Czy kosmetolog może powiększyć usta?
Czy kosmetolog może powiększyć usta?

Czy kosmetolog może powiększyć usta?

Czy kosmetolog może powiększyć usta?

Spis treści

Kosmetolog jak najbardziej może powiększyć usta – o ile posiada odpowiednią wiedzę i kompetencję w tym zakresie. Powiększanie ust stało się w ostatnim czasie niezwykle popularne – wszystko za sprawą możliwości uzyskania pełnych, soczystych ust już podczas jednego zabiegu.

Powiększanie ust – dla kogo?

Powiększanie ust sprawdzi się osobom, które chcą poprawić wygląd swoich warg. Korzystając z usług doświadczonych kosmetologów, również specjalistów medycyny estetycznej – możemy powiększyć zarówno górną, jak i dolną wargę. Większość osób wybiera jednak powiększenie całych ust – uzyskując tym samym atrakcyjny efekt pełnych warg. Powiększanie ust – wykonywane w profesjonalnym gabinecie kosmetologicznym – jest w pełni bezpiecznym zabiegiem. Na poprawę wyglądu swoich warg decydują się zarówno kobiety, jak i mężczyźni w różnym wieku.

Powiększanie ust – na czym polega?

Powiększanie ust polega na zwiększeniu ich objętości poprzez wstrzyknięcie wypełniacza, który najczęściej stanowi kwas hialuronowy, jednak nie jest to to jedyna możliwość, bowiem coraz częściej specjaliści wykorzystują do tego celu toksynę botulinową, potocznie zwaną botoxem. Powiększanie ust może być zastosowane zarówno w przypadku korekcji ewentualnej asymetrii, jak i chęci ogólnej poprawy estetyki warg. Wypełniacz uwydatnia usta – sprawiając, że stają się one pełne i soczyste. Warto wiedzieć, że wypełnianie ust jest zabiegiem tymczasowym – który należy powtarzać w odstępie od kilku miesięcy do roku (w zależności od ilości wypełniacza, która została podana), aby utrzymać satysfakcjonujący efekt. Decydując się na zabieg powiększania ust – powinniśmy wybrać profesjonalnego i doświadczonego kosmetologa lub specjalistę medycyny estetycznej, który podpowie nam jakie ilości wypełniacza okażą się najlepszym rozwiązaniem w konkretnym przypadku.