Logo_viviestetic_vector_głowa_gold
ZABIEG NA TWARZ ZA DARMO
Tylko decyzja dzieli Cię,
aby stać się bardziej piękną.
ZABIEG NA TWARZ ZA DARMO
Tylko decyzja dzieli Cię,
aby stać się jeszcze bardziej piękną.
ZABIEG NA TWARZ ZA DARMO

Gwarancja efektu lub zabieg za darmo!

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się nad zabiegiem medycyny estetycznej mając obawy, że efekt będzie mierny lub nie spełni on Twoich oczekiwań? A Twoje ciężko zapracowane pieniądze ponownie zostaną zmarnowane? 

Jako specjaliści w tej dziedzinie, dajemy Tobie idealne rozwiązanie! Otrzymasz od nas gwarancję w ramach oferty „Gwarancja efektu lub zabieg za darmo”. Przeczytaj ile możesz zyskać bez najmniejszego ryzyka.

Jak to działa?

To banalnie proste. Jeśli po 10-14 dniach od wykonanego zabiegu nie zauważysz efektu i poprawy jakości skóry lub nie rozwiążemy Twojego problemu z którym do nas przychodzisz, otrzymasz ten zabieg na twarz za darmo. My w całości za niego zapłacimy, nie wydasz ani jednej złotówki.

Wiek nie jest jest żadną przeszkodą i nie ważne jest czy masz 30 czy 50 lat. Zawsze możesz poczuć się bardziej piękną. 

Dlaczego jesteśmy tego tacy pewni?

Dobre pytanie, ponieważ jesteśmy specjalistami w swoim fachu, również dlatego, że jesteśmy niemal pewni swojego sukcesu. Nie martwimy się utratą poniesionych kosztów. Chętnie „podniesiemy rękawicę” i udowodnimy Tobie, że w tym co robimy jesteśmy najlepsi.

My nie boimy się postawionych nam wyzwań, Ty nie bój się podjąć decyzji. Czy jesteś gotowa na zmiany?

Ryzyko dla Ciebie nie istnieje.

Jeśli efekt końcowy zabiegu na twarz nie będzie dla Ciebie zadowalający,  to wykonany zabieg może być dla Ciebie zupełnie darmowy. Ty zdecydujesz, czy kupujesz. Podejmij dobrą decyzję i umów się na konsultację.

Wystarczy podjąć swoją pierwszą decyzję, aby skutecznie zmienić postrzeganie piękna przez innych.

Tak piękne, że aż niemożliwe.

To prawda, jest to dość kontrowersyjna i rzadko dostępna oferta, ale jesteśmy przekonani, że jeśli teraz wyjdziesz od nas zadowolona to w przyszłości wybierzesz właśnie naszych specjalistów z salonu medycyny estetycznej VIVIEstetic. Udowodnimy Tobie, że w końcu trafiłaś w odpowiednie ręce. 

Postaramy się zdobyć Twoje zaufanie, poznamy Ciebie i Twoje potrzeby zmian, niezależnie od Twojego wieku. 

Twój cel, a nasze zadanie.

Na podstawie rozmowy konsultacyjnej i zebranych od Ciebie informacji zaplanujemy odpowiednie działania, ustalimy również, który z naszych zabiegów sprosta postawionym oczekiwaniom. Musisz tylko podjąć decyzję.

Już tutaj możesz zarezerwować termin swojej pierwszej konsultacji. Przejdź do naszej oferty na Booksy.com i zarezerwuj na samym dole oferty ” Konsultacja z kuponem 50 PLN” – jeśli posiadasz taki darmowy kupon, to konsultacja również będzie darmowa. 

Kolejny krok do działania.

Niezależnie od tego czy masz 30 czy 50 lat, zawsze upływający czas będzie miał znaczący wpływ na utratę jędrności, pojawianie się zmarszczek lub przebarwień na skórze. Są jednak sposoby, dzięki którym proces ten można znacząco spowolnić, dlatego podejmij decyzję i skorzystaj z naszej oferty w strefie piękna VIVIEstetic.

Zaufaj doświadczeniu naszych specjalistów, podejmij decyzje i odwiedź naszą strefę Piękna w VIVIEstetic. 

Wyłącznie same korzyści.

Przeczytaj co zyskasz wybierając tą właśnie ofertę. Czy kiedykolwiek otrzymałaś podobną ofertę do naszej? Bez ryzyka, z gwarancją efektu, z płatnością z zabieg na twarz, po jego wykonaniu? Podejmij decyzję i postaw nam wyzwanie.

Już tutaj możesz zarezerwować termin swojej pierwszej konsultacji. Przejdź do naszej oferty na Booksy.com i zarezerwuj na samym dole oferty ” Konsultacja z kuponem 50 PLN” – jeśli posiadasz taki darmowy kupon, to konsultacja również będzie darmowa. 

  • nie płacisz za wykonany zabieg przed uzyskaniem efektu, dopiero po 14 dniach.
  • nie ponosisz żadnego ryzyka utraty pieniędzy, otrzymujesz gwarancję satysfakcji i uzyskanego efektu.
  • decydujesz o swoim efekcie zabiegu.
  • jeśli odradzimy Ci wykonanie zabiegu, zyskasz fachową poradę na przyszłość.
  • na konsultacji dowiesz się, jak zadbać o skórę w domowych warunkach.
  • jeśli nie uzyskamy zamierzonego efektu, zakupiony VOUCHER Z GWARANCJĄ EFEKTU przekazany na 14 dni do naszego depozytu, wykorzystasz później w naszej drugiej strefie relaksu VIVIMassage, na swoje ulubione masaże orientalne. 

Jest decyzja? Wszystko, co musisz zrobić.

KROK 1 – umówić wizytę konsultacyjną „ Konsultacja zabiegów Kupon 50 PLN” w strefie piękna na booksy.com (na samym dole oferty)

KROK 2 – przed wykonaniem zabiegu z gwarancją efektu, przekazać nam do naszego depozytu VOUCHER GWARANCJA EFEKTU o wartości 700 PLN, jako zabezpieczenie na okres 14 dni i ewentualnego rozliczenia nas na kolejnej wizycie z efektu wykonanego zabiegu.

Jeśli nie będziesz zadowolona z osiągniętego efektu, otrzymasz jego zwrot z naszego”depozytu”. Wówczas jego pęłną wartość wykorzystasz w strefie relaksu, na dowolne masaże orientalne w klimacie dalekiego wschodu. 

Info: VOUCHER GWARANCJA EFEKTU, jest już dostępny do kupienia w naszym salonie oraz w sklepie internetowym.

Gwarancja sukcesu i płatność za zabieg.

Płatność po 14 dniach od wykonanego zabiegu na twarz. Jeśli będziesz zadowolona z osiągniętego efektu i docenisz nasz wysiłek, dopiero wówczas zapłacisz za zabieg pozostawionym w naszym depozycie VOUCHER-em z GWARANCJĄ EFEKTU.

Już tutaj możesz zarezerwować termin swojej pierwszej konsultacji. Przejdź do naszej oferty na Booksy.com i zarezerwuj na samym dole oferty ” Konsultacja z kuponem 50 PLN” – jeśli posiadasz taki darmowy kupon, to konsultacja również będzie darmowa. 

Co się stanie, jeśli nie dotrzesz do nas po 14 dniach od wykonanego zabiegu?

 

Jeśli po wykonanym zabiegu nie zostanie przeprowadzona wizyta kontrolna w wyznaczonym terminie, zabieg uznajemy za zakończony sukcesem i rozliczymy usługę zabiegu na twarzy, pozostawionym w depozycie VOUCHEREM.

Nierozliczona różnica w kwocie pomiędzy ustaloną ceną zabiegu, a wartością kwoty pozostawionego w depozycie VOUCHERA, będzie stanowiła saldo na koncie klienta, do wykorzystania w przyszłości.

Warunkiem udziału w promocji i otrzymania gwarancji „Gwarancja efektu lub zabieg za darmo” jest zaakceptowanie regulaminu i udzielenie zgody na wykorzystanie wykonanych zdjęć przed i po zabiegu w działaniach marketingowych firmy i upublicznianiu ich w Internecie na okres bezterminowy. 

Nie czekaj, skorzystaj z tej wyjątkowej oferty już teraz i ciesz się pięknem bez ryzyka!

Jesteś gotowa na wielkie zmiany? Bardzo dobrze, czekamy na Ciebie w naszym salonie medycyny estetycznej VIVIEstetic w Żorach.