CooLifting® - piękna twarz w kilka minut
CooLifting® - piękna twarz w kilka minut

CooLifting® – piękna twarz w kilka minut

CooLifting® - piękna twarz w kilka minut

Spis treści

CooLifting® – piękna twarz w kilka minut

Czy wiesz, że CooLifting® należy do ulubionych zabiegów gwiazd Hollywood? Można go opisać w kilku słowach – szybko, nieinwazyjnie i efektywnie. Choć brzmi to nieprawdopodobnie, już po pięciu minutach możesz cieszyć się piękną i zdrową skórą. Po prostu wychodzisz z gabinetu i wyglądasz o kilka lat młodziej!

CooLifting® określany jest również jako zabieg bankietowy – idealny, gdy chcesz natychmiast poprawić swój wygląd w ostatniej chwili i nie masz czasu na regularne wizyty w gabinecie medycyny estetycznej. Pojedynczy zabieg CooLifting® przed ważnym dla Ciebie wyjściem (impreza firmowa, rodzinna, Sylwester, ślub, itp.) w zupełności wystarczy. Zadziała jak szybki lifting, który zredukuje zmarszczki w okolicy oczu i czoła, spłyci tzw. zmarszczki palacza czy bruzdy nosowe-wargowe. Nada blasku i zdrowego wyglądu skórze szarej, matowej i zmęczonej. Co więcej – nie pozostawi żadnych skutków ubocznych. Bezpośrednio po zabiegu możesz wrócić do codziennych zajęć i normalnie funkcjonować lub… udać się na bankiet, choć najlepiej wykonać zabieg na dzień przed planowanym wydarzeniem.

Relaks i szybkie SPA dla skóry

CooLifting® to nie tylko natychmiastowy efekt, czyli nawilżenie skóry, nadanie jej połysku i gładkości oraz zredukowanie drobnych zmarszczek, a także cieni pod oczami. Jeżeli zdecydujesz się na 4-6 sesji CooLifting® w odstępach tygodniowych, możesz liczyć na długoterminowy efekt odmładzający. Powtarzalność zabiegu pobudzi bowiem intensywną produkcję kolagenu i elastyny, co zregeneruje i odżywi skórę, a tym samym przyczyni się do poprawy jej ogólnej kondycji. Warto wykonać również zabieg przypominający raz na kilka miesięcy, aby utrwalić efekt odmłodzenia. Sam zabieg jest dość relaksujący i nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Podsumowując, CooLifting® wprowadza w głąb skóry składniki aktywne (stosowane przez naszą klinikę medycyny estetycznej VIVI Estetic), stymuluje syntezę kolagenu, natlenia tkanki, nawilża i ujędrnia skórę, działa antyoksydacyjnie i sprzyja miejscowej lipolizie (pozbycie się tłuszczu).

Na czym polega zabieg CooLifting®?

Można powiedzieć, że na sukces osiągany przy pomocy CooLifting® składają się cztery elementy: dwutlenek węgla, wysokie ciśnienie, niska temperatura (-15ºC) i substancje aktywne. To wszystko w połączeniu daje wyżej opisane efekty. Podczas zabiegu następuje silny przepływ zimnego dwutlenku węgla do tkanek, co powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych i pobudza krążenie oraz natlenienie. Niska temperatura w połączeniu z wysokim ciśnieniem sprzyja przenikaniu czynnych substancji odżywczych w głąb skóry, takich jak: kwas hialuronowy, hydrolizowane białko pszenicy oraz ekstrakt z sorgo – więcej informacji o składnikach. W efekcie Twoja skóra zostaje głęboko odżywiona, co natychmiast wpływa na jej zdrowszy i młodszy wygląd. Warto podkreślić, że zabieg jest bezinwazyjny i nie wymaga rekonwalescencji, choć ma pewne przeciwwskazania. Należą do nich: ciąża, choroby nowotworowe i choroba autoimmunologiczna, a także zakaźne stany zapalne skóry.