Jaki pierwszy zabieg na twarz?
Jaki pierwszy zabieg na twarz?

Jaki pierwszy zabieg na twarz?

Jaki pierwszy zabieg na twarz?

Spis treści

Pierwszy zabieg na twarz powinien łączyć w sobie uniwersalne działanie pielęgnacyjne skóry – niezależnie od jej typu – z natychmiastową poprawą jej wyglądu. Wśród najchętniej wybieranych pierwszych zabiegów na twarz znajdziemy zabiegi:

  •     nawilżające
  •     dotleniające
  •     odżywcze
  •     regenerujące
  •     wzmacniające barierę skóry

Pamiętajmy, aby pierwszy – i każdy kolejny zabieg na twarz – wybierać zawsze w oparciu o typ oraz konkretne potrzeby naszej cery. Pierwszy zabieg na twarz powinien być nieinwazyjny, delikatny – a przy tym ukierunkowany na zwalczenie określonego problemu skóry (na przykład jej przesuszenia).  Właśnie dlatego medycyna estetyczna jest tak dobrym wyborem.

Jaki pierwszy zabieg na twarz?

Pierwszy zabieg na twarz – dla kogo? 

Z zabiegów na twarz po raz pierwszy zazwyczaj korzystają nastolatki i młode kobiety – które chcą wzmocnić domową pielęgnację tą profesjonalną, prowadzoną pod okiem doświadczonego kosmetologa. Pierwszy zabieg na twarz często wybierany jest też przed ważnym wyjściem – na przykład przed ślubem bliskiej osoby czy imprezą szkolną. Czasem pierwszy zabieg na twarz wykonany w profesjonalnym gabinecie kosmetologicznym prowadzi do skorzystania z całej, dobranej do potrzeb cery serii – co przekłada się na wzmocnienie i utrwalenie efektów pielęgnacyjnych oraz zniwelowanie problemów (na przykład zredukowanie trądziku).