Zredukuj oponke za 149 pln
Zredukuj oponke za 149 pln

OFERTA PROMOCYJNA

Zredukuj oponkę za 149 PLN

Zalegająca tkanka tłuszczowa i wiotka skóra odbiera Ci poczucie pewności siebie? Jeśli wciąż szukasz skutecznego rozwiązania, jak pozbyć się zalegającego tłuszczyku, to idealnie trafiłaś. Bazując na naszym długoletnim doświadczeniu pomożemy Ci osiągnąć Twój cel. Poniżej jeden z przykładów zmian, metamorfozy jakiej dokonaliśmy wspólnie z jedną naszych uroczych klientek. Wypełnij poniższy formularz i zacznij zmianę razem z nami.

Zredukuj oponke za 149 pln
Zredukuj oponke za 149 pln

Zredukuj swoja oponkę razem z nami wypełniając formularz poniżej

Mamy dla Was jedną drobną prośbę. Przygotowana oferta cieszy się ogromnym zainteresowaniem, dlatego w tej chwili przyjmujemy wyłącznie zgłoszenia od Pań, które są naprawdę gotowe na poświęcenia i posiadają wysoką motywację do zmiany.

Do każdej z Was podchodzimy indywidualnie i staramy się w miarę możliwości przygotować do rozmowy. Wiemy, że każdy szanuje swój czas, dlatego prosimy o wypełnienie formularza tylko te Panie, dla których zmiana w wyglądzie jest bardzo istotna.

Dziękujemy za wyrozumiałość i zrozumienie.

Na czym polega ten zabieg?

Na czym polega nasz zabieg? To nasze autorskie rozwiązanie, oparte na długoletnim doświadczeniu. Wykorzystujemy w nim skuteczne i sprawdzone techniki, takie jak elektrostymulacja, zabiegi falą radiową o niskiej częstotliwości, a w przyszłości również kriolipoliza i lipoliza iniekcyjna. O szczegółach opowiemy podczas konsultacji.

Wiele z Was pyta, czy zabiegu będzie widoczny efekt. Odpowiadamy, że będzie, ale nie po jednym zabiegu. Aby osiągnąć widoczne rezultaty, potrzebny jest cały plan zabiegowy. Jego efekty uzależnione są od wielu czynników, takich jak obecny stan zdrowia i dotychczasowa dieta.

Podsumowując, jeśli nie jesteście gotowe na zmiany i nie macie motywacji do pracy nad sobą, prosimy nie wypełniajcie formularza. Chcemy pracować dla Was, pomagać w dążeniu do celu, ale tylko wówczas, gdy będziecie już na to gotowe.

Zredukuj oponke za 149 pln

Wypełnij formularz poniżej.

Podając nam więcej szczegółowych informacji, ułatwisz nam lepsze przygotowanie się do wspólnej rozmowy telefonicznej.