Tajski masaż świecą
Tajski masaż świecą

Tajski masaż świecą

Aromatyczna i rozgrzewająca ceremonia, która rozluźnia i wycisza ciało oraz umysł. Jak wszystkie pozostałe w naszej ofercie, masaż ten wykonywany jest w klimacie orientalnym przy muzyce tajskiej oraz nastrojowym natężeniu oświetlenia. Decydując się na tego typu masaż, nie należy się obawiać, że jest on bolesny – jest to masaż wykonywany ze średnią siłą nacisku, relaksujący. Nie powoduje również żadnych poparzeń. Masażystka rozprowadza po ciele topiący się wosk specjalnej świecy do masażu. Dzięki podwyższonej temperaturze, świeca wytapia się i wydobywa z siebie przyjemny i łagodny zapach, ogrzewając jednocześnie ciało osoby masowanej. Nie jest to jednak tradycyjna świeca – jej wosk to mieszkanka wysokiej jakości naturalnych olejków, masła liipe czy shea. 

Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

Aromatyczna i rozgrzewająca ceremonia, która rozluźnia i wycisza ciało oraz umysł.

Tajski masaż świecą

Koszt masażu

210,00 - 290,00 zł

Tajski masaż świecą

Czas masażu

60-120 minut

Tajski masaż świecą

Obszar

Całe ciało

1 Jak wygląda tajski masaż świecą?

Przed każdym masażem chcemy ustalić w ankiecie, czy osoba korzystająca z masażu nie posiada żadnych przeciwskazań do jego wykonania np. przebytych kontuzji, urazów lub złamań. Bardzo ważnym elementem masażu jest odpowiednie dostosowanie siły nacisku. Dzięki przekazanej informacji masażystka wykona zabieg tak, aby nie przekroczyć tzw. progu bólu oraz odpowiednio dostosuje moc masażu do oczekiwanych rezultatów np. rozluźnienia. Bardzo prosimy o rzetelne wypełnienie karty informacyjnej, aby pobyt w naszym salonie masażu stał się niezapomnianą chwilą.

Tajski masaż świecą wykonywany w pozycji leżącej na specjalnie podgrzewanym łóżku do masażu. Osoba masowana ubrana jest jedynie w bieliznę jednorazową. W oczekiwaniu na rozgrzanie się wosku (olejku), masażystka przygotowuje ciało, delikatnie ugniatając przez ręcznik poszczególne jego części na sucho. Po rozgrzaniu świecy, dostosowuje temperaturę wosku, nalewając go na swoje dłonie, aby w kolejnym kroku nanieść ciepły i przyjemny płyn na ciało osoby masowanej. Masaż świecą rozpoczyna się od stóp w kierunku głowy. W trakcie tego masażu zazwyczaj włącza się muzykę orientalną.

2 Dla kogo masaż?

Zdecydowanie dla kobiet prowadzących aktywny tryb życia, które zmagają się ze stresem i chcą zapomnieć o problemach dnia codziennego oraz dla których ważna jest kondycja skóry. Zastosowane w świecach naturalne olejki roślinne oraz witamina E z pewnością bardzo pozytywnie wpłyną nie tylko na odżywienie skóry, ale i na poprawę jej kondycji na dłuższy czas. Masaż świecą redukuje rozstępy, wpływa pozytywnie na redukcję cellulitu oraz neutralizuje wolne rodniki. To nie wszystkie zalety: ciepło świecy rozgrzewa tkanki, rozluźnia napięcie mięśniowe i działa przeciwbólowo, wyciszając przy tym umysł. Po wykonanym masażu organizm odczuwa wyraźne odprężenie, stan głębokiego relaksu.

Zobacz jak wygląda zabieg

Prezentacja wideo

Aromatyczna i rozgrzewająca ceremonia, która rozluźnia i wycisza ciało oraz umysł. Jak wszystkie pozostałe w naszej ofercie, masaż ten wykonywany jest w klimacie orientalnym przy muzyce tajskiej oraz nastrojowym natężeniu oświetlenia.

Najczęściej zadawane pytania

Pytania naszych klientów

Gdzie znajduje się Strefa Piękna VIVI Estetic oraz Strefa Relaksu VIVI Massage?

Znajdujemy się przy ulicy Promiennej 6, w Żorach. Recepcja Strefy Relaksu VIVI Massage znajduje się na II piętrze (na domofonie nr 9). Natomiast recepcja Strefy Piękna na piętrze III (na domofonie nr 34). Dokładny adres mogą Państwo znaleźć w zakładce Kontakt lub u dołu strony.​

Cenę każdej usługi prezentujemy w dziale Cennik > Zabiegi, Masaże, Vouchery, Zaproszenia, Karnety.

Tak, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza wizyta, prosimy przybyć minimum 20-25 min. wcześniej, ponieważ konieczne jest zapoznanie się z oświadczeniem udzielenia zgody na wykonanie usługi.
Jeśli nie jest to pierwsza wizyta, prosimy o przybycie 15-20 minut przed umówioną godziną.

Godziny otwarcia znajdą Państwo w zakładce Kontakt lub u dołu strony. Godziny otwarcia Strefy Relaksu VIVI Massage różnią się od godzin otwarcia Strefy Piękna VIVI Estetic.

Najlepiej przez stronę booksy.pl lub też telefonicznie pod numerem telefonu 500-300-400, wybierając numer wewnętrzny 2 dla strefy Relaksu VIVI Massage lub 3 dla Strefy Piękna VIVI Estetic.

Każdy zabieg i masaż jest szczegółowo opisany na naszej stronie w zakładkach Oferta> Zabiegi, Masaże.

Tak, na wszystkie nasze usługi można zakupić Voucher podarunkowy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Tak, jak najbardziej jest możliwość płatności na raty w systemie MediRaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Cennik> Na raty z MediRaty.

Honorujemy płatności kartą, gotówką, Blikiem, przelewem, zakupionym wcześniej voucherem lub zaproszeniem.

Tak za usługi można płacić voucherem. Pełną listę pytań i odpowiedzi co do voucherów znajdziecie Państwo w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Parking dla naszych gości znajduję się tuż przed budynkiem – za bramą wjazdową. Dodatkowe miejsca parkingowe znajdują się na parkingu sąsiadującym z VIVI Residence.

Recepcja VIVI Estetic jest czynna od godziny 9:00 do 21:00 w dni powszednie od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty od godziny 9:00 do 14:00. Recepcja VIVI Massage czynna jest codziennie od godziny 7:00 do godziny 22:00.

Recepcja VIVI Estetic znajduje się na III piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6 natomiast Recepcja VIVI Massage znajduje się na II piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6.

Ogólny numer telefonu to 500-300-400. Aby połączyć się z recepcją VIVI Massage należy wybrać numer wewnętrzny 2. Jeśli chcecie Państwo połączyć się z recepcją VIVI Estetic należy wybrać numer wewnętrzny 3.

Nie trzeba zabierać żadnych rzeczy, wystarczy mała dawka dobrego humoru, resztę otrzymają Państwo bezpośrenio w salonie.

Tak, specjalnie wyznaczone miejsce parkingowe znajduje się w garażu podziemnym, skąd windą można udać się na inne piętra. Prosimy o kontakt przed przybyciem.

Najlepiej ubrać się wygodnie – w sposób, który umożliwi łatwe odsłonięcie obszaru zabiegowego.​

Podczas masaży wykorzystujemy olejki, świece do masażu firmy KANU. W przypadku masażu Kobido Tape, używamy kosmetyków marki CV Primary Essence.​

Tajski masaż świecą

Zapraszamy do rezerwacji masażu

Potrzebujesz relaksu, naładowania akumulatorów, regeneracji? Poznaj moc dalekowschodnich masaży, które wpływają i na ciało i na umysł.

Tajski masaż świecą