Tajski masaż dla kobiet w ciąży, w pozycji siedzącej
Tajski masaż dla kobiet w ciąży, w pozycji siedzącej
Skorzystaj z naszej oferty!

Tajski masaż dla kobiet w ciąży - siedząca, górne części ciała.

Ciąża to wspaniały i wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety, wszyscy skupiają się jednak w tym okresie na dziecku, my zadbamy o Waszą dwójkę, o Ciebie i Twojego maluszka, aby były to dla Was naprawdę niezapomniane chwile. Zapewniamy, że jesteś w dobrych rękach. Nasi terapeuci posiadają kwalifikacje oraz doświadczenie w masażu przyszłych Mam, masaże te wykonują dość często. Podczas zabiegu używamy wyłącznie naturalnych kosmetyków np. masła Shea, dzięki temu, masz gwarancję, że do Twojej skóry nie dostaną się, żadne nie porządane sztuczne preparaty.

Zachęcamy, by do kwestii masowania kobiet w ciąży podchodzić ostrożnie i z pełną rozwagą. W naszej ofercie prezentujemy zatem masaże u specjalistów terapeutów, którzy doskonale wiedzą, jakich technik i z jaką intensywnością mogą użyć, by masaż był przyjemny, skuteczny i zarazem bezpieczny zarówno dla kobiety, jak i jej dziecka. 

Masaż ten wykonywany na siedząco, dla górnych części ciała. Jego głównym celem jest likwidacja dolegliwości związanych bólami i obciążeniem kręgosłupa.

Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

Masaż prenatalny to specjalny rodzaj masażu, którego zadaniem jest przede wszystkim uwolnienie kobiety ciężarnej od negatywnych skutków ciąży, które pojawiają się ze względu na zachodzące w organizmie zmiany. Jego głównym celem jest likwidacja dolegliwości związanych bólami i obciążeniem kręgosłupa.

Tajski masaż dla kobiet w ciąży, w pozycji siedzącej

Koszt masażu

160,00 - 190,00 zł

Tajski masaż dla kobiet w ciąży, w pozycji siedzącej

Czas masażu

60 - 90 min

Tajski masaż dla kobiet w ciąży, w pozycji siedzącej

Obszar

Górne części ciała

1 Przebieg masażu i środki ostrożności.

Zanim przystąpimy do masażu, zawsze chcemy upewnić się w ankiecie, czy Pani nie ma przeciwwskazań do jego przeprowadzenia, szczególnie gdy mowa tu o masażu dla kobiet w ciąży. W tej kwestii zachowanie ostrożności i rozwagi jest dość kluczowe.

Istnieje wiele mitów dotyczących masażu dla kobiet w ciąży, sugerujących, że może on stanowić zagrożenie głównie dla nienarodzonego dziecka. Niemniej jednak, eksperci w dziedzinie położnictwa często zalecają masaż dla kobiet, których ciąża jest zdrowa i nie ma żadnych powikłań. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zawsze warto skonsultować się z lekarzem specjalistą i uzyskać jego aprobatę.

W pierwszym trymestrze ciąży masaż nie jest zalecany. Najbezpieczniej jest rozpocząć zabiegi masażu od 13. tygodnia ciąży i kontynuować je przez drugi trymestr, zachowując ostrożność w ostatnich tygodniach ciąży, zwłaszcza w ostatnim miesiącu. W trzecim trymestrze ciąży zawsze warto skonsultować się z lekarzem przed przystąpieniem do masażu. Lekarz ma najświeższe informacje na temat stanu zdrowia przyszłej mamy oraz prognozy dotyczące zbliżającego się porodu.

Zawsze masaż dla kobiet w ciąży powinien być przeprowadzany z największą ostrożnością i tylko wtedy, gdy nie ma żadnych przeciwwskazań do jego wykonania. Jeśli ciąża przebiega bez komplikacji, odpowiednio przeprowadzony masaż może przynieść wiele korzyści. Pomaga on łagodzić typowe dla ciąży dolegliwości, co pozytywnie wpływa na samopoczucie kobiet, które przygotowują się do roli matki.

2 Korzyści masażu dla kobiet w ciąży.

Masaż dla kobiet w ciąży niesie wiele korzyści zdrowotnych, w tym korzyści relaksacyjne i pielęgnacji skóry, pod warunkiem dostosowania jego techniki i kosmetyków do stanu zdrowia przyszłej mamy. Jakie właściwości ma taki zabieg?

głęboko odpręża
regeneruje
niweluje cellulit
ogranicza pojawianie się rozstępów
dodaje cerze blasku
odżywia, pielęgnuje skórę
harmonizuje umysł i ciało
rozluźnia mięśnie i ścięgna szczególnie narażone w ciąży na wysiłek
przynosi ulgę mięśniom i kręgosłupowi
polepsza nastrój i ogólne samopoczucie, daje zastrzyk pozytywnej energii
zmniejsza obrzęk nóg
redukuje objawy depresji ciążowej
poprawia jakość snu
łagodzi bóle głowy
poprawia krążenie krwi i limfy

Zobacz jak wygląda zabieg

Prezentacja wideo

Masaż prenatalny to specjalny rodzaj masażu, którego zadaniem jest przede wszystkim uwolnienie kobiety ciężarnej od negatywnych skutków ciąży, które pojawiają się ze względu na zachodzące w organizmie zmiany. Jego głównym celem jest likwidacja dolegliwości związanych bólami i obciążeniem kręgosłupa.
Najczęściej zadawane pytania

Pytania naszych klientów

Znajdujemy się przy ulicy Promiennej 6, w Żorach. Recepcja Strefy Relaksu VIVI Massage znajduje się na II piętrze (na domofonie nr 9). Natomiast Recepcja Strefy Piękna znajduje się na piętrze III (na domofonie nr 34). Dokładny adres mogą Państwo znaleźć w zakładce Kontakt lub w stopce na dole strony.
Cenę każdej usługi prezentujemy w dziale Cennik > Zabiegi, Masaże, Vouchery, Zaproszenia, Karnety.
Tak, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza wizyta, prosimy przybyć minimum 20-25 min. wcześniej, ponieważ konieczne jest zapoznanie się z oświadczeniem udzielenia zgody na wykonanie usługi.
Jeśli nie jest to już pierwsza wizyta, bardzo prosimy o przybycie min 15 minut przed umówioną godziną masażu.
Godziny otwarcia Strefy Relaksu VIVI Massage różnią się od godzin otwarcia Strefy Piękna VIVI Estetic. Godziny otwarcia znajdą Państwo w zakładce Kontakt lub w stopce na dole strony.
Najlepiej przez stronę Moment.pl lub też telefonicznie pod numerem telefonu 500-300-400, wybierając numer wewnętrzny 2 dla strefy Relaksu VIVI Massage lub 3 dla Strefy Piękna VIVI Estetic.
Każdy zabieg i masaż jest szczegółowo opisany na naszej stronie w zakładkach Oferta> Zabiegi, Masaże.
Tak, na wszystkie nasze usługi można zakupić Voucher podarunkowy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Bony> Vouchery/Zaproszenia/Karnety ilościowe.
Tak, jak najbardziej jest możliwość płatności na raty w systemie MediRaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Oferta> Na raty z MediRaty. Usługa Pay Plus, umożliwia odroczenie płatności nawet do 30 dni za dowolną płatność zupełnie za darmo. Wystarczy dowód, smartfon i 5 min wolnego czasu, reszta zajmujemy się już na miejscu.
Honorujemy płatności kartą, gotówką, Blikiem, przelewem, zakupionym wcześniej voucherem lub zaproszeniem a nawet karnetem ilościowym.
Tak za usługi można płacić voucherem. Pełną listę pytań i odpowiedzi na temat voucherów, zaproszeń, karnetów znajdziecie Państwo w zakładce Bony> Vouchery/Zaproszenia/Karnety na dole strony.
Parking dla naszych gości znajduję się tuż przed budynkiem za bramą wjazdową. Często jest jednak zajęty, więc warto zaparkować gdzieś na wolnym miejscu poza obiektem
Recepcja VIVI Massage czynna jest codziennie od godziny 7:00 do godziny 22:00.

Recepcja VIVI Estetic jest czynna od godziny 9:00 do 21:00 w dni powszednie od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty od godziny 9:00 do 14:00.
Recepcja VIVI Massage znajduje się na II piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6. Recepcja VIVI Estetic znajduje się na III piętrze.
Ogólny numer telefonu to 500-300-400.
Aby połączyć się z recepcją VIVI Massage należy wybrać numer wewnętrzny 2.

Jeśli chcecie Państwo połączyć się z recepcją VIVI Estetic należy wybrać numer wewnętrzny 3.
Nie trzeba nic zabierać, oczywiście poza dużą dawką pozytywnej energii i odrobiną humoru. Resztą się już zajmiemy.
Tak, specjalnie wyznaczone miejsce parkingowe znajduje się w garażu podziemnym, skąd windą można udać się na inne piętra. Prosimy o kontakt przed przybyciem.
Najlepiej ubrać się wygodnie- w sposób, który umożliwi łatwe odsłonięcie obszaru zabiegowego.
Podczas masaży dla kobiet w ciąży wykorzystujemy wyłącznie kosmetyki naturalne, ale głównie naturalne masło Shea.
Tajski masaż dla kobiet w ciąży, w pozycji siedzącej

Zapraszamy do rezerwacji masażu

Potrzebujesz relaksu, naładowania akumulatorów, regeneracji? Poznaj moc dalekowschodnich masaży, które wpływają i na ciało i na umysł.
Tajski masaż dla kobiet w ciąży, w pozycji siedzącej