Regulamin
Regulamin

Regulamin " Gwarancja efektu lub zabieg za darmo"

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG
przez
VIVI ESTETIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Z SIEDZIBĄ W ŻORACH

Regulamin Promocji “Gwarancja Efektu lub Zabieg za Darmo”

Artykuł 1: Postanowienia Wstępne.

Ten regulamin określa zasady naszej promocji “Gwarancja Efektu lub Zabieg za Darmo”. Organizatorem promocji jest firma VIVI Estetic Sp. z o.o. z siedzibą w Żorach, ul. Promienna 6/10, 44-240 Żory, zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000929879, NIP: 6511739991, REGON: 520331148.

 1. Promocja rozpoczyna się 7 września 2023 roku i obowiązuje do odwołania.
 2. Nasza promocja nie jest loterią ani grą hazardową, zgodnie z ustawą o grach hazardowych z 19 listopada 2009 roku.
 3. Promocja nie łączy się z innymi naszymi promocjami, chyba że warunki konkretnej promocji stanowią
 4. Uczestnik może skorzystać z naszej promocji wielokrotnie w czasie jej trwania, zgodnie z zasadami określonymi w tym regulaminie.

Artykuł 2: Definicje.

 1. “Organizator” – firma VIVI Estetic Sp. z o.o. z siedzibą w Żorach, ul. Promienna 6/10, 44-240 Ż
 2. “Regulamin Promocji” – niniejszy regulamin.
 3. “Uczestnik Promocji” – osoba spełniająca warunki określone w artykule 3 niniejszego regulaminu.
 4. “Zabieg” – procedura medycyny estetycznej lub kosmetologii pielęgnacyjnej, takie jak mezoterapia igłowa, mezoterapia mikroigłowa, peelingi chemiczne, botox, mezobotox, oferowana przez Organizatora w ramach promocji “Gwarancja Efektu lub Zabieg za Darmo”.
 5. “VOUCHER GWARANCJA ZABIEGU” – voucher o wartości 700,00 zł, ważny przez 3 miesiące od daty aktywacji, do wykorzystania w salonie VIVI Estetic Strefa Piękna lub VIVI Massage Strefa Relaksu.

Artykuł 3: Warunki Uczestnictwa i Przebieg Promocji.

 1. Promocja jest dostępna tylko dla osób fizycznych, konsumentów zgodnie z kodeksem cywilnym.
 2. Uczestnik może korzystać z promocji wielokrotnie w czasie jej trwania, pod warunkiem spełnienia warunków każ
 3. Uczestnik może użyć VOUCHER GWARANCJA ZABIEGU podczas jednej wizyty.
 4. Udział w promocji i podanie danych osobowych są dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w promocji.
 5. Aby wziąć udział, Uczestnik musi spełnić następujące warunki:
  a) Zarezerwować wizytę konsultacyjną “Konsultacja zabiegów Kupon 50 PLN” za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji mobilnej dostępnej pod adresem TUTAJ lub skorzystać z darmowego kuponu na wizytę konsultacyjną dostępnego w salonie VIVI Estetic Strefa Piękna lub VIVI Massage Strefa Relaksu.

 b) Zakupić VOUCHER GWARANCJA ZABIEGU w salonie VIVI Estetic Strefa Piękna lub VIVI Massage Strefa Relaksu, lub przez stronę     internetową https://sklep-viviestetic.eu/

c) Przed rozpoczęciem Zabiegu przekazać Organizatorowi zakupiony VOUCHER GWARANCJA ZABIEGU do depozytu do czasu ustalonej wizyty kontrolnej po Zabiegu.

d) Wyrazić zgodę na bezterminowe korzystanie i rozpowszechnianie przez Organizatora swojego wizerunku w postaci zdjęć poglądowych przed i po Zabiegu w celach marketingowych na stronie internetowej VIVI Estetic i w mediach społecznościowych.

e) Przed Zabiegiem przeprowadzić konsultację z kosmetologiem w celu potwierdzenia braku przeciwwskazań do Zabiegu.

f) Ustalić spodziewane efekty Zabiegu w konsultacji z Organizatorem. Jeśli spodziewane efekty są niemożliwe do osiągnięcia, Organizator może odmówić wykonania Zabiegu.

g) Po Zabiegu, w ustalonym terminie kontrolnym, Uczestnik musi pojawić się na wizycie w celu oceny efektu i zrobienia zdjęcia poglądowego.

h) Po wykonaniu Zabiegu, Uczestnik nie ma prawa do odstąpienia od umowy.

Artykuł 4: Efekty zabiegu w ramach Promocji ” Gwarancja Efektu lub zabieg za darmo”

 1. Jeśli efekt Zabiegu jest zadowalający dla Uczestnika, ten musi zapłacić za Zabieg przy użyciu VOUCHER GWARANCJA ZABIEGU zdeponowanego wcześniej.
 2. Jeśli efekt Zabiegu jest niezadowalający i nie jest widoczny na zdjęciach poglądowych przed i po Zabiegu, Uczestnik może odzyskać VOUCHER GWARANCJA ZABIEGU i ponownie go wykorzystać na inne usługi w ofercie Organizatora lub przekazać jako prezent. W czasie trwania promocji, VOUCHER GWARANCJA ZABIEGU może być używany na dowolne usługi dostępne w ofercie salonu VIVI Estetic Strefa Piękna oraz VIVI Massage Strefa Relaksu na ogólnych warunkach.
 3. Jeśli Uczestnik Promocji nie spełni warunków określonych w artykule 5 pkt. 3 niniejszego regulaminu, tj. nie pojawi się na wizycie kontrolnej ani nie zgodzi się na wspólną ocenę efektu końcowego, Organizator upoważni specjalistę z dziedziny kosmetologii do samodzielnego ocenienia efektu końcowego po Zabiegu i dokonania finalizacji usługi, wykorzystując VOUCHER GWARANCJA ZABIEGU zdeponowany przez Uczestnika bez jego wyraźnej zgody.

Artykuł 5: Postanowienia Końcowe

 1. Treść tego regulaminu jest dostępna pod adresem https://viviestetic.eu/regulamin-gwarancja-efektu
 2. Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji czy Uczestnicy spełniają warunki określone w regulaminie.
 3. Organizator może wykluczyć z udziału w promocji Uczestników, którzy naruszają regulamin, dobre obyczaje, szkodzą wizerunkowi Organizatora lub łamią
 4. W kwestiach nieuregulowanych w tym regulaminie obowiązują powszechnie obowiązujące przepisy prawa.
 5. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu, zwłaszcza w przypadku zmian przepisów prawnych, nakazów lub rekomendacji organów nadzorczych lub warunków promocji. Zmiany w regulaminie wchodzą w życie po opublikowaniu go na stronie internetowej Organizatora.
 6. Korzystanie z Promocji oznacza akceptację zasad zawartych w tym regulaminie.

Nie masz pomysłu na prezent dla najbliższej osoby dla Ciebie?

Spraw bliskim niezapomniany podarunek i kup fizyczny Voucher lub Zaproszenie na konkretny masaż w naszym salonie. Możesz również zamówić je w wersji elektronicznej w formacie PDF. Jeśli sobie tego życzysz, wyślemy je wprost do osoby obdarowanej.