STREFA RELAKSU

Kriolipoliza CRYOTECH Cool 360 Pro – jak działa?

CRYOTECH to nowoczesne medyczne urządzenie do likwidacji tkanki tłuszczowej w sposób całkowicie bezinwazyjny i bezbolesny, jednocześnie gwarantujący niemal 100 % pozbycie się niechcianej tkanki tłuszczowej już po jednym zabiegu.  Wykorzystana w urządzeniu technologia głowic 360 stopni pozwala jeszcze dokładniej kontrolować zmrażane miejsce, co w efekcie daje znacznie wyższe rezultaty zabiegu w porównaniu do podobnych urządzeń nieposiadających głowic 360 Pro. Urządzenie to jako nieliczne posiada możliwość bezpiecznego zamrażania tkanki do niemal – 10 stopni Celsjusza, w skutek czego dochodzi do rozpadu i krystalizacji zgromadzonego tłuszczu od 25 – 45 % grubości warstwy tłuszczu oraz wydalenie go przez wątrobę w sposób fizjologiczny. Widocznego efektu można się spodziewać już po upływie 2-3 tygodni, jednak na pełny rezultat trzeba będzie poczekać nawet do 6-8 tygodni. Oczywistym jest, że nic nie dzieje się bez odpowiedniej współpracy ze strony klienta – kluczem do sukcesu jest w tym przypadku woda.. Aby zabieg kriolipolizy okazał się efektywny, należy się również do niego odpowiednio przygotować o czym napiszemy poniżej.

Jak przygotować się do zabiegu?

Przed kriolipolizą nie trzeba przeprowadzać żadnych badań. Zaleca się zaprzestać stosowania różnego rodzaju peelingów na skórę, nawet do dwóch tygodni przed planowaną redukcją tkanki tłuszczowej. Kilka dni przed zabiegiem nie powinno się również korzystać z solarium ani wystawiać skóry na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Należy szczególnie zwiększyć ilość przyjmowanej wody a najlepiej już zacząć na 7-10 dni wcześniej.  Aby dodatkowo nie obciążać wątroby zaraz po zabiegu, jeśli to możliwe lepiej przez pewien czas ograniczać spożywanie tłustych, ciężkostrawnych potraw. Reasumując, już przed fizycznym zabiegiem rozpoczyna się proces zabiegu.

Przed umówieniem terminu, należy dokładnie zapoznać się z przeciwskazaniami opisanymi poniżej oraz przeprowadzić wstępną konsultację telefoniczną z naszym kosmetologiem. Warto również pamiętać o tym, aby na umówiony zabieg przybyć minimum 20 min wcześniej. Czas ten jest niezbędny do tego, aby kosmetolog miała czas na określenie zakresu oraz przebiegu zabiegu.

Czy kriolipoliza jest bezpieczna?

Zabieg jest bezpieczny, ponieważ jest wykonywany urządzeniem posiadającym odpowiednie medyczne i techniczne raporty bezpieczeństwa zgodnie z wymaganiami. Przede wszystkim przed przystąpieniem do zabiegu każda osoba musi zostać zakwalifikowana wypełniając przygotowaną kartę zabiegową z szeregiem pytań oraz wskazującą ewentualne przeciwskazania do zabiegu. Jeśli spełniamy wymogi tej procedury wówczas nie ma możliwości wyrządzenia krzywdy. Dlatego bardzo ważnym elementem jest uczciwe i dokładne udzielenie odpowiedzi na pytania zadane w formularzu, aby nasz Kosmetolog mógł w sposób rzetelny i uczciwy ocenić czy można przeprowadzić zabieg lub odmówić jego wykonania. Do zabiegu wykorzystywane są specjalne medyczne membrany, których celem jest niedopuszczenie do odmrożenia ciała. Pełnią one rolę tzw. bariery(, pomiędzy głowicą z bardzo zimnym uchwytem zasysającym a miejscem na ciele. Zabieg jest wykonywany przez kosmetologa, który ma odpowiednie wykształcenie, stosowne szkolenie z tego typu urządzeń i z pewnością wykona go w sposób określony przez producenta urządzenia.

Czy po zabiegu są widoczne ślady?

Oczywiście, że są. Zaraz po zdjęciu głowic można się nieco przerazić, ponieważ jest to niecodzienny widok, jednak zmrożone ciało po zabiegu zaraz po wymasowaniu przez kosmetologa powróci na swoje miejsce. Przez około 24-48 godzin od zabiegu miejsce zabiegu będzie nieco zdrętwiałe jednak jest to zupełnie normalne i nie wymaga żadnych działań. Dodatkowo jak przy każdym mechanicznym oddziaływaniu na ciało zawsze pozostają jakieś czasowe ślady użycia głowic ssących. Nie wszystkie ciała są identyczne i u jednych osób mogą pojawić się zaraz po zabiegu spowodowane zassaniem tkanki, drobne wybroczyny a u innych większe siniaki, jednak z reguły znikną one po około 24-48 godzin po zabiegu. Można nawet powiedzieć, że są jedynie niepożądanym skutkiem działania zasysającej głowicy. Zatem jeśli ktoś planuje wyjście na plażę w kostiumie zaraz po zabiegu, to zdecydowanie należy ze względów czysto estetycznych umówić się na zabieg w takim terminie, aby ciało miało czas na wchłonięcie wybroczyn.

Jak dbać o ciało zaraz po zabiegu?

Absolutnie, nie należy smarować miejsca zabiegu żadnymi kremami, olejkami itp. Jednak bardzo istotnym elementem zaraz po zabiegu, aby przez najbliższe 7-10 dni dość intensywnie oraz mocno rozmasowywać to miejsce po 3 razy dziennie. Ma to niezwykle ważne znaczenie, gdyż masaż ten podbudza ponownie tkanki do pracy oraz pomaga w oczyszczaniu miejsca z nadmiaru skrystalizowanego tłuszczu. Oczywiście sam masaż to nie wszystko, jak silnik bez paliwa, tak wątroba bez wody nie poradzi sobie z usuwaniem uszkodzonych komórek tłuszczowych. Bez odpowiedniego codziennego nawadniania organizmu, minimum 2-3 litrów wody dziennie, nasza wątroba nie wykona zadania. Zatem jeśli nie masz w sobie samozaparcia i nie masz zamiaru pić wody po zabiegu przez minimum 14-21 dni w wskazanej ilości, nie podejmuj się zabiegu. Możesz sobie jedynie zaszkodzić, pomijając już zmarnowane na zabieg pieniądze. Woda gra tutaj bardzo kluczową rolę, pozwalając wątrobie pracować, i wypłukiwać z naszego organizmu nasz niechciany tłuszcz.

Czy po usunięciu tkanki tłuszczowej istnieje możliwość ponownego rozrostu komórek tłuszczowych w miejscu redukcji?

Przeprowadzono badania, których rezultatem jest znacząca i trwała redukcja komórek tłuszczowych. Badano grupę mężczyzn na przestrzeni kilku lat od momentu przeprowadzonej procedury kriolipolizy. Wykazano, że w miejscu zabiegu, w przeciwieństwie do innych obszarów ciała, gdzie nie zastosowano kriolipolizy, zanotowano znacznie mniejszy przyrost tkanki tłuszczowej.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg z użyciem CRYOTECH Cool 360 Pro?

Kriolipoliza CRYOTECH to dobre rozwiązanie dla tych, którzy zmagają się z nadmiarem tkanki tłuszczowej, a tradycyjne ćwiczenia i dieta nie dają oczekiwanych rezultatów. Zabieg pomaga zmniejszyć obwód ud, brzucha oraz bioder, sprawdza się także w okolicach podbródka. Jednak najlepsze efekty daje eliminacja niechcianych fałdek tłuszczu. Jeśli chcesz w szybkim czasie poprawić swój wygląd a nie chcesz korzystać z zabiegów inwazyjnych to zabieg ten jest doskonałą alternatywą.

Przeciwskazania do zabiegu z użyciem CRYOTECH Cool 360 Pro?

Generalnie wiadomo, że ludzie z poważnym obciążeniem nerek lub wątroby nie powinny wykonywać tego zabiegu. Warto pamiętać, że kriolipoliza CRYOTECH ma zastosowanie jedynie w redukcji tkanki tłuszczowej. Nie ma ona wpływu na defekty powiązane z nadwagą, takie jak na przykład obwisła, zwiotczała skóra. W przypadku takich problemów konieczne jest sięgnięcie po dodatkowe zabiegi, na przykład VELASHAPE IV lub Falę Radiową RET /CET, które znajdują się również w naszej ofercie.

 • wiek powyżej 60 roku życia
 • ostry stan zapalny
 • podwyższona temperatura
 • aktywna alergia skórna przejawiająca się stanem zapalnym skóry;
 • stany zapalne organizmu;
 • urazy skóry (w tym otarcia naskórka);
 • infekcje skórne (bakteryjne, wirusowe, grzybicze);
 • wszelkie infekcje wirusowe i grzybiczne;
 • tatuaż w miejscu, które ma być poddane zabiegowi;
 • znamiona w miejscu, które ma być poddane zabiegowi;
 • nadmierne spożywanie alkoholu;
 • nowotwory;
 • padaczka;
 • łuszczyca, liszaj, bielactwo;
 • choroba Raynauda (napadowy skurcz tętnic w obrębie kończyn);
 • krioglobulinemia (uszkodzenie antyciał w niskich temperaturach)
 • hipoproteinemia
 • hemofilia;
 • zaawansowana cukrzyca;
 • zaburzenia krzepnięcia krwi;
 • choroby nerek i wątroby;
 • zaburzenia hormonalne;
 • choroby serca, wszczepiony rozrusznik serca;
 • miesiączka;
 • ciąża, karmienie piersią.

Czy można wykonywać jakieś inne zabiegi po Kriolipolizie?

Zdecydowanie należy zrezygnować z innych zabiegów, aby dodatkowo nie obciążać organizmu w procesie wydalania uszkodzonych tkanek tłuszczowych.  Wyjątkiem mogą być zabiegi nie wypływający na metabolizm organizmu.

Ile trwa zabieg z użyciem CRYOTECH Cool 360 Pro?

Każda sesja zabiegu trwa maksymalnie 60 min, jednak o czasie trwania aktywnego zabiegu, decyduje operator urządzenia, który w trakcie zabiegu przebywa w pomieszczeniu wraz osobą korzystającą z zabiegu. Czas aktywnego zabiegu, zwykle nie będzie dłuższy niż 45 min. W szczególnych sytuacjach, operator może zakończyć zabieg przed planowanym czasem aktywnego zabiegu, co nie stanowi niewykonania usługi.

Jak liczona jest 1 sesja zabiegu?

 • 1 sesja zabiegu = 60 min na partię ciała = 1 głowica 360 stopni według użycia głowicy

CENNIK STANDARDOWY CRYOTECH Cool 360 Pro

 • Kriolipoliza CryoTech 1 x A1 (duża głowica 260 mm) – 750 zł
 • Kriolipoliza CryoTech 1 x B1 (średnia głowica 200 mm) – 550 zł
 • Kriolipoliza CryoTech 1 x B2 + B1 (średnia głowica 200 mm) – 650 zł
 • Kriolipoliza CryoTech 1 x C1 (małe głowica 150 mm) – 350 zł

CENNIK PROMOCYJNY CRYOTECH Cool 360 Pro

Cennik promocyjny obowiązuje od dnia 01.09.2021 do 30.09.2021 

 • Kriolipoliza CryoTech 1 x A1 (duża głowica 260 mm) – 450 zł
 • Kriolipoliza CryoTech 1 x B1 (średnia głowica 200 mm) – 300 zł
 • Kriolipoliza CryoTech 1 x B2 + B1 (średnia głowica 200 mm) – 400 zł
 • Kriolipoliza CryoTech 1 x C1 (małe głowica 150 mm) – 250 zł

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Loading

0