Zabiegi na zmarszczki pod oczami
Zabiegi na zmarszczki pod oczami

Zabiegi na zmarszczki pod oczami

Zabiegi na zmarszczki pod oczami

Spis treści

Zabiegi na zmarszczki pod oczami cieszą się ogromnym zainteresowaniem – wszystko za sprawą możliwości szybkiego wygładzenia skóry w tym niezwykle newralgicznym obszarze twarzy!

Zabiegi na zmarszczki pod oczami – które wybrać?

Do najpopularniejszych zabiegów na zmarszczki pod oczami należą:

  •     botoks
  •     osocze bogatopłytkowe
  •     fibryna bogatopłytkowa
  •     mezoterapia igłowa

Działanie niwelujące zmarszczki w tej partii twarzy wykazują również zabiegi na bazie kwasu hialuronowego – pozwalające na skuteczne nawilżenie i uelastycznienie cery. Zabiegi na zmarszczki pod oczami – podobnie ja te na inne obszary twarzy i ciała – warto wykonywać w sprawdzonym, profesjonalnym salonie medycyny estetycznej. 

Zabiegi na zmarszczki pod oczami – dla kogo?

Na zabiegi na zmarszczki pod oczami decydują się już osoby po 30. roku życia – szczególnie te, których mimika należy do bardzo intensywnych, a co za tym idzie, obciążających ten specyficzny obszar twarzy. Okolica pod okiem to skóra wyjątkowo delikatna – dlatego też tak ważne jest, aby zadbać o nią nie tylko poprzez przemyślaną, domową pielęgnację, ale również w sposób profesjonalny. Zabiegi na zmarszczki pod oczami sprawdzą się zarówno paniom, jak i panom – chcącym poprawić stan oraz wygląd okolicy oczu, a co za tym idzie, widocznie odmłodzić swoją cerę już poprzez jeden, odpowiednio dobrany zabieg!