W jakim wieku dermapen?
W jakim wieku dermapen?

W jakim wieku dermapen?

W jakim wieku dermapen?

Spis treści

Zabieg z użyciem autentycznego urządzenia Dermapen 4.0 może być wprowadzony do Twojej pielęgnacyjnej rutyny już po przekroczeniu 30. roku życia. Urządzenie to jest idealne dla osób w każdym wieku, które borykają się zarówno z drobnymi zmarszczkami, jak i przebarwieniami skórnymi. Przed zdecydowaniem się na zabieg, upewnij się, że wybrana placówka spełnia wszystkie wymagane standardy. Tylko w ten sposób możesz być pewny, że zabieg wykonany z użyciem oryginalnego urządzenia DERMAPEN™ 4.0 będzie zgodny z oczekiwaniami i standardami, zapewniając bezpieczeństwo i oczekiwane efekty.

Warto zauważyć, że wiele gabinetów w Polsce oferuje zabieg Dermapen, jednak należy pamiętać, że “Dermapen” to nie zabieg, a nazwa urządzenia i opatentowanej technologii. Niestety, często zdarza się, że zabiegi te są wykonywane przy użyciu tanich, chińskich podróbek, które nie mają nic wspólnego z autentycznym urządzeniem DERMAPEN™ 4.0. Jeśli chcesz wykonać taki zabieg mezoterapii igłowej z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa zabiegu, warto wybrać salon, który posiada autoryzację Dermapen 4.0

Dermapen – na czym polega?

Dermapen 4.0 to urządzenie, którym wykonamy mezoterapię mikroigłową, polegającą na automatycznym nakłuwaniu skóry przy pomocy pulsujących igieł – co umożliwia wprowadzenie substancji czynnych w głębsze warstwy skóry. Dermapen można zastosować w iniekcji w zakresie od 0,5 milimetra do 2,5 – w zależności od potrzeb cery i oczekiwań wobec zabiegu. Dermapen pobudza skórę do produkcji elastyny oraz kolagenu – niezbędnych do zachowania jej elastyczności, pozostawiając cerę napiętą, z widocznie spłyconymi zmarszczkami.

Dermapen – kiedy warto go wykonać?

Dermapen z powodzeniem można wykonywać zarówno na skórze twarzy, jak i ciała. Szczególnie polecany jest tym osobom, które walczą ze zmianami takimi jak:

  •     rozszerzone pory
  •     zwiotczenia
  •     cellulit
  •     zmarszczki
  •     rozstępy

Decydując się na wykonanie zabiegu z wykorzystaniem oryginalnego urządzenia DERMAPEN™ 4.0 – warto wybrać profesjonalny salon medycyny estetycznej, posiadający jego autoryzację. Można to sprawdzić na stronie https://revisage.pl/gabinety wpisując nazwę swojej miejscowości.