R.Pen by Urgo z Holistiqe Line
R.Pen by Urgo z Holistiqe Line

R.Pen by Urgo z Holistiqe Line

R.Pen by Urgo z Holistiqe Line

Spis treści

Pen by URGO – nowość na rynku medycyny regeneracyjnej

Jeżeli chcesz zobaczyć, jakie korzyści niesie ze sobą mezoterapia mikroigłowa i szukasz zabiegu w przystępnej cenie, R.Pen by URGO będzie doskonałym wyborem. Efekty, które można osiągnąć, są porównywalne do zabiegu DERMAPEN™, ale cenowo zabieg R.Pen by URGO jest przyjaźniejszy dla portfela klienta.

Zasada działania tego niewielkiego urządzenia jest niemal identyczna, co oryginalnych Dermapenów. Podczas automatycznych mikronakłuć przy pomocy pulsujących igieł wprowadzane są precyzyjnie w głąb skóry substancje aktywne o działaniu odmładzająco-leczniczym. Na skutek takiego działania skóra pobudzana jest do regeneracji, poprawia się jej jędrność i elastyczność, a Ty wyglądasz młodziej. Różnica polega w działaniu obu urządzeń. R.Pen by URGO nie posiada m.in. specjalnego czipa, który blokuje igły po każdym użyciu (zabezpieczenie przed nieopatrznym użyciem tych samych igieł u innego klienta), głębokość igieł ustawiana jest ręcznie, a nie elektronicznie oraz wykonuje 80 nakłuć na sekundę (DERMAPEN™  – 120 nakłuć na sekundę). R.Pen by URGO jest jednak w pełni bezpiecznym i certyfikowanym narzędziem do mezoterapii mikroigłowej, dlatego nie mogło go zabraknąć w ofercie naszego gabinetu medycyny estetycznej VIVI Estetic. Co więcej, jest to nowość, która pojawiła się na polskim na rynku medycyny regeneracyjnej w roku 2021 i jeszcze niewiele gabinetów proponuje zabiegi z użyciem R.Pen by URGO.

Dlaczego warto wybrać zabieg R.Pen by URGO?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta – aby wyglądać zdrowiej i młodziej, a przy okazji nie wydawać fortuny. Zabieg R.Pen by URGO jest idealny również dla osób młodych, które chcą jedynie odświeżyć skórę i delikatnie pobudzić do regeneracji. Najczęściej R.Pen by URGO rekomendujemy jednak paniom i panom w wieku dojrzałym, a także osobom starszym, które posiadają skórę wiotką, z przebarwieniami, zmarszczkami czy bliznami. Najlepiej wykonać 4 serie zabiegów w odstępach trzech- lub czterotygodniowych, wtedy efekt będzie wyraźnie widoczny i utrzyma się na dłużej. Czego możesz spodziewać się po zabiegu R.Pen by URGO? Na pewno rozświetlenia i rewitalizacji skóry, bowiem innowacyjne składniki aktywne wprowadzane w głąb skóry, m.in. kwas hialuronowy, różnego rodzaju kompleksy antyoksydacyjne i peptydy działają jak kompleksowa terapia regenerująca – więcej na temat formuły Holistique Line. Skóra stanie się rozświetlona, gładka i bardziej napięta, odzyska swoją młodzieńczą witalność. Drobne linie i zmarszczki będą mniej widoczne, nastąpi redukcja rozstępów, blizn, zmian pozapalnych, wszelkich innych niedoskonałości i przebarwień. Zabieg można wykonywać na całym ciele, ze szczególnym uwzględnieniem dłoni, twarzy (okolice ust i oczu), szyi i dekoltu, biustu, a nawet skóry głowy. W zależności od rodzaju skóry, problemu i oczekiwanego efektu, możemy zaproponować zabiegi: oczyszczające, anti-aging, likwidujące niedoskonałości skóry, dla skóry trądzikowej, wrażliwej, naczyniowej lub z przebarwieniami. A to wszystko przy użyciu tylko jednego urządzenia – R.Pen by URGO!

Jeżeli chcesz cieszyć się piękną i zdrową skórą, odwiedź naszą strefę Piękna VIVI Estetic w Żorach. Opracujemy najlepszy plan zabiegów urządzeniem R.Pen by URGO z uwzględnieniem Twoich oczekiwań.

Zarezerwuj NA MOMENT.PL