Kriolipoliza CRYOTECH
Kriolipoliza CRYOTECH

Likwidacja tkanki tłuszczowej - Kriolipoliza CRYOTECH Cool 360 Pro

CRYOTECH to nowoczesne medyczne urządzenie do likwidacji tkanki tłuszczowej w sposób całkowicie bezinwazyjny i bezbolesny, jednocześnie gwarantujący niemal sukces w pozbyciu się niechcianej tkanki tłuszczowej już po jednym zabiegu. Technologia głowic 360 stopni pozwala jeszcze dokładniej kontrolować zamrażane miejsce, co w efekcie daje lepsze rezultaty w porównaniu do podobnych urządzeń, nieposiadających głowic 360 Pro.

Urządzenie to jako nieliczne posiada możliwość bezpiecznego zamrażania tkanki do niemal – 10 stopni Celsjusza, w skutek czego dochodzi do rozpadu i krystalizacji zgromadzonego tłuszczu od 25 – 45 % grubości warstwy tłuszczu oraz wydalenie go przez wątrobę w sposób fizjologiczny. Widocznego efektu można się spodziewać już po upływie 2-3 tygodni, jednak na pełny rezultat trzeba będzie poczekać nawet do 6-8 tygodni. 

Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

Skuteczne usuwanie tkanki tłuszczowej – bezinwazyjnie, bezboleśnie i raz na zawsze. Martwi Cię zwisający płat skóry? Masz problemy z nadmiarem tkanki tłuszczowej w różnych częściach ciała i boisz się zabiegów inwazyjnych? Wybierz kriolipolizę.

Kriolipoliza CRYOTECH

Koszt zabiegu

350 zł - 750 zł

Kriolipoliza CRYOTECH

Czas zabiegu

60-90 minut

Kriolipoliza CRYOTECH

Znieczulenie

Nie

Kriolipoliza CRYOTECH

Odstępy

3-4 tygodnie

Kriolipoliza CRYOTECH

Obszar

Brzuch, boczki, bryczesy, uda

1 Jak przygotować się do zabiegu?

Przed zabiegiem kriolipolizy nie trzeba przeprowadzać żadnych badań. Zaleca się zaprzestać stosowania różnego rodzaju peelingów na skórę – na dwa tygodnie przed planowaną redukcją tkanki tłuszczowej. Kilka dni przed zabiegiem nie korzystaj z solarium i nie wystawiaj skóry na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Zwiększ ilość przyjmowanej wody, najlepiej na 7-10 dni przed planowanym zabiegiem. Aby dodatkowo nie obciążać wątroby, przez pewien czas ogranicz spożywanie tłustych i ciężkostrawnych potraw po zabiegu.

Zanim umówisz się na zabieg z użyciem CRYOTECH Cool 360 Pro, zapoznaj się z przeciwwskazaniami opisanymi poniżej. Pamiętaj, aby przyjść co najmniej 20 min wcześniej, aby konsultantka miała czas na określenie zakresu i metody zabiegu.

2 Czy kriolipoliza jest bezpieczna?

Zabieg jest bezpieczny. Wykonujemy go urządzeniem, które posiada odpowiednie medyczne i techniczne raporty bezpieczeństwa. Ponadto każdy musi zostać zakwalifikowany do zabiegu, wypełniając przygotowaną kartę zabiegową z pytaniami i zapoznając się z przeciwwskazaniami do zabiegu. Dlatego bardzo ważnym elementem jest udzielenie prawdziwych odpowiedzi na pytania zadane w formularzu. Wtedy nasz kosmetolog będzie mógł rzetelnie ocenić możliwość przeprowadzenia zabiegu lub odmówić jego wykonania.

Do zabiegu wykorzystywane są specjalne medyczne membrany, które nie dopuszczają do odmrożenia ciała. Pełnią one rolę tzw. bariery pomiędzy głowicą z bardzo zimnym uchwytem zasysającym a miejscem na ciele. Zabieg jest wykonywany przez kosmetologa, który ma odpowiednie wykształcenie i przeszedł stosowne szkolenie z obsługi urządzeń tego typu.

3 Jak dbać o ciało zaraz po zabiegu?

Miejsca zabiegu nie można smarować żadnymi kremami, olejkami, itp. Ważne jest, aby przez najbliższe 7-10 dni po zabiegu intensywnie rozmasowywać trzy razy dziennie miejsce poddane zabiegowi.

Masaż pobudza ponownie tkanki do pracy oraz pomaga w oczyszczaniu miejsca z nadmiaru skrystalizowanego tłuszczu. Sam masaż to nie wszystko. Wątroba bez wody nie poradzi sobie z usuwaniem uszkodzonych komórek tłuszczowych. Bez odpowiedniego codziennego nawadniania organizmu, min. 2-3 litrów wody dziennie, wątroba nie wykona zadania. Zatem, jeśli nie masz w sobie dość samozaparcia i nie będziesz pić wody po zabiegu przez min. 14-21 dni we wskazanej ilości, nie decyduj się na zabieg. Możesz sobie jedynie zaszkodzić, pomijając już zmarnowane na zabieg pieniądze. Woda gra tutaj kluczową rolę, pozwalając wątrobie pracować i wypłukiwać z organizmu niechciany tłuszcz.

4 Czy po zabiegu są widoczne ślady?

Tak, ślady są widoczne, ale zmrożone ciało po zabiegu zaraz po wymasowaniu przez kosmetologa powróci do formy. Przez 24-48 godzin po zabiegu miejsce poddane kriolipolizie będzie nieco zdrętwiałe. Jest to normalne i nie wymaga żadnych działań.

Dodatkowo, jak przy każdym mechanicznym oddziaływaniu na ciało, przez pewien czas pozostaną ślady po użyciu głowic ssących. U niektórych osób mogą po zabiegu pojawić się drobne wybroczyny, u innych większe siniaki. Z reguły znikają one po około 3-7 dni po zabiegu. Są to jedyne niepożądane skutki działania zasysającej głowicy.

Zobacz jak wygląda zabieg

Prezentacja wideo

CRYOTECH Cool 360 Pro posiada możliwość bezpiecznego zamrażania tkanki do -10ºC, w skutek czego dochodzi do rozpadu i krystalizacji zgromadzonego tłuszczu (25-45 % grubości warstwy tłuszczu) oraz wydalenia go przez wątrobę w sposób fizjologiczny.

Efekt widać już po 2-3 tygodniach, jednak na pełny rezultat trzeba poczekać do 6-8 tygodni. Kluczem do sukcesu jest w tym przypadku woda. Aby zabieg kriolipolizy był maksymalnie efektywny, należy się do niego odpowiednio przygotować.

Najczęściej zadawane pytania

Pytania naszych klientów

Kriolipoliza CRYOTECH Jeśli masz jakieś pytania, przejdź do strony NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ

Gdzie znajduje się Strefa Piękna VIVI Estetic oraz Strefa Relaksu VIVI Massage?

Tak, przed zabiegiem wymagana jest konsultacja z specjalistą, który kwalifikuje do zabiegu, wyklucza przeciwwskazania, wykonuje pomiar oraz zdjęcia, a także określa obszar zabiegowy.

Cenę każdej usługi prezentujemy w dziale Cennik > Zabiegi, Masaże, Vouchery, Zaproszenia, Karnety.

Tak, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza wizyta, prosimy przybyć minimum 20-25 min. wcześniej, ponieważ konieczne jest zapoznanie się z oświadczeniem udzielenia zgody na wykonanie usługi.
Jeśli nie jest to pierwsza wizyta, prosimy o przybycie 15-20 minut przed umówioną godziną.

Godziny otwarcia znajdą Państwo w zakładce Kontakt lub u dołu strony. Godziny otwarcia Strefy Relaksu VIVI Massage różnią się od godzin otwarcia Strefy Piękna VIVI Estetic.

Najlepiej przez stronę booksy.pl lub też telefonicznie pod numerem telefonu 500-300-400, wybierając numer wewnętrzny 2 dla strefy Relaksu VIVI Massage lub 3 dla Strefy Piękna VIVI Estetic.

Każdy zabieg i masaż jest szczegółowo opisany na naszej stronie w zakładkach Oferta> Zabiegi, Masaże.

Tak, na wszystkie nasze usługi można zakupić Voucher podarunkowy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Tak, jak najbardziej jest możliwość płatności na raty w systemie MediRaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Cennik> Na raty z MediRaty.

Honorujemy płatności kartą, gotówką, Blikiem, przelewem, zakupionym wcześniej voucherem lub zaproszeniem.

Tak za usługi można płacić voucherem. Pełną listę pytań i odpowiedzi co do voucherów znajdziecie Państwo w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Parking dla naszych gości znajduję się tuż przed budynkiem – za bramą wjazdową. Dodatkowe miejsca parkingowe znajdują się na parkingu sąsiadującym z VIVI Residence.

Recepcja VIVI Estetic jest czynna od godziny 9:00 do 21:00 w dni powszednie od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty od godziny 9:00 do 14:00. Recepcja VIVI Massage czynna jest codziennie od godziny 7:00 do godziny 22:00.

Recepcja VIVI Estetic znajduje się na III piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6 natomiast Recepcja VIVI Massage znajduje się na II piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6.

Ogólny numer telefonu to 500-300-400. Aby połączyć się z recepcją VIVI Massage należy wybrać numer wewnętrzny 2. Jeśli chcecie Państwo połączyć się z recepcją VIVI Estetic należy wybrać numer wewnętrzny 3.

Nie trzeba zabierać żadnych rzeczy, wystarczy mała dawka dobrego humoru, resztę otrzymają Państwo bezpośrenio w salonie.

Tak, specjalnie wyznaczone miejsce parkingowe znajduje się w garażu podziemnym, skąd windą można udać się na inne piętra. Prosimy o kontakt przed przybyciem.

Zabieg ten nie jest bolesny. Jest odczuwalne zimno wywołane niską temperaturą oraz dyskomfort wywołany podciśnieniem.

Tak, przed zabiegiem wymagana jest konsultacja z Kosmetologiem, który kwalifikuje klienta do zabiegu, wyklucza przeciwwskazania, wykonuje pomiar oraz zdjęcia, a także dobiera od-powiednią głowicę do obszaru zabiegowego.

Bezpośrednio po zabiegu obszar zabiegowy będzie odrętwiały, zaczerwieniony i tkliwy. Może wystąpić miejscowa bolesność, jak również mogą pojawić się wybroczyny czy siniaki. Wszelkie informacje dotyczące zaleceń pozabiegowych klient dostaje w dniu zabiegu.

Kriolipoliza CRYOTECH to dobre rozwiązanie dla tych, którzy zmagają się z nadmiarem tkanki tłuszczowej, a tradycyjne ćwiczenia i dieta nie dają oczekiwanych rezultatów. Zabieg pomaga zmniejszyć obwód ud, brzucha oraz bioder. Jednak najlepsze efekty daje eliminacja niechcianych fałdek tłuszczu. Jeśli chcesz w szybkim czasie poprawić swój wygląd, a nie chcesz korzystać z zabiegów inwazyjnych to zabieg ten jest doskonałą alternatywą.

Zaleca się zaprzestać stosowania różnego rodzaju peelingów na skórę, nawet do dwóch ty-godni przed planowanym zabiegiem. Kilka dni przed zabiegiem nie powinno się również korzystać z solarium ani wystawiać skóry na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Około tydzień przed zabiegiem zaleca się picie większej ilości wody.

Pierwsze efekty są widoczne już po 2 tygodniach od wykonania zabiegu, jednak jest to w dużej mierze kwestia indywidualna. Efekt docelowy jest widoczny po upływie 4 do 6 tygodni od wykonania zabiegu przy odpowiednim nawodnieniu organizmu w trakcie okresu rekonwalescencji.

Po zabiegu zaleca się: picie około 2-3 litrów wody dziennie przez 10-20 dni, picie jednej łyżki oleju lnianego lub oliwy z oliwek codziennie na czczo, przez 24h po zabiegu należy zrezy-gnować z gorących kąpieli, sauny, solarium, jacuzzi, masaży oraz pływania w basenie, przez 48h po zabiegu należy unikać intensywnej aktywności fizycznej, zaleca się lekkostrawną die-tę oraz aktywność fizyczną, po upływie 24h od zabiegu obszar zabiegowy należy masować 3 razy dziennie przez okres 7-10 dni, należy zrezygnować z innych zabiegów modelujących sylwetkę. Zalecamy również wykonanie dodatkowego zabiegu falą uderzeniową SHOCK WAVE bądź LIMFODREN PRESSO 360IR (bez funkcji sauny).

Przeciwwskazaniami do zabiegu są: wiek powyżej 60 roku życia, ostry stan zapalny, podwyższona temperatura, urazy skóry (w tym otarcia naskórka), infekcje bakteryjne, wirusowe lub grzybicze, tatuaż lub znamiona w miejscu, który ma być poddany zabiegowi, nadmierne spożywanie alkoholu, nowotwory, padaczka, łuszczyca, liszaj, bielactwo, choroba Raynauda (napadowy skurcz tętnic w obrębie kończyn), krioglobulinemia (uszkodzenie antyciał w niskich temperaturach), hipoproteinemia, hemofilia, zaawansowana cukrzyca, zaburzenia krzepnięcia krwi, choroby nerek i wątroby, zaburzenia hormonalne, choroby serca, wszczepiony rozrusznik serca, miesiączka, ciąża i karmienie piersią.

Zaraz po zdjęciu głowic można się nieco przerazić, ponieważ jest to niecodzienny widok, jednak zmrożone ciało po zabiegu zaraz po wymasowaniu przez kosmetologa powróci na swoje miejsce. Przez około 24-48 godzin od zabiegu miejsce poddane zabiegowi będzie nieco zdrętwiałe jednak jest to zupełnie normalne i nie wymaga żadnych działań. Dodatkowo jak przy każdym użyciu głowicy ssącej podczas zabiegu mogą pojawić się drobne wybroczyny a u innych większe siniaki, jednak z reguły znikną one po około 24-48 godzin po zabiegu.

Kriolipoliza CRYOTECH

Zapraszamy do rezerwacji masażu

Potrzebujesz relaksu, naładowania akumulatorów, regeneracji? Poznaj moc dalekowschodnich masaży, które wpływają i na ciało i na umysł.

Kriolipoliza CRYOTECH