Fala radiowa RET / CET – redukcja tłuszczyku, cellulit
Fala radiowa RET / CET – redukcja tłuszczyku, cellulit

Fala radiowa RET/CET - eliminacja zmarszczek, ujędrnienie skóry i redukcja cellulitu

Skuteczna eliminacja zmarszczek, jędrna skóra i redukcja cellulitu – nieinwazyjna metoda odnowy włókien kolagenowych. Chcesz poprawić napięcie skóry i wyglądać o kilka lat młodziej? Skorzystaj z liftingu falą radiową RET/CET.

Urządzenie, które wytwarza falę radiową RET/CET, zwaną również radiofrekwencją RF, łączy w sobie technologię CET emisji fal radiowych RF z technologią RET. Daje tym samym niespotykane dotąd możliwości. Zabieg przy użyciu fali radiowej jest nieinwazyjną i niechirurgiczną metodą stymulacji odnowy włókien kolagenowych w skórze.

Z pasji do piękna

Podstawowe informacje

Zabieg dedykowany jest tym osobom, które szczególnie dbają o swój wizerunek. Działa idealnie na tzw. kurze łapki spłycając zmarszczki, jednoczesnie poprawiając owal twarzy, doskonale radzi sobie z likwidacją podwójnego podbródka. Jest również idealną alternatywą zabiegu kriolipolizy CryoTech do usuwania niechcianego tłuszczyku z okolic brzuszka lub ud. 

Fala radiowa RET / CET – redukcja tłuszczyku, cellulit

Koszt zabiegu

250-400 zł

Fala radiowa RET / CET – redukcja tłuszczyku, cellulit

Czas zabiegu

30-90 minut

Fala radiowa RET / CET – redukcja tłuszczyku, cellulit

Znieczulenie

Nie

Fala radiowa RET / CET – redukcja tłuszczyku, cellulit

Odstępy

3-4 dni

Fala radiowa RET / CET – redukcja tłuszczyku, cellulit

Obszar

Brzuch, pośladki, uda, twarz, bryczesy

1 Na czym polega zabieg?

Nowoczesna technologia CET (Capacitive Electric Transfer) w połączeniu z technologią RET (Resistive Electrical Transfer) sprawia, że wiązki fal RF wprowadzane są w skórę znacznie sprawniej i głębiej. Skóra staje się bardziej ściągnięta i zagęszczona, poprawia się również jej struktura, a zmarszczki ulegają znacznemu wygładzeniu. Często już jeden zabieg pozwala osiągnąć zamierzony efekt. Wszystko uzależnione jest od stopnia zaawansowania problemu skórnego.

Urządzenie RET/CET eliminuje również wiele objawów starzenia się skóry, jak: „kurze łapki”, opadające górne powieki, jednocześnie poprawia owal twarzy i uelastycznia epidermę. Terapia falą radiową RET/CET nie tylko skutecznie ujędrni skórę, ale również efektywnie zmniejszy cellulit oraz zredukuje tkankę tłuszczową. W przypadku tkanki tłuszczowej brzucha fala radiowa RET/CET w połączeniu z zabiegiem EMS Body Sculpt to prawdziwy atak na zalegający, zbędny tłuszcz. Warto więc oba zabiegi połączyć, aby osiągnąć spektakularny efekt w jak najkrótszym czasie.

2 Efekty już po kilku sesjach

- Redukcja obrzęków pod oczami
- Zmniejszenie cellulitu
- Modelowanie sylwetki
- Redukcja podwójnego podbródka
- Uniesienie opadających powiek
- Likwidacja obwisłych policzków
- Napięcie włókien kolagenowych oraz stymulacja fibroblastów do tworzenia nowego kolagenu i elastyny
- Spłycenie zmarszczek
- Poprawienie owalu twarzy

Zobacz jak wygląda zabieg

Prezentacja wideo

Urządzenie, które wytwarza falę radiową RET/CET, zwaną również radio-frekwencją RF, łączy w sobie technologię CET emisji fal radiowych RF z technologią RET. Daje tym samym niespotykane dotąd możliwości. Zabieg przy użyciu fali radiowej jest nieinwazyjną i niechirurgiczną metodą stymulacji odnowy włókien kolagenowych w skórze.

Najczęściej zadawane pytania

Pytania naszych klientów

Fala radiowa RET / CET – redukcja tłuszczyku, cellulit Jeśli masz jakieś pytania, przejdź do strony NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ

Gdzie znajduje się Strefa Piękna VIVI Estetic oraz Strefa Relaksu VIVI Massage?

Znajdujemy się przy ulicy Promiennej 6, w Żorach. Recepcja Strefy Relaksu VIVI Massage znajduje się na II piętrze (na domofonie nr 9). Natomiast recepcja Strefy Piękna na piętrze III (na domofonie nr 34). Dokładny adres mogą Państwo znaleźć w zakładce Kontakt lub u dołu strony.​

Cenę każdej usługi prezentujemy w dziale Cennik > Zabiegi, Masaże, Vouchery, Zaproszenia, Karnety.

Tak, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza wizyta, prosimy przybyć minimum 20-25 min. wcześniej, ponieważ konieczne jest zapoznanie się z oświadczeniem udzielenia zgody na wykonanie usługi.
Jeśli nie jest to pierwsza wizyta, prosimy o przybycie 15-20 minut przed umówioną godziną.

Godziny otwarcia znajdą Państwo w zakładce Kontakt lub u dołu strony. Godziny otwarcia Strefy Relaksu VIVI Massage różnią się od godzin otwarcia Strefy Piękna VIVI Estetic.

Najlepiej przez stronę booksy.pl lub też telefonicznie pod numerem telefonu 500-300-400, wybierając numer wewnętrzny 2 dla strefy Relaksu VIVI Massage lub 3 dla Strefy Piękna VIVI Estetic.

Każdy zabieg i masaż jest szczegółowo opisany na naszej stronie w zakładkach Oferta> Zabiegi, Masaże.

Tak, na wszystkie nasze usługi można zakupić Voucher podarunkowy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Tak, jak najbardziej jest możliwość płatności na raty w systemie MediRaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Cennik> Na raty z MediRaty.

Honorujemy płatności kartą, gotówką, Blikiem, przelewem, zakupionym wcześniej voucherem lub zaproszeniem.

Tak za usługi można płacić voucherem. Pełną listę pytań i odpowiedzi co do voucherów znajdziecie Państwo w zakładce Cennik> Vouchery/Zaproszenia/Karnety.

Parking dla naszych gości znajduję się tuż przed budynkiem – za bramą wjazdową. Dodatkowe miejsca parkingowe znajdują się na parkingu sąsiadującym z VIVI Residence.

Recepcja VIVI Estetic jest czynna od godziny 9:00 do 21:00 w dni powszednie od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty od godziny 9:00 do 14:00. Recepcja VIVI Massage czynna jest codziennie od godziny 7:00 do godziny 22:00.

Recepcja VIVI Estetic znajduje się na III piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6 natomiast Recepcja VIVI Massage znajduje się na II piętrze w budynku przy ul. Promiennej 6.

Ogólny numer telefonu to 500-300-400. Aby połączyć się z recepcją VIVI Massage należy wybrać numer wewnętrzny 2. Jeśli chcecie Państwo połączyć się z recepcją VIVI Estetic należy wybrać numer wewnętrzny 3.

Nie trzeba zabierać żadnych rzeczy, wystarczy mała dawka dobrego humoru, resztę otrzymają Państwo bezpośrenio w salonie.

Tak, specjalnie wyznaczone miejsce parkingowe znajduje się w garażu podziemnym, skąd windą można udać się na inne piętra. Prosimy o kontakt przed przybyciem.

Tak, zabieg ten posiada karnety ilościowe.​

Przed tym zabiegiem nie jest wymagana konsultacja, natomiast w razie wątpliwości można skorzystać z porady Kosmetologa, który dobierze odpowiedni zabieg do potrzeb.​

Zabieg ten nie jest bolesny. Jest natomiast odczuwalne ciepło wywołane podgrzaniem tkanek radiofalą.​

Zabieg ten nie wymaga okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do wykonywania codziennych czynności.​

Zabieg przeznaczony jest dla każdego, kto chce poprawić kondycję skóry oraz zredukować tkankę tłuszczową na wybranej partii ciała. ​

Przy rzetelnym wykluczeniu przeciwwskazań przed przystąpieniem do zabiegu w zasadzie nie ma ryzyka wystąpienia powikłań.​

Nie ma specjalnych zaleceń pozabiegowych, aczkolwiek w celu uzyskania jak najlepszych efektów warto pamiętać o zdrowym odżywianiu, odpowiednim nawodnieniu organizmu i regularnej aktywności fizycznej.

Przeciwwskazaniami do zabiegu są: stan zapalny i/lub infekcja w obszarze, na którym ma być przeprowadzony zabieg, ciąża i okres laktacji, wkładki domaciczne, choroba nowotworowa, choroby autoimmunologiczne wpływające na stan skóry, metalowe implanty w miejscu zabiegowym (z wyłączeniem implantów zębowych), wszczepiony stymulator serca, zakrzepowe zapalenie żył, zakrzepica, choroby nerek lub wątroby, nieustabilizowane nieprawidłowości w funkcjonowaniu tarczycy.

Pierwsze efekty będą widoczne bezpośrednio po zabiegu, natomiast dla najlepszych efektów zalecamy serię zabiegową.

Z uwagi na to, iż urządzenie wytwarza radiofalę to w zasięgu pracy głowicy nie powinny znajdować się żadne kolczyki, piercing, metalowe guziki, zamki błyskawiczne, itp. Wszystko to co jest metalowe, powinno zostać zdjęte przed rozpoczęciem zabiegu. Nie należy również spożywać obfitych posiłków na około 1-2 godziny przed przybyciem.

Fala radiowa RET / CET – redukcja tłuszczyku, cellulit

Zapraszamy do rezerwacji masażu

Potrzebujesz relaksu, naładowania akumulatorów, regeneracji? Poznaj moc dalekowschodnich masaży, które wpływają i na ciało i na umysł.

Fala radiowa RET / CET – redukcja tłuszczyku, cellulit