśm Tape.

2 Jak się przygotować?

Masaż wykonywany jest w pozycji leżącej na specjalnie podgrzewanym łóżku do masażu. Do masażu Kobido Tape, zdejmujemy jedynie górną część odzieży w taki sposób, aby masażystka miała swobodny dostęp do dekoltu. W przypadku kobiet, otrzymają biustonosz jednorazowy. Na masaż należy przyjść po gorącym prysznicu lub kąpieli a przypadku kobiet bez makijażu na twarzy. Jeśli z jakiegoś powodu nie ma możliwości jego zmycia, nasze masażystki zmyją go tuż przed zabiegiem. Aby nie tracić czasu na przygotowania, warto pamiętać również o zdjęciu wszelkich ozdób takich jak biżuteria, kolczyków, spinki we włosach, gumki itp. Pozostawmy górną cześć ciała bez wszelkich ozdób a zabierzmy dobrą energie oraz uśmiech na twarzy.

3 Efekty

Efekty widoczne po kilku sesjach masażu:
- Poprawia kontur twarzy
- Zapobiega powstawaniu chomików
- Podnosi policzki
- Spłyca bruzdy nosowo-wargowe
- Likwiduje opuchliznę
- Wspomaga zmniejszenie worków pod oczami
- Oddziałuje na opadające powieki (podnosi je)
- Rozprostowuje zmarszczki na czole – zarówno lwią bruzdę, jak i zmarszczki poziome
- Sprawia, że skóra staje się jędrna i promienna oraz żywa.

Zobacz jak wygląda zabieg

Prezentacja wideo

Masaż Kobido – to japońska starożytna technika, będąca połączeniem tradycyjnego masażu ze wschodniej Azji, opartego na podejściu medycznym oraz techniki wywodzącej się z Anma, czyli tradycyjnego masażu japońskiego, rozwijanego w Japonii przez ostatnie 500 lat Popularność masażu Kobido w krajach zachodnich w ostatnich latach stale rośnie, ze względu na skuteczność, a przy tym nieinwazyjność i naturalność.

Najczęściej zadawane pytania

Pytania naszych klientów

Gdzie znajduje się Strefa Piękna VIVI Estetic oraz Strefa Relaksu VIVI Massage?

Tak, przed zabiegiem wymagana jest konsultacja z specjalistą, który kwalifikuje do zabiegu, wyklucza przeciwwskazania, wykonuje pomiar oraz zdjęcia, a także określa obszar zabiegowy.

Cenę każdej usługi prezentujemy w dziale Cennik > Zabiegi, Masaże, Vouchery, Zaproszenia, Karnety.

Tak, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza wizyta, prosimy przybyć minimum 20-25 min. wcześniej, ponieważ konieczne jest zapoznanie się z oświadczeniem udzielenia zgody na wykonanie usługi.
Jeśli nie jest to pierwsza wizyta, prosimy o przybycie 15-20 minut przed umówioną godziną.

Godziny otwarcia znajdą Państwo w zakładce Kontakt lub u dołu strony. Godziny otwarcia Strefy Relaksu VIVI Massage różnią się od godzin otwarcia Strefy Piękna VIVI Estetic.

Najlepiej przez stronę booksy.pl lub też telefonicznie pod numerem telefonu 500-300-400, wybierając numer wewnętrzny 2 dla strefy Relaksu VIVI Massage lub 3 dla Strefy Piękna VIVI Estetic.

Każdy zabieg i masaż jest szczegółowo opisany na naszej stronie w zakładkach Oferta> Zabiegi, Masaże.

Tak, na wszystkie nasze usługi można zakupić Voucher podarunkowy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Tak, jak najbardziej jest możliwość płatności na raty w systemie MediRaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Cennik> Na raty z MediRaty.

Honorujemy płatności kartą, gotówką, Blikiem, przelewem, zakupionym wcześniej voucherem lub zaproszeniem.

Tak za usługi można płacić voucherem. Pełną listę pytań i odpowiedzi co do voucherów znajdziecie Państwo w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Parking dla naszych gości znajduję się tuż przed budynkiem – za bramą wjazdową. Dodatkowe miejsca parkingowe znajdują się na parkingu sąsiadującym z VIVI Residence.

Recepcja VIVI Estetic jest czynna od godziny 9:00 do 21:00 w dni powszednie od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty od godziny 9:00 do 14:00. Recepcja VIVI Massage czynna jest codziennie od godziny 7:00 do godziny 22:00.

Recepcja VIVI Estetic znajduje się na III piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6 natomiast Recepcja VIVI Massage znajduje się na II piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6.

Ogólny numer telefonu to 500-300-400. Aby połączyć się z recepcją VIVI Massage należy wybrać numer wewnętrzny 2. Jeśli chcecie Państwo połączyć się z recepcją VIVI Estetic należy wybrać numer wewnętrzny 3.

Nie trzeba zabierać żadnych rzeczy, wystarczy mała dawka dobrego humoru, resztę otrzymają Państwo bezpośrenio w salonie.

Tak, specjalnie wyznaczone miejsce parkingowe znajduje się w garażu podziemnym, skąd windą można udać się na inne piętra. Prosimy o kontakt przed przybyciem.

Najlepiej ubrać się wygodnie – w sposób, który umożliwi łatwe odsłonięcie obszaru zabiegowego.​

Podczas masaży wykorzystujemy olejki, świece do masażu firmy KANU. W przypadku masażu Kobido Tape, używamy kosmetyków marki CV Primary Essence.​

Masaż Kobido Tape

Zapraszamy do rezerwacji masażu

Potrzebujesz relaksu, naładowania akumulatorów, regeneracji? Poznaj moc dalekowschodnich masaży, które wpływają i na ciało i na umysł.

Masaż Kobido Tape