Logo_viviestetic_vector_głowa_gold
Skorzystaj z naszej oferty!

BioRePeel CL3 FND – peeling na bazie kwasów na twarz, szyje lub dekolt.

BioRePeelCl3 FND to dwuskładnikowy peeling składający się z kwasów, aminokwasów oraz witamin o właściwościach orzeźwiających oraz działaniu biostymulującym komórki skóry. Został zaprojektowany do pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu, głównie do skór starzejących się, z fotouszkodzeniami, problematycznych takich jak np. trądzik. Jego głównym atutem jest to, że jako jeden z nielicznych, można stosować go niemal o każdej porze roku.

Synergia poszczególnych mechanizmów działania BioRePeelCl3® FND generuje efekt biostymulujący i rewitalizujący, dzięki czemu produkt jest nie tylko peelingiem, ale jest w pełni estetycznym zabiegiem medycznym odpowiadającym na potrzeby większości skór problematycznych. Zabieg ten można również wykonać z użyciem urządzeń do mezoterapii mikroigłowej, co w efekcie spowoduje wprowadzenie składników w głąb skóry a tym samym zwiększenie efektu końcowego. Ponadto, Preparat może być stosowany w procedurze z mikronakłuwaniem w połączeniu z biostymulatorem tkankowym NEOFOUND.

 

ORYGINALNY ZABIEG Sirona Aesthetics

BioRePeel CL3 FND by Sirona Aesthetics - który poradzi sobie z różnymi problemami skórnymi.

Skoncentrowany preparat włoskiej medycznej firmy Sirona do użytku profesjonalnego, zawierający gamę doskonale dobranych i zbilansowanych składników aktywnych. Peeling ten pomaga przeciwdziałać skutkom starzenia się skóry oraz szkodliwym wpływom środowiska, np. promieniom UV. Czynnik nawilżający zapewnia cudownie odprężające uczucie skóry po zabiegu oraz długotrwały efekt upiększania skóry. Przy regularnym stosowaniu można skutecznie zredukować pierwsze oznaki zmarszczek i starzenia się skóry twarzy, szyi i dekoltu. BioRePeelCl3 FND nadaje skórze nową świeżość i elastyczność.

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja, podczas której kosmetolog kwalifikuje do zabiegu. Biorepeel jest zabiegiem całorocznym nie wymagającym żadnego przygotowania. Zabieg, który proponujemy wykonywany jest przez wyszkolony personel kosmetologów zgodnie z procedurami zabiegowymi producenta.

BEZPIECZEŃSTWO DLA TWOJEGO ZDROWIA

Sirona Aesthetics - lider włoskich marek medycyny estetycznej.

Sirona Aesthetics to dynamicznie rozwijająca się włoska firma na polskim rynku medycyny estetycznej i kosmetologii. Ceniąca sobie partnerską współpracę z lekarzami oraz kosmetologami, słuchająca wszelkich wskazówek, aby sprostać oczekiwaniom klientów. Celem firmy jest oferowanie innowacyjnych preparatów nowej generacji, które są produkowane w zgodzie z polskimi i unijnymi standardami farmaceutycznymi, co gwarantuje ich najwyższą jakość. Z dużym zaangażowaniem wprowadzamy preparaty, które dają bardzo dobre efekty i satysfakcję zarówno dla osób poddających się zabiegom, jak i dla osób je wykonujących.

Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

BioRePeel Cl3 FND to dwuskładnikowy peeling składający się z kwasów, aminokwasów oraz witamin o właściwościach orzeźwiających oraz działaniu biostymulującym komórki skóry. Został zaprojektowany do pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu, głównie do skór starzejących się, z fotouszkodzeniami, problematycznych takich jak np. trądzik. Jego głównym atutem jest to, że jako jeden z nielicznych, można stosować go niemal o każdej porze roku.

Koszt zabiegu

299 - 350 zł

Czas zabiegu

45 - 60 minut

Znieczulenie

NIE

Liczba zabiegów

2-4

Odstępy

14 dni

Obszar

Twarz, twarz + szyja lub dekolt

5 Jakie są oczekiwane efekty zabiegu?

 • natychmiastowe rozświetlenie i rozjaśnienie skóry
 • wygładzenie i poprawa napięcia skóry
 • redukcja niedoskonałości (rozszerzone pory, zaskórniki, przebarwienia)
 • efekt promiennej, odświeżonej skóry o zdrowym kolorycie

W celu osiągnięcia zadowalających efektów zalecamy całą serię zabiegową, o ilości koniecznych zabiegów w serii decyduje kosmetolog po konsultacji. Celem zabiegu jest odświeżenie, rozjaśnienie, odżywienie oraz redukcja widocznych oznak starzenia – jeśli zależy Ci właśnie na takim efekcie skontaktuj się z nami, a my ustalimy indywidualny plan działania dobrany specjalnie dla Ciebie i potrzeb Twojej skóry.

6 Jakie są wskazania do wykonania zabiegu?

 • przebarwienia,
 • spłycenie zmarszczek,
 • biorewitalizacja skóry twarzy, szyi i dekoltu,
 • trądzik aktywny i zaskórnikowy,
 • przywrócenie napięcia i elastyczności,
 • widoczny efekt odmłodzenia,
 • ograniczenie łojotoku,
 • zamknięcie porów,
 • blizny,
 • rozszerzone pory,
 • wyrównania kolorytu, rozjaśnienie przebarwień
 • nierówna struktura skóry
 • drobne niedoskonałości
 • profilaktyka dla osób 25+ 

Więcej informacji poniżej w dziale Pytania naszych klientów.

1 Aktywne składniki formuły:

BioRePeel Cl3 FND zawiera kwas trójchlorooctowy w stężeniu 35% wzmocniony innowacyjną i funkcjonalną mieszaniną α-hydroksykwasów, β-hydroksykwasów, poli-hydroksykwasów, aminokwasów, witamin i kwas gamma-aminomasłowy /GABA/.

Oprócz działania peelingującego, BioRePeelCl3® FND wspomaga działanie keratolityczne, które umożliwia wnikanie i działanie dermofunkcjonalnych substancji czynnych obecnych w preparacie, takich jak aminokwasy, witaminy i GABA.

 • kwas trój chlorooctowy 35%
 • kwas laktobionowy
 • kwas salicylowy
 • kwas winowy
 • kwas cytrynowy
 • glicyna, prolina, hydroksyprolina
 • arginina
 • witamina C, witamina B2
 • kwas gamma-aminomasłowy/GABA/
 • skwalan
 • mirystynian izopropylu
Zobacz jak wygląda zabieg

Prezentacja wideo

BioRePeel Cl3 FND to dwuskładnikowy peeling składający się z kwasów, aminokwasów oraz witamin o właściwościach orzeźwiających oraz działaniu biostymulującym komórki skóry. Został zaprojektowany do pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu, głównie do skór starzejących się, z fotouszkodzeniami, problematycznych takich jak np. trądzik. Jego głównym atutem jest to, że jako jeden z nielicznych, można stosować go niemal o każdej porze roku.

Najczęściej zadawane pytania

Pytania naszych klientów

Jeśli masz jakieś pytania, przejdź do strony NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ

Znajdujemy się przy ulicy Promiennej 6, w Żorach. Recepcja Strefy Relaksu VIVI Massage znajduje się na II piętrze (na domofonie nr 9). Natomiast recepcja Strefy Piękna na piętrze III (na domofonie nr 34). Dokładny adres mogą Państwo znaleźć w zakładce Kontakt lub u dołu strony.
Cenę każdej usługi prezentujemy w dziale Cennik > Zabiegi, Masaże, Vouchery, Zaproszenia, Karnety.
Tak, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza wizyta, prosimy przybyć minimum 20-25 min. wcześniej, ponieważ konieczne jest zapoznanie się z oświadczeniem udzielenia zgody na wykonanie usługi.
Jeśli nie jest to pierwsza wizyta, prosimy o przybycie 15 minut przed umówioną godziną.
Godziny otwarcia znajdą Państwo w zakładce Kontakt lub u dołu strony. Godziny otwarcia Strefy Relaksu VIVI Massage różnią się od godzin otwarcia Strefy Piękna VIVI Estetic.
Najlepiej przez stronę Moment.pl lub też telefonicznie pod numerem telefonu 500-300-400, wybierając numer wewnętrzny 2 dla strefy Relaksu VIVI Massage lub 3 dla Strefy Piękna VIVI Estetic.
Każdy zabieg i masaż jest szczegółowo opisany na naszej stronie w zakładkach Oferta> Zabiegi, Masaże.
Tak, na wszystkie nasze usługi można zakupić Voucher podarunkowy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.
Tak, jak najbardziej jest możliwość płatności na raty w systemie MediRaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Cennik> Na raty z MediRaty lub kliknąć w link: https://viviestetic.eu/index.php/na-raty/
Honorujemy płatności kartą, gotówką, Blikiem, przelewem, zakupionym wcześniej voucherem lub zaproszeniem.
Tak za usługi można płacić voucherem. Pełną listę pytań i odpowiedzi co do voucherów znajdziecie Państwo w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.
Parking dla naszych gości znajduję się tuż przed budynkiem- za bramą wjazdową. Dodatkowe miejsca parkingowe znajdują się na parkingu sąsiadującym z VIVI Residence.
Recepcja VIVI Estetic jest czynna od godziny 9:00 do 21:00 w dni powszednie od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty od godziny 9:00 do 14:00. Recepcja VIVI Massage czynna jest codziennie od godziny 7:00 do godziny 22:00.
Recepcja VIVI Estetic znajduje się na III piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6 natomiast Recepcja VIVI Massage znajduje się na II piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6.
Ogólny numer telefonu to 500-300-400. Aby połączyć się z recepcją VIVI Massage należy wybrać numer wewnętrzny 2. Jeśli chcecie Państwo połączyć się z recepcją VIVI Estetic należy wybrać numer wewnętrzny 3.
Nie trzeba zabierać żadnych rzeczy, wystarczy mała dawka dobrego humoru, resztę otrzymają Państwo beżpośrenio w salonie.
Tak, specjalnie wyznaczone miejsce parkingowe znajduje się w garażu podziemnym, skąd windą można udać się na inne piętra. Prosimy o kontakt przed przybyciem.
Najlepiej ubrać się wygodnie- w sposób, który umożliwi łatwe odsłonięcie obszaru zabiegowego.
Wszystkie preparaty, których używamy posiadają certyfikat medyczny.
Po zabiegu BioRePeel Cl3 należy stosować łagodne kosmetyki, które wyciszą skórę, przyniosą ulgę i wzmocnią działanie peelingu. Najlepszym preparatem pozabiegowym jest BioReHydra- serum pozabiegowe w postaci hydrożelu do codziennego stosowania.
Jeśli zabieg wykonywany jest bez użycia narzędzi do mezoterapii mikroigłowmj, to jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga żadnego znieczulenia. Zabieg ten jest w naszej ofercie również w wersji mikroigłówej, wówczas zakładane jest znieczulenie na okolice objęte zabiegiem.
Niestety nie, zabieg ten nie jest dostępny w postaci karnetów ilościowych..
Przed tym zabiegiem raczej jest wymagana konsultacja a w razie wątpliwości należy skorzystać z porady Kosmetologa, który dobierze odpowiedni zabieg do potrzeb.
Jest to zabieg inwazyjny, więc skóra po zabiegu wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Wszelkie informacje, dotyczące obchodzenia się ze skórą poddaną iniekcji, klient otrzyma w postaci zaleceń pozabiegowych.
Zabieg przeznaczony jest dla osób, które zmagają się z różnymi niedoskonałościami związanymi z procesami starzenia się skóry, takimi jak: brak elastyczności, przebarwienia, utrata jędrności, nierówności na powierzchni skóry, trądzik, blizny itp.
Na 7 dni przed zabiegiem nie powinno się stosować antybiotyków, leków przeciwzapalnych (np. ibuprofenu lub aspiryny) oraz leków przeciwzakrzepowych. Przed zabiegiem nie można też spożywać alkoholu oraz korzystać z kąpieli słonecznych.
Pojawienie się pierwszych efektów uzależnione jest od indywidualnych czynników i obecnego stanu. Po pierwszym zabiegu, skóra wyraźnie poprawi swoją jakość, jednak zalecamy wykonanie kilku sesji, co zdecydowanie wzmocni i utrwali efekt na dłuższy czas.
Po zabiegu BioRePeel Cl3 najlepiej nie nakładać makijażu do końca dnia. Jeśli jednak jest taka konieczność, można wykonać lekki, nieobciążąjący skóry makijaż. Zalecenia pozabiegowe mogą być różne w zależności od intensywności zabiegu i łączenia go z innymi procedurami, dlatego bezwzględnie należy stosować się do zaleceń Kosmetologa.
makijaż można nałożyć po 2 dniach od zabiegu
picie dużej ilości wody ( w celu zwiększenia wilgotności skóry)
należy stosować kremy ochronne z filtrem SPF 30 lub SPF 50
wymiana pościeli
stosowanie kremu silnie nawilżających, regenerujące
Stosowanie kremu z witaminą K np. auriderm xo
unikanie preparatów kosmetycznych z zawartością alkoholu
przez kilka dni po zabiegu nie należy stosować masaży, zabiegów złuszczających, nie używać szorstkich ręczników, nie korzystać z sauny, basenu oraz solarium
Przez 24 godziny nie wolno spożywać alkoholu.
Alergia na składniki znajdujące się w składzie preparatu.
Opryszczka,
Leczenie pochodnymi witaminy A (do 12 miesięcy od zakończenia leczenia),
Ciąża i laktacja,
Infekcje bakteryjne w obrębie skóry poddawanej zabiegowi,
Infekcje wirusowe np. aktywna opryszczka, brodawki płaskie,
Zabiegi chirurgiczne w obrębie twarzy i szyi,
Przebyta radioterapia lub chemioterapia
Raczej one nie występują, niemniej jednak istnieje niewielkie ryzyko ich pojawienia. Do takich powikłań można zaliczyć między innymi, delikatne przebarwienia, zaostrzenie zmian trądzikowych, zaostrzenie bliznowców czy też alergia na zastosowaną formułę aktywnych składników. Dlatego przed podjęciem decyzji o wyborze odpowiedniego gabinetu wykonującego zabieg, warto upewnić się, czy zabieg wykonywany jest urządzeniem posiadającym medyczny certyfikat oraz jakiego typu składniki są podawane w głąb skóry. Zalecamy korzystanie z salonów posiadających autoryzację, wykonujących zabiegi w ściśle określony procedurą sposób.

Zapraszamy do rezerwacji zabiegu

Umów się z nami na konsultacje telefoniczną lub odwiedź nas osobiście w salonie urody, a z pewnością  podpowiemy Ci, który z naszych zabiegów powinien rozwiązać Twój problem.